10 років розробки WPMU: забезпечення всього, що розробникам і агенціям потрібно для управління WordPress, продуктивністю, безпекою та SEO

TL; ДОКТОР: Під керуванням ліги талісманів супергероїв, плагіни WPMU DEV допомагають менеджерам сайтів WordPress оптимізувати, захищати та вдосконалювати декілька веб-сайтів одночасно. Інструменти компанії орієнтуються на зручність та ефективність при виявленні можливостей для просування. Більше 600 000 розробників та агентств покладаються на продуктивність, безпеку та підтримку від WPMU DEV, яка має на меті повернути прихильність у спільноті з відкритим кодом.

Як випускник англійської літератури та викладач університету в галузі дизайну освіти, Джеймс Фармер не знав PHP з FTP – але він бачив потенціал у WordPress MU, тепер відомому як Multisite.

За багато років змінилося не багато; навіть незважаючи на те, що зараз Джеймс працює з провідним магазином плагінів та розробок WordPress у WPMU DEV, давній співробітник Джошуа Дейлі сказав, що Джеймс все ще не може кодувати.

“Це дійсно цікаво, але він не розробник”, – сказав він. “Він може трохи поскупитися, але йому потрібно все, що ми робимо, щоб працювати одним кліком, прямо з коробки”.

Завдяки співзасновнику та генеральному директору, визначеному як його цільова аудиторія, WPMU DEV пропонує зручний інструментарій для оптимізації всіх речей WordPress: безпеки, продуктивності, дизайну, SEO, оновлень, резервного копіювання, електронної комерції, маркетингу, публікації та взаємодії з громадою. Майже 620 000 членів користуються доступом до більш ніж 120 плагінів та тем, на додаток до понад 1 мільйона користувачів, які користуються безкоштовними версіями плагінів компанії..

“Ми дійсно намагаємось знайти способи вигоди спільноті WordPress, оскільки вона дана нам так багато, як компанія”, – сказав Джошуа, продавець копій та контент-маркетингу WPMU DEV. “Існує чітка динаміка спільноти, яку ми сприймаємо серйозно як ріст бізнесу”.

Повний набір інструментів WordPress від WPMU DEV: наші 4 улюблені плагіни

Центр виступає нервовим центром досвіду WordPress членів WPMU DEV. Особливо корисний для тих, хто керує кількома веб-сайтами, Hub пропонує централізований інтерфейс для адміністраторів для ефективного управління, оновлення, контролю та сканування веб-сайтів. Користувачі можуть встановлювати та налаштовувати плагіни WPMU DEV та звертатися за підтримкою компанії 24/7.

Знімок екрана концентратора DEP WPMU

Центр пропонує централізовану точку доступу для понад 100 плагінів WPMU, якими можна керувати на кількох сайтах.

Одна з найновіших програм WPMU DEV, Automate, додатково видаляє кілька виснажливих завдань управління WordPress, надаючи безкоштовні оновлення та резервні копії. Керуючись чотирма встановленими додатками нижче, WPMU DEV вирішує всі аспекти обслуговування та оптимізації веб-сайтів.

  1. WP колібрі: Як і багато плагінів WPMU DEV, WP Hummingbird просканує веб-сайт та поверне список кроків, які користувачі можуть вжити для вдосконалення свого сайту. WP Hummingbird знаходить можливості для швидшого завантаження сторінки за допомогою стиснення файлів, мінімізації коду, кешування браузера та інших методів.
  2. WP Defender: Об’єднуючи різноманітні засоби безпеки в єдину програму, WP Defender відстежує WordPress, плагін та код теми на предмет вразливості. Плагін містить рекомендації щодо безпеки та справляє загартування, сканування зловмисного програмного забезпечення, двофакторну автентифікацію, моніторинг чорного списку, блокування IP-адрес та реєстрацію подій.
  3. SmartCrawl: За словами Джошуа, наступний компонент оптимізації пошукової системи WPMU DEV знаходиться в черзі, щоб отримати інструмент сканування. “Зараз це бета-тестування, але ви зможете зробити свої налаштування та автоматично зв’язати ключові слова та створити карти сайту”, – сказав він.
  4. Сміш: WPMU DEV прийняв і розпочав оновлення популярного механізму стиснення зображень у 2013 році. Цього року послуга виграла конкурс Plugin Madness для журналу Torque Magazine. “Ми взяли цей плагін від кількох тисяч користувачів на теперішній час понад 1 мільйон активних сайтів, – сказав Джошуа. – Надзвичайно цікаво спостерігати, як він вибухає”.

Окрім додавання та вдосконалення функціональності WordPress, WPMU DEV допомагає власникам сайтів у чуйному та настроюваному дизайні тем. Наприклад, тематична рамка Upfront має вісім тем для початківців, які можна регулювати з точністю перетягування та перетягування. Для тих, хто хоче пройти свій власний шлях, Upfront Builder дозволяє користувачам проектувати, створювати, експортувати, ділитися та продавати теми WordPress, не потребуючи написання коду.

Як WPMU DEV економить час користувачів за допомогою автоматизованих сканувань та звітів

Через структуру ціноутворення на членство, набір інструментів WPMU DEV найбільше перегукується з розробниками та агенціями, які здійснюють нагляд за кількома веб-сайтами.

“Ви платите одну ціну, незалежно від того, наскільки ви масштабні”, – сказав Джошуа. “Ми виявили, що користувачі можуть бути найвищим професіоналом на вершині купи, але вони також можуть бути тим, чиї друзі постійно просять їх робити веб-сайти. WPMU DEV приносить все під один дах ».

Багато плагінів WPMU DEV спрощують складні оптимізації та автоматизують виснажливі процеси за допомогою вбудованого сканування, що визначає області для вдосконалення.

“Це велика економія часу”, – сказав Джошуа. “Ви отримуєте відгуки про те, як правильно налаштувати ці речі та зробити ці налаштування. Потім ви можете експортувати та імпортувати всі ці налаштування на будь-який із своїх сайтів, щоб він консолідував всю цю роботу за вас ».

Наступний варіант для WPMU DEV, за словами Джошуа, – це функція звітування, яка автоматично надсилатиме членам та їхнім клієнтам документ з білою етикеткою про різні оптимізації, здійснені атаками, зірваними та досягнутим тривалості роботи.

Допомога WordPress подолати помилки щодо безпеки

Незважаючи на те, що лідери Джеймса та WordPress мали непогані стосунки у перші роки WPMU DEV, Джошуа сказав, що компанія пережила масштабну зміну культури, щоб наголосити, що сприяє поверненню спільноти WordPress з відкритим кодом..

“Ми хочемо бути максимально залученими”, – сказав він, згадуючи кілька років тому, коли лідери WordPress просили компанії пожертвувати 5% свого часу на розвиток, внесок у підтримку та підтримку WordPress Core. “Ми були однією з перших компаній, що підписалися на це”.

Зображення Джошуа Дейлі з логотипом WPMU DEV та талісманами

Джошуа Дейлі, продавець копій та контент-маркетингу, вже більше п’яти років працює з WPMU DEV.

Крім того, WPMU DEV та Джошуа регулярно поручаються за безпеку WordPress, на яку зазвичай звертаються як до однієї з найбільших недоліків платформи та перешкод для прийняття..

“На початку був якийсь великий подвиг, тому зараз усі асоціюють WordPress як небезпечну чи нестабільну”, – сказав Джошуа. “Дійсно, WordPress Core не зламали роками”.

Натомість Джошуа звинувачує в поганих хостингових рішеннях або неуважних власниках сайтів у компрометованих сайтах WordPress.

“Ось чому наш WP Defender і такі речі, як Automate та всі продукти, які ми намагаємося розробити, допомагають пом’якшити подібні проблеми”, – сказав він, посилаючись на автоматичне оновлення та сканування вразливості. «Безпека завжди буде великою справою. Такі сервіси стають надзвичайно важливими, і ми намагаємось усунути якомога більше помилок користувачів ».

Розподілена команда DEV WVMU підтримує спільноту менеджерів сайтів

Навіть незважаючи на те, що команда WPMU DEV розподілена по всьому світу, Джошуа сказав, що йому подобається тісно співпрацювати з людьми, які так глибоко дбають про те, що вони роблять.

“Якщо люди не схвильовані своєю роботою, легко засмутитися”, – сказав він. «Сама робота дуже важлива для мене як особистості, і бути навколо людей, які дійсно піклуються про WordPress, розвиток та підтримку клієнтів – одна з найкращих частин роботи з цією групою людей».

Джошуа зараховує команду підтримки WPMU DEV за те, що він є головним елементом успіху компанії. Персонал, що обслуговує функцію підтримки чату, отримав 97% рейтинг задоволеності клієнтів; команда акаунтів заробила рейтинг 98%. Окрім форумів користувачів, WPMU DEV пропонує підтримку в чаті 24/7 в реальному часі на всі речі WordPress.

“Це не лише наші продукти”, – сказав він. “Дуже багато разів хтось до нас звертається з продуктом, який вони придбали в іншому місці, і їм потрібно придумати, як змусити його чудово грати з рештою свого сайту. Ми допоможемо вирішити що-небудь і вирішити це. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me