2018 Özel Uzman CleverHost – Hem Müşteriler hem de Sunucular için Doğru Teknolojileri Bularak Paylaşımlı Hosting Deneyimlerini Geliştirin

TP; DR: Yıkıcı bir WordPress kaba kuvvet kampanyasından geliştiricinin karmaşık Node.js uygulamasına kadar her şeyle karşı karşıya olan CleverHost, paylaşılan barındırma endüstrisinde yaygın olarak karşılaşılan çeşitli zorluklara karşı koyar. Öne çıkan uzmanlarımızdan bir diğeri olarak kurulan Kurucu ve CEO Derek Silva, 2018’de ev sahibi şirketin 2017’de karşılaştığı zorluklara ve heyecan verici büyüme potansiyeline karşı samimi bir bakış attı. Ona destek, güvenlik, uygun fiyat ve esneklik hüküm sürmeye devam ediyor Paylaşımlı barındırma ultra rekabetçi alanı üzerinden.

Wordfence’in şimdiye kadar gördüğü en saldırgan kaba kuvvet saldırısından bir saldırıyla karşılaşan Paul, Alia ve Chani cesurca bir araya geldi.

Alia bunalmıştı, ama Chani cesurca güçlüydü. Paul, militan IP adreslerinden web trafiğini kahramanca engelledi ve bu da saatte 14 milyon saldırıya neden oldu. Paul cesurca beklerken CleverHost yöneticileri savunmasını hızla ayarladı ve saldırganları geri çevirdi.

Toz çöktükçe CleverHost, şirketin Dune bilim kurgu serisindeki karakterlerin adını taşıyan üç bulut sunucusu olan Paul, Alia ve Chani’ye rasyonlar ve takviyeler sağladı. Paylaşılan barındırma sağlayıcılarının acı verici bir şekilde iyi bildiği gibi, sınırlı teknik uzmanlık müşterileri ve temel altyapıyı risk altında bırakabilir.

CleverHost Kurucusu ve CEO’su Derek Silva, böyle büyük bir saldırıyı önledikten sonra dört gözle beklemeye devam ediyor, web hosting endüstrisinde zamanında trendlere bakarak öne çıkan uzmanlarımızdan biri. Serimiz, 2018 için mağazadaki yenilikleri yansıtmak için en iyi yönetilen, WordPress, paylaşılan ve ücretsiz barındırma hizmetleriyle kontrol ediyor.

Kanada merkezli CleverHost, Derek’e şirketin canlı sohbet desteğini sık sık imzalamak için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyor.

“Bunların çoğu şirket hakkında mesaj vermek, iyi yaptığımız şey, neden harikayız ve neden bizi seçmeleri gerektiğiyle ilgili” dedi. “Daha sonra, müşteriler şirkete yeniden yatırım yapmak için verimlilikleri, gelişmiş güvenlik araçlarını ve yeni ölçeklendirme yollarını bulmak için kapılarını aradıklarında her fırsatı kullanıyoruz.”

Müşterilerin Bütçeleri İçin Doğru Teknoloji ve Araçları Bulmalarına Yardımcı Olma

Derek son zamanlarda potansiyel bir müşteriyle sohbet etmek için birkaç saat harcadı, özenle müşterinin en iyi barındırma planını seçmesine yardımcı olacak ayrıntıları gözden geçirdi.

“Aynı hizmet seviyesi için, destek ve çok benzer donanım açısından, CleverHost’a geçerek% 30’dan fazla tasarruf sağladılar” dedi. “Sadece sahip oldukları şey ve gerçekten neye ihtiyaç duydukları hakkında iyi bir tartışma yaparak onlara biraz para biriktirebildik ve aynı zamanda gelirimizi arttırabildik.”

Derek ve CleverHost, rekabeti basitçe azaltmak yerine, hangi rotanın en iyi olduğunu belirlemek için web sitesi sayısı, trafik miktarı ve kontrol paneli gereksinimleri gibi özellikleri göz önünde bulundurur. Bir müşteri en üst sınırsız hizmet planına kaydolmak istediğini düşünse bile, CleverHost varsa daha küçük ve daha ucuz bir seçenek önerecektir.

Derek, “Gelir açısından iyi olacağı kadar, sadece parayı almak yerine, onları doğru boyut planında daha uzun süre tercih etmekteyiz” dedi. “Bu bize yılda 80 dolar yerine 38 dolar (Kanada) ödüyorlarsa sorun değil. Uzun vadede daha mutlu olacaklarını düşünüyoruz. İnşallah bazı insanlardan söz ederler ve biz parayı başka bir yerde telafi ederiz. ”

CleverHost Çeşitli Dilleri Desteklerken Güçlü Yönlerine Bağlı

Birçok paylaşılan barındırma sağlayıcısı, çeşitli programlama dillerini ve yazılımlarını destekleme konusunda esnek, optimize edilmiş hizmetler sunmada başarı bulur. CleverHost farklı değil – bir istisna dışında.

Bir geliştirici olmayan Derek’in “JavaScript için tutkulu bir nefreti” var. Node.js uygulamalarını barındırmada mükemmel olmak, çatlamak için özellikle zor bir çalışma zamanı ortamı somunu oldu.

“Ruby on Rails başımı döndürmek ve desteklemek çok daha kolay oldu” dedi. “PHP kolaydır. Ancak, bir Node.js programını çalıştırmanın ve çalıştırmayı bırakmanın temiz bir yolu yok. ”

CleverHost’un tüm müşterileri arasında yalnızca bir tanesi Node.js çalıştırıyor. Paylaşılan barındırma gerçekten Node.js için hedef pazar olmasa da Derek, CleverHost’un pazarı genişletmek için en uygun seçenek olmadığını kabul ediyor.

“Node.js yoluna gitmek isterseniz, başka bir yerde başarı bulmanıza yardımcı olmayı çok isterim” dedi..

Derek ve CleverHost ekibi, PHP’nin dört sürümünü sunmanın yanı sıra Python ve Ruby uygulamalarını düzenli olarak desteklemektedir. Birkaç ay önce MongoDB’yi desteklemeye başladılar.

“Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için öğrenmek istemediğimiz neredeyse hiçbir şey yok” dedi..

2018’de bir sonraki: Cryptocurrency Tutkusu Yeni Gelir Akışlarının Kilidini Açıyor

2017’nin sonlarında, bir kuzen Derek’ten kızı için bir prenses kostümü almasını ve Portekiz’de ona göndermesini istedi. Derek’i nasıl ödeyeceğini öğrenmeye çalışırken karşılaştıkları sıkıntılar CleverHost için heyecan verici yeni bir girişim yarattı..

“Açıkçası, bir ülkeden diğerine fiziksel bir mal gönderdiğimde ekstra maliyetler olacak, ama bana harcadığım 60 dolarlık Kanadalıyı geri ödemesi için ona neredeyse 60 dolar daha mal olacak” dedi Derek. “Bu çok saçma, başka bir birinci dünya ülkesindeki arkadaşlarınıza ve ailenize oldukça az miktarda para göndermek için ödediğiniz fahiş ücretler.”

Kripto para için CleverHost faturasının ekran görüntüsü

CleverHost kısa süre önce 13 kripto para biriminden ödeme kabul etmeye başladı.

Oradan, kripto para kullanarak borsa yapmanın ne kadar daha verimli ve uygun fiyatlı olacağını öğrendi ve bilgiyi barındırma işine uygulamaya karar verdi. Yeni bir müşteri havuzu çekmenin yanı sıra, kripto para işlemek için daha uygun fiyatlı.

Derek, “Kredi kartı işlemleri bana% 2.9 ve 29 sente mal olurken, kripto para birimi ödeme sağlayıcımız bize yüzde yarım ücret alıyor” dedi. “Sonunda herkes kazanıyor.”

Yeni ödeme protokolü, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash ve Litecoin dahil 13 tür kripto para birimini kabul ediyor. CoinPayment kullanan CleverHost, 2017’nin sonuna doğru yeni sistemi başlattı ve ilk müşterisini zaten çekti.

Derek, “Teknoloji ve nasıl çalıştığı hakkında çok şey anlıyorum, bu yüzden bunu rahatça kurabiliyordum” dedi. “Aktif olarak dahil olduğum ve gerçekten tutkulu olduğum toplulukta bir miktar büyümeyi desteklememize gerçekten yardımcı olacağını umuyoruz.”

Ücretsiz SSL Sertifikaları ve Müşterileri Sitelerini Güvence Altına Alma

Aralık ayının WordPress’e benzeri görülmemiş kaba kuvvet saldırısının ardından Derek, CleverHost’un 2018’in çoğunu müşterilerini kendi web sitelerini koruma konusunda aktif rol oynama konusunda eğitmek için harcayacağını söyledi. Şirket, site sahiplerini her paylaşılan barındırma planına ücretsiz SSL sertifikaları ekleyerek doğru yola başlıyor

CleverHost, ModSecurity web uygulaması güvenlik duvarını uygulamasına ve WordPress giriş sayfalarına ve .xmlrc dosyalarına yapılan saldırıları önlemek için gerekli önlemlere sahip olmasına rağmen, Derek, muhtemelen “belirsizliğe göre güvenlik” yaklaşımı olarak adlandırdığı şeyin bir parçası olarak diğer içerik yönetimi sistemlerini önereceğini söyledi..

WordPress web’in yaklaşık% 30’unu güçlendirirken, popüler platform ortak bir hedeftir. WordPress’te birkaç blog çalıştıran Derek, müşterilerin CMS’yi kullanmasını durdurmayacağını söyledi. Bunun yerine, doğru barındırma planını seçmek gibi, her seçeneğin hizmetlerini ve gereksinimlerini tam olarak anlamalarını istiyor.

“Bir araba satın alıyorsanız, sadece alıp gitmezsiniz” dedi. “En azından üstünkörü bir bakış atmanız ve aslında tüm ayar düğmelerinin ve dokunmatik ekran kontrollerinin ne yaptığını öğrenmeniz gerekiyor. Web sitenizle aynı yaklaşımı benimsemelisiniz. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me