AdGuard: Люкс конфіденційності, що покращує досвід веб-перегляду, блокуючи Інтернет-відстеження та рекламу

TL; ДОКТОР: Інтернет перетворився на світовий ринок, де звички перегляду та особиста інформація записуються, купуються та продаються. За допомогою простого пошуку певного товару споживачі відслідковуються в Інтернеті та зловживають рекламою цього товару тижнями. AdGuard працює у фоновому режимі, щоб блокувати всі типи оголошень, видаляючи їх з коду сайту, перш ніж вони навіть зможуть завантажити. Програмне забезпечення також відкидає відомі шкідливі та фішинг веб-сайти, щоб захистити споживачів від сайтів, націлених на їх конфіденційні дані. Оскільки він працює в операційних системах Windows, Mac, Android та iOS, AdGuard захищає споживачів незалежно від платформи, яку вони використовують для веб-пошуку..

Нещодавно я нещодавно перевірив авіапереліт на поїздку на Західне узбережжя. Раптом, кожна компанія, яка орендувала автомобіль, готель вгору і вниз по Тихоокеанському узбережжю, знайшла свій шлях до моїх соціальних каналів за допомогою банерних оголошень. Я став популярним слідком у Twitter для туристичних агентів.

Це не був збіг Історія перегляду, а також інша особиста інформація, яку веб-серфери вважають приватною, її легко бачать інші і часто опиняються в руках найвищого учасника. З кожним днем ​​зростає попит на особисту інформацію з боку брендів, які прагнуть покращити конкретні товари, а також хакерів, які хочуть отримати інформацію про кредитні картки.

Традиційні блокатори спливаючих вікон ефективні, щоб уникнути роздратування набридливої ​​реклами, але вони не роблять багато іншого. Для повного захисту від націленої реклами споживачам потрібен більш потужний інструмент, який зупиняє рекламу перед її запуском.

AdGuard – інтернет-лідер із захисту конфіденційності та блокування реклами. Використовуючи програму, яка працює у фоновому режимі комп’ютера, вона фільтрує рекламу та небажаний вміст перед завантаженням сторінки, що не тільки захищає конфіденційність, але і поновлює чинник задоволення у будь-якому веб-серфінгу..

“Відстеження та великі дані – це головна проблема сьогоднішнього Інтернету”, – сказав Андрій Мешков, директор CTO та співзасновник AdGuard. «Компанії знають майже все, що ви робите в Інтернеті. Порушення конфіденційності – нова норма, і це справді тривожно. Цілком можливо, що нові Загальні положення про захист даних змінять деякі речі для європейських користувачів. Ми сподіваємось, що це стане прикладом для наслідування інших країн ».

Окрім блокування оголошень, інструмент пропонує ефективний захист від онлайн-загроз, як-от шкідливого програмного забезпечення та фішинг-електронних листів, а також дає можливість споживачам використовувати додаток як проксі-сервер, який ставить огорожу між персональним комп’ютером та зовнішнім світом. Крім того, AdGuard доступний на мобільних пристроях Android та iOS і забезпечує комплексну фільтрацію оголошень та завантаження як у веб-переглядачі, так і у зовнішніх додатках.

Для прихильності мільйонів глобальних користувачів, які залежать від компанії для їх потреб у конфіденційності, ми представляємо AdGuard з редактором Choice Award ™ за розробку програми, яка допомагає споживачам повернути свій Інтернет-досвід.

Прискорити перегляд та відфільтрувати рекламу перед тим, як завантажувати сторінку

Нині повільний Інтернет – велика скарга серед споживачів. Ми звикли отримувати свою інформацію в той момент, коли ми цього хочемо. Буферизація та завантаження – це незручний удар зі швидкістю, який нікому не потрібен за день.

AdGuard не тільки захищає веб-серферів від реклами, але й виключає відео, мультимедійні або нестандартні оголошення від кодування веб-сайтів до завантаження сторінки на екран. Це означає, що ті відео та банери, які відтворюються у фоновому режимі, ніколи не доходять до комп’ютера, і кожна сторінка завантажується швидше через нього.

“У всій команді AdGuard є спільна мета та місія – забезпечити швидкий, чистий та безпечний інтернет для всіх”, – сказав Андрій. “Легко зосередитись на цьому і любити свою роботу, коли знаєш, що працюєш над чудовим продуктом, який допомагає захистити мільйони користувачів по всьому світу”.

Плани цін AdGuard

Продукти AdGuard працюють практично в будь-якому веб-переглядачі, включаючи менш відомі програми, такі як Lunascape, Orca та Pale Moon. Проста у користуванні програма має як базовий, так і розширений інтерфейси з повністю настроюваними налаштуваннями та статистикою, які можна скинути в будь-який час. Винятки для будь-якого веб-сайту, який користувач вибирає для перегляду відео чи реклами, легко зробити.

Завдяки повному набору засобів захисту, доступних на кожному комп’ютері в будь-якому будинку, AdGuard не лише допомагає споживачам зберігати конфіденційність, але зберігає безпеку всього домогосподарства.

Допомагаючи споживачам захищати своїх сімей під час веб-пошуку

Інтернет може бути захопленням корисної інформації та приголомшливим інструментом для вивчення дітей та вивчення тем, які їх цікавлять. Він також може бути сповнений небажаних завантажень та зображень, неприйнятних для молодих очей. AdGuard захищає користувачів будь-якого віку за допомогою набору параметрів батьківського контролю, доступних через захищений пароль.

Режим безпечного пошуку можна ввімкнути для будь-якого користувача та заблокує весь дорослий матеріал від результатів пошуку та введення прямої адреси.

AdGuard

AdGuard доступний на багатьох платформах та пристроях.

Фільтри можна регулювати за віком користувача, при цьому стандарти змінюються в міру дорослішання дитини. AdGuard значною мірою покладається на дослідження та відгуки користувачів, щоб визначити, які сайти підходять для різних вікових груп.

“Ми пильно стежимо за новинами галузі та намагаємось наздогнати нові технології в розвитку”, – сказав Андрій. “Крім того, у нас є сильна спільнота, яка підтримує нас – сервіси фільтрів допомагають нам бути в курсі, і ми завжди вважаємо цінними відгуки наших користувачів”.
Батьківський контроль, а також інші функції, що входять до набору AdGuard, були випробувані та вироблені протягом багатьох років з часу появи небажаних оголошень.

“Він розпочався досить давно, але у вигляді блокувальника реклами, а не набору конфіденційності”, – сказав Андрій. «У той час реклама була надзвичайно дратівлива – спливаючі вікна та попсери були практично скрізь. Це було нестерпно. З часом проблема конфіденційності загострилася, і ми відповіли, розширивши функціональність програми, щоб зосередити увагу на захисті від різного роду відстеження “.

Розширене програмне забезпечення для блокування реклами, що захищає мільйони глобальних користувачів

Небажані реклами та програми відстеження чи зловмисні програми стали більш творчими щодо того, як вони передають своє повідомлення, оскільки розробляються нові блокатори для припинення вторгнення на комп’ютери та мобільні пристрої. Ось чому користувачі, що вибирають захист, вирішують захищати свої комп’ютери, повинні бути оновлені та випереджати криву.

Фото Андрія Мешкова, директора з технічних питань та співзасновника AdGuard

Про те, як його програмне забезпечення захищає споживачів, поговорив з нами Андрій Мешков, директор CTO та співзасновник AdGuard.

AdGuard виявився саме таким. З моменту створення блокатора спливаючих вікон програма продовжувала розвиватися з часом, оскільки реклама, яку вона перехоплює, стає все більш досконалою. AdGuard перетворився в повний набір безпеки, який зупиняє рекламу, перш ніж вони завантажують, прискорюючи ваш досвід роботи в Інтернеті.

Він також блокує фонові програми, шкідливе програмне забезпечення та фішинг-листи, які націлюють вашу особисту інформацію, представляючи себе компанією або другом, щоб отримати доступ до паролів, номерів рахунків та іншої інформації, яку ви хочете зберегти.

Щоб зберегти всю сім’ю в безпеці, AdGuard включає надійний інтерфейс батьківського контролю, який можна налаштувати на вік кожної дитини і не може бути змінений або видалений без захищеного пароля.

Немає жодних причин, щоб веб-досвід споживача мав розповсюджуватися на весь світ. Усі ми маємо право на конфіденційність у своїх особистих питаннях, і це не повинно змінюватися у всесвітній мережі. На щастя, існують програми, які допомагають споживачам відновити свій досвід в Інтернеті та душевний спокій, на якому була заснована Інтернет. Завдяки AdGuard споживачі можуть почувати себе комфортно в пошуках цього винного задоволення в Інтернеті, не знаючи, що кожен їх крок знає.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me