Альфа-мережа: надання хостингу якості та доменних послуг компаніям в Бангладеш і за його межами від центрів обробки даних по всьому світу

TL; ДОКТОР: Компанія Alpha Net була запущена лише через кілька місяців після того, як її засновник, свіжий після аспірантури, прибув до Орландо в 2001 році. Компанія володіє своєю інфраструктурою, яка дозволяє персоналу розробляти персоналізовані веб-рішення, що відповідають масштабам потреб клієнтів. Завдяки подальшому розширенню в Африці та зв’язкам з провайдерами-хостингами по всьому світу, Alpha Net надає клієнтам постійно зростаючий потік ресурсів для підприємств по всьому світу..

Абу Суфіан Хайдер був захоплений STEM ще з днів його ярмарок середньої школи. У той час як інші діти збивають вулкан з харчовою содою і називають це день, його інноваційний дух Абу змусив його проявити свою винахідливість завдяки проектам, які отримали в Бангладеш кілька національних нагород.

Приблизно в той же час він створив молодший науковий клуб, який діяв у декількох шкільних округах Бангладеш. Завдяки цьому клубу Абу зміг зв’язатися з іншими молодими науковими людьми, які допоможуть йому створити свою процвітаючу в даний час компанію веб-хостингів, Alpha Net, у 2001 році.

Постріл у голову логотипа Абу Суфіана Хайдера та Alpha Net

Засновник Абу Суфіан Хайдер наповнив нас великим досвідом та широкими веб-сервісами Alpha Net.

Але винахідницька смуга Абу не закінчилася Alpha Net. Окрім створення компанії, він постійно зайнятий багатьма успішними проектами, включаючи інтернет-книгарню; довідник шкіл бойових мистецтв; та національний архів книг, авторів та видавців у Бангладеш. У 2016 році він був висунутий Endeavor Insight для участі у дослідженні законопроекту & Фонд Мелінда Гейтс як один із найвпливовіших підприємців у Дакці, столиці Бангладеш.

Сьогодні Абу скеровує свого внутрішнього винахідника, щоб перетворити Alpha Net в ще більш надійного постачальника високоякісних хостингових і доменних послуг. Компанія, яка може похвалитися центрами обробки даних в США, Великобританії та Бангладеш, в даний час обслуговує тисячі людей і підприємств усіх розмірів по всьому світу. Інфраструктура, що належить компанії, дозволяє Alpha Net створювати персоналізовані рішення, розроблені для того, щоб розвиватися разом із замовником, включаючи опції торговельних посередників з білими етикетками. Плануючи розширення в Африці та партнерство зі світовими провайдерами, Абу скоро не набирає інновацій.

Персоналізовані рішення через інфраструктуру, що належить компанії

Alpha Net володіє своєю інфраструктурою, що дає можливість налаштувати рішення на основі індивідуальних потреб. Штаб-квартира компанії знаходиться в Орландо, куди Абу переїхав після закінчення ступеня бакалавра та магістра з електроніки з університету в Індії. Офіс Орландо приймаючої компанії розташований поруч з основним центром обробки даних рівня 4, хоча компанія також має вторинний центр у Далласі.

Абу повідомив нам, що в американських об’єктах компанії є конструкції «всередині будівлі». Це означає, що вони можуть похвалитися підвищеним захистом від стихій, надмірною потужністю, безліччю постачальників послуг мережі, надмірним охолодженням та гасінням пожежі, а центри мережевих операцій працюють 24 години на день, сім днів на тиждень, 365 днів на рік.

Центр даних Орландо і штаб-квартири компанії Alpha Net

Штаб-квартира Alpha Net розташована в Орландо поруч із центром обробки даних рівня 4.

Alpha Net також підтримує серверну інфраструктуру в Бангладеш та Великобританії, що, за словами Абу, дозволяє компанії краще обслуговувати клієнтів по всьому світу. Спочатку місією Абу було надання кращих служб підтримки в галузі, яка відома для навпаки.

“Ми створили Alpha Net, помітивши, що галузь не мала підтримки”, – сказав він. «Одна з речей, яка робить нас унікальними, – це те, що ми пропонуємо послуги в США та інших країнах, що дає нам можливість налаштувати послуги під потреби клієнтів і мати потужну команду підтримки, яку ми постійно вдосконалюємо. . “

Спектр послуг, розроблений для того, щоб зростати разом із замовником

Як всебічний постачальник веб-рішень, метою Alpha Net є створення максимальної цінності для бізнесу в міру їх розширення. “Ми обслуговуємо своїх клієнтів”, – сказав Абу. “Коли вони ростуть, ми з ними зростаємо”.

Це починається з першої реєстрації домену компанії. Запам’ятоване ім’я домену є ключовим для успішного початку, і Alpha Net допомогла тисячам клієнтів зареєструватися та активувати їх доменні імена, перш ніж їх захопив хтось інший.

Доменні послуги компанії забезпечують повний контроль за допомогою безпечного доступу до інструментів управління, які дозволяють клієнтам змінювати налаштування DNS, пересилати домени, оновлювати інформацію реєстратора та запобігати крадіж домену.

Піктограми із зображенням спектру послуг Alpha Net

Завдяки рішенням від хостингу до веб-дизайну, Alpha Net готова обслуговувати бізнес усіх розмірів.

Хочете заощадити гроші? Клієнти, які вирішили розмістити свій сайт через Alpha Net, отримують знижку на реєстраційні ціни, як і ті, хто купує попередньо оплачені пакети реєстрації масових доменів. Вам потрібна рука із зовнішнім виглядом вашого сайту? Команда Alpha Net із задоволенням надає професійно розроблені шаблони веб-сайтів, адаптовані до різних галузей.

Хостингові послуги компанії – що варіюються від планів спільного хостингу до спеціалізованих серверів – достатньо всебічні, щоб обслуговувати приватних осіб та компанії будь-якого розміру на різних стадіях зростання. Наприклад, спеціальні серверні пакети компанії, наприклад, пропонують різні смаки з керованими та некерованими параметрами для серверів Windows та Linux.

“Якщо вони переходять від спільного хостингу до віртуальних серверів, ми встановлюємо це для них; якщо їм потрібно кілька віртуальних серверів в одному місці, ми можемо їм це надати », – сказав Абу. “Якщо їм потрібні кілька серверів у декількох місцях або інтеграція із загальнодоступною хмарою, ми можемо це зробити, а іноді вони переходять на спеціальні сервери”.

Хостинг білого посередника з безкоштовними можливостями навчання

Абу заявив, що Alpha Net має на меті полегшити веб-дизайнерам та технологічним компаніям Бангладеш перепродажу хостингової інфраструктури, упакованої з опціями реєстрації домену та безкоштовними сертифікатами SSL. Абу сказав, що сервіс дозволяє цим підприємствам додавати до своїх продуктових портфелів, розвивати авторитет та привертати увагу нових клієнтів.

Клієнти, які бажають запропонувати своїм клієнтам повну інфраструктуру веб-хостингу, можуть звернутися до керованого VPS-рішення Alpha Net, призначеного для компаній, що займаються веб-розробниками, які надають хостинг для клієнтів у Бангладеш. Послуга включає спеціалізований веб-сервер та доступ до первинних та вторинних серверів DNS Alpha Net, а також необмежену кількість облікових записів електронної пошти та веб-панель управління.

Плани залежать від обмежень ресурсів, але підтримують необмежену кількість клієнтів. Безкоштовна п’ятиденна пробна версія доступна для тих, хто бажає взяти послугу закрутки, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Персонал Alpha Net

Службовий персонал Alpha Net прагне створити індивідуальні враження з урахуванням індивідуальних потреб.

Alpha Net також дозволяє користувачам стати постачальниками реєстрації домену через свої облікові записи торговельних посередників. Компанія пропонує три пакети реселерів домену: Пакет для початківців з п’ятьма доменами, Розширений пакет з 15 доменами та Корпоративний пакет з 25 доменами. Ці параметри зменшують витрати на реєстрацію та поновлення, дозволяючи торговим посередникам надавати кращі, всебічніші послуги своїм клієнтам.

Як і у випадку з рішеннями компанії, що займаються хостинговим посередництвом компанії, програму для торговельних посередників Alpha Net можна мати фірмову назву та логотип будь-якої компанії для створення довіри та довіри клієнтів..

Партнерство з місцевими провайдерами для розширення послуг у всьому світі

Тепер, коли Alpha Net утвердився на внутрішньому рівні, Абу шукає подальшого глобального досягнення, плануючи експансію в Африку найближчим часом. Цей крок може виявитися вигідним: згідно з доповіддю про хмарну інфраструктуру на Близькому Сході та в Африці в серпні 2018 року, прогнозується, що ринок зросте з 2,8 млрд до 4,7 млрд дол. (У США) протягом наступних п’яти років.

“Очікується, що ініціативи урядів та корпорацій щодо просування нових технологій, таких як хмара та аналітика, сприятимуть обласним інфраструктурам Близького Сходу та Африки”, – заявили автори дослідження.

Компанія також планує полегшити клієнтам по всьому світу використання своїх рішень. “Ми запускаємо партнерські відносини з організаціями в інших країнах, які надаватимуть підтримку регіональними мовами та спеціально налаштовані ціни в місцевій валюті”, – сказав Абу.

Для Абу, який вже пройшов шлях від управління науковими ярмарками до провідного успішного хостинг-компанії Бангладеш, перехід здається наступним логічним кроком.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me