Альтернатива медійній рекламі: Gath3r пропонує новий підхід до монетизації веб-сайтів та додатків за допомогою Blockchain

TL; ДОКТОР: Gath3r є новатором нового покоління монетизації в Інтернеті за допомогою альтернативи цифровим оголошенням, які є безпечними, масштабованими та вигідними. На базі гібридного блокчейну та багатоцільового маркера платформа має потенціал як покращити користувацький досвід, так і збільшити дохід для власників веб-сайтів та додатків. Gath3r також розширює свою платформу для підприємств та розробників за допомогою таких функцій, як обчислення потужності як послуга (CPaaS).

Важко переглядати Інтернет в мирі з тією ж групою націлених оголошень, що стежать за вами з сайту на сайт і додаток, щоб додавати, як каченята, відбиті на їх мамі (але так менш мило). Ці акції майже неможливо уникнути, навіть якщо ви очистите файли cookie та використовуєте режим анонімного перегляду веб-переглядача.

Вони також поширені, дратівливі та настирливі – і багатьох користувачів Інтернету було достатньо.

Логотип Gath3r

Зберіть оптимізуючи спосіб видавців монетизувати свої сайти.

Увійдіть у Gath3r, стартап, який надає видавцям альтернативу для показу реклами, використовуючи невикористану ємність обробки на комп’ютерах читачів для шахтарів криптовалюти. Маючи лише кілька рядків коду та дозволу відвідувача, власники сайтів можуть покращити користувацький досвід та збільшити прибуток у безпечному та масштабованому вигляді.

“Після того, як наш код встановлений на веб-сайті, відвідувачі мають можливість вибрати, чи хочуть вони брати участь”, – сказала Айхан Гунгор, директор з маркетингу компанії. “Вони можуть вирішити, щоб дозволити використовувати частину своїх запасних процесорних потужностей (GPU, а також незабаром), для того, щоб переглядати їх, як вони переглядають, як зазвичай, не впливаючи на користувальницьку роботу або процесорний блок користувача”.

Окрім можливості видавців надавати чистий вміст без реклами, при цьому отримуючи прибуток, прозорий процес приносить користь бізнесу та розробникам, які можуть використовувати Gath3r як доступне рішення для своїх обробних потреб. Компанія, що базується на Британських Віргінських островах, також дає можливість власникам сайтів винагороджувати відвідувачів за те, що вони допомагають монетизувати свій сайт чи додаток за допомогою програм лояльності.

Більше 50 000 веб-сайтів, включаючи дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та Піратбай, вже прийняли веб-майнінг, намагаючись покращити користувацький досвід, отримати дохід і навіть зібрати кошти на пожертви. На відміну від цільових рекламних кампаній, які використовують дані відвідувачів для постійного відстеження їх у Інтернеті, Gath3r використовує ресурси для обчислення відвідувачів лише під час відвідування сайту – забезпечуючи прозорість та захист конфіденційності, яких вимагають сьогодні користувачі Інтернету.

Безпечний, масштабований та вигідний спосіб поліпшити досвід користувачів

Gath3r – свіже обличчя на сцені блокчейну, заснованого лише минулого року серійними підприємцями Рагхав Реджі Джератом, Габріелем Осічану, Удіт Шарма та Фаррухом Шейхом. Команда приносить компанії багатий досвід роботи з різних дисциплін, включаючи криптовалюту, блокчейн, маркетинг, фінанси та операції.

“Ми перебуваємо на ранніх стадіях як стартап”, – сказав Айхан, який нещодавно приєднався до команди. “У нас є мінімально життєздатний продукт (MVP), який ми будемо використовувати для отримання зворотнього зв’язку від початкових користувачів для подальшої розробки продукту”.

Програма Gath3r Early Adopters пропонує компаніям користуватися безкоштовними послугами та технічною підтримкою протягом усього життя під час тестування системи в Beta, сподіваючись, що користувачі виправлять і повідомлять про помилки. Компанія також працює для інформування зацікавлених сторін за допомогою щомісячного оновленого блогу, який надає інформацію про все, від технологій та загальних розробок до маркетингу та партнерства.

Айхан сказав, що Gath3r займає лідируючі позиції на новобудовому ринку видобутку браузерів, оскільки він забезпечує надійне масштабоване рішення, яке світить там, де існуючі шахтарі не вдається. CoinHive, перший на ринку, спочатку не включав захист автентифікації та не встановлював обмежень щодо кількості енергії, яку він забирав від відвідувачів сайту, що часто спричиняло антивірусне програмне забезпечення та рекламодавці відзначати його сценарій як зловмисне програмне забезпечення.

У березні цього року компанія закрилася, посилаючись на зниження вартості криптовалюти Monero, яку вона видобула, а також зростання вартості видобутку.

У порівнянні з рештою шахтарів криптовалют, таких як JSE Coin, Gath3r прагне стати домінуючою ринковою силою, забезпечуючи повну прозорість за допомогою кнопки відключення, мінімальне використання процесора та підтримку допоміжних ланцюгів, що робить систему менш вразливою до криптовалют.

Використовуйте випадки: благодійні організації, потокові сайти, мобільні додатки & Більше

Окрім звільнення власників сайтів від дратівливих та руйнівних медійних оголошень, Gath3r можна використовувати для досягнення різних цілей. Наприклад, деякі найвизначніші благодійні організації зараз приймають пожертви криптовалюти і звертаються до шахтарів криптовалют, щоб зібрати кошти на такі причини, як допомога внаслідок катастроф.

“ЮНІСЕФ в даний час використовує технологію веб-видобутку для отримання доходу від відвідувачів. Ми очікуємо, що благодійні організації, такі як ЮНІСЕФ, в майбутньому приймуть Gath3r на основі його переваги над іншими”, – сказав Айхан.

Gath3r також пропонує переконливу цінність для тих, хто бажає використовувати енергію обробки для інших місій, крім видобутку криптовалют, таких як рішення Compute Power-as-a-Service (CPaaS). Стратегія дозволяє бізнесу та розробникам скористатися альтернативним джерелом обчислювальної потужності, як у приміщенні, так і в хмарі.

“Це рішення може забезпечити недороге джерело обчислювальної потужності”, – сказав Айхан. «На ринку хмарних обчислень, наприклад, переважають великі гравці до того моменту, коли він майже монополізований, через що витрати з кожним днем ​​збільшуються. Вирізавши посередника, бізнес може заощадити гроші ».

Потокові веб-сайти з високим трафіком та обсягом також мають потенціал набрати великі результати за допомогою Gath3r, усуваючи нав’язливі реклами та покращуючи досвід роботи користувачів. “Сайти з якісним контентом, а не сайти, що працюють з кліком, будуть краще працювати з Gath3r, оскільки користувачі проводять більше часу на цих сайтах”, – сказав Айхан. “Тому ми також працюємо над створенням партнерських відносин з газетами”.

Між ринком цифрової реклами на 129 мільярдів доларів, глобальним потоковим сектором потокового відео, 40 мільярдів доларів, благодійними організаціями, новинними сайтами, підприємствами, веб-сайтами, розробниками додатків та криптовалютами, Gath3r готовий принести цінність широкій групі галузей.

Гібридна блокчейн і багатофункціональна монета GTH

Зрештою, Gath3r сподівається, що ці інструменти допоможуть забезпечити корисність як для власників сайтів, так і для шахтарів, а також підвищеної безпеки, функціональності та досвіду користувачів..

Айхан розповів нам, що Gath3r використовує новий підхід до видобутку браузера через рідну монету GTH та об’єднану методику видобутку, що дозволяє користувачам видобувати дві монети одночасно на основі аналогічного алгоритму. За даними компанії, Gath3r – єдиний постачальник цієї унікальної функції.

Платформа забезпечує рішення під ключ для інтеграції з блокчейн GTH.

Об’єднаний майнінг дозволяє користувачам видобувати криптовалюти на блокчейн Gath3r – усуваючи відомі недоліки, пов’язані з новими ланцюгами, такі як низькі показники хеш-версій та вразливість до 51% атак (також відомих як атаки подвійного витрачання). Запустити нову монету так само просто, як формувати відщеплення GTH, щоб використовувати хеш-курс Gath3r, вирішуючи проблеми консенсусу та захищаючи їх ланцюг.

“Поширюючи живлення на різні джерела, ви в основному забезпечуєте мережу”, – сказав Айхан. “Мета полягає в тому, щоб допомогти шахтарям, полегшивши та приносить корисність без додаткових витрат”

Але це ще не все. Оскільки Gath3r працює на гібридному блок-ланцюзі (суміш приватних і публічних ланцюгів), він може підтримувати вузли, що виробляють GTH. Це дозволяє власникам монет GTH встановлювати мастерноди та заробляти щомісячні комісії, що в кінцевому підсумку підвищує безпеку та стабільність.

Розширення через взаємовигідні партнерства

Прагнучи розширити екосистему Gath3r завдяки більшому впровадженню, Айхан заявив, що компанія докладає великих зусиль для формування партнерських відносин з різними організаціями, від ЗМІ до підприємств та технологічних компаній.

У жовтні Gath3r оголосила про партнерство з FINPLE, платформою краудфандингу, яка об’єднує технологію blockchain з інвестуванням.

«Я дуже рада, що Gath3r стане частиною екосистеми FINPLE. Наявність у Gath3r здатності до експлуатації (POW) в межах екосистеми FINPLE піде на користь усім іншим Dapps, підключеним до платформи “, – сказав Кан-хо Чо, генеральний директор фонду Super Alki, який здійснює нагляд за FINPLE.

Будьте в курсі Gath3r у Facebook, Twitter та блозі компанії, щоб отримати оновлення щодо більшості цих захоплюючих співпраць.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me