Aplus.net: 25+ років допомоги малому бізнесу зробити великий вплив в Інтернеті за допомогою повного набору інструментів електронної пошти, хостингу, дизайну та безпеки

TL; ДОКТОР: Оскільки ринок веб-хостингу для бізнесу повільно переходить до складних хмарних рішень та інфраструктури як послуга, Aplus.net вже більше двох десятиліть залишається зосередженим на простоті для малого бізнесу. Обслуговуючи аудиторію, якій значною мірою не вистачає технічного досвіду, але покладається на веб-сайти, щоб сприяти продажам та прибутку, компанія надає пріоритет, пропонуючи широкий спектр простих у використанні продуктів та послуг, створених для професіоналів..

Впевнений, що Aplus.net та материнська компанія Deluxe пропонують інструменти та послуги, необхідні для ефективного управління та розвитку всіх аспектів малого бізнесу, у віце-президента та генерального директора Деймона Філдгейта є лише один вихованець.

“Для мене немає нічого гіршого, ніж коли я чую замовника, який каже:” О, я не знав, що ти це зробив “, – сказав він. “Це для мене вкрай неприємно”.

Aplus.net поєднує спадщину 26-річного веб-хостингу з широким портфоліо корпоративних послуг Deluxe, включаючи дизайн логотипів, маркетинг, друк на замовлення та послуги із нарахування заробітної плати.

Програма активної роботи компанії та тісний зв’язок з клієнтами розширюють поінформованість клієнтів про різноманітність простих у використанні онлайн-компонентів, які надає Aplus.net, починаючи від реєстрації домену та хостингу електронної пошти до сертифікатів SSL та обробки платежів.

“Aplus.net дійсно забезпечив і по-справжньому прагнув зосередити увагу на ринку малого бізнесу, переконавшись, що продукти та послуги насправді зрозуміти”, – сказав Деймон. “Простота наших пропозицій – це наша сила, що особливо допомагає власнику бізнесу, якому потрібно зосередитися на створенні свого бренду.”

Послуги з безпеки та дизайну допомагають клієнтам зосередитися на своєму бізнесі

Aplus.net, створений у 1992 році, спочатку пропонував стандартні послуги веб-хостингу, домену та електронної пошти. Демон сказав, що компанія розширила, включаючи розробника веб-сайтів, створення магазину електронної комерції та інструмент розробки логотипів, щоб стати повноцінним і надійним варіантом для малого бізнесу.

“Причина, по якій малий бізнес передає свій хостинг, полягає в тому, що вони зосереджені на інших аспектах свого бізнесу”, – сказав він. “Будь то веб-дизайн, ІТ-допомога чи підтримка, ми хочемо зробити це максимально простим. Ми будуємо основні пропозиції навколо доменів, хостингу та електронної пошти, але ми хочемо додати сервіси, які допоможуть малому бізнесу досягти своїх цілей “.

Зображення Деймона Філгейта та логотип Aplus.net

Aplus.net та віце-президент та генеральний директор Деймон Філдгейт прагнуть задовольнити всі потреби малого бізнесу.

Підхід на повний спектр послуг особливо відгукується з клієнтами Aplus.net, коли мова йде про безпеку веб-сайтів, де Деймон сказав: “Якщо вам не скажуть про це, ви не знаєте, що це проблема, поки не пізно”.

Компанія спрощує захист завдяки партнерству з RapidSSL та Equifax для сертифікатів SSL, а також SiteLock для сканування вразливості та виявлення зловмисного програмного забезпечення..

“Перші кілька разів, коли ми виявляємо вразливості, ми виправляємо речі безкоштовно, щоб переконатися, що клієнт захищений”, – сказав Деймон. “Ми можемо створити усвідомлення нашими клієнтами того, що безпека не є проблемою лише для великих компаній; це має турбувати і малий бізнес.

Як Aplus.net цінує простоту та досвід користувача

На Aplus.net менеджери продуктів постійно перевіряють конкурентні позиції бренду на хостинговому ринку. Поєднання цього розуміння з глибоким розумінням клієнтської бази компанії гарантує, що продукти Aplus.net виділяються.

“Замість того, щоб просто розробити загальні плани хостингу або загальні плани електронної пошти, вони дійсно націлені на основних клієнтів Aplus.net”, – сказав Деймон. “Ми проводимо багато часу на ринку і спостерігаємо за тим, що роблять наші конкуренти, але головним є розуміння того, хто наші клієнти і що вони хочуть досягти за допомогою наших інструментів”.

За словами Демона, компанія особливо зосередилась на зручності використання, а нещодавно завершила повний перегляд веб-сайту Aplus.net.

“Ми, звичайно, витратили багато часу та зусиль, приділяючи гарну думку та врахування досвіду користувача, щоб вони могли швидко знайти те, що шукають, будь-то вони вже на сайті чи вперше приходять до нас за допомогою пошукових систем. ,” він сказав. “Ми дійсно намагалися зробити так, щоб продукти та послуги були чітко викладені та легко дісталися, допомагаючи клієнту дістатися туди, де вони повинні бути”.

Активна комунікація та підтримка підтримки спілкування з клієнтами

Замість того, щоб чекати, коли малий бізнес зіткнеться з проблемами та з панікою звернеться до служби підтримки Aplus.net, компанія активно відстежує сайти клієнтів на предмет вразливості та регулярно звертається до інформації.

“Малий бізнес достатньо на руках, не турбуючись про покупки продуктів і послуг”, – сказав Деймон. “Ми відповідальні за те, щоб ці інструменти, які ми є частиною широкої групи, були легкодоступними та ідентифікованими”.

Фото руки на клавіатурі ноутбука з макетом служб електронної пошти

Aplus.net забезпечує успіх клієнтів, активно звертаючись до малого бізнесу щодо шляхів вдосконалення своїх сайтів.

Деймон закликає клієнтів звертатися по телефону 24/7 до центру підтримки Aplus.net, розташованого в Північній Америці.

“Ми сподіваємось, що це виходить за рамки лише технічної підтримки”, – сказав Деймон. “Наша мета – завжди бути там, щоб допомогти замовнику та направляти їх у його онлайн-подорож.”

Майбутні вдосконалення та інтеграція із послугами Deluxe

Просуваючись вперед, Деймон повідомив нам, що клієнти Aplus.net можуть сподіватися побачити кілька вдосконалень у власному управлінні обліковими записами та панелі управління компанії..

Багато вдосконалень надходили безпосередньо із пропозицій клієнтів та відгуків, сказав він. Aplus.net регулярно проводить опитування клієнтів, щоб дізнатися, як компанія може вдосконалити свої послуги.

Перший реліз, який очікується через кілька місяців, поліпшить загальну зручність використання, а також можливість керувати кількома доменними іменами та хостинг-акаунтами.

“Ми завжди дивимося на нові продукти та послуги, які можемо додати до поєднання”, – сказав Деймон, вказуючи на нещодавнє додавання електронного маркетингу, обробки платежів та системи факсу та електронної пошти. Компанія розширює послуги малого бізнесу за межами Інтернет-зв’язків, включаючи послуги друку Deluxe для візиток та рекламних матеріалів.

“Ми прагнемо зробити цей досвід максимально безпроблемним”, – сказав Деймон. «Клієнти не отримують п’ять-шість рахунків від групи компаній« Делюкс »; у них є один обліковий запис і один рахунок від бренду, до якого вони звикли, і бренду, якому вони довіряють. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me