Aspirasyon Barındırma Girişimcileri ve Geliştiricileri Magento İçin Optimize Edilmiş Yüksek Performanslı Bulut Barındırma ve Desteğe Bağlar

TP; DR: Magento ve diğer kaynak ağırlıklı PHP uygulamalarını barındırmak için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir bulut altyapısı ile Aspiration Hosting, e-ticaret mağazalarını, işletme web sitelerini, uygulamaları ve diğer çevrimiçi toplulukları optimize etmek için gereken ağır kaldırma işlemlerini gerçekleştirir. Chicago merkezli şirket, özel olarak yapılandırılmış donanım ve yazılımın güçlü reçetesini, müşterilerin web sitesi performansını iyileştirmek için doğrudan çalışmak üzere bir programcı istihdam etmeye kadar bile, uygulamaya özel uzmanlık ve teknik destekle sağlıklı bir dozda birleştiriyor. Aspiration Hosting’in üst düzey yöneticilerinden ikisi, Başkan Brad Kort ve Başkan Yardımcısı Les Barton, şirketin ileri görüşlü teknolojiyi ve uygulamalı müşteri desteğini nasıl dengelediğini paylaşmak için bize katıldı.

Çoğu web barındırıcısı için her şey yüksek hızlı donanım, yedekli ağlar, ölçeklenebilir çözümler ve 24 saat destek sunmaktır. Amaç, web varlıklarını karlı bir iş haline getirmelerine yardımcı olan kullanımı kolay çevrimiçi ürünler vaadiyle müşterileri şaşırtmaktır..

Magento mağazalarını barındırma ve bakımına odaklanan Chicago merkezli bir sağlayıcı olan Aspiration Hosting, bir adım daha ileri gidiyor – şirket aslında kendi geliştiricisini ücretsiz olarak kullanmanıza izin verecek.

Şirketin Başkanı Brad Kort, “Magento’ya ince ayar yapmak ve optimize etmek için bizimle ev sahipliği yapan geliştiriciler ve tüccarlarla birlikte çalışacak bir programcımız var” dedi. “Performans sorunlarını arayarak ayarlara ve yapılandırma seçeneklerine bakacak. Çalıştığımız uygulamalarda gerçekten derin bir uzmanlık var. ”

Performans denetiminin ötesinde, Aspiration Hosting’in geliştiricisi kodlama sorunlarını giderecek ve temalar, uzantılar ve eklentiler için en iyi çabayı gösterecektir. Brad’e göre şirketin tamamı, Aspiration Hosting’in yeni düzey sunucuları ve teknolojilerine benzersiz müşteri hizmetleri ve destek sağlamak misyonunun bir parçası..

“İçeri girip küçük bir kodlama sorununuz varsa, o sizin için orada” dedi. “Birisinin sitesi işinin önemli bir parçasıysa, hız, performans ve istikrar gibi şeyler kritik öneme sahip olacaktır. Bizimle yatırım getiriniz, yavaş ve desteksiz bir şey için ayda 1,99 ABD doları ödemek yerine, uygulamanız için tasarlanmış bir barındırma ortamında çok daha büyük olacaktır. ”

Bilgili Müşteriler için Donanım ve Yazılımları Optimize Etme

2008 yılında kurulan Aspiration Hosting, sadece müşterilerin Magento e-ticaret mağazalarını barındırmasına ve hızlandırmasına yardımcı olmaya odaklandı. Ticari olarak şirket içi veya Hizmet Olarak Platform çözümleri olarak da kullanılabilen açık kaynaklı platform, MySQL veya MariaDB ilişkisel veritabanı yönetim sistemlerini, PHP ve Zend Framework öğelerini kullanır. Şu anda Adobe’ye ait olan Magento, her yıl brüt mal hacminde 100 milyar dolardan fazla tutar.

Gelişmiş bilgi işlem gücü ve güvenlik korumaları gerektiren bir platformu etkili bir şekilde barındırmak, özellikle sayfa yükleme sürelerinde en üst düzeyde talep gerektiren çevrimiçi perakende gibi bir endüstride zor olabilir. Bu nedenle Aspiration Hosting, şirket içi bulut teklifinde yüksek performanslı katı hal sürücülerini 10Gbps ağ ile birleştirir.

Aspiration Hosting kontrol panelinin ekran görüntüsü

Aspiration Hosting, müşterilerin hesaplarını herhangi bir cihazdan yönetebilmeleri için müşteri arayüzünü yeniden tasarladı.

Şirket ayrıca müşterilere, web sitesi ziyaretçilerine daha yakın veri depolamak ve sayfa yükleme sürelerini azaltmak için tasarlanan altı kıtada 50’den fazla şehirde bulunan bir iletişim noktası koleksiyonu olan içerik dağıtım ağına ücretsiz erişim sağlıyor. Aspiration Hosting’in altyapısı LiteSpeed ​​web sunucuları ve LiteMage Cache tarafından desteklenmektedir, bu da Magento mağazalarını Apache, NGINX ve Varnish ile yapılan diğer yapılandırmalardan en az yedi kat daha hızlı ve altı kat daha ölçeklenebilir hale getirir.

Brad, son birkaç yıldır şirketin bulut yapılandırmasının etkileyici performansının ve ölçeklenebilirliğinin Aspiration Hosting’in daha geniş bir ağ oluşturmaya başlayabileceği ve WordPress, Drupal, Joomla ve Simple Machines Forum gibi diğer kaynak ağırlıklı PHP uygulamalarının kullanıcılarını çekebileceği anlamına geldiğini söyledi..

“Uygulamalar özellikle donanım ve yazılımın bu birleşimi ile iyi performans gösteriyor” dedi. “Kavramın bizi bu uygulamaları kullanan müşteriler için daha iyi bir seçenek olarak ayırdığını düşünüyorum.”

Özelliklerin ve Ürünlerin Müşteri Beklentilerine Hizalanması

Brad’e göre, Aspiration Hosting müşterileri, çevrimiçi olarak başarılı olmak için ne tür teknoloji kaynaklarına ihtiyaç duydukları hakkında bir fikri olan deneyimli geliştiriciler veya küçük veya orta ölçekli işletmeler olma eğilimindedir..

“Müşterimiz ne kadar bilgili ise, müşteri şu: Aspirasyon Hosting’in neden bir bütçe ana bilgisayarından veya Rackspace veya Amazon Web Hizmetlerinden daha iyi bir seçim olabileceğini daha fazla anlayacaklar” dedi. “Düzenli olarak Amazon’a giden insanlarımız var, çünkü Magento için optimize edilmemiş, süper pahalı ve korkunç bir desteği var.”

Dahası, Aspiration Hosting, teknoloji odaklı, deneyimli müşterilere güvenir. Les’e göre müşteri desteği şirketin en öncelikli odağı olsa da, Aspiration Hosting liderliği ilgiyi ölçmek için düzenli olarak müşterileri geçmiş fikirlerle çalıştıracak.

“Sadece bir fikir olsa bile, müşterilerini bizimle birlikte barındıran birkaç geliştiricimizle iletişime geçeceğiz” dedi. “Onlarla çok yakından çalışıyoruz ve fikirler hakkında konuşacağız ve bunun yapabileceğimiz bir şey olup olmadığını göreceğiz. Müşteri geri bildirimleri gerçekten çok değerli. ”

Aspiration Hosting'in CDN mevcudiyetinin yanı sıra şirketin yorumları hakkında bilgi

Global Aspiration Hosting CDN, şirketin olumlu müşteri incelemeleri için temel bir özelliktir.

Aspiration Hosting ekibinin çabaları müşterilerle iyi yankılanıyor gibi görünüyor; şirket, müşteri incelemelerinin, derecelendirmelerinin ve referanslarının bir derlemesi olan Shopper Approved’de 5.0 üzerinden 5.0 puan aldı. Hizmet ve müşterileriyle olan ortaklığın itibarı Brad’i şirkete çekti..

“Bence bu kadar yüksek puan almamızın nedeni, birinci basamak destek teknolojilerinden Les ve ben, herkesin müşterinin ne istediğini dinlemeye ve işlerinde başarılı olmak için ihtiyaç duydukları şeyi vermeye çalışıyoruz” dedi. Dedi Brad.

Aspiration Hosting’in Buluta ve Node.js’ye Kayması

Şu anda dört kıtadaki veri merkezlerinde faaliyet gösteren Brad, Aspiration Hosting’in önümüzdeki altı ay içinde Chicago’da yeni bir yer açma planından bahsetti. Londra, New York, Los Angeles, Singapur ve Sidney’de bulunan şirket sunucularının bir ağına katılacak.

“66 ülkede müşterimiz var, bu yüzden bunu dört gözle bekliyoruz” dedi. “Bulut tekliflerimizi gerçekten genişletmek, özellikler ve daha fazla özellik eklemek ve daha fazla yedeklilik ve performans eklemeye devam etmekten de heyecan duyuyoruz.”

Sektör genelinde bulut altyapıları ve hizmetleri için yapılan itiş, şirketin dokuz yıl içinde tanık olduğu en büyük eğilimi temsil ediyor Başkan Yardımcısı Les Barton, Aspiration Hosting ile olmuştur. Şirket, Amazon Web Services ve Microsoft Azure gibi platformların onu ana akım haline getirmeden önce bulut bilişimin erken bir savunucusu olduğunu söyledi..

“Herkes bulut terimini gördü ve ne olduğunu gerçekten bilmeseler de, gemiye atlamak istiyor” dedi. “Duvardaki yazıları gördük ve bu değişimi erken yaptık ve çevresinde gerçekten yüksek bir uzmanlık seviyesi oluşturduk.”

Daha yakın zamanlarda şirket, geliştiricilerin ağ uygulamalarını hızlı ve güvenli bir şekilde ölçeklemelerini sağlamak için Node.js’yi başlattı. SSD’ler, CDN ve LiteSpeed ​​önbellek araçlarına ek olarak, Aspiration Hosting, yeni Node.js sürümlerinden güvenlik düzeltmelerini çıkaracak ve bunları önceki sürümlere geri yükleyecek Patchman kötü amaçlı yazılım ve güvenlik açığı algılama sistemini içerir.

“Pek çok ev sahibi Node.js sunamaz,” dedi Les. “Müşterilerimizi dinlemek ve onlara büyümelerine yardımcı olacak teknik kaynakları ve uzmanlığı sunmaktan gurur duyuyoruz.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me