AuthPoint від WatchGuard: як нове хмарне багатофакторне рішення для аутентифікації усуває вразливість №1, з якою стикаються SMB

TL; ДОКТОР: У недавньому дослідженні лідер з питань мережевої безпеки WatchGuard виявив, що 84% малого та середнього бізнесу прагнуть захистити свої організації більш ніж просто безпекою паролів. Однак переважна більшість цих SMB вказали вартість як основну перешкоду впровадженню вдосконаленого рішення багатофакторної аутентифікації (MFA). У відповідь WatchGuard розробив AuthPoint – нову хмарну послугу МЗС, що базується на малому та середньому ринку. AuthPoint можна розгорнути та керувати з будь-якого місця без необхідності дорогих апаратних компонентів. Служба покладається на додаток AuthPoint WatchGuard для полегшення автентифікації користувачів інтуїтивно зрозумілим та зручним способом, використовуючи передові технології для запобігання несанкціонованого доступу до мереж.

Не секрет, що порушення даних стають все більш поширеними. Фактично, за перше півріччя 2018 року було виявлено 668 порушень, які викрили понад 22 мільйони записів. Не дивно, що багато з цих вторгнень у мережу були наслідком людської помилки.

Майже 90% паролів, які використовуються сьогодні, вважаються слабкими і можуть бути легко порушені тим, хто має зловмисні наміри. Як результат, великі організації на рівні підприємств запровадили гарантії, такі як багатофакторна автентифікація (МЗС), щоб запобігти порушенням даних. Однак ці рішення є дорогими і давно вважаються набагато вищими за бюджет для малого та середнього ринку, які потребують такого ж рівня захисту, як і їхні більші кузени.

Нещодавнє опитування власників SMB та ІТ-менеджерів показало, що майже всі вони хочуть чогось більш безпечного, ніж просто паролі для блокування своїх мереж. І, вперше, надійне рішення МЗС знаходиться в межах їх досяжності.

Алекс Каньоні - голова і логотип WatchGuard

Алекс Каньйоні від WatchGuard повідомив нам, що AuthPoint допомагає захищати активи компанії, особисті дані та підсумки.

Компанія WatchGuard Technologies, лідер у галузі передових мережевих рішень щодо безпеки, представила хмарне багатофакторне рішення для аутентифікації, розроблене для SMB. Він називається AuthPoint, і ми раді визнати цей продукт нагородою для розробників Choice ™ за те, що ми пропонуємо просте в застосуванні рішення для МЗС класу підприємств за цінами, доступними для будь-якого бізнесу.

“Ми знаємо, що більшість порушень даних пов’язані із втраченими обліковими даними, і оскільки злочинці націлюють на організації будь-якого розміру, багатофакторна автентифікація тепер є обов’язковою умовою для всіх підприємств”, – заявив Алекс Кагноні, директор з питань автентифікації в WatchGuard. “За відсутності МЗС злочинці можуть використовувати різні методи для придбання імен користувачів та паролів – наприклад, підводний фішинг, соціальна інженерія та списки викрадених облікових даних, які можна придбати в Темній павутині – щоб отримати доступ до мережі та потім викрасти цінну компанію і дані клієнтів. “

Мета: Видалення експозиції до ризику Усі Сучасний бізнес

Алекс зазначив, що середня людина має понад 90 окремих облікових записів в Інтернеті та схильність до повторного використання тих же облікових даних для входу. І це поєднання становить величезний ризик для безпеки для кожної організації, що спирається на дані реєстрації.

“Люди зазвичай мають лише три-чотири паролі і використовують їх для багатьох облікових записів”, – сказав Алекс. “Це велика причина, чому захист паролів та облікових даних є настільки важливим.”

WatchGuard попросив незалежну дослідницьку компанію CITE Research провести опитування власників малого бізнесу та ІТ-менеджерів у компаніях, у яких менше 1000 співробітників у США, Великобританії та Австралії. Результати були дивовижними та дивовижними.

Хоча більшість опитаних ІТ-менеджерів стверджують, що вони пропонують певну підготовку до паролів чи політику щодо службовців, 47% вважають, що співробітники все ще використовують слабкі паролі, 31% вважають, що співробітники використовують мережеві паролі для особистих додатків, і майже половина підозрює, що їх співробітники використовують прості або слабкі паролі.

Основна проблема? Більшість малих підприємств вважають, що безпека паролів – це найкраще, що вони можуть зробити. Основні причини, за якими компанії, які цитують невиконання закордонних справ, обертаються навколо складності налаштування, проблем з технічним обслуговуванням та – великої – вартості.

Алекс сказав нам, що AuthPoint має на меті подолати давні бар’єри між МСП та МЗС.

“Він доступний, простий у розгортанні та надзвичайно масштабований”, – сказав він. “І все це стало можливим завдяки хмарному підходу до аутентифікації WatchGuard. Малі та середні підприємства потребують інтуїтивного, економічно вигідного рішення щодо МЗС, і ми надаємо їх їм ».

Хмарне управління створює плавний досвід клієнтів

WatchGuard використовує інноваційний підхід до автентифікації користувачів під назвою DNA Device DNA, який відрізняє спроби клонування входу від законних. Додаток AuthPoint створює персоналізовані підписи “ДНК” для пристроїв користувача та додає їх до розрахунку аутентифікації.

У результаті цього повідомлення про аутентифікацію, які не походять з телефону законного користувача, будуть відхилені. Додаток підтримує безліч автентифікаторів, включаючи PIN-код, біометричний і використовує камеру телефону для читання QR-кодів для сценаріїв офлайн. Користувачі можуть навіть відповідати на push-повідомлення аутентифікації, не відкриваючи додаток.

“Додаток також обладнаний для зберігання сторонніх автентифікаторів, включаючи Google Authenticator, доступ до Facebook та Dropbox, серед інших”, – сказав Алекс. “AuthPoint захищає VPN, веб-додатки, вхід на ПК тощо”.

Для адміністраторів управління AuthPoint ще простіше.

“AuthPoint – це хмарне рішення – не вимагає локального обладнання – тому SMB не потрібно наймати людей, щоб вони спеціалізувалися на управлінні МЗС або керували інфраструктурою та обладнанням для автентифікації”, – сказав Алекс..

Фото натискання сповіщення AuthPoint, яке з’являється на смартфоні після запиту доступу через ПК

AuthPoint надсилає захищене сповіщення на смартфон користувача з будь-якою спробою зовнішнього входу.

Управління всіма аспектами AuthPoint управляється за допомогою CloudGuard Cloud Dashboard, а це означає, що це можна зробити з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Це швидко і просто, тому кожен може робити такі речі, як створення ресурсів або розподіляти користувачів на групи.

Користувачі можуть бути синхронізовані за допомогою AD або LDAP, що полегшує реєстрацію та надання МЗС. Кожен користувач може навіть мати більше ніж один пристрій аутентифікатора, наприклад смартфон і планшет. Детальна та моментальна звітність дозволяє менеджерам бачити успішні та невдалі спроби аутентифікації, миттєво виявляючи підозрілі дії, а також розуміти автентифікацію за часом та використанням ресурсу.

Алекс сказав, що ціль – це миттєва функція вашого облікового запису.

“Щойно ви купуєте підписку та активуєте її, AuthPoint за секунду працює і працює для вашої організації”, – сказав він. «Це дуже просто. Це дуже гладкий досвід роботи з клієнтами. “

Безпроблемна інтеграція з існуючими програмами або пакетами безпеки

Екосистема WatchGuard включає десятки сторонніх інтеграцій з AuthPoint. Це дозволяє компаніям доручати, щоб користувачі проходили процес автентифікації перед тим, як отримати доступ до чутливих хмарних програм, VPN та мереж.

Більше того, AuthPoint підтримує стандарт SAML, що дозволяє користувачам увійти один раз, щоб отримати доступ до повного спектру програм та послуг.

“Наша місія – перетворити безпеку із складного на щось, що є простим для наших клієнтів”, – сказав Алекс. «Для їх досягнення ми працюємо з партнерами по каналах, як для МЗС, так і для інших наших рішень з безпеки. Тому ми повинні зробити це не просто простим для кінцевих споживачів, але і тим, що простий для продажу каналу, або, у випадку AuthPoint, навіть простим управлінням самим. “

Команда HostingAdvice з гордістю визнає AuthPoint WatchGuard з нагородою наших розробників Choice ™. Доступне, інтуїтивно зрозуміле, хмарне багатофакторне рішення для аутентифікації забезпечує МСП захистом, необхідним для запобігання вразливості мережі №1..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me