Аванпост: Спільнота спільнот, де цифрові номади можуть з’єднуватися, досліджувати та рости за межі кабіни

TL; ДОКТОР: Якщо ви готові торгувати своєю втомленою рутиною для пригод для спільної роботи та коворкінгу за кордоном, не шукайте далі, ніж Outpost. Організація надає громадам віддалених працівників унікальний спільний досвід, встановлений на вражаючому тлі Балі. З новим місцем розташування в Камбоджі, яке відкриється в 2020 році, компанія продовжить свою місію допомагати працівникам по всьому світу задовольняти їх мандри..

Удосконалення технологій дозволяють численним працівникам торгувати своїми кабінками для більш персоналізованих робочих умов.

Для багатьох віддалених працівників це означає залишатися вдома та опускатися в диван із ноутбуком. Але інші користуються можливістю професійно розвиватися, насолоджуючись краєвидами в найбільш популярному островному регіоні Індонезії: Балі.

Ці цифрові кочівники належать до різноманітних спільнот, що підтримуються, побудованих Outpost. Організація, що мислять вперед, надає членам розкішний коворкінг і колінг-простір, де вони можуть здійснювати свої пристрасті, одночасно виховуючи почуття пригоди.

Девід Авраам з головою та логотипом компанії

Співзасновник Давид Авраам ознайомив нас із життєвими та робочими громадами Outpost.

“Наші члени є підприємницькими, творчими та світовими”, – сказав Девід Абрахам, співзасновник Outpost. “Вони хочуть досліджувати світ, рости особисто та професійно та спілкуватися з іншими”.

Outpost – це все про спільний досвід. Але Девід сказав, що членам соціальних гуртожитків та приватним готелям подобається найкраще, оскільки вони мають доступ до комунальних робочих приміщень, але все ж отримують конфіденційність власних номерів.

Всі місця розташування Outpost, відомі як мікрорайони, працюють від доброзичливих, багатомовних співробітників та організовуються за допомогою щотижневого плану, де визначаються заходи, харчування, семінари та можливості подорожей..

Зрештою, мета Outpost – допомогти членам експериментувати з новими способами життя в громадах, об’єднаних пригодним духом. І, коли нове місце розташування в Камбоджі відкриється в 2020 році, компанія вже на шляху до подальшої реалізації цієї місії.

Комфортні хаби для Coliving та Coworking на ідилічному Балі

Девід та його бізнес-партнер Брайан Стюарт запустили Outpost у 2016 році, працюючи кочовими протягом багатьох років.

“Після кар’єри, що пройшла від Білого дому до Уолл-стріт, я керував громадською організацією в Уганді, працював у Міністерстві економіки Японії, три роки їздив на консультації і, нарешті, написав книгу про ресурси, необхідні для зеленої економіки”. – сказав Давид. “У всіх цих подорожах я ніколи не знаходив місця, щоб бути продуктивним і послідовно зустрічати захоплюючих людей”.

Девід і Брайан зрозуміли, що їм не потрібно прив’язуватися до корпорації чи масового комерційного центру, щоб продовжувати свою кар’єру.

Кадри з приміщень та службових приміщень

Розкішні приватні кімнати та комунальні робочі місця створюють унікальний віддалений досвід співробітників.

“Ми хотіли, щоб було місце для таких людей, як ми – тих, хто має або прагне міжнародної кар’єри, – де ми могли б жити і працювати по днях, тижнях і місяцях одночасно”, – сказав Девід. “У той час ми побачили нішу для” нового кочівника “- мандрівників, які відкинули рюкзак для валізи, та професіоналів, які хотіли залишити свої короваї та підбори на шльопанці”.

Простір для коворкінгу, здавалося, спливає вліво і вправо. Проте Девід і Брайан не могли знайти жодного, який би підтримував спосіб життя, який вони вели. Насправді вони відчували, що наявні пропозиції просто націлені на тих, хто шукає способу продовжити свої дні на рюкзаках.

Девіз та Брайан мали намір познайомитись із діркою на ринку, щоб створити громади, які поєднували сучасні, надихаючі життєві та робочі простори з багатими культурними напрямками. Результатом став Outpost.

Сьогодні компанія має присутність у трьох місцях Балі – Убуд, Кангу і Убуд Пенестанан – де гості насолоджуються приватними кімнатами, приватними басейнами, потужними підключеннями до Інтернету, їдальнями на місці та цілодобовим доступом до продуктивних коворкінг-просторів.

Полегшення спільного досвіду віддаленим працівникам

В останні роки ринок колівінг-коворкінгу різко розширився, і різні громади побудовані спеціально для жінок, кухарів і навіть лікарів. Але, як двоє людей, які прожили життя цифрових кочівників задовго до того, як це було визначено в сучасній культурі, Девід заявив, що метою ніколи не було повторити тенденції в колінг-коворкінгу..

Для Outpost залишається конкурентоспроможним у зростаючій галузі – це складання унікального курсу.

“Ми зрозуміли, що найкраща модель – це не обов’язково копіювання лідерів дня”, – сказав Девід. «Поки великі компанії зростали з великою швидкістю і тиражувались, ми знали, що хочемо створити власну мережу мрій. І це потребувало певного часу, щоб ми визначились. Ми не хотіли будувати чужу мрію ».

Аутпост відрізняється від розмножувальних відділень у великих містах тим, що він пропонує місце для людей, які насолоджуються пригодами. Девід заявив, що люди часто вибирають місця для вигулу за допомогою випадкових випадків – їм потрібне місце для сну, а можливість зустрітися з людьми – лише бонус. Але коли члени приєднуються до Outpost, це тому, що вони домагаються кардинальних змін у абсолютно новій спільноті.

“Вони хочуть більше, ніж місце для проживання”, – сказав він. “Вони хочуть зустрічатися з людьми, гуляти в прохолодних місцях та дізнаватися про нове місце призначення”.

Девід сказав нам, що компанія завжди шукає нові ідеї та технології, які покращать спосіб життя цифрових кочівників.

“Завдання полягає в тому, як нам забезпечити правильний набір послуг, щоб задовольнити потреби наших членів – як ми можемо підтримувати їх, щоб вони проживали життя, яке вони хочуть, за їх умовами”, – сказав він. “Ми завжди думаємо про те, що ми можемо запропонувати, що є унікальним. І ви побачите, що ці ідеї з’являться у 2020 році. “

Живе професійне співтовариство та відданий персонал

Окрім вишуканих житлових приміщень та робочих налаштувань, що підвищують продуктивність, Девід сказав, що найкраща частина Outpost – це тип людей, яких компанія приваблює, від архітекторів та засновників стартапів до професіоналів НУО та венчурних капіталістів. Він вважає, що саме це стримує людей повертатися.

“Ви можете приєднатись до будь-якого коворкінг-простору або посидіти в будь-якому кафе з швидким wifi та приємними кріслами, але Outpost – прекрасне місце для зустрічі натхненних та підприємницьких мандрів, як і ми”, – сказав він. “Коли люди обирають нас, це не для рукотворних коктейлів у нашому ресторані (хоча вони справді дивовижні). Справжня користь – це сила людей, яких ви тут зустрічаєте ».

Фотографії в різних місцях застави

Громади із форпостів часто залучають до себе предстоятелів та творчих настроїв.

Цей рівень передового досвіду поширюється на працьовиту глобальну команду компанії, яку складають люди, за якими Девід сказав, що не боїться засунути рукави, щоб зробити важку роботу. Він відзначив місцевих співробітників компанії, які щодня спілкуються з членами, щоб підтримати їх досвід за кордоном.

“Я найбільше пишаюся нашим місцевим персоналом – вони перебувають на передовій нашої компанії”, – сказав він. “Я пишаюся тим, що їх зростання, їхня англійська мова покращуються, їхнє оволодіння Excel розширюється, і їхня впевненість зростає. Уся наша команда вважає, що ми не просто будуємо компанію, а стиль життя ».

Аванпост може похвалитися високими показниками утримання, коли справа стосується персоналу. З членів команди, які вирішили продовжити роботу, Девід сказав, що досить багато повернулися в компанію через рік-два.

В 2020 році: міський оазис у Камбоджі

Майбутнє форпосту світле. Наступного року компанія відкриє кілька нових локацій, включаючи Камбоджу.

“Ми дуже раді новому відкриттю місцеположення, яке відбудеться в 2020 році”, – сказав Девід. “Перший буде в Сіем Ріп, Камбоджа, місце, яке ми стратегічно вибрали як новий центр для цифрових кочівників”.

Житлові та робочі простори компанії наблизять учасників до популярних туристичних визначних пам’яток столиці та багатої культурної спадщини, включаючи архітектуру в китайському стилі, рибальські селища, шовкові ферми, рисові майданчики, музеї та шумний нічний спосіб життя.

“Слідкуйте за новими відомостями про наступний рік”, – сказав Девід.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me