Близько 3 десятиліть CRM: як програмне забезпечення корпорації Корпорація полегшує напругу управління продажами, маркетингом та обслуговування клієнтів

TL; DR: Пропонуючи корпоративну функціональність за цінами на малий бізнес, корпорація Commence є давнім лідером у програмному забезпеченні для управління відносинами з клієнтами. Використовуючи настільні або хмарні CRM-програми компанії, компанії можуть відстежувати статистику, пов’язану з продажами та задоволеністю. Використовуючи тисячі компаній у всьому світі, Commence надає цінні відомості, щоб клієнти могли посилити взаємодію з клієнтами та збільшити прибуток. Завдяки базі користувачів, що складається з малого та середнього бізнесу, головна увага приділяється сприянню успіху та росту бізнесу.

Досліджуючи ландшафт програмного забезпечення для CRM, Ларрі Керецький знає, що його компанія, Commence Corporation, не є найбільшою – і це прекрасно.

Натомість він порівнює Початок із подібними Volvo, порівняно малим бізнесом, що конкурує проти масових корпорацій у 50 разів більше.

“Вони в основному знайшли те, що роблять краще, ніж усі інші”, – сказав Ларрі, який є президентом початку. “Вони відключили функцію, безпеку, і вони отримали подобається GM і Ford в обороні. Якщо вас цікавить безпека для вашого автомобіля, GM та Ford повинні довести, що вони принаймні настільки ж безпечні, або ви не збираєтесь купувати у них “.

Майже 30 років компанія Commence зосередилась на наданні бездоганного обслуговування клієнтів малому та середньому бізнесу, що потребує програмного забезпечення для управління контактами, продажами, маркетингом та підтримкою. Половину цього часу, за словами Ларрі, фахівці галузі очікували, що компанія не зможе конкурувати з давніми титанами CRM або високотехнологічними стартапами; він із задоволенням доводить їх неправильно.

“Моя фірма змогла процвітати і рости за свої 27 років, тому що ми справді добре знаємо, що робимо краще за всіх”, – сказав Ларрі. “Ми конкуруємо з Microsoft, Salesforce та безліччю інших постачальників рішень для CRM, і ми все ще живемо та зростаємо. Мати клієнтів впродовж 20 і більше років у технічній галузі – це не чутно. “

Перший піонер в управлінні базами даних клієнтів

Початок роботи почався на початку 1990-х, коли група підприємців вважала, що вони можуть зробити компанії більш ефективними, створивши інструмент, який захоплював, відслідковував та ділився важливою інформацією про клієнтів у всій організації. Вони створили Commence RM – настільну програму для управління рахунками, продажами та маркетингом.

“Це був один з перших продуктів у цій галузі, який дозволив людям створити базу даних, де вони могли б відстежувати адреси своїх клієнтів, телефонні номери, активність та історію”, – сказав Ларрі.

Можливість легко використовувати та налаштовувати Commence RM за межами домашнього офісу зробила програмне забезпечення надзвичайно популярним серед гігантів галузі, включаючи AT&T, Compaq та IBM, які продавали систему під приватною маркою.

Як ранній приклад консолідованої концепції баз даних, Commence RM – який доступний і сьогодні – був попередником сучасної платформи CRM. Незважаючи на те, що конкуренція, як правило, спрямована на рішення, яке відповідає одному розміру, Commence виділяє себе, дозволяючи користувачам пристосовувати програми до їхніх бізнес-потреб..

“Наші програми розширилися, крім простого керування обліковими записами та контактами, до управління потенційними клієнтами та процесами продажу”, – сказав Ларрі. “На сьогодні ще кілька тисяч корпорацій використовують оригінальний продукт, і ми продовжували додавати більше функціональних можливостей”.

Поєднання сервісу з програмним забезпеченням для підвищення ефективності ринку

Зараз використовується у багатьох галузях та континентах, продукти компанії Commence пропонують високий рівень функціональності за дуже конкурентною ціною. Конкуруючи з гігантськими гігантами, компанія розрізняє себе з сильним акцентом на якості та підтримці клієнтів.

“Ми фактично стаємо настільки ж сервісною компанією, скільки ми програмною компанією”, – сказав Ларрі. “Якщо ви подивитеся на малий та середній бізнес, дві сфери, де вони справді страждають, – це продаж та маркетинг”.

Зображення генерального директора Commence Ларрі Керецького та скріншот Commence CRM

Генеральний директор Ларрі Карецький відрізняє проект «Початок», зробивши його масштабованим та добре підтримуваним для малого та середнього бізнесу.

Малі і середні підприємства мають обмежений бюджет на маркетинг, але багато консультантів також вважають за краще працювати з більшими клієнтами. Таким чином, Commence виділяється як доступне рішення, доповнене практичними консультаціями.

Окрім підтримки телефону та електронної пошти, розпочайте програми самообслуговування та безкоштовні ресурси, включаючи портал послуг, базу знань та поширені запитання. Крім цього, клієнти можуть придбати додаткову підтримку, таку як консультації та наставництво по продуктах. Для найскладніших викликів Commence пропонує професійні послуги, такі як міграція даних, інтеграція сторонніх організацій та персональне навчання, які заохочують кращі практики.

“Ми допомагаємо їм реально розробити та впровадити власні процеси продажу”, – сказав Ларрі.

CRM “єдиного типу”, який зростає разом з потребами бізнесу

Незалежно від того, чи хоче компанія зосередитись на управлінні ресурсами чи крапельній маркетинговій кампанії, Commence пропонує корисність та ефективність для підприємств, які прагнуть бути більш ефективними та успішними у різних підрозділах. Платформа доступна у настільних, хмарних та мобільних форматах відповідно до змін робочої сили.

CRM продажів має налаштовану інформаційну панель та інструменти для підрахунку та присвоєння потенційних клієнтів, управління можливостями продажів, аналітики та організованих облікових записів та контактів, в той час як набір маркетингових CRM автоматизує декілька процесів із захопленням клієнтів та електронною поштою. Управління проектами та програми обслуговування клієнтів додають додаткові функціональні можливості та звітність.

Знімок екрана Commence CRM

Інформаційна панель Commence допомагає власникам підприємств відстежувати можливості продажу, взаємодію з клієнтами та конверсії.

“Наша ключова перевага – це покупка на кожному місці”, – сказав Ларрі. “Навіть незважаючи на те, що клієнт може знати, що наразі він не потребує нашого менеджера проектів чи кол-центру, він може їм знадобитися в майбутньому і не захоче змінювати системи CRM”.

Завдяки CRM, компанія може ефективніше керувати циклом продажів та створювати потенційні результати за допомогою ефективних маркетингових кампаній. Завдяки доступному і цілісному хмарному рішенню, Commence надає можливості бізнесу таким чином, щоб конкурувати з гігантами CRM – такими як Salesforce – і мати численні докази. Згідно з дослідженнями компанії, клієнти, які включили її програмне забезпечення CRM, повідомляють про збільшення середнього доходу від продажів від 14% до 21% протягом дев’яти місяців після впровадження.

На горизонті: оновлена ​​платформа з розширеним звітуванням

Для багатьох малого та середнього бізнесу неможливість передавати аутсорсинг на обслуговування клієнтів, створювати спеціалізовану команду з продажу та наймати професійних маркетологів – прикрою реальністю. Однак програмне забезпечення CRM допомагає заповнити ці прогалини та масштаби, використовуючи кращі маркетингові стратегії та будуючи звіт із клієнтами.

Хоча на нові функції та вдосконалення частково впливають новітні тенденції технології, Ларрі сказав, що головним пріоритетом проекту є задоволення потреб клієнтів щодо організації та прогресу.

“Ми впевнені, що ми залишаємося в курсі всіх нових технологій, але в основному ми зосереджені на вирішенні того, які спільності ми отримуємо від клієнтів”, – сказав Ларрі. “Якщо 2000 клієнтів попросили функцію, то ми знаємо, що зробити це пріоритетом”.

Зазвичай компанія впроваджує вдосконалення в програму настільних ПК, а потім імітує функціональність для хмарної платформи. Наступні оновлення включають в себе передові інструменти звітування через Jaspersoft та оптимізовані інтеграції Gmail та Outlook, а також додаткові сторонні партнерські стосунки, сказав Ларрі.

“Я протягом багатьох років дізнався, що клієнти купують продукти та програми, виходячи з того, хто думає, що допоможе їм вирішити проблему, яка стоїть перед ними сьогодні”, – сказав він. “Ми наполегливо працюємо, щоб забезпечити саме ті рішення, які потрібні нашим клієнтам у будь-який момент”.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.commence.com.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me