Боротьба з загрозою з точки зору хакера: IOActive використовує десятиліття досвіду для забезпечення рішень щодо безпеки в галузях безпеки в усіх галузях промисловості

TL; ДОКТОР: IOActive, дослідницький постачальник спеціалізованих рішень щодо захисту інформації, забезпечує комплекс тестування проникнення на повну стек, оцінки ефективності програми та послуги злому обладнання. Довірений партнер допомагає глобальним 1000 підприємствам захистити весь процес розвитку завдяки унікальній перспективі зловмисників, максимізуючи інвестиції в безпеку та підвищивши стійкість бізнесу. Тепер, більш ніж через два десятиліття після свого заснування, IOActive прагне скористатися своїм досвідом для захисту цілої галузі від постійно розвивається ландшафту загроз.

Як вам скаже будь-який хороший лікар, лікування симптому може допомогти за короткий термін, але якщо ви не виявите основну хворобу, ви ніколи не знайдете лікування.

Ця ж логіка застосовується і до комп’ютерних систем: захист вашого бізнесу від складних загроз безпеці вимагає знань фахівців, які можуть цілісно оцінити вашу діяльність, а потім розробити план дій для покращення загальної позиції безпеки.

Починаючи з 1998 року, IOActive є тим фахівцем, який допомагає компаніям по всьому світу діагностувати та лікувати системні проблеми за допомогою ряду рішень безпеки, орієнтованих на дослідження..

Логотип IOActive

IOActive – постачальник спеціалізованих рішень щодо безпеки.

“По суті, IOActive є дослідницькою компанією, і завдяки цьому дослідженню ми виявляємо вразливості, на основі яких ми будуємо наші методології”, – сказав Метт Рахман, головний директор IOActive. “Ми створили потужну компанію з розумними людьми в основі, і наші методи – наш секретний соус”.

Оскільки безпека – це професія, що розвивається, мета компанії – залишатися пильними в міру появи нових ризиків. “Ми намагаємось випереджати те, що називаємо загрозою, постійно звертаючи увагу на суб’єктів погроз і розробляючи служби для боротьби з найбільшими загрозами”, – сказала Дженніфер Стеффенс, генеральний директор IOActive.

Сьогодні IOActive є надійним партнером для глобальних 1000 підприємств, які залежать від компанії, щоб вирішити найскладніші проблеми безпеки. Група, що думає вперед, вивчає кожен рівень технологічного стеку, щоб захистити весь процес розробки з точки зору унікального хакера. Плануючи використовувати свій великий досвід галузі для захисту цілих галузей промисловості від постійно розвивається ландшафту загроз, IOActive продовжує ставити свою роль як лідера в галузі безпеки в Інтернеті..

Захистіть весь процес розробки

IOActive був заснований більше двох десятиліть тому Джош Пеннел, підприємець із безпеки, стратег та розробник. До цього Джош відігравав важливу роль у етичній хакерській спільноті, де він допоміг своїй команді перемогти DEF CON “Захопити прапор” – це вже сумнозвісна хакерська конкуренція. Вони вигравали подію три роки поспіль, поки персонал не ввічливо попросив їх перестати грати, щоб інші могли виграти.

Протягом наступних трьох років Джош та його команда переймали змагання від системи очок з паперу та паперу до високоякісного електронного конкурсу. “Роблячи це, вони потрапляли в очі таких людей, як Microsoft та штат Вашингтон, які хотіли залучити їх, щоб допомогти забезпечити безпеку своїх продуктів та інфраструктури”.

Послуги із графічним зображенням

Академічний підхід: IOActive – це дослідницька компанія по душі.

Таким чином, IOActive був офіційно народжений. З тих пір компанія налагодила тривалий досвід надання комплексних рішень із безпеки для клієнтів у ряді галузей.

“Протягом 21 року наша місія полягала в тому, щоб зробити світ більш безпечним, безпечним місцем”, – сказала Дженніфер. “Ми зайдемо і оцінимо безпеку з точки зору зловмисників, побачимо, де лежать вразливості, і запропонуємо, як вони можуть поліпшити свою безпеку та стійкість до бізнесу”.

IOActive розглядає загальну ділову місію організації, перш ніж приймати стратегічні рішення, орієнтовані на безпеку. “Безпека у вакуумі ніколи не буде настільки ефективною, як, якщо ви зможете зрозуміти цілі організації, конкурентний ландшафт та галузеві активи”, – сказала Дженніфер. “Для перекладу місії з безпеки в бізнес дуже важливо говорити, щоб вся виконавча команда та рада зрозуміли її важливість.”

Оцінки ефективності, тестування на проникнення та злом обладнання

Команда IOActive за 21 рік побачила свою частку тенденцій, що розвиваються, в галузі інтернет-безпеки. Зовсім недавно Метт спостерігав безліч проблем, пов’язаних із процесом цифрової трансформації, в якому компанії використовують інноваційні технічні рішення для вдосконалення своєї діяльності.

“Ми бачили це широке прийняття технології, яка покликана підвищити ефективність, але цього не вистачає – це орієнтація на безпеку з цілісної точки зору”, – сказав він. “Здебільшого, підприємства не роблять достатньо, щоб захистити себе від злочинців в Інтернеті та національних держав”.

Щоб визначити базовий рівень управління безпекою на підприємстві, служба IOActive починається з поглибленої організаційної оцінки ризику організації, потенційних учасників загрози та поточних оборонних можливостей до того, як скласти план на майбутнє. Ідея полягає у створенні діючої програми безпеки, яка може бути використана всіма компаніями для успішного зменшення ризику.

Компанія також пропонує повноцінне тестування на проникнення в різних технологіях, включаючи мобільні додатки, вбудовані пристрої, ІТ-інфраструктуру та хмарні середовища. Оскільки кожна галузь стикається з різними проблемами безпеки та загрозами, IOActive включає унікальні фактори ризику в методики, які вона використовує для кожного клієнта.

Цей підхід гарантує, що компанія може використовувати найефективніші показники тестування та надавати обґрунтовані поради щодо виправлення. “Важливо налаштувати наші послуги до потреб кожного клієнта”, – сказав Метт. “Ми допомагаємо їм зрозуміти свої унікальні бізнес-ризики, виявити прогалини в безпеці з точки зору зловмисника та надаємо діючі рекомендації”.

Довірений партнер для глобальних 1000 підприємств

Метт зазначив, що IOActive обслуговує ряд великих підприємств у різних вертикалях, включаючи енергетику, фінансові послуги, охорону здоров’я, роздрібну торгівлю та телекомунікації. У той же час, за його словами, хакери часто націлюються на організації середнього ринку, які вони вважають низьким рівнем безпеки з точки зору безпеки.

“Вони часто йдуть за середніми підприємствами, оскільки у них немає ні ресурсів, ні бюджету, щоб придбати необхідну безпеку”, – сказав він. “Ми обслуговуємо багато великих підприємств, але, з нашої точки зору, ми доступні для всіх, хто потребує нашої допомоги. У нас є різні ціни та стратегії для цього підходу до середнього ринку”.

Графіка із зображенням різних галузей промисловості

Завдяки науково-дослідним рішенням IOActive безпечні рішення допомагають захистити багато галузей, включаючи енергетику, транспорт та виробництво.

IOActive також обслуговує різноманітні технології, від виробників обладнання та розробників програмного забезпечення до постачальників безпеки, які Метт сказав, що часто шукають неупередженої думки. Дошки, що здійснюють нагляд за технологічними компаніями, залучали IOActive до аудиту своїх людей, процесів та інфраструктури, а технічні покупці спиралися на компанію як розширення їхньої внутрішньої робочої сили..

“Вони приходять до нас для перевірки та підтвердження їх програмного та апаратного забезпечення”, – сказав він. “Те, що ми робимо, є досить унікальним, і багато клієнтів як в державному, так і в приватному секторі хочуть мати можливість використовувати наш досвід”.

З цією метою Метт сказав, що IOActive відкритий для створення партнерських відносин з деякими технологічними та охоронними компаніями.

“Ми вже допомогли багатьом організаціям бути захищеними”, – сказав він. “Тепер ми хочемо співпрацювати з безпекою та технічною спільнотою, використовуючи наші можливості та наші атрибути, щоб разом вирішувати проблеми, що створило б більш гармонійний світ”.

Працюючи для кращого захисту галузей як цілого

Крім майбутніх партнерських відносин, Дженніфер сказала, що IOActive орієнтований на просування компанії вперед шляхом додаткових досліджень та співпраці.

“У нас є ряд майбутніх наукових досліджень, які ми працювали над покращенням протягом останніх двох років”, – сказала вона. “І, оскільки ми були прихильниками відповідального розкриття інформації з самого початку, ми придумали більш спільну політику щодо розкриття інформації, яка дозволила нам отримати більше інформації, щоб галузей можна було краще захистити в цілому..

Метт сказав, що IOActive також зосередиться на розширенні безпеки в транспортній та ігровій галузях. “Ми маємо вуха до землі, що допомагає нам передбачити наслідки для організацій та підприємств у майбутньому та визначити, як ми можемо допомогти їх захистити та захистити”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me