Час покупки: за допомогою GetFriday ви можете передавати особисті та професійні тягарі всіх видів на корисного віртуального помічника

TL; ДОКТОР: Віртуальні помічники GetFriday доступні для вирішення цілого ряду завдань, щоб люди та організації могли зосередитись на своїх місіях з високим пріоритетом. Команда, що базується в Індії, виконає будь-яке завдання, яке не потребує фізичної присутності, від здійснення домашніх платежів до бізнесу, бухгалтерії, маркетингу та веб-рішень. З майбутнім фокусом на наданні веб-підтримки малому бізнесу GetFriday постійно прагне розширити спектр послуг, які пропонує клієнтам у всьому світі.

Коли американський редактор Esquire A.J. Джейкобс зачепився у 2005 році запуску Сандер Пракаш, YourManIndia (YMII) – тоді служба консьєржа, що базується в Індії, допомагає індійським емігрантам справлятися із затяжними завданнями у своїй країні – він надіслав електронну пошту компанії з незвичайною пропозицією передавати свої особисті завдання практично з США. до Індії.

“Все почалося як експеримент”, – сказав нам Сандер. “Він перевірив межі нашого бізнесу, запросивши нас на аутсорсинг на день народження своєї дружини в Нью-Йорку для нашої команди в Індії”.

У той час компанія Сандера обслуговувала лише індіанських експатів, але тим не менше, його команда піднялася до цього приводу – серед інших обов’язків планування партії знайшла місце проведення, організувала запрошення, керувала RSVP та купувала подарунки. Усі завдання були виконані в Нью-Йорку.

Логотип GetFriday

GetFriday – це служба віртуальної допомоги, що базується в Індії з клієнтами по всьому світу.

Але це було не все. Команда також переглядала низку чужих запитів, наприклад, читати 2-річну історію доктора Сеуса перед сном з усього світу. Результат був такий, якого багато батьків з розмитими очима намагаються досягти: Дитина мирно заснула.

Окрім статті Esquire, про експеримент повідомили кілька публікацій та каналів новин, серед яких «Америка доброго ранку». Сандер і його команда намагалися запустити нову службу віртуального помічника, і GetFriday народився.

Сьогодні компанія з віртуальної допомоги допомагає приватним особам та організаціям у всьому світі перевіряти широкий спектр завдань за їх списками завдань, починаючи від бронювання рейсів до спеціалізованого бізнесу, бухгалтерії, маркетингу та веб-рішень. З майбутнім напрямком на підтримку веб-підтримки для малого бізнесу, GetFriday планує максимально розширити свій асортимент рішень – з остаточною місією трохи полегшити життя своїх клієнтів..

Вирішення спектру завдань для осіб та організацій у всьому світі

Сандер заявив, що початкове висвітлення засобів масової інформації GetFriday отримало спонукальне зростання. Але в 2007 році компанія досягла значного прориву, коли підприємець, автор та підкастер Тім Ферісс звернувся до Сандер, попросивши інформацію про те, як підприємці та малий бізнес можуть ефективно передавати свої обов’язки.

“Ми закінчилися з ним ще одним пілотом, і він присвятив йому цілу главу у своїй книзі” Чотириразовий робочий тиждень “, – сказав він. «Це відкрило шлюзи для нас. На той момент у нас був чотиритижневий період очікування ».

Віртуальні помічники – це не товар, який ви виготовляєте та ставите на полицю – це справжні люди, яких потрібно пройти навчання щодо процедурних аспектів роботи, а також культурної чуйності. Таким чином, Сандер сказав, що спочатку бізнес був важким для масштабування. Але тепер надійна платформа управління відносинами з клієнтами компанії (CRM) настільки багата інформацією, що вона упорядкувала всю систему.

GetFriday банер

Ваш особистий віртуальний помічник допоможе вам у найрізноманітніших завданнях – від щоденних до професійних.

“Речі стали набагато передбачуванішими”, – сказав він. “Зараз ми обслуговуємо клієнтів у США, Європі та на Далекому Сході, що включає Австралію, Гонконг та Японію.”

Кожен клієнт узгоджується з первинним віртуальним помічником протягом одного дня після завершення процесу реєстрації через вступний електронний лист із реквізитами помічника. Клієнти можуть побажати взяти інтерв’ю з помічником перед призначенням завдань.

“Не має значення, чи є у вашого помічника день хворого або навіть трапляється кинути”, – сказав Сундер. “У нас є помічники резервного копіювання для кожного клієнта і дуже добре структурована база знань, що дозволяє легко переходити до нового помічника при необхідності”.

Спеціалізовані бухгалтерські послуги, маркетинг, Інтернет та бізнес-послуги

Щоб підтримати кожного віртуального персонального асистента у складних завданнях, GetFriday має професійні команди, які працюють за кадром, які спеціалізуються на таких сферах, як розробка веб-сайтів, бухгалтерський облік, бухгалтерія, дослідження ринку, написання контенту, управління соціальними медіа та цифровий маркетинг.

“Ваш основний особистий асистент не може бути чудовим у скажімо, Photoshop, тому у нас є команда, що завершить цю роботу”, – сказав Сендер. “Але як замовник, вам доведеться працювати лише з однією точкою контакту (вашим основним помічником), яка призначить завдання цим командам і поверне готовий продукт вам”.

Окрім спеціалізованих робочих місць, помічники GetFriday також допомагають користувачам розвантажувати життєві завдання, щоб вони могли проводити час зі своїми близькими або зосередитись на бізнес-цілях з високою пріоритетністю.

Жодна місія не є надто великою чи малою: помічники допомагатимуть у дорученнях сім’ї, таких як пошук найкращих шкіл, планування заходів, форматування / редагування сімейних картинок або створення електронних листівок на день народження та свят. Вони також можуть робити такі речі, як організувати відвідування сантехніків та електриків, налагодити послуги хімчистки та замовити побутову техніку.

Вирушаєте в подорож? Ваш помічник може бути планувальником відпустки, бронювати рейси, підготувати маршрут, забронювати номер в готелі та домовитись про транспортне сполучення з аеропорту до готелю, серед інших обов’язків. Розробники компанії Siri, Alexa та Google Assistant можуть сказати, що такі дії можна робити за допомогою програмного забезпечення, що активується голосом, але нічого не наближається до персоналізованого сервісу, який може надати людина..

Слід зазначити, що віртуальні особисті помічники GetFriday не братимуть участь у будь-яких незаконних, неетичних чи незручних заходах, таких як складання онлайн-іспитів, створення підроблених облікових записів у соціальних мережах для поліпшення SEO або видання себе за когось іншого.

Зосередьтеся на своїх бізнес-місіях, а не на земних завданнях

Що стосується бізнесу, GetFriday надає експертну підтримку у ряді бізнес-процесів у різних галузях, особливо для SMB та стартапів, через суб-бренд, відомий як GetFridayAce..

“Якщо ви працюєте над розвитком свого бізнесу, у вас має бути час зосередитись на інноваціях, а не на брудних роботах, таких як надсилання рахунків-фактур і подальший платіж”, – сказав Сендер. “Отже, завантажте те, що вам не подобається впоратися, у чому ви не добрі або що просто не маєте часу робити”.

Якщо відгуки на веб-сайті GetFriday свідчать про якість обслуговування компанії, її прогноз є безперечно яскравим.

“Я користуюся GetFriday вже майже 6 місяців і дуже радий послугам, які вони надають”, – сказав Ян Кнудцков, власник компанії Yan & Co., датське веб-агентство в Копенгагені, в огляді на веб-сайті GetFriday. «Вони чудово спілкуються, люблять і дбають, і посміхаються мені на обличчя. GetFriday дає мені відчуття, що вони є частиною моєї компанії, а якість обслуговування відмінна. Вони швидко навчаються і завжди опікуються завданнями з посмішкою. Я гаряче рекомендую GetFriday всім, кому потрібні послуги особистого помічника ».

Зосередження уваги на послугах веб-підтримки для малого бізнесу

Окрім персональних та бізнес-рішень, рішення веб-підтримки GetFriday допомагають підприємцям та малим і середнім компаніям будувати та підтримувати онлайн-присутність.

З цією метою компанія спеціалізується на веб-сайтах HTML, платформах електронної комерції, CRM, системах управління вмістом, тестуванні програмного забезпечення, графічному дизайні та адмініструванні баз даних.

“В майбутньому ми плануємо приділити ще більше уваги певним службам підтримки веб-сайтів для малого бізнесу”, – сказав Сундер. «Зазвичай власники малого бізнесу наймають веб-компанію для створення свого сайту, але коли мова заходить про оновлення та обслуговування, їх вже немає. Ми хочемо керувати усім процесом для клієнтів ».

Внутрішньо GetFriday працює над платформою, яка дозволить компанії наймати віртуальних помічників з усього світу..

“Зараз усі наші співробітники працюють з централізованого місця в Бангалорі, Індія”, – сказав Сундер. “Однак ми створюємо платформу, засновану на талантах, яка надасть нам жорсткий контроль над нашими віртуальними службами помічників, одночасно дозволяючи нам брати на себе більше співробітників, які працюють з будь-якого місця, на основі навичок, які бажають наші клієнти”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me