Чиста інновація: SINOVATE має на меті забезпечити сучасні рішення блокчейн, не створюючи інших проектів криптовалют

TL; ДОКТОР: Компанія SINOVATE, заснована у 2018 році, працює над тим, щоб створити найсучаснішу технологію blockchain, розроблену для подолання проблем зі збільшенням масштабів, безпеки та управління. Алгоритм підтвердження роботи компанії, спеціальні мастерноди та нетлінна система зберігання даних допоможуть майбутнім користувачам повністю скористатися технологією криптовалюти. З новим циклом нескінченних вузлів, налаштуванням вузла одним натисканням кнопки та іншими проривами на шляху, SINOVATE бере на себе завдання взяти блокчейн у абсолютно новому напрямку.

Розгортання програмного забезпечення – процес використання вихідного коду з однієї програми як фундаменту для подальшого розвитку, є загальноприйнятою практикою у світі з відкритим кодом. Справа в суті: Метт Малленвег створив WordPress – кохану вільну та відкриту спільноту програмного забезпечення – використовуючи вилку існуючої бази даних.

Але це не означає, що кожен проект з відкритим кодом залежить від техніки. Деякі розробники, як ті, що стоять за блокчейн-платформою SINOVATE, базують свою стратегію на тому, щоб робити саме зворотне.

“Наша команда присвячена чистим інноваціям у світі блокчейна – змінити значення, не копіюючи та не пересилаючи інші проекти”, – сказав Тамер Даглі, генеральний директор та співзасновник SINOVATE. “Ми повністю віримо в прозорість та інновації, що також діє від нашого імені”.

Логотип SINOVATE

Безпечні вузли нескінченності (SIN) підтримують платформу SINOVATE та всі її функції.

SIN розшифровується як Безпечні нескінченні вузли – один з найбільш значних проривів компанії до цього часу. Ця технологія, що має термін дії мастерноду, формує основу платформи SINOVATE, забезпечуючи цілісність мережі.

SINOVATE реалізував передовий код протоколу, щоб вирішити високу інфляцію, що спостерігається в інших блокчейн-проектах. Інші нововведення включають революційний алгоритм перевірки роботи та майбутню нетлінна система зберігання даних. Ці рішення допоможуть майбутнім користувачам у повній мірі скористатися технологіями криптовалют, подолавши масштабність, безпеку та проблеми управління.

Як і багато технологій, що змінюють ігри, платформа SINOVATE ще в зародку, але дорожня карта компанії встановлює стабільний графік надійних майбутніх версій. З новими Infinity Nodes, налаштуванням вузла одним клацанням миші та іншими проривами на шляху, SINOVATE поступово виконує свою місію взяти блокчейн у абсолютно новому напрямку.

Колективна місія для перетворення ландшафту блокчейна

Співзасновники SINOVATE вкладали свої широкі технічні ноу-хау, коли вони починали роботу в 2018 році, спочатку відому як Blockchain SUQA, в 2018 році. Такer, наприклад, з раннього дитинства занурений у технології, апаратне забезпечення, програмне забезпечення та ігри – та бере участь у криптовалуті як інвестор та шахтар з 2015 року.

Інші співзасновники компанії можуть похвалитися не менш вражаючим фоном. Pallas, нинішній CTO та провідний розробник, був програмістом на повний робочий день, а розробник основних блокчейн – більше п’яти років. XuânTân Nguyen, спеціаліст з великих даних, служив архітектором рішень протягом більше 10 років, перш ніж винайшов безмежні вузли SINOVATE та децентралізовану хмару.

Колективний досвід тріо допоміг їм орієнтуватися на компанію через її несвоєчасний запуск під час крипто-зими 2018 року – найжорстокіший період у короткій історії blockchain, який відзначається різким падінням вартості Bitcoin. І все-таки за допомогою відданої громади компанія тиснула на себе.

“SINOVATE була заснована групою фанатиків децентралізації, яка хотіла слідувати крокам Bitcoin”, – сказала команда SINOVATE. “Він був запущений справедливо, без ICO або передмінного етапу, і керувався громадою з першого дня”.

Децентралізоване управління має вирішальне значення для будь-якого блокчейн-рішення. Як децентралізована автономна організація (DAO), SINOVATE був розроблений для функціонування без ієрархічного управління.

“SINOVATE – DAO, керований вузлом нескінченності”, – сказав Тамер. “Усі рішення приймаються нашою спільнотою власників нескінченних вузлів за допомогою процесу голосування в управлінні, який називається Поворотні голоси за суверенітет (RSVs).”

Важливі досягнення: Безмежні вузли та алгоритм X25X

SINOVATE відрізняється від багатьох блокчейн-платформ тим, що права голосу користувачів повинні поновлюватися щороку, в порядку з обмеженим терміном служби Infinity Nodes. Ці спеціальні мастерноди зникають після роботи протягом року, що, як стверджує команда SINOVATE, забезпечує стабільність.

Вузоли нескінченності також унікальні тим, що користувачі повинні спалити певну кількість монет, відомих як застава, необхідних для активації однієї.

“Коли інвестор SINOVATE розміщує заставу для запуску Вузола нескінченності, цей заставу спалюється назавжди за допомогою підтвердження спалення”, – пояснила компанія в публікації від 16 грудня 2019 року. “Цей механізм опіку чітко відрізняється від традиційних вузлів, заставу яких можна розблокувати та продати”.

Процес спалення перетворює типову крипто-економічну модель від інфляційної до дефляційної, оскільки більше вузлів означає менше монет і більшу вартість монети.

Вузоли нескінченності та логотипи алгоритму X25X

Інфінітивні вузли платформи та алгоритм підтвердження роботи X25X приносять інновації в блокчейн-простір.

“Загорання застави активує нескінченні вузли, які мають обмежений термін служби 12 місяців”, – сказала команда SINOVATE. “Якщо користувачі спалюють свої монети, щоб створити вузол, вони повинні спочатку почекати, щоб повернути свої початкові монети через 10 місяців. У решту двох місяців вони будуть отримувати пасивний дохід. Це гарантує узгодженість, стійкість та стабільність вузлів ».

Ще одним важливим диференціатором для SINOVATE є його нестандартний алгоритм підтвердження роботи X25X, який працює для запобігання атак з подвійним витрачанням. Сам алгоритм був створений для забезпечення справедливих умов видобутку, протистоячи перевагам, притаманним комерційним методам видобутку, таких як полепрограмований масив воріт (FPGA) та інтегральна схема специфічних для програми (ASIC).

“X25X – це природна еволюція X22i, попереднього алгоритму, використовуваного для SUQA, з подальшими вдосконаленнями щодо стійкості ASIC та FPGA”, – заявив Тамер у прес-релізі 20 червня 2019 року. Він спрямований на те, щоб допомогти омолодити та підтримати гірничу спільноту GPU та забезпечити децентралізацію мережі ».

Усунення недоліків розподіленого файлового зберігання

Команда SINOVATE заявила, що дані узурпували нафту як найцінніший ресурс 21 століття. Використовуючи підхід, керований даними, компанії можуть робити обґрунтований вибір та визначати нові можливості, що призводить до підвищення ефективності, інновацій та доходу.

Тамер заявив, що поточні занепокоєння щодо конфіденційності, безпеки, тривалості роботи та витрат на зберігання роблять перехід від централізованих до децентралізованих хмарних систем зберігання неминучим..

Логотипи, що представляють нескінченні вузли, непідкупне зберігання даних та голосуючі суверенітети

Кілька унікальних функцій дозволять користувачам повністю скористатися технологіями криптовалют.

“Вже є декілька проектів, які здійснили перші кроки до децентралізованого рішення для зберігання розподілених файлів – але всі вони мають недоліки у швидкості, стабільності, послідовності та стійкості”, – сказав Тамер. «Команда SINOVATE визначила ці недоліки та працює над більш чіткими та економічно ефективними рішеннями».

Децентралізована хмара SINOVATE використовуватиме послуги нерозривного зберігання даних (IDS), дозволяючи користувачам купувати місця щоразу, коли вони розміщують дані на вузлі.

“Сума закупівлі визначає, як довго зберігатимуться дані в системі даних нескінченних вузлів”, – сказала команда SINOVATE. “Це буде дуже дешево, приблизно за 0,05 SIN, хоча розмір буде визначено пізніше”.

Команда SINOVATE розвиватиме свої послуги IDS протягом п’яти поступових етапів, кожен з яких додасть нові функції та збільшить обсяг пам’яті в мережі.

Вгору Далі: нові вузли нескінченності, налаштування вузла одним клацанням та інші функції

Спільнота SINOVATE попереду світлого майбутнього. Команда SINOVATE повідомила нам, що шанувальники повинні дивитися на цілий ряд нововведень на горизонті, включаючи створення багатьох активів на SIN InfiniteChain, доказ цілісності, доказ спадкування, тригібридний консенсус та послуги IDS. SINOVATE також надасть веб-налаштування Infinity Node з одним клацанням миші, що дасть можливість новачкам розгорнути свої вузли за лічені хвилини.

“Чистий код Infinity Node 1.0, який відокремиться від коду мастернодів Dash, буде доставлений у червні”, – додав Тамер. “Це заохотить багато проектів masternode роздвоювати та використовувати код Infinity Nodes”.

Оскільки у Вузлів нескінченності обмежений життєвий цикл, перший з яких розпочався в червні 2019 року, користувачі побачать новий цикл Нескінченних вузлів з червня 2020 року.

“Готові до вкладення монети – це відмінна можливість отримати високі винагороди та прибутки”, – сказала команда SINOVATE.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me