CloudFlare продовжує будувати кращий Інтернет для 2016 року – надавати нові інструменти безпеки та оптимізації веб-сайтів для всіх

TL; ДОКТОР: Будемо чесними – більшість власників сайтів не мають ІТ-досвіду для адекватного захисту своїх веб-сайтів від загроз безпеці. Хоча вони можуть знати, що швидке завантаження сторінок допомагає бізнесу, але вони не мають поняття, як зробити це. З огляду на це, провідна в галузі галузі безпеки та оптимізації компанія CloudFlare продовжує розвиватися за допомогою останніх загроз, стандартів та технологій. Тепер, пропонуючи IPv6, HTTP2 та Server Push, а також новий плагін WordPress, брандмауер веб-додатків та універсальні ліцензії SSL, CloudFlare рекламує продукти, які суттєво змінюються з мінімальними зусиллями власників сайтів та хостинг-провайдерів..

Не секрет, що власники сайтів зазвичай не замислюються про безпеку, поки не пізно. Навіть якщо вони знають про важливість створення безпечного та стабільного веб-сайту, вони можуть не знати кращих чи найсучасніших практик для збереження свого сайту в безпеці.

Те саме можна сказати і про ефективність та оптимізацію сайту, що може мати значні наслідки для доходу бізнесу, за словами менеджера акаунтів партнерів CloudFlare Ешлі Горрінге.

“Багато людей не замислюються над цими проблемами, особливо навколо DDoS, поки вони фактично не піддаються атаці”, – сказав він. “У багатьох випадках нові клієнти приходять до нас як реактивний захід”.

CloudFlare, який зарекомендував себе як лідери за CDN нового покоління, блискавичний DNS та комплексний захист від загрози, продовжує висувати нові функції, які полегшують безпеку та ефективність з самого початку..

Графіка, що ілюструє, як CloudFlare фільтрує трафік та захищає веб-сайти

CloudFlare діє як зворотний проксі для веб-сайтів, фільтруючи небажаний трафік і зберігаючи пропускну здатність.

«Ми зосереджені на тому, щоб полегшити життя господарям та їх кінцевим клієнтам. Більшість власників сайтів, що використовують CMS-платформи, такі як WordPress або Magento, не такі технічні “, – сказав керівник продукту партнерств Рахул Махаджан. “Завдяки новим плагінам CloudFlare для WordPress та Magento, ми робимо оптимізацію та безпеку їх веб-сайтів одним кліком простим, щоб вони могли зосередитись на своєму блозі чи бізнесі та не турбуватися про технічні деталі”.

Класичний CloudFlare | Нове на 2016 рік

Класичний CloudFlare: CDN, оптимізація, DDoS, DNS, & Безпека

CloudFlare підвищує ефективність роботи в Інтернеті як із найсучаснішим CDN, який ставить статичний вміст ближче до відвідувачів сайту, так і декількома продуктами оптимізації веб-контенту..

На передній частині продукту деякі з наших улюблених включають:

  • Ракетний навантажувач мінімізує кількість мережевих підключень.
  • Польська та Міраж оптимізувати зображення.
  • Залізнична рушниця прискорює динамічний контент, який раніше не можна було зберегти.

Маючи близько 90 центрів обробки даних по всьому світу, CDN CloudFlare гарантує, що веб-сайти клієнтів завжди доступні та працюють найкраще.

“У нас є постійний ударний удар всіх наших нових центрів обробки даних, які ми запускаємо”, – сказала Ешлі. “Це чудовий спосіб нам поговорити і вийти на нові географічні ринки”.

Карта розташування центрів обробки даних CloudFlare

Мережа CloudFlare може похвалитися центрами обробки даних майже в 90 місцях.

Міцна мережа, власницьке програмне забезпечення та побудоване на замовлення обладнання означає, що DDoS-атаки – наростаючі як за розмірами, так і за частотою в останні кілька років – не викликають особливих проблем для клієнтів CloudFlare.

“Сучасна шкала CloudFlare допомагає запобігти навіть передові та великі DDoS-атаки”, – сказав Рахул.

Мережа CloudFlare захищала від постійних атак понад 400 Гбіт / с і може повернути пошкоджені сайти в мережі за лічені хвилини.

Більше того, CloudFlare використовує більше третини керованих доменів DNS і обслуговує 43 мільярди запитів DNS на день, що робить його однією з найбільших авторитетних мереж DNS у світі..

Нове для 2016 року: IPv6, HTTP2, плагін WordPress, & Універсальні оновлення SSL

Із зміною технологій та загроз безпеці змінюються і пропозиції CloudFlare. Ось декілька найновіших продуктів та ініціатив компанії цього року:

Прискорення зростаючого Інтернету за допомогою IPv6, HTTP2, & Сервер Push

Один з найбільш швидко зростаючих провайдерів підключення IPv6, CloudFlare допоміг майже мільйон веб-сайтів приєднатися до сучасного протоколу зв’язку.

Компанія пропонувала підтримку IPv6 та шлюз з 2012 року, але нещодавно компанія включила підтримку IPv6 для всіх клієнтів, зробивши перехід максимально плавним та безболісним..

Графік того, як працює HTTP / 2 з функцією Server Push

HTTP2 та Server Push обмежують кількість запитів HTTP, різко прискорюючи завантаження сторінки.

Також новим у цьому році є серверний поштовх, функція HTTP2, яка дозволяє серверу або крайовій мережі попередньо відправляти ресурси у веб-браузер. Ефективніший еквівалент вбудованих ресурсів, HTTP2 та Push Server мінімізує кількість запитів HTTP та дозволяє кеш декількох ресурсів незалежно.

Прийняття лише HTTP2 значно прискорює ваш веб-сайт – демонстрація на веб-сайті CloudFlare показала, що HTTP2 може завантажувати зображення майже в 11 разів швидше, ніж HTTP1.1.

Новий плагін WordPress означає оптимізацію в один клік & Безпека

Намагаючись не переповнювати власників сайтів показниками безпеки та ефективності, розробники CloudFlare упакували найкращі налаштування та функції, що стосуються WordPress, у плагін, який користувачі можуть активувати лише одним клацанням миші.

“Вам взагалі не потрібно думати про це більше”, – сказав Рахул, додавши, що більш просунуті користувачі зможуть отримати доступ до додаткових функцій та послуг, якщо вони захочуть. “Те, що робить цей плагін, – це справді інкапсуляція всіх переваг CloudFlare в одному дуже простому у користуванні інтерфейсі для власників сайтів, які, можливо, не хочуть думати про складні деталі”.

Через кожну хвилину новий плагін CloudFlare автоматично очистить кеші CloudFlare та WordPress після успішного оновлення веб-сайту.

Брандмауер веб-додатків підвищує безпеку без уповільнення вашого веб-сайту

В якості іншого шару безпеки для таких платформ, як WordPress або CoreCommerce, CloudFlare побудував свій брандмауер веб-додатків (WAF) із вбудованими наборами правил, призначеними для зменшення атак, характерних для окремих уразливості CMS. Хоча WAF захищає від загальних загроз безпеці, таких як введення SQL, спам у коментарях та сценарій між сайтом, він також знімає напругу від оновлення CMS до потенційно нестабільної версії.

“Ми будемо фактично приєднувати ці набори правил до того, як оновлена ​​CMS не з’явиться в природі або коли вони щойно випущені”, – сказала Ешлі. “Для клієнтів, які турбуються про модернізацію через велику стурбованість, яка засмучує їх CSS, вони автоматично отримують захист.”

Універсальний SSL & поштовх, щоб допомогти продавцям електронної комерції досягти відповідності PCI

Брандмауер веб-додатків CloudFlare відповідає всім вимогам безпеки щодо дотримання PCI, стандарту прийому транзакцій через Інтернет-кредитні картки. Ешлі вважає, що використання CloudFlare є основним напрямком роботи на ринку бурхливої ​​електронної комерції.

“Відповідність PCI – це чудовий спосіб розпочати розмови про безпеку та ефективність роботи, особливо це стосується електронної комерції”, – сказав він..

Колаж із графікою, що ілюструє безпеку CloudFlare та сервіс SSL

CloudFlare дозволяє за замовчуванням використовувати SSL для всіх своїх користувачів, намагаючись створити більш захищений Інтернет.

У рамках їхніх універсальних зусиль SSL для шифрування якомога більшої кількості веб-трафіку, щоб запобігти крадіжці даних, CloudFlare дозволяє замовчувати SSL для всіх клієнтів – у тому числі для безкоштовного плану.

“Люди просто звикли бачити піктограми блокування та https у своїх панелях браузера”, – сказав Рахул. “Щоб їхні клієнти могли їм довіряти, їм потрібен SSL.”

CloudFlare прагне створити більш безпечний Інтернет

З моменту запуску в 2010 році співзасновники CloudFlare Меттью Принс, Лі Холлоуей та Мішель Затлін зросли компанію до понад 300 співробітників у шести офісних місцях. В даний час знаходиться в Сан-Франциско, Каліфорнія; Остін, Техас; Лондон, Великобританія; Шампань, штат Іллінойс; Вашингтон, округ Колумбія; та Сінгапурі, Ешлі сказав, що компанія планує відкрити додаткові офіси пізніше цього року.

У CloudFlare працює команда з інженерами та розробниками, щоб не відставати від технічного характеру продуктів компанії та проблем, які вони хочуть вирішити..

Нарешті, Рахул сказав, що вся складність та технологія зводиться до місії CloudFlare: Створіть кращий Інтернет.

“Все, що ми робимо, пов’язане з цією місією”, – сказав він. “Наші співзасновники та генеральний директор надзвичайно захоплені цим питанням, і це проникає по всій організації”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me