Content Watch & Net няня допоможуть вам контролювати свій досвід роботи в Інтернеті: як їх динамічна система фільтрації усуває вміст, який ви не хочете

TL; ДОКТОР: Захоплено захищати користувачів Інтернету від невідповідного вмісту в Інтернеті, Net Nanny адаптується до нових тенденцій та технологій веб-перегляду. Замість того, щоб підтримувати список веб-сайтів, які потрібно заблокувати, інтегрований фільтр Net Nanny працює під час перегляду, щоб визначити, яку кількість сторінки відображати. Серед перших програм фільтрації вмісту в Інтернеті Net Nanny тепер пропонує рішення в соціальних мережах, управління мобільними пристроями та звіти про використання – все це на хмарній інформаційній панелі, яка дозволяє керувати пристроями з будь-якого місця.

Гарна новина? В Інтернеті є все: миттєва глобальна комунікація, глобальні зв’язки та спільноти, новини, як це відбувається… та відео з котами.

Погані новини? В Інтернеті є все: еротика, насильство, хулігани, хижаки та нецензурна лексіка.

Найгірші новини? Ваші діти можуть його знайти – все це.

Net Nanny та їх материнська компанія Content Watch охороняють сім’ї від тінішої сторони Інтернету, фільтруючи небажаний чи недобрий вміст. Головний керівник продукту Клейтон Остлер заявив, що Net Nanny адаптується до нових загроз та технологій, надаючи батькам гнучкі та детальні інструменти моніторингу комп’ютерів, планшетів та телефонів..

“Ми дуже хочемо допомогти батькам бути кращими батьками”, – сказав він. “Ми намагаємось дати батькам інструменти, які вони використовували б у реальному житті для життя своїх дітей в Інтернеті”.

Як перший Інтернет-фільтр створив культуру навколо безпечного перегляду

Content Watch фактично увійшов в простір фільтрації та управління в Інтернеті за допомогою іншого продукту, ніж Net Nanny.

Net Nanny була однією з перших продуктів на ринку в 1998 році, в основному працюючи в ролі блокатора порно. Незважаючи на те, що Клейтон заявив, що оригінальна програма не була доглянутою, Net Nanny користувався великим визнанням бренду.

Пропозиція Content Watch, ContentProtect, була розроблена через кілька років для захисту від невідповідних спливаючих вікон та кращого використання технології. Їх підписанням було динамічне механізм фільтрації, який сканував веб-сайти в режимі реального часу на предмет невідповідного вмісту, а не підтримував список заборонених сайтів.

Net Nanny купували та продавали кілька разів на початку 2000-х, Content Watch придбала бренд на початку 2007 року.

Штаб-квартира Content Watch та портрет Клейтона Остлера

Клейтон Остлер – головний директор з продуктів Content Watch, штаб-квартира якого знаходиться в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта.

“У той момент ми в основному купували це ім’я, оскільки воно було добре визнане, як на батьківському контролі, так і на безпеці дітей в Інтернеті”, – сказав Клейтон. “Продукт, однак, був старовинним і не дуже корисним. В основному, ми взяли технологію, яку ми створили, і ввели її в назву Net Nanny ».

Тепер об’єднані, бренди Content Watch та Net Nanny працюють разом, щоб полегшити життя сім’ї. З моменту придбання ContentProtect перетворився на бізнес-орієнтовану програму фільтрування в Інтернеті, орієнтовану на продуктивність.

“Ми хочемо допомогти батькам бути кращими батьками, тому що ми дійсно вважаємо, що батьківство – це важлива робота”, – сказав Клейтон. «Хороші батьки роблять хороших дітей, а хороші діти роблять щасливими моделями для наслідування. Ця місія та прагнення допомагати батькам захищати дітей лежать в основі всієї компанії ».

Як це працює: Динамічний контент-движок фільтрує веб-сторінки в режимі реального часу

Більшість конкурентів Net Nanny пишаються “гігантською базою даних із сотнями мільйонів заблокованих URL-адрес”, – сказав Клейтон. Однак Net Nanny насправді дивиться на вміст, до якого люди намагаються отримати доступ.

Наприклад, замість того, щоб автоматично блокувати щось на зразок Вікіпедії, наприклад, фільтр Net Nanny розрізняє вміст про садівництво або цуценят та записи насильницького або еротичного характеру.

Net Nanny працює як послуга передплати, де хтось налаштовує обліковий запис та встановлює програмне забезпечення на будь-які пристрої, які повинні бути захищені. Програма містить фільтр, який сканує вміст для певних ключових слів або фраз, а також назви зображень та відео, перехресні посилання, коментарі та метадані.

“Це дуже складний алгоритм, але це одна з переваг галузевого досвіду”, – сказав Клейтон. “Вже 14 років ми налаштовуємо цей двигун, щоб стати більш точним і більш ефективним. Користувачам це не помітно, але він забезпечує такий захист на кожній веб-сторінці. “

Колаж підлітків зібрався навколо ноутбука і батько і син дивилися на планшет

Net Nanny захищає підлітків, маленьких дітей і навіть дорослих від невідповідного вмісту в Інтернеті.

За словами Клейтона, платформа послуг Net Nanny розвивається разом із змінами в технології та їх використанні.

Оскільки спливаючі вікна стали менше загрози, Net Nanny розгорнула нові функції, включаючи системи управління часом, системи звітування та оповіщення, а також підтримку мобільних пристроїв та соціальних медіа.

“Обмеження захисту лише веб-браузером, наприклад, не дуже ефективно в світі, в якому ми живемо сьогодні”, – сказав Клейтон. “Ми дійсно намагаємося включити нові технології, якими користуються діти, щоб батьки могли бути обізнані про речі, які повинні їх турбувати”.

Завдяки Net Nanny Social батьки можуть бачити публікації, фотографії та відео своїх дітей та отримувати сповіщення про виявлення шкідливої ​​чи невідповідної діяльності..

“Коли діти ростуть і соціальні медіа стають все більш поширеними, їм важко навчатись зрілості та відповідного використання технологій”, – сказав Клейтон. “Я думаю, що батьки вчаться, що перевірка своїх дітей в Інтернеті – це подібно до перевірки своїх дітей у реальному світі”.

Батьки можуть відстежувати поведінку своїх дітей в Інтернеті за допомогою хмарного адміністративного порталу, який дозволяє їм контролювати налаштування Net Nanny та переглядати звіти для всіх захищених пристроїв.

Скріншот консолі звітування Net Nanny

Платформа звітування Net Nanny створює щотижневі звіти про використання та поведінку для кожного пристрою.

Діти проводять до 20% свого часу підключення до Інтернету, Клейтон заявив, що батькам обов’язково знати, що вони роблять і з ким спілкуються..

“Діти стикаються з такими речами, як кібер-знущання, нераціональне використання та затьмарення контенту в Інтернеті”, – сказав він. “Вони просто вимагають від батьків, щоб вони могли навчитися робити це правильно”.

Content Watch продовжує вдосконалювати перегляд веб-користувачів

Чиста няня – це не лише для сімей чи дітей. Клейтон любить читати Slashdot вранці для його новин, але йому не подобаються періодично вульгарні коментарі, які люди залишать.

Деякі Інтернет-фільтри виявлять 4-літерні слова та заблокують весь сайт. Інструмент маскування ненормативної лексики Net Nanny завантажує сторінку і замінює прокляті слова спеціальними символами.

Команда Net Nanny планує випустити нові функції пізніше в 2016 році, орієнтовані на обмеження часу екрану, відстеження GPS та користувацьких налаштувань залежно від місця розташування чи часу доби – все це намагаючись допомогти дітям навчитися взаємодіяти з технологіями в зрілий спосіб, – сказав Клейтон.

“Це щось, що їм просто передають, і, як очікується, вони це зрозуміють”, – сказав він. “Ми намагаємось допомогти батькам навчити своїх дітей хорошим звичкам і дати батькам інструменти моніторингу, щоб вони могли відступити назад і побачити, які розмови їм потрібно мати”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me