DesignCap’in Web Tabanlı Grafik Tasarım Platformu İşletmeler ve Bireyler için Yaratıcılık Önündeki Engelleri Kaldırıyor

TP; DR: PearlMountain, tüm beceri düzeylerindeki kullanıcılar için yaratıcı süreci hızlandırmak için grafik tasarım platformu DesignCap’ı geliştirdi. Çevrimiçi yazılım, ücretsiz şablonlar, stok fotoğraf ve öğeleri kitaplığı ve çoklu dışa aktarma seçenekleri dahil olmak üzere çarpıcı ancak uygun maliyetli tasarım varlıkları oluşturmak için bir dizi araç içerir. Yedi dilde kullanılabilirlik ve müşteri odaklı bir geliştirme süreci ile PearlMountain, DesignCap’i daha geniş bir kitleye uygun hale getirmeye çalışıyor.

Güçlü bir web tasarımının işletmeler üzerindeki etkisini inkar etmek yok – özellikle araştırmayı düşündüğünüzde.

Örneğin, 2011 araştırmasına katılanlar görsel çekiciliği bir web sitesini görüntüledikten sonra sadece 0,05 saniye içinde değerlendirerek, potansiyel müşteriler üzerinde iyi bir etki yaratma konusunda işletmelerin dar bir pencereye sahip olduğunu belirttiler..

Buna ek olarak, Adobe’nin “İçeriğin Durumu: Yükselişe İlişkin Beklentiler” çalışmasına katılanların% 38’i, düzen veya görüntüler açısından çekici görünmüyorsa bir siteye katılmayı bıraktıklarını söyledi. Aynı araştırma, katılımcıların içerik tüketmek için 15 dakikaları varsa,% 66’sının düz bir şeye kıyasla güzel tasarlanmış bir şeyi tercih edeceğini ortaya koydu..

Çarpıcı görsellerin dikkat çekmeye ve tutmaya yardımcı olduğu açık olsa da, birçok kişi ve işletme grafik tasarım sürecini çok pahalı, zor veya hantal buluyor – ve sadece pes ediyorlar.

DesignCap logosu

DesignCap, kullanımı kolay şablonlar ve düzenleme araçlarıyla dijital sanatı hızlı bir hale getirir.

Ama daha iyi bir çözüm var. PearlMountain’ın, tüm beceri düzeylerindeki kullanıcılar için dijital sanatı basitleştirirken maliyetleri önemli ölçüde azaltan çevrimiçi bir grafik tasarım platformu olan DesignCap’e girin.

CandyCra, “Çok sayıda yerleşik şablon, milyonlarca kaynak, sezgisel bir arayüz ve kullanışlı düzenleme araçlarıyla DesignCap, diğer kullanım durumlarının yanı sıra herkesin işletmeler, etkinlikler ve sosyal medya kampanyaları için çarpıcı ve profesyonel grafik tasarımlar yapmasına izin veriyor” dedi. DesignCap şirketinde Marketing Representative.

DesignCap’in profesyonel tasarım ekibinin ortak deneyimi ve bilgisi kullanılarak geliştirilen yazılım, geniş bir yerleşik varlık veritabanına erişim içerir. Bu kaynak sayesinde kullanıcılar binlerce yüksek kaliteli şablona ve zengin illüstrasyon, şekil ve yazı tipi koleksiyonuna erişebilir.

Sonuç olarak, platform tasarım acemileri için beceri engelini kaldırır, böylece profesyonel çalışmaları kolayca yapmalarını sağlar. Şimdi yedi dilde kullanılabilirlik ve sürekli, müşteri odaklı bir geliştirme süreci sunan PearlMountain, DesignCap’i daha geniş bir kitleye erişilebilir kılmak için çalışıyor.

Dünya Çapında Kullanıcıların Tasarım İhtiyaçlarını Karşılamalarına Yardımcı Olmada 13 Yıllık Deneyim

2006 yılında kurulan PearlMountain, Windows, Mac ve iOS için grafik tasarım yazılımının araştırılması ve geliştirilmesine odaklanmıştır. Şirketin genel hedefi, grafik tasarımını erişilebilir kılmak, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıları eğitimli tasarımcılar olsun ya da olmasın, profesyonel tasarımlar oluşturma konusunda güçlendirmektir..

DesignCap raflara girmeden önce, PearlMountain, yazılımının kullanım kolaylığı, güvenilirliği ve performansı için kullanıcılar arasında olumlu bir ün kazanmıştı. PearlMountain ekibinin yıllar boyunca geliştirdiği beceriler DesignCap için güçlü bir temel oluşturdu.

“Geçtiğimiz yıllarda, Picture Collage Maker, Publish Plus, CollageIt, DesignEvo, FlexClip ve benzeri birçok masaüstü ve çevrimiçi araç yayınladık,” dedi Candy. “Bu araçlar tüm dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından memnuniyetle karşılandı.”

Bu resim şirketin bazı şablonlarını göstermektedir.

Çok çeşitli tamamen özelleştirilebilir şablonlarla kullanıcılar kalbinin istediği her şeyi yaratabilir.

PearlMountain, sahnedeki en yeni ürün olan DesignCap’ı geliştirirken, öğrenme eğrilerini düzleştirirken ve kullanıcılara zamandan ve paradan tasarruf ederken neredeyse tüm tasarım ihtiyaçlarını karşılayacak sağlam, web tabanlı bir araç seti tasarladı. Bu nedenle, profesyonel tasarım ekibinin deneyiminden ve bilgisinden faydalanan şirket, çevrimiçi grafik tasarım yazılımı üzerinde çalışmaya başladı..

Bugün, DesignCap en acemi kullanıcının bile dahili yüksek kaliteli grafik kaynakları veritabanını kullanarak profesyonel tasarımlar yaratmasına izin veriyor. Şablonlarla; resimler, şekiller ve yazı tiplerinden oluşan geniş bir koleksiyon; sezgisel bir arayüz; ve kullanışlı düzenleme araçları olan DesignCap, tüm iletişim düzeylerindeki kullanıcıların diğer iletişim parçalarının yanı sıra işletmeler, etkinlikler ve sosyal medya için çarpıcı varlıklar oluşturmasına yardımcı olur.

“Şirketimiz PearlMountain, herkesin profesyonel bir tasarımcı olmasına yardımcı olmaya kendini adamıştır,” dedi Candy.

Ücretsiz, Özelleştirilebilir ve Profesyonel Şablonların Seçimi

Herhangi bir grafik tasarımcının bildiği gibi, yüzünüze bakan boş bir beyaz ekrandan daha korkutucu hiçbir şey yoktur, neredeyse yaratıcılığınızı talep eder. İşte bu yüzden PearlMountain’taki insanlar DesignCap’in geniş şablon ve resim varlıklarını seçerken özel bir özen gösterdi.

Şirket, hazır şablonlarını girişimcilerin ve işletmelerin şüphesiz takdir ettiği iki ana kategoriye ayırıyor: pazarlama ve sosyal medya.

Pazarlama alanında, DesignCap’in Infographic yapıcısı gibi araçlar, kullanıcıların basit şirket genel bakışlarından en son moda trendlerine kadar her türlü konuda çok çeşitli özelleştirilebilir şablonlar kullanarak verilerini görselleştirmelerini sağlar..

Modüller, Infographics oluşturmak için favori bir fantır, çünkü kullanıcıların simgeler, resimler, zaman çizelgeleri, diyagramlar ve istatistikler gibi öğeleri kolayca eklemelerine izin verir. Diğer şablonlar arasında diğer kaynakların yanı sıra logolar, broşürler, skor tabloları, Facebook reklamları ve posterler bulunur.

DesignCap şablonlarına örnekler

Seçim sizin: DesignCap ile sayısız pazarlama varlığı oluşturabilirsiniz.

Sosyal medya tarafında şirket, YouTube kanal resmi ve küçük resimleri, Facebook kapak resimleri, Tumblr banner’ları ve Twitter başlıkları gibi ustaca tasarlanmış başlıklarla daha fazla müşteri çekmeyi kolaylaştırıyor. Facebook, Instagram ve Pinterest’teki yayınlar için şablonlar da göz kürelerini çekmeye yardımcı olmak için kullanılabilir.

DesignCap, müşterilerin grafik tasarımlarını istedikleri gibi özelleştirmek için kullanışlı grafik tasarım editörü ile kullanabileceği kapsamlı bir stok fotoğrafları, çizimler, resimler, metin ve arka planlar kütüphanesine sahiptir. Birden çok dışa aktarma seçeneğiyle tasarımınızı bir bilgisayara kaydetmek, buluta yüklemek veya sosyal medya sitelerindeki iş arkadaşlarınızla ve arkadaşlarınızla paylaşmak kolaydır.

Candy, “Şablonların, kullanıcıların hayal güçlerinin çılgınca çalışmasına ve yaratıcı olmasına izin vermeleri için ilham verdiğini ve profesyonel tasarımlar oluşturma sürecini kolaylaştırdığını” söyledi. “Her kullanıcının farklı bir tasarım ihtiyacı olabilir – belki de kullanım kolaylığı, güzel şablonlar ve sanat kaynakları, esnek düzenleme araçları, belirli bir yazı tipi veya başka şeyler.”

Deneyimsiz ve ilk kez tasarımcılar için, kullanım kolaylığı belki de herkesin en önemli yararıdır. “Pek çok kişi Photoshop’a aşinadır, ancak çok azı kolayca kontrol edebilir, bu nedenle alternatif bir araç seçmek ve hayatınızı kolaylaştırmak daha iyidir,” dedi Candy.

7 Dilde Müşteri Odaklı Araçlar

Yıllar boyunca PearlMountain, şirketin araçlarını güncellemek ve geliştirmek için kullandığı sadık müşteri tabanından sık sık geri bildirim topladı. Belirli özelliklerin uygulanması diğerlerinden daha uzun sürer, ancak şirket her zaman kısa bir geri dönüş için çaba gösterir.

“Müşterilerimizden bir geri bildirim, fikir veya öneri aldığımızda bunu ekibimizle tartışacağız,” dedi Candy. “Çok acilse, uygulamamızı aldığımız gün güncelleyeceğiz. Yararlı ve çok acil değilse güncellemeyi olabildiğince çabuk yapmak için elimizden geleni yapacağız. ”

Örneğin, DesignCap ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt olarak birden fazla dil için destek eklemek için çok çalıştı.

Candy, “DesignCap’i yedi dile yerelleştirdik: İngilizce, Almanca, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Fransızca ve Çince (basitleştirilmiş ve geleneksel), herkesin daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olmasını umuyoruz” dedi. “Ama bu yeterli değil; farklı dillerde farklı ülkelerden daha fazla sayıda insanın katılımını sağlamak için daha da gelişeceğiz. ”

Sonuçta, PearlMountain personeli güçlü ve yaratıcı şirketi bir arada tutan tutkaldır.

“Ekibimize inanıyorum,” dedi Candy. “Genç, tutkulu, yenilikçi ve duyarlı ve yeni şeyler incelemeyi seviyorlar, bu da öngörülemeyen değişikliklerle karşılaştığımızda uyum sağlamamıza yardımcı oluyor.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me