DesignPax: E-ticaret Girişimcilerinin Lansmanına ve Büyümesine Yardımcı Olan Kapsamlı Reklam, Web Sitesi ve Sosyal Medya Tasarım Hizmetleri

TP; DR: Banner reklamın tanıtımından bu yana dijital pazarlama ortamı önemli ölçüde değişti. Son on yılda, DesignPax bu değişimin bir parçası oldu ve birçok e-ticaret işletmesinin afiş reklamlar, e-posta kampanyaları ve markalı web siteleri de dahil olmak üzere hayati dijital varlıklar tasarlamasına yardımcı oldu. Şirketin uzmanlık alanlarından biri Shopify’dır ve DesignPax, girişimcilere e-ticaret web siteleri için üretime hazır varlıkların, logoların ve sayfaların eksiksiz bir paketini sağlayabilir. Tasarım endüstrisi daha fazla reklam ve marka kanalı içerecek şekilde değişirken, DesignPax ekibi, duyarlı müşteri hizmetleri ve yüksek kaliteli ürünler aracılığıyla tutarlılığı vurgulamaya devam ediyor.

27 Ekim 1994’te Wired dergisi, çevrimiçi iştiraki HotWired.com aracılığıyla banner reklamını dünyaya tanıttı. Sitenin ekibi derginin dijital içeriğinden para kazanmanın bir yolunu arıyordu ve devrim niteliğindeki bir reklam aracıyla karşılaştığını fark etmedi.

2019 yılına kadar banner reklamlara yapılan harcamalar dünya çapında yaklaşık 57 milyar dolara ulaşmıştı. Ancak bu 25 yıllık boşluk boyunca, sosyal medya ve arama tabanlı pazarlama da dahil olmak üzere daha güçlü reklam kanalları ortaya çıktı.

Bugün, çevrimiçi girişimcilerin markalarını pazarlamak için yeni yollar bulmasına gerek yok. Bunun yerine, işletmeleriyle ilgili mevcut tüm kanallarda etkili bir şekilde reklam vermek için bir stratejileri olmalıdır.

TasarımPaks logosu

DesignPax, e-ticaret girişimcilerine kapsamlı tasarım hizmetleri sunar.

Bu nedenle DesignPax, hem e-ticaret girişimcilerinin hem de kurumsal düzey pazarlamacıların, banner reklamlardan özelleştirilmiş web sitelerine kadar çok yönlü çevrimiçi markalar oluşturmasına yardımcı olan bir dizi çevik web, reklam ve kampanya tasarım hizmetleri sunmaktadır..

DesignPax CEO’su Evan Geerlings, “Müşterilerimizin çoğu, tek sahipli e-ticaret mağazaları veya hızlı bir şekilde tasarım projelerine ihtiyaç duyan küçük yerel işletmeler” dedi. “İşimizin diğer bir bölümü, kendi müşterilerine hizmet verecek şirket içi yaratıcı ekibi olmayan pazarlama ajansları ve gruplarıdır, bu nedenle bize güvenirler. Bu kaynakları müşterilerine sunabilecek pazarlamacılar için genellikle afişler, pazarlama malzemeleri, kampanya materyalleri veya açılış sayfaları tasarlıyoruz. ”

DesignPax tasarım sürecinde müşterilerle yakın işbirliği içinde çalışır ve estetik, marka ve pazarlama vizyonlarını yerine getirmeyi amaçlar. Bu, bir logo, e-posta kampanyası veya hatta özel olarak oluşturulmuş bir Shopify web sitesi üretmeyi içerebilir.

Çevrimiçi işletmeler, piyasaya sürüldüklerinde genellikle zaman ve kaynak bakımından yetersiz olduklarından, DesignPax şeffaf, rekabetçi bir fiyatlandırma yapısı sunar ve ilk proje tasarımlarını 48 saat içinde döndürür.

Sabit ücretlerimiz var ve nikel ve kuruş insan yok ”dedi. “Müşterilerin mutlu olduklarından emin olmak için her zaman ekstra mil kat eder ve genellikle ek revizyonlar yaparız. % 100 memnuniyet garantimiz var. ”

Evan 2019 yılında DesignPax’ı satın aldı ve şirket yaklaşık 10 yıl önce öncelikle her yerde bulunan banner reklam pazarına odaklanan iki İsrailli girişimci tarafından kuruldu. Çevrimiçi reklamcılık daha bütünsel pazarlama ve markalama yaklaşımlarını destekleyecek şekilde değiştiğinden Evan, DesignPax’ı e-ticaret işletmeleri için tek noktadan bir mağaza haline getirme fırsatı gördü.

Evan, “Web siteleri, basılı teminatlar, logolar, açılış sayfaları, e-posta bültenleri ve Shopify siteleri dahil olmak üzere tasarım ve geliştirmeyle ilgili diğer alanları içerecek şekilde genişlettik, böylece banner dünyasının çok ötesine geçtik” dedi..

Birçok e-ticaret girişimcisi, modern pazarlama ortamına oldukça aşinadır ve birçoğu sosyal medya aracılığıyla gelişen küçük işletmeler kurmuştur. Ancak bu platformlar sadece markalarını şimdiye kadar alabilir ve DesignPax yeni pazarlara girmelerine izin veren bir ortaklık sunar.

DesignPax tekliflerinin ekran görüntüsü

DesignPax, diğerleri arasında banner reklamlardan açılış sayfalarına kadar çeşitli paketler sunar.

Özel e-posta kampanyası tasarımları, sosyal medya pazarlama seçenekleri ve web sitesi paketleriyle DesignPax, yarı başarılı bir yan çabayı hızla gelişen bir e-ticaret işine dönüştürebilir.

Evan, “Birçok girişimci, sosyal pazarlamada usta oldukları, geniş bir takibe sahip oldukları, bu alan hakkında tutkulu oldukları ve biraz para kazanabileceklerinin farkına vardıkları için başladı” dedi. “Geliştirme, tasarım ve mağaza yönetiminde usta olmayabilirler. Bu yüzden bunu onlar için devralabilir ve en iyi yaptıklarını yapmalarına izin verebiliriz: tutkularını takip edin, gelirlerini artırın ve işlerini büyütün. ”

DesignPax teklifleri, işletmelerin çevrimiçi bir marka oluşturmasına ve yeni müşteriler çekmesine yardımcı olabilir, ancak Shopify ile çalışması birçok müşteri için özellikle önemlidir.

Shopify Geliştirme Hizmetleri İşletme Sahiplerinin Ürünlere ve Müşterilere Odaklanmalarına Yardımcı Olur

DesignPax’ın kendini farklılaştırmasının bir yolu, Shopify e-ticaret platformu hakkındaki derinlemesine bilgisi ve özelleştirilebilirliğidir. Ve ekip platform hakkında çok şey biliyor çünkü DesignPax da bunun üzerine inşa edildi – ki bu da kendi başına bir başarı oldu.

“Sitemizi, gerçekten bir hizmet işletmesi için olmayan Shopify üzerine kurduk. Daha çok ürünler ve fiziksel ürünler satmak için, ”dedi Evan. “Bu nedenle, sitenin ihtiyaçlarımız için çalışmasını sağlamak için biraz ağır kaldırma, değiştirme ve kodlama yapmamız gerekiyordu ve bununla gurur duyuyoruz.”

DesignPax, bu uzmanlığı müşterileri için de işe yarar ve işlerini çabucak ortadan kaldırmalarına yardımcı olmak için kapsamlı bir Shopify tasarım paketi sunar. Paket temel bir logo, site resimleri ve beş özelleştirilmiş web sayfası içerir.

İşlem, DesignPax’a siteleri hakkında bazı bilgiler sağlayan ve dahil etmek istedikleri dosyaları yükleyen istemcilerle başlar. DesignPax daha sonra ilk site projesini 48 saat içinde teslim eder ve müşteriler üç tur geri bildirim ve revizyon alır. Müşteri revizyonları imzaladıktan sonra, DesignPax şirkete üretime hazır varlıklarını gönderir.

DesignPax, tasarım ve web mağazasının ağır kaldırmasına dikkat ederek, e-ticaret girişimcilerine, işin daha tutkulu oldukları yönlerine odaklanmaları için zaman tanır. Şirket ayrıca Shopify danışmanlık ve sürekli yönetim hizmetleri de sunmaktadır..

Evan, “Küçük bir e-ticaret mağazasıysanız, yeni ürünler oluşturmaya odaklanmak veya işletmenin pazarlama ve sosyal medya yönü üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz” dedi. “Vaktiniz yoksa veya sadece istemiyorsanız platform tarafında çalışabiliriz. Ayrıca size danışabilir ve işin diğer yönlerine odaklanabilmeniz için yönetebiliriz. ”

Tutarlılık Felsefesi – Süreçlerden Ekip Oluşturmaya

İlk banner reklam 1994’te bir web sitesinde göründüğünden beri, dijital pazarlama stratejileri önemli ölçüde değişti. Banner reklamlar hala bu stratejilerin bir parçası olmakla birlikte, web siteleri, e-posta kampanyaları ve sosyal medya pazarlaması da dahil olmak üzere daha birçok marka oluşturma yönünü içermektedir..

DesignPax, e-ticaret girişimcileri için tüm bu hizmetleri sunmaktadır ve son on yılda dengeli genişleme ve yüksek kaliteli sonuçların tutarlı bir yaklaşım sergiledi. Birçok tasarım firması, projeler üzerinde ayrı ayrı çalışabilecek serbest çalışanlardan yararlandığından, DesignPax felsefesi ekibi ile başlar.

“Personelimiz arasında tutarlılığımız var. Bir tasarımcı 10 yıldır bizimle birlikte, bu harika ”dedi. “Ama aynı zamanda hizmette, müşteri hizmetlerinde, tasarım ve geliştirmede tutarlılığa sahibiz ve bu da onu son ürün haline getiriyor.”

Evan şirketi satın aldığında, hizmetlerini yenilemenin her zaman bir risk olduğunu anladı, ancak DesignPax’ın çok daha fazla müşteriye dallayarak yardımcı olabileceğine inanıyordu. Ve kesinlikle deneyi bir başarı olarak görüyor.

“İlginçti. DesignPax kurulduğundan bu yana değişen yüzlerce ve yüzlerce platformda ve işlerimizde uzman olmak zorunda kaldık ”dedi. “O zamanlar bir pankart kampanyası oluşturur, onu Google’a gönderir, bir iniş yapar ve bir sunucuya atardık. Fakat tüm dünya çok değişti, biz de öyle. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me