DesignPax: Комплексні послуги з дизайну оголошень, веб-сайтів та соціальних медіа, які допомагають підприємцям електронної комерції починати та розвиватися

TL; ДОКТОР: З часу впровадження банерної реклами пейзаж цифрового маркетингу різко змінився. Протягом останнього десятиліття DesignPax був частиною цієї зміни і допоміг багатьом підприємствам електронної комерції розробити життєво важливі цифрові активи, включаючи рекламні банери, електронну пошту та фірмові веб-сайти. Один з напрямків роботи компанії – Shopify, і DesignPax може надати підприємцям повний пакет готових до виробництва активів, логотипів та сторінок для веб-сайтів електронної комерції. Незважаючи на те, що дизайн-індустрія перейшла на більше каналів реклами та брендингу, DesignPax продовжує наголошувати на послідовності – завдяки своїй команді, чуйному обслуговуванню клієнтів та високоякісній продукції.

27 жовтня 1994 року журнал Wired представив банерну рекламу у світі через свою Інтернет-філію HotWired.com. Команда сайту шукала способу монетизації цифрового вмісту журналу і не усвідомлювала, що він натрапив на революційний рекламний носій.

До 2019 року витрати на рекламні банери досягли майже 57 мільярдів доларів у всьому світі. Але протягом цього 25-річного розриву з’явилися інші, більш потужні рекламні канали – включаючи соціальні медіа та маркетинговий пошук на основі пошуку.

Сьогодні інтернет-підприємцям не потрібно шукати нових способів продавати свої бренди. Натомість вони повинні мати стратегію для ефективної реклами на всіх існуючих каналах, що стосуються їхнього бізнесу.

Логотип DesignPax

DesignPax пропонує підприємцям електронної комерції комплексні дизайнерські послуги.

Ось чому DesignPax пропонує безліч гнучких веб-рекламних та рекламних служб, що допомагають як підприємцям електронної комерції, так і маркетологам на рівні підприємств створювати всебічні інтернет-бренди – від банерних оголошень до налаштованих веб-сайтів.

“Дуже багато наших клієнтів – це магазини електронної комерційної торгівлі, що займаються одновласником, або невеликий місцевий бізнес, яким потрібні дизайнерські проекти, зроблені швидко”, – сказав Еван Джерлінгс, генеральний директор DesignPax. “Інша частина нашого бізнесу – це маркетингові агенції та групи, які не мають власної творчої команди, яка б обслуговувала своїх клієнтів, тому вони покладаються на нас. Ми часто створюємо банери, маркетингові застави, рекламні матеріали або розробляємо цільові сторінки для маркетологів, які можуть доставити ці ресурси своїм клієнтам ».

DesignPax тісно співпрацює з клієнтами під час свого проектування і має на меті виконати їх естетичне, бренд та маркетингове бачення. Це може включати створення логотипу, кампанії електронною поштою або навіть створений на замовлення веб-сайт Shopify.

Оскільки в інтернет-бізнесі часто не вистачає часу та ресурсів під час їх запуску, DesignPax пропонує прозору, конкурентоспроможну структуру ціноутворення та обертає початкові розробки проектів за 48 годин.

У нас є платні збори, і ми не маємо людей з нікелем і грошей “, – сказав Еван. “Ми завжди проходимо зайву милю і зазвичай робимо додаткові зміни без додаткових витрат, щоб клієнти були задоволені. Ми маємо 100% гарантію задоволення ».

Від банерної реклами до магазину всебічного дизайну

Еван придбав DesignPax у 2019 році, а компанія була заснована близько 10 років тому двома ізраїльськими підприємцями, які в першу чергу зосередилися на всюдисущому ринку рекламних банерів. Зі зміною реклами в Інтернеті на користь більш цілісних підходів до маркетингу та брендингу, Evan побачив можливість переробити DesignPax у більше, ніж єдиний бізнес для електронної комерції.

“Ми розширили, включаючи інші сфери, пов’язані з дизайном та розробкою, включаючи веб-сайти, заставу друку, логотипи, цільові сторінки, електронні розсилки та сайти Shopify, тому ми розширилися далеко за межі банерів”, – сказав Еван.

Багато підприємців з електронної комерції досить добре знайомі із сучасним маркетинговим ландшафтом, і багато хто створив процвітаючий малий бізнес через соціальні медіа. Але поки що ці платформи можуть зайняти лише свої бренди, і DesignPax пропонує партнерство, що дозволяє їм вийти на нові ринки.

Скріншот пропозицій DesignPax

DesignPax пропонує серед інших пакетів від банерної реклами до цільових сторінок.

Завдяки індивідуальним дизайнам кампанії електронної пошти, маркетинговим варіантам соціальних медіа та пакетам веб-сайтів, DesignPax може швидко перетворити напівуспішну сторону у переробний бізнес у сфері електронної комерції.

“Багато підприємців почали, тому що вони були вмілими в соціальному маркетингу, мали велику кількість, захоплені цим простором і зрозуміли, що можуть заробити трохи грошей”, – сказав Еван. «Вони можуть бути не вмілі в розробці, дизайні та управлінні магазинами. Отже, ми можемо взяти це за них і дозволити їм робити те, що вони найкраще: слідувати їх пристрасті, збільшувати доходи та розвивати свій бізнес ».

Пропозиції DesignPax можуть допомогти бізнесу створити інтернет-бренд та залучити нових клієнтів, але його робота з Shopify особливо важлива для багатьох клієнтів.

Shopify Services Development Допомога власникам бізнесу Зосередитись на продуктах та клієнтах

Один із способів, по якому DesignPax відрізняє себе, – це його глибоке знання платформи електронної комерції Shopify та її налаштування. І команда так багато знає про платформу, тому що на ній також побудований DesignPax – що саме було подвигом.

“Ми створили наш сайт на Shopify, який насправді не був призначений для сфери послуг. Це більше для продуктів та продажу фізичних предметів », – сказав Еван. “Таким чином, нам довелося зробити трохи важких підйомів, модифікацій та кодування, щоб сайт працював на наші потреби – і ми цим дуже пишаємося”.

DesignPax також надає цей досвід роботи для своїх клієнтів і пропонує комплексний пакет дизайну Shopify, який допоможе їм швидко розпочати свій бізнес. У пакет входять базовий логотип, зображення сайту та п’ять налаштованих веб-сторінок.

Процес починається з того, що клієнти надають DesignPax деяку інформацію про свій сайт та завантажують файли, які вони хочуть включити. Потім DesignPax постачає початковий проект сайту за 48 годин, і клієнти отримують три раунди зворотного зв’язку та зміни. Як тільки клієнт підписується на доопрацювання, DesignPax надсилає компанії свої активи, готові до виробництва.

Піклуючись про дизайн та підйом на великій вазі в інтернет-магазині, DesignPax надає підприємцям електронної комерції час зосередитись на аспектах бізнесу, якими вони пристрасніші. Компанія також пропонує консультаційні послуги Shopify та постійне управління.

“Якщо ви невеликий магазин електронної комерції, ви можете зосередитись на створенні нових продуктів або хочете працювати над аспектом маркетингу та соціальних медіа бізнесу”, – сказав Еван. “Ми можемо працювати на платформі, якщо у вас немає часу або просто не хочеться. Ми також можемо проконсультуватися з вами та керувати ним, щоб ви могли зосередитись на інших аспектах бізнесу ».

Філософія послідовності – від процесів до створення команди

З часу появи першої банерної реклами на веб-сайті в 1994 році, стратегії цифрового маркетингу різко змінилися. Банерна реклама все ще є частиною цих стратегій, але вони містять ще багато аспектів створення бренда – включаючи веб-сайти, електронні кампанії та маркетинг соціальних мереж..

DesignPax пропонує всі ці послуги для підприємців з електронної комерції, і він застосував послідовний підхід протягом останнього десятиліття, який збалансував розширення та високоякісні результати. Оскільки багато дизайнерських фірм використовують фрілансерів, які можуть працювати над проектами окремо, філософія DesignPax починається зі своєї команди.

«Ми послідовно співпрацюємо з нашим персоналом. Один дизайнер був з нами цілих 10 років, що приголомшливо », – сказав Еван. “Але ми також маємо послідовність у обслуговуванні, догляді за клієнтами, нашому дизайні та розробці, і це робить його кінцевим продуктом”.

Коли Еван придбав компанію, він зрозумів, що переобладнання її послуг завжди є ризиком, але вважав, що DesignPax може допомогти багатьом більше клієнтів шляхом розгалуження. І він, безумовно, вважає експеримент успішним.

“Це було цікаво Нам довелося стати експертами в сотнях і сотнях платформ і речей, які змінилися з моменту заснування DesignPax “, – сказав він. “Тоді ми б створили банерну кампанію, поштовхмо її до Google, побудуємо навантажувач і викинемо його на сервер. Але весь цей світ кардинально змінився, як і ми ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me