DeskTime Otomatik Zaman Takip Yazılımı ve Faturalandırma Çözümleri ile Şeffaf Bir Şirket Kültürünü Tanıtın ve İş Akışlarını Optimize Edin

TP; DR: Ekibin iş akışına net bir genel bakış sağlayan bir zaman izleme uygulaması olan DeskTime, açık ve güçlendirici bir ortamda verimliliği artırmak için tasarlanmıştır. Yazılım hem çalışanların üretimi artırmasını hem de işverenlerin personeli etkili bir şekilde izlemelerini sağlar. Büyüyen konser ekonomisi için derinlemesine faturalandırma çözümleri ve çalışanların en iyi şekilde nasıl çalıştığını belirleyen araçlarla DeskTime, işletmelere ve çalışanlarına maksimum potansiyelde performans göstermelerine yardımcı oluyor.

“Ofis Alanı”, Peter Gibbon’un Initech’teki akıllara durgunluk veren istihdamının acı çeken hikayesini getirdiğinden bu yana yirmi yıl geçti. O zamandan beri, konser ekonomisinin yükselişi, yeni bir nesil olacak Peters alternatif istihdam seçenekleri sağladı.

Ve onlardan tam olarak faydalanıyorlar. 2018 yılında yapılan bir araştırmaya göre, Z kuşağında çalışan yetişkinlerin neredeyse yarısı (% 46) serbest çalışanlar,% 73’ü gereklilik yerine tercihlere göre serbest fırsat peşinde koşuyor.

Amerikalılar da giderek saha dışında çalışmaktadır. 2017 Gallup çalışması, ankete katılan 15.000 yetişkinin% 43’ünün bir önceki yılda uzaktan çalışmak için en az biraz zaman harcadıklarını söyledi.

DeskTime Logosu

DeskTime çok çeşitli kullanım durumları için uygundur.

İster konser ekonomisinde dolaşan bir serbest çalışan, ister uzak bir çalışan, hatta geleneksel bir şirket içi çalışan olun, yöneticinizin beklentilerini net bir şekilde anlamak önemlidir. DeskTime İletişim Direktörü Julia Gifford, DeskTime gibi zaman izleme yazılımı devreye giriyor. “DeskTime İletişim Direktörü Julia Gifford,“ Herkesin aynı hedefe çok şeffaf bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz ”dedi..

İş akışlarına net bir genel bakış sağlamak için tasarlanan uygulama, serbest çalışanlara kapsamlı faturalandırma çözümleri sunar, çalışanların çıktıyı artırmasını sağlar ve işverenlerin hem uzak hem de şirket içi personeli etkili bir şekilde izlemesini sağlar.

Sonuçta DeskTime, iş akışlarını optimize ederken şeffaf bir şirket kültürü geliştirir. Hesap verebilirlik, şeffaflık ve adalet taahhüdüyle DeskTime, serbest çalışanlar, çalışanlar ve işverenler için modern iş gücünü kolaylaştırmak için çalışıyor.

Ekibinizin İş Akışına Net Bir Bakış

Draugiem Group, 2011 yılında DeskTime’ı çalışan yönetimini kolaylaştırmaya yönelik dahili bir araç olarak oluşturdu. O zamanlar, piyasada manuel giriş içeren çok sayıda zaman izleme uygulaması vardı, ancak birkaç otomatik çözüm vardı. Draugiem Group’un yazılım için bir talep fark etmesi ve piyasaya sürmesi çok uzun sürmedi.

Julia, “Bilgisayarınızı açtığınız anda zamanınızı sorunsuz bir şekilde izleyebilecek tek bir çözüm yoktu ve bu yüzden DeskTime oluşturuldu” dedi. “Bilgisayarınızda çalışmaya başlar başlamaz, DeskTime çalışmaya başlar. Gidip geri dönebilirsin, rotasını yönetmesine izin verirsin ve hiçbir şey yapmadan senin için doğru veriler sağlayacak. ”

DeskTime ile çalışanlarınızın zamanını takip etmeye başlayın

DeskTime’ın gerçek zamanlı üretkenlik araçları, projelerin yolunda ve bütçede kalmasına yardımcı olur.

Hem fare hareketlerini hem de klavye girişlerini algılayan yazılım, etkileşim olmadan üç dakika sonra otomatik olarak izlemeyi durdurur. Fare ve klavye etkinliğine ek olarak, DeskTime uygulamaları, URL’leri ve programları izleyebilir. Kullanıcılar ayrıca “projeler” özelliği ile belirli miktarlarda izlenen süreyi bireysel görevlere ayırabilir.

Çalışanlar günün her beş dakikasında ayrıntılı bir verimlilik çubuğu içeren bir performans özeti için My DeskTime’a istedikleri zaman erişebilirler. Burada, kullanıcılar yüz yüze toplantılarda geçirilen zaman gibi çevrimdışı zaman boşluklarını doldurabilir.

Raporlar bölümü, kullanıcılara günün, haftanın veya ayın herhangi bir dönemindeki etkinliklerine ilişkin genel bir bakış sunar. Daha fazla bilgi için, DeskTime kullanıcıların verimlilik raporlarını karşılaştırmasına, dışa aktarmasına ve indirmesine izin verir. Hesap yöneticileri bu raporları en iyi performansı gösteren çalışanları belirlemek, çalışan sonuçlarını karşılaştırmak, standartları belirlemek ve devamsızlıkları izlemek için kullanabilir.

Gig Ekonomisi için Derinlemesine Faturalama Çözümleri Sağlama

Serbest çalışan olarak değer verdiğiniz şey için ödeme almanın zor olduğu bir sır değil – özellikle de kadınsanız. Son çalışmalar, serbest çalışan kadınların aynı işi yapan erkeklerden neredeyse üçte bir daha az gelir aldığını göstermektedir..

İşiniz için ödeme almanızı sağlamanın bir yolu, saat başı ücret almak ve ne kadar zaman harcadığınızı kanıtlamak için DeskTime gibi verimlilik yönetimi yazılımlarını kullanmaktır.

Julia, “Birçok insan, çalıştıkları süreyi izlemek için çok şeffaf bir yol bulmaya çalışıyor, böylece saat başına faturalandırma ve hak ettiğiniz parayı istemekten dolayı kendilerini kötü hissetmeme” dedi. “Bu şekilde duygular kaldırılır, onlara zaman izlemenizi gösterir ve dört saat çalışmanız durumunda ‘soru yok,’ Dört saat boyunca faturalandırıyorum ‘diyorsunuz.”

Julia, DeskTime’ın müşterilerin platformu nasıl kullandığını, en çok hangi özellikleri kullandıklarını ve gelecekte hangi özellikleri görmek istediklerini belirlemek için düzenli kullanıcı anketleri gönderdiğini söyledi. Şirket daha sonra bu yollara ve ek müşteri geri bildirimlerine dayanarak geliştirme yol haritasını planlar.

DeskTime’ın yaklaşmakta olan otomatik faturalandırma özelliği, bu yaz piyasaya sürülecek, bu tür geri bildirimlerin bir ürünü. Julia, “Şeffaf faturalar üretme yeteneği, serbest çalışanların işlerini yapmalarını her zamankinden daha kolay hale getirecek,” dedi Julia.

Bir kuruş ödemeden hizmeti test etmek için Julia, freelancerların (veya herhangi bir kullanıcı türünün) 14 günlük ücretsiz deneme için DeskTime uygulamasını indirip yüklemesini önerir – kredi kartı gerekmez.

Etkili Çalışan İzleme için İpuçları

Cep telefonları, akıllı saatler ve sosyal medya arasında bugünün çalışanlarının tipik gün boyunca dikkatlerini dağıtmak için birden fazla fırsatı var. Aslında, çalışmalar çalışanların mobil cihazları kullanarak iş dışı amaçlar için günde neredeyse bir saat harcadığını gösteriyor.

DeskTime’a göre, çalışan bilgisayar kullanımını izleyen şirketler, ilk ay içinde verimlilikte% 30’a varan artış olduğunu bildiriyor. Bir disiplin aracı yerine, DeskTime kötü alışkanlıkların düzeltilmesine yardımcı olmak için kullanılabilir.

Julia, “DeskTime, olumsuz çalışma alışkanlıkları için kırmızı bayrakların belirlenmesine yardımcı olan hesap yöneticilerine haftalık raporlar gönderiyor” dedi. “Örneğin, bir çalışan sürekli olarak geç kalıyor ve haftada altı saat koyuyor ya da günlerinin çoğunu kedi videolarını YouTube’da izleyerek geçiriyorlar.”

DeskTime özelliklerini temsil eden simgeler

DeskTime, 174 ülkedeki 144.000 kullanıcının verimliliği artırmasına ve düzenli kalmasına yardımcı oluyor.

Ancak Julia, izleme araçlarının çalışanların ihlal edildiğini hissettirecek şekilde kullanılmaması gerektiğini söyledi. “DeskTime, bir yöneticinin günün her noktasında oturduğu ve izlediği bir araç olması anlamına gelmiyor” dedi. “Şeffaflık oluşturmak ve güven oluşturmak için veri kaynağı olarak kullanılmasını tavsiye ediyoruz.”

Bu nedenle yazılım, çalışanların verilerine erişmelerini sağlamak için tasarlandı ve bilgisayar kullanımları hakkında bilinçli kararlar vermeleri için bireysel performanslarını kontrol etmelerini sağladı. Birçok çalışan doğal olarak rekabetçidir ve kendi üretkenliklerini artırmak ister. DeskTime’ın çalışan sıralaması özelliği, verimlilik açısından ekibinin diğer üyeleriyle karşılaştırıldığında nerede durduklarını görmelerini sağlar.

Julia, “Verimliliği artırmakla herkesin ilgilenmesi eğlenceli bir yol” dedi..

Çalışanları Verimliliği Artırmaya Güçlendirme

Julia, DeskTime’ın zaman izleme yazılımını kendi üretkenliğini artırmak için şirket içinde kullandığını söyledi. Çalışanlar verimlilik deneyleri yapmaya teşvik edilir; örneğin, bir çalışan yakın zamanda yazılımı çeşitli ortamlarda iş performansını ölçmek için kullandı.

DeskTime’ı bir hafta evden, bir hafta bir kafeden ve bir hafta ofisten çalışırken üretkenliğini izlemek için kullandı. Üç haftanın sonunda, çalışan verilerini analiz etti ve evden en verimli şekilde çalıştığını buldu.

Julia, “Evden çalışarak daha fazla zaman geçirmesi konusunda iyiyiz çünkü o ortamda daha üretken olduğu kanıtlandı,” dedi Julia. “Diğerleri sabahları ofiste en üretken olduklarını düşünüyorlar. Mümkün olduğunda, gerçekten zor çalışma saatleri ayarlamak yerine sizin için en iyi olanı bulmakla ilgilidir. ”

DeskTime, bu yaklaşımın her endüstri için işe yaramayacağını kabul ediyor, ancak işe yaradığında, çalışanların kendi üretkenliklerini artırmanın yollarını bulmalarını – ve onlara özgür olmalarını sağlamak – güçlendirmek moralin artırılmasında uzun bir yol kat ediyor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me