Ділова сторона технології: як програми SaaS Apptio розширюють можливості CIO для управління, планування та оптимізації гібридних інвестицій в ІТ

TL; ДОКТОР: Як піонер дисципліни управління технологічним бізнесом (TBM) та провідний постачальник хмарного програмного забезпечення для ведення ІТ-бізнесу, Apptio більш ніж заслужив свою репутацію надійного лідера ринку. Сотні клієнтів звертаються до перевірених SaaS додатків та аналітичної платформи Apptio, щоб дізнатися про вартість, вартість та якість інвестицій у технології. Ярод Грін, віце-прем’єр-міністр продуктового маркетингу Apptio, розповів нам, як Apptio і TBM піднімають роль сучасних ІТ-лідерів у своєму бізнесі.

Коли Джері Імхоффу, керівнику компанії Маріц, попросили розширити політику повернення коштів, щоб відновити витрати на ІТ з бізнесу, він зробив те, що зробив би будь-який технічний лідер – він витягнув електронні таблиці та створив моделі витрат.

На жаль, ці зусилля не принесли йому жодних конкурсів на популярність. Його звіт, який подвоїв витрати на ІТ для бізнес-підрозділів, був сприйнятий скептично, і йому сказали децентралізувати прийняття рішень у сфері ІТ. Заключний удар? Йому потрібно було скоротити свій ІТ-бюджет на цілих 18 мільйонів доларів.

“Ось тут і прийшов заклик до Apptio”, – сказав Ярод Грін, віце-президент з маркетингу продуктів.

Джеррі потрібно було оцінити цінність свого відомства – і він знав, що методологія управління технологіями бізнесу та ТБМ набір методів рішення може допомогти йому зробити саме це.

Ярод Грін, голова та логотип Apptio

Ярод Грін від Apptio повідомив, що рішення компанії допомагають керівникам технологій та організаціям організації передавати ІТ-цінність через TBM.

Стратегія вбудувала TBM в культуру обслуговування Маріца, змінивши сприйняття ІТ від центру витрат до надійного ділового партнера. Тим часом ІТ став переважним постачальником централізованих послуг у рамках децентралізованої екосистеми, що контролюється окремими підрозділами бізнесу. Використовуючи рішення щодо прозорості витрат Apptio, власники цих підрозділів могли вперше по-справжньому зрозуміти вплив їх споживання на витрати на ІТ. Зрештою, обізнаність, забезпечена прозорістю витрат, зменшила витрати на ІТ на 40%, задовольнивши мандат скоротити витрати на 18 мільйонів доларів.

“Я дійсно не можу наголосити на тому, наскільки Apptio змінив розмову”, – сказала Геррі. “Підприємства усвідомлюють, що вони відповідають за своє споживання, і це все змінило у світі”.

Джарод сказав, що для клієнтів Apptio Cost Transparency звичайно переробити діалог своєї компанії щодо цінності ІТ. У випадку Геррі: “Де він підніме руку, щоб попросити гроші та ресурси, щоб, можливо, йому сказали” ні “, він тепер може звільнити застарілу інфраструктуру, обмежити технічну заборгованість, розібратися, що таке водії витрат, і фінансувати ініціативи, які ростуть чи трансформуються. бізнес “, – сказав Ярод.

Допомога 500 + клієнтам перевести ІТ-показники у цінність

Apptio користується світовим успіхом у своїй місії допомагати клієнтам сформулювати цінність ІТ, впроваджувати стратегічні плани та брати участь у бізнесі в цілому..

Платформа розблоковує фінансові та ІТ-дані з існуючих джерел даних компанії – продумують системи ITSM, модулі управління проектами та засоби управління операціями з ІТ – і передає ці дані, щоб мати фінансовий сенс того, як ІТ перетворюється на ділову цінність.

“Те, що дозволяє ІТ, це дійсно приймати рішення, що базуються на фактах. Більше ніяких емоцій навколо” ми повинні інвестувати в хмару, тому що вважаємо, що це дешевше “, – сказав Джарод. “Зараз це засноване на фактах з точки зору того, що ми споживаємо сьогодні. Ви повинні запитати “Чи буде хмара мати більше фінансового сенсу на основі одного джерела істини?”

Графічний показ інтерфейсу управління витратами Apptio на екранах комп'ютерів

Програми та аналітика компанії Apptio надають можливість бізнесу приймати рішення, що керуються даними щодо інвестицій в ІТ.

Ярод сказав нам, що це також допомагає стратегічному плануванню.

“Завдяки Apptio, керівники управління можуть створювати і управляти бюджетом”, – сказав Джарод. «Вони можуть планувати ресурси проекту та кошти, необхідні для цього. Це ще один шлях до цінності ».

І Ярод зазначив, що це особливо корисно для полегшення взаємодії між відомствами. Кожен бізнес повинен вести звітність про витрати, планувати та навчати зацікавлених сторін про те, як функціонують ІТ в організації.

“Ми побудували модель”, – сказав Джарод. “Ми створили програми, і ми маємо таксономію, яка дозволяє їм робити це швидше”.

Піонер з дисципліни управління технологічним бізнесом

Якщо ви подумаєте над цим, більшість функціональних напрямків бізнес-організації регулюються стратегічними рамками. У продажу є CRM, HR має HRM, маркетинг має RPM, а фінанси – ERP. Але ІТ історично залишалися поза холодом.

Тому Apptio представив нову стратегічну категорію: управління технологічним бізнесом.

“TBM дозволяє організаціям переводити розмову з витрат, які ми витрачаємо, на вартість, на цінність”, – сказав Джарод.

Методику навіть підтримує Рада ТБМ, 5,8 тис. Членів некомерційної спільноти керівників громадських організацій, ОГС та фінансових директорів, які просувають ТБМ через освіту, торгові стандарти та сертифікацію. Група допомагає ІТ-професіоналам скласти бізнес-справу навколо вартості технологій.

“Ніхто не заперечує, що якщо ви вкладете гроші в продажі, організація буде більш успішною”, – сказав Ярод. “Це ІТ, де ви знайдете деяких із тих, хто шукає голову, які говорять:” Чи дійсно ІТ рухає та трансформує цей бізнес? “

Ряд рішень, розроблених навколо чітких персон

Щоб дозволити кожній організації розпочати подорож до TBM там, де вони відчувають себе найбільш комфортно, Appito сегментує свої рішення за допомогою персонального підходу. Набір складається з чотирьох основних продуктів – прозорості витрат, Фонду управління фінансовими ресурсами ІТ, управління хмарними витратами та інсайтів постачальників – з розширеним меню параметрів а-ля-карт..

“Для керівника директора, якому потрібно скласти звітність про витрати, забезпечити видимість витрат, керувати бюджетом, планувати ресурси проекту та приймати кадрові рішення, ми надаємо модель прозорості витрат, яка є основним рушієм бізнесу – це те, з чим асоціюється більшість людей. Апптіо. “

Фонд управління інформаційними технологіями Apptio, з іншого боку, дозволяє фінансовим лідерам узгоджувати витрати з пріоритетами бізнесу.

“Як правило, їхня біль пов’язана з різницею бюджету:” Ми встановили бюджет, і ми витратили на 10-15% “, або навіть” Ми недооцінили кошти, і ми хочемо витратити бюджет, усунути дисперсію та реально покращити час, необхідний для планування бюджетного циклу “, – сказав Джарод. “Це був дуже вдалий продукт для цієї конкретної персони”.

Графічний перелік SaaS продуктів Apptio

Продукти SaaS Apptio включають прозорість витрат, управління фінансами та розуміння постачальників.

Управління хмарними витратами, розроблене для інфраструктури та операцій (I&O) лідери, допомагає їм зрозуміти, керувати та оптимізувати використання громадської хмари.

«Ми хотіли, щоб я міг запропонувати мені&O лідери – можливість оптимізувати витрати, визначити можливості до правильного розміру та зменшити витрати на резервні випадки », – сказав Джарод.

Нарешті, компанія Vendor Insights надає аналітику та підтримку прийняття рішень для кожного кроку життєвого циклу управління постачальниками шляхом наочної видимості, управління контрактами та консолідації та моніторингу за несподіваними відхиленнями.

Пом’якшення ризиків через збільшення видимості бізнесу

Персоніфікований підхід Аптьо значно збільшив час на користь. Джарод сказав нам, що для такого продукту, як Фонд управління фінансами ІТ, Apptio бачив, як клієнти впроваджують інструмент на початку бюджетного циклу, а потім зможуть використовувати його для планування наступного циклу.

“Протягом чверті вони можуть реалізовувати продукт, отримувати від нього цінність і фактично використовувати його до того моменту, коли планують бюджет на наступний цикл протягом того ж періоду, який вони придбали”, – сказав Джарод.

Без додатків програми TBM в Apptio, ІТ-фахівці стикаються з безліччю ризиків, включаючи неефективне використання капіталу, помилкове уявлення про те, що ІТ безкоштовний, і скорочення бюджету, що зупиняє інновації на його шляху. Про це свідчать сотні історій клієнтів на сайті Apptio.

“Ми єдина компанія в світі, яка вирішила ці проблеми в масштабі масштабу, і саме тому клієнти звертаються до Apptio, коли їм потрібно керувати і планувати свій бізнес”, – сказав Джарод.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me