Для геймерів, від гравців: Apex хостинг забезпечує надійний, простий у використанні хостинг Minecraft, підкріплений знаними, досвідченими підтримками

TL; ДОКТОР: Apex хостинг, заснований у 2013 році, має на меті забезпечити свій сервер Minecraft, що розміщує клієнтів, найвищий рівень підтримки клієнтів на кожному кроці. Миттєве налаштування, інтуїтивно зрозуміла панель мультикрафтів у комплекті з відео-довідниками, вдосконаленим захистом DDoS та автоматизованими резервними копіями усуває загальні больові точки з самого початку. Завдяки постійній розробці та планам подальшої глобальної експансії, компанія готова допомогти фанатикам Minecraft у всьому світі користуватися можливостями для багатьох гравців.

Сет Матток і Джон Рендемонті живуть і дихають іграми.

Вони утворили зв’язок у 12 років над класичним військовим фантастичним ореолом. Як молоді люди, вони вирушили до коледжу, залишившись захопленими геймерами. І коли пара повернулася додому, як професіонали, які працюють на повний робочий день, вони не змогли протистояти розробці відео-посібників для World of Warcraft Esports на стороні.

Незабаром Сет і Джон зрозуміли, що їм судилося впродовж усієї нетрадиційної кар’єри в ігровій індустрії. “Ми вирішили розпочати проект, який би висвітлив наші набори навичок і довів, що ми можемо створити успішну компанію”, – сказав Сет.

У той час Minecraft – віртуальна сфера, де користувачі будують свої власні образні, блокові пейзажі – вже на шляху до того, щоб стати найпопулярнішою грою у світі. Природно, геймери хотіли поділитися своїми чудовими творами з іншими гравцями, але для цього потрібен доступ до ігрового сервера.

“Ми провели деякі дослідження того, що потрібно для створення цих серверів”, – сказав Сет. «Використовуючи нашу експертизу за два-три роки роботи в Інтернеті, ми змогли керувати власною мережевою структурою. Мій батько підтримував центри обробки даних ще з малих років, тому він завжди був частиною нашого світу ».

Логотип Apex хостингу

Apex хостинг – це продукт двох геймерів, які прагнуть продовжувати кар’єру в галузі, яку вони любили.

Таким чином, Apex хостинг народився у 2013 році. Відтоді пара зосередилася на налаштуванні платформи, щоб користувачі всіх рівнів кваліфікації могли керувати сервером Minecraft своєї мрії. І це було зроблено за допомогою автоматичного налаштування, зручної панелі управління, відео-путівників, вбудованого захисту DDoS, автоматизованих резервних копій та найвищої підтримки клієнтів.

“Ми багато вкладаємо в її оптимізацію, щоб переконатися, що це саме те, що потрібно громаді Minecraft”, – сказав Сет. “Ми дуже пишаємося цим”.

Забезпечення високоякісних серверів з миттєвим налаштуванням з 2013 року

Сет і Джон були розумні: вони підійшли до ринку ігрових серверів, що розміщують ринок, з діловим досвідом, а також своїми ігровими знаннями. “Ми хотіли визначити, що це означає бути справжнім брендом, що забезпечує реальну цінність”, – сказав він. “Ми провели конкурентний аналіз ринку, щоб визначити, чи він здатний конкурувати з пропонованими послугами”.

Прогноз був позитивним. “Ми досить чітко бачили, що в цій галузі не вистачає підтримки, особливо для чогось такого технічного з такою молодою аудиторією”, – сказав Сет..

Джон розповів нам, що ринок хостингових ігор має свої примхи. “Традиційний клієнт хостингу досить кмітливий. Вони знають, що шукають певний тип сервера”, – сказав він. «Наш клієнт молодший, переважно підлітки. Вони просто хочуть сервера Minecraft, щоб вони могли грати в багатокористувацькі ігри. Вони не знають, що це насправді тягне за собою ».

Сет та Джон далі проаналізували свою конкуренцію та виявили, що більшості постачальників не вистачає надійної бази знань, а також живого чату для спілкування один на один та розумних годин обслуговування клієнтів. Тому вони вирішили створити власну компанію, орієнтовану на підтримку.

Протягом майже шести років пара створювала текстові та відео-підручники, щоб допомогти молодим та недосвідченим користувачам провести технічний процес. Вони також використовували відгуки клієнтів для виявлення загальних больових точок та відповідно оптимізували систему.

Підхід творив чудеса. “По дорозі ми бачили, як багато конкурентів приходять і йдуть, але, схоже, ніхто не може запропонувати той самий баланс продуктивності, ціни та підтримки в реальному часі, як ми”, – сказав Сет..

Панель багаторазового виготовлення Apex на замовлення з відеогідами

Користувачі можуть управляти своїм сервером Minecraft за допомогою спеціалізованої панелі управління Multicraft від Apex. “Ми закінчилися брати їх шаблон і налаштовувати його”, – сказав Сет. “На початковій панелі були неефективні: вкладені таблиці, структури та багатосторінкові об’єкти, які можуть стати єдиними сторінками. Їй також не вистачало контексту “.

На панелі входить багатофункціональний інтерфейс, який надає інструментам, які потребують користувачів, щоб легко управляти своїм сервером Minecraft. Після входу користувачі отримують доступ до інформаційної панелі, яка пропонує швидкий доступ до основних інструментів та інформації, таких як час роботи сервера, Список ремесел, соціальні канали щодо новин та оновлень та статус сервера.

Він також включає в себе відео-уроки, зручні для мобільних пристроїв, які окреслюють функції кожної сторінки. “В очі майже завжди є”, – сказав Сет. “Ми опишемо, що ви дивитесь, і на кожному ярусі, натискаючи панель, бічна панель оновлюється для відображення нових відео.”

Компанія прагне допомогти користувачам встати та працювати якомога менше кліків. “Ми доклали багато зусиль, щоб оптимізувати систему, а потім постійно оновлювати її, оскільки все – кожен модульний пакет – у більшості випадків все ще отримує щоденні або щотижневі оновлення”, – сказав Сет. “Тоді ми хочемо забезпечити систему найшвидшим, найефективнішим можливим способом за найкращою ціною, яку ви можете отримати, зберігаючи підтримку”.

Сет сказав нам, що головним пріоритетом компанії є її система підтримки, за якою ретельно дотримуються можливості клієнтів переходити між різними типами ігор.

“Ми співпрацюємо з Technic, одним з чотирьох найкращих дистриб’юторів modpack, а також ми робимо власні типи ігор, які ми передаємо на Twitch”, – сказав він. «Наша увага зосереджена на індивідуальному типі гри та підтримці, що стоїть за нею. Якщо ви знаєте, що це таке і як ним користуватися, чудово. Ми тут, щоб допомогти, якщо ви цього не зробите. “

Висока швидкість роботи, вдосконалений захист від DDoS та автоматизовані резервні копії

Apex постійно шукає нові технології, які дозволять компанії збільшити доступність та захистити клієнтів від загроз безпеці.

“Люди в цій галузі завжди піддаються атаці”, – сказав Сет. «Minecraft – це дивна ніша, де гравці мають легкі технічні здібності, а також рівень пустощів, який ти маєш у молодості. Таким чином, ви отримуєте багато DDoS-атак і спроб грубої сили, що робить ефективний рівень безпеки дуже важливим. “

Apex захищає користувачів за допомогою вдосконаленого захисту DDoS до 300 Гбіт / с та автоматичного резервного копіювання, щоб гарантувати користувачам ніколи не втрачати дані. Якщо вам потрібна допомога, досвідчена команда підтримки компанії – яка, за словами Джона, складається з фанатиків Minecraft – доступна за допомогою прямого чату та системи продажу квитків..

Піктограми Minecraft, що представляють допоміжний персонал

Підтримка суперплеєрів Minecraft на основі досвіду лежить в основі Apex хостингу.

“Хлопці з нашої команди підтримки просто неймовірно розумні в налаштуванні та роботі серверів”, – сказав Джон. “Вони щоразу відривають нас”.

Сет сказав, що Apex – один з єдиних хостів серверів Minecraft, які щомісяця оплачують його службу підтримки, а не за відповідь. “Це додає певного рівня професіоналізму і дозволяє нам зберегти на більш високому рівні якості”, – сказав він.

Постійна пристрасть пари до ігор та загалом галузь дозволяє їм ставитись до клієнтів. Сет і Джон також володіють торговою маркою ігрових меблів OPSEAT і активно беруть участь у впливовому просторі на YouTube та Twitch. Сет перебуває на півдорозі Покемона: Поїдемо, Еві! для Nintendo Switch і із задоволенням придбав Super Smash Bros. Ultimate в перший день його виходу.

Постійний розвиток та розширення в Азію, Східну Європу

Плануючи постійний розвиток продукту та збільшення глобальної роботи, Apex попереду зайнятий рік. На початку цього року компанія відкрила своє місцезнаходження в Австралії, а останнім часом зробила доступним новий сайт у Сінгапурі разом із тестовим сервером.

Графіка, що представляє нове місце розташування Apex у Сінгапурі

Компанія продовжує розширюватися до нових регіонів, таких як нове місце розташування в Сінгапурі.

“Ми схвильовані новими регіонами, які ми можемо забезпечити”, – сказав Сет. “Встановивши сильніший фронт в Австралії та Сінгапурі, ми зануримося все глибше у країни Східної Європи. Це дозволяє нам мати більш високі ставки ping глибше у світі, одночасно переводячи наші продукти та наші послуги до різних часових поясів на різних мовах ».

Команда також прагне найняти Minecraft pro для розробки, тестування та гри різних типів гри наживо на Twitch. “Ми плануємо пройти багато підручників, зосередившись на аспекті створення”, – сказав він. «2018 рік був для нас великим роком, а 2019 рік стане ще більшим».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me