Додаток для всіх співробітників Connecteam створює центральний портал для управління робочою силою по всьому світу

TL; ДОКТОР: Connecteam пропонує центральний портал, на якому робоча сила без столу може впорядкувати комунікації, покращити операції та покращити навички, серед інших випадків використання. Простий та інтуїтивний характер програмного забезпечення – продукту бажання компанії використовувати зворотний зв’язок з клієнтами для інформування про поточну розробку – дозволяє легко використовувати складні можливості. Оскільки Connecteam розширює свій підхід для мобільних пристроїв для широкої аудиторії, впроваджуючи свій безкоштовний план, компанія сподівається допомогти якомога більше користувачів створити кращий бізнес.

Тим із нас, хто цілий день працює перед комп’ютером, важко уявити собі заробіток за межами стін кабіни.

Тим не менш, 80% працездатного населення у світі, або 2,7 мільярда людей, виконують свої завдання в умовах без столу.

Щоб зрозуміти їхні погляди на технологію, дослідники, що стояли в доповіді Emergence за 2018 рік «Підйом робочої сили без робочого столу», опитували 100 компаній з восьми найкращих галузей без столу, серед яких сільське господарство, будівництво, освіта, охорона здоров’я, гостинність, виробництво та транспорт.

Хоча ці галузі традиційно недооцінені, коли мова заходить про нові технології, імпульс наростає. Серед опитаних 82% планують збільшити витрати на технології для безробітних, при цьому транспортна та обробна промисловість очолить цей пакет.

логотип

Connecteam був створений для задоволення потреб співробітників, які не працюють на столі.

І Connecteam, всебічне рішення для мобільної оптимізації для не офісного персоналу, буде там, щоб допомогти їм це зробити. Багатофункціональний і фірмовий додаток забезпечує набір інструментів для підвищення продуктивності праці, призначених для легкого та ефективного управління, нагляду та навчання працівників.

«Там є всілякі співробітники з різними типами потреб, але мало ресурсів для їх задоволення», – зазначив Юваль Мідід, керівник відділу розвитку бізнесу в Connecteam. «Ми покликані допомогти їм вирішити все, від комунікацій та управління до операцій та навчання. Ми не знаємо, чи зможемо ми охопити всіх 2,7 млрд людей, які потребують таких послуг, але ми впевнені, що спробуємо ».

Додаток Connecteam простий, доступний та простий у використанні, але він надає складні можливості в частині покращення операцій, зміцнення зв’язків та вдосконалення навичок. Оскільки постійні розробки продовжують удосконалювати продукт, фокус Connecteam на розумінні клієнта забезпечить позитивний прийом.

Простий, простий у користуванні інтерфейс із складними можливостями

Компанія Connecteam, штаб-квартира якої знаходиться в Нью-Йорку, була заснована в 2014 році, щоб слугувати центральним порталом для розібраних, не офісних робочих сил за допомогою настроюваного та багатофункціонального додатку для мобільних телефонів. У той час Юваль зазначає, що подібні мобільні інструменти були популярними в галузях, що базуються на технологіях, але стикаються з повільним впровадженням у таких галузях, як будівництво та виробництво.

“Однією з ключових проблем, з якою ми стикаємося сьогодні, є простота”, – сказав він. “Цей бізнес, як правило, традиційний за своєю природою – вони не хочуть присвячувати години навчанню або три місяці готуватися до виступу. Ринок вимагає простого додатка для смартфонів із витонченими можливостями високого класу ».

Кадри на iPhone

Інтерфейс мобільного додатка такий же простий і простий у використанні, як і потужний.

Нестандартне рішення дозволяє компаніям створювати повністю фірмовий додаток лише за чотири кроки (картографування цілей, вибір функцій, побудова програми та додавання вмісту) з фіксованою ціною для всіх співробітників і без прихованих комісій.

Після налаштування програми Connecteam персонал ресторанів, готелів, будівельних майданчиків, фабрик, логістичних служб та роздрібних магазинів озброюється інструментами для підвищення ефективності роботи, в той час як менеджери аналізують дані про зайнятість для областей можливого вдосконалення.

Юваль заявив, що програма також розроблена для того, щоб допомогти керівникам підприємств та магазинів для мам і попсів досягти своєї цільової аудиторії.

“Ми можемо обслуговувати компанії з 10 людьми, а також компанії з десятками тисяч людей”, – сказав він. “Звичайно, коли ви спілкуєтесь у групі з п’яти людей проти 5000 людей, є деякі елементи, які необхідно налагодити. Але краса полягає в тому, що основна потреба залишається такою ж. “

Упорядкуйте комунікації, вдосконалення операцій та вдосконалення навичок

Повний набір функцій Connecteam допомагає працівникам підвищити ефективність за допомогою таких інструментів, як годинник годинника, форми та контрольні списки, портал комунікацій, планування активів та навчальні ресурси.

Кожна функція дає можливість користувачам виконувати різноманітні завдання. Наприклад, інструмент зв’язку включає командний чат, засоби соціального оновлення, каталог службовців, шаблони для опитувань та опитувань, вікно пропозицій та адміністративну панель управління з аналітикою даних..

З іншого боку, годинник годинника працівника містить інструменти для відстеження та керування робочим часом, такі як штемпелі розташування GPS, сповіщення, нагадування, графіки роботи, інформація про оплату праці, станція кіоску та додаткові додатки для змін.

Кадри, що демонструють різні функції

Особливості функцій: Користувачі можуть керувати більшістю свого бізнесу в Connecteam.

Ці функції надають користувачам негайну вигоду – від збільшення доходів та економії коштів до покращення морального стану, завдяки кращому зв’язку між розселеними не офісними працівниками. Але Юваль заявив, що так важко точно визначити його улюблений інструмент, як батькові вибрати свою найулюбленішу дитину.

“Звичайно, ми бачимо різницю у використаних особливостях залежно від характеру організації – наприклад, більші організації, можливо, вже мають рішення на час”, – сказав він. “Але, як правило, клієнти, як правило, приходять до нас, шукаючи щось конкретне і пізніше вивчають усі різні аспекти продукту”.

Амір Неемія, співзасновник і генеральний директор Connecteam, погодився.

“Ви можете почати з однієї функції, але вже через кілька днів ви дізнаєтесь, що можете керувати всім своїм бізнесом у додатку”, – додав він. “Я думаю, що це значення в Connecteam. Це основний додаток, який змінює спосіб вашого бізнесу. За лічені хвилини ви зможете оцифрувати більшість своїх процесів ».

Фокус на прослуховуванні та розумінні замовника

Тисячі клієнтів від малого бізнесу до підприємств, включаючи Nike, Billabong, Hitachi Koki Co., Ltd., і Mason Construction, довіряють команді підтримки клієнтів Connecteam під час створення та обслуговування своїх службових додатків.

“Від початкового запуску до ознайомлення з програмою, підтримка не була другою”, – сказав Енді Ф., диспетчер екологічної організації з 51 до 200 працівників. “Це дуже зручно для користувачів і покращило нашу здатність реагувати своєчасно, а також зменшило кількість телефонних дзвінків у диспетчерських операціях, що дозволило їм сконцентруватися на клієнтах і, у свою чергу, збільшити кількість замовлень”.

Що стосується внутрішнього розвитку, то Connecteam застосовує однаково орієнтований на клієнта підхід. Юваль сказав, що, хоча деякі технологічні компанії намагаються автоматизувати клієнтський досвід, Connecteam заохочує постійну взаємодію з клієнтами.

“Ми завжди переслідуємо зворотній зв’язок і реєструємо кожен запит, який отримаємо від замовника”, – сказав він. «Бути в курсі наших клієнтів – важлива частина нашої культури».

Нещодавно член служби підтримки клієнтів компанії нещодавно зв’язався з користувачем, який надав відверті відгуки та пропозиції щодо вдосконалення. Юваль заявив, що Connecteam вже створив плани щодо впровадження цієї функції вже в наступному році.

“Я думаю, що філософія спрощення речей полягає в тому, щоб слухати клієнта і розуміти не тільки те, що вони просять, а чому вони просять про це і що стоїть за їх запитом”, – сказав він. “Потім ви можете перевести це у виконання, враховуючи досвід користувача тощо”.

Розширення мобільного першого підходу за допомогою нового безкоштовного плану

Юваль розповів нам, що додаток Connecteam був створений за допомогою мобільного підходу, який дає можливість керівникам та працівникам виконувати найважливіші завдання на ходу.

Вважаючи, що кожен повинен мати доступ до такого типу влади під час спілкування та управління працівниками, які не працюють на столі, компанія нещодавно оновила свої моделі ціноутворення, щоб включити безкоштовну опцію на додаток до планів преміум-класу..

Безкоштовно компанії тепер можуть скористатися відстеженням часу, розкладом співробітників, контрольними списками та формами, інструментами для залучення, чатом і каталогом працівників, центром навчання та знань та підтримкою клієнтів..

“Ми з великим задоволенням бачимо, як користувачі приймають продукт і змінюють спосіб їх роботи”, – сказав Юваль. “Саме це змушує нас рухатись.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me