Doğru, Verimli ve Kullanıcı Dostu: SpamExperts Profesyonel, Veriye Dayalı E-posta Filtreleme ve Arşivleme Çözümleri Sunar

TP; DR: Artık SolarWinds MSP ailesinin bir parçası olan SpamExperts, dünya çapında internet servis sağlayıcıları ve işletmeleri için önde gelen güvenlik çözümleri sağlayıcısıdır. Şirket, gelen ve giden e-posta filtrelemesini, gerçek zamanlı tehdit veritabanı kullanarak araştırma tabanlı bir yaklaşımla ele alır. Office 365 için ekstra koruma ve sürekli geliştirme planları ile SpamExperts, sürekli büyüyen bir e-posta güvenlik araçları paketi oluşturmaya kararlıdır..

Kötü amaçlı yazılım olarak bilinen kötü amaçlı yazılımlar özellikle bir bilgisayara, sunucuya, istemciye veya ağa zarar vermek üzere tasarlanmıştır. Yıkıcı tehdit, virüsler, kimlik avı, fidye yazılımları, solucanlar, casus yazılımlar ve truva atları dahil olmak üzere birçok form alır, ancak çarpıcı bir ortak nokta vardır: Verizon’un 2018 İhlal Araştırması raporuna göre, tüm kötü amaçlı yazılımların% 92’si e-posta yoluyla teslim edilir.

Bu dijital gremlinlerin gelen kutusunun kısmi olduğunu ve neredeyse her gün yeni formlarda ortaya çıktığını bilmek, anlayışlı işletmeler bugünün veri odaklı, spam karşıtı e-posta filtreleme çözümlerinden yararlanarak gelen kutularını temiz tutuyor. Örneğin, SpamExperts, müşteri ihtiyacını temel alan birinci sınıf güvenlik çözümleri sunarak dünya çapında e-postaları güvence altına alma görevindedir..

SpamExperts CEO'su Sam Renkema ve şirket logosu

2005 yılında SpamExperts’i kuran CEO Sam Renkema, dünya çapında e-postaları koruma görevinde.

SpamExperts Ürün Yönetimi Direktörü Sam Renkema, “Bilgisayar korsanları, virüsler, spam, kimlik avı ve kimlik hırsızlığı tehdidinin yanı sıra iş bilgilerinin güvenliğini sağlama ihtiyacını da fark ettik.” Dedi. “Sunduğumuz e-posta güvenliği çözümleri gibi siber hijyen uygulamaları, sorunları önlemek için hala çok önemlidir.”

2005 yılında kurulan SpamExperts, dünya çapında servis sağlayıcıların ve işletmelerin günümüzün sürekli gelişen kötü amaçlı yazılım ortamında güvende kalmasına yardımcı olmak için e-posta güvenliğinde lider olarak neredeyse 15 yıllık bir deneyimden yararlanıyor.

Şirketin e-posta güvenliğine yönelik araştırma tabanlı yaklaşımı, maksimum güvenlik, kontrol ve e-posta sürekliliğini sağlamak için gelişmiş bir tehdit veritabanı kullanır. Office 365 kullanıcıları için ekstra koruma ve kullanıcı geri bildirimlerine dayalı sürekli ürün geliştirme ile SpamExperts, dijital tehditlere karşı mümkün olan en güçlü savunmayı oluşturmaya adamıştır.

Dünya Çapında Servis Sağlayıcılar ve Şirketler için Lider E-posta Güvenliği

Merkezi Amsterdam’da bulunan ve Romanya’daki ikinci büyük ofisi bulunan SpamExperts, SolarWinds MSP’nin 2017 yılında satın alınmasından önce 10 yıldan uzun bir süredir yönetilen hizmet sağlayıcıları, internet servis sağlayıcıları, telcos ve diğer BT sağlayıcıları için SaaS tabanlı e-posta koruma ve arşivleme hizmeti sağlamıştır..

Sam, “SolarWinds MSP ailesinin bir parçası olarak SpamExperts, yüksek kaliteli müşteri hizmetleri ve akıllı çözümler sunmaya odaklanmış küresel bir ekipten yararlanıyor” dedi. “Dünyanın dört bir yanındaki ofislerde çalışırken, tek bir şeye adanmış birleşik bir ekip olarak çalışıyoruz: müşteri başarısı.”

SpamExperts artık SolarWinds MSP'nin bir parçası

Artık SolarWinds MSP ailesinin bir parçası olan SpamExperts, e-posta güvenliğinde dünya çapında bir lider olarak ortaya çıktı.

O zamandan beri SpamExperts, bulutta veya şirket içinde dağıtılabilen, e-posta arşivleme ve gelen ve giden spam ve virüs filtreleme hizmetleriyle birlikte hızla lider bir e-posta güvenliği çözümleri sağlayıcısı haline geldi..

Sam, “Web hosting endüstrisinin muazzam büyümesi ile bu gelişen sektörü başarılı olmak için ihtiyaç duydukları çözümlerle desteklemek için muazzam bir fırsat yarattı.” Dedi. “Posta koruması, sağlayıcıları, müşterileri için güvenilir ve güvenli e-posta hizmetlerinin sağlanmasına yardımcı olmaya çalışırken kritik önem taşıyor.”

SpamExperts’in sağlam e-posta güvenlik sistemleri, sezgisel bir grafik kullanıcı arayüzü aracılığıyla üstün güvenlik sağlamayı amaçlamaktadır. Sistem, kullanıcıların farkında olmadan kötü amaçlı tehditlerin kurbanı olma riskini azaltmak için ağı tüm e-posta tabanlı ağ tehditlerine karşı korur.

Platform aynı zamanda kullanıcıların kaynaklarını ve maliyetlerini korumak için tasarlanmıştır. SpamExperts, müşterilerinin e-posta güvenlik sistemlerini kurar, izler, günceller ve bakımını yapar, böylece ana görevlerine odaklanmak için daha fazla zamanları olur. Buna ek olarak, şirket, aynı hizmet kalitesindeki diğer çözümlere kıyasla en düşük fiyat garantisi ile birlikte özel bir iş modeli sunar.

Gerçek Zamanlı Tehdit Veritabanını Kullanan Araştırmaya Dayalı Bir Yaklaşım

Kötü amaçlı yazılımlar gibi e-posta ile ilgili tehditlerin en eski dijital tehdit formlarında kökleri olabilir, ancak bu hem yaygınlık hem de gelişmişlik açısından büyümeyi durdurdukları anlamına gelmez. Veri kaybından ve itibar hasarından hassas verilerin kaybına kadar, bu tehditler iş operasyonlarını ciddi şekilde bozma potansiyeline sahiptir.

Ortaya çıkan tehditler o kadar yaygındır ki, Çok Durumlu Bilgi Paylaşımı ve Analiz Merkezi, her ay eyalet ve yerel ağları izlemede gözlemlenen en yaygın 10 kötü amaçlı yazılım tehdidini eşler. Bu nedenle, SpamExperts’in küresel, gerçek zamanlı tehdit veritabanının zekasından yararlanan veri odaklı çözümler kullanarak e-posta güvenliğine araştırma ve geliştirmeye güçlü bir şekilde yaklaşması çok önemlidir..

SpamExperts ofislerinin haritası

SpamExperts Amsterdam merkezli olup dünya çapında ikincil ofisleri vardır.

Sam, “Yeni tespit edilen tehditlere dayanan ve dünya çapındaki tüm müşterilerle paylaşılan kendi kendine öğrenme teknolojilerine sahip gerçek zamanlı bir tehdit veritabanı çalıştırıyoruz” dedi. “Ayrıca, büyük ölçüde müşteri girdilerine dayalı yeni ürün işlevselliği ile düzenli sürüm döngüleri sağlıyoruz.”

Sam, SpamExperts’in tescilli veri setlerini yüksek kaliteli e-posta güvenlik hizmetlerini sağlamak için SpamExperts ekibinin tam kontrolü altında dahili olarak yönettiğini söyledi.

“E-posta güvenlik ürünlerimiz (gelen ve giden e-posta filtreleme ve e-posta arşivleme) başlangıçta akıllıca otomatik posta güvenliği, yerel ve bulut dağıtım seçenekleri ve özel markalama seçenekleri konusundaki ihtiyaçları dikkate alınarak web barındırma ve erişim sağlama sağlayıcıları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur, ”Sam dedi.

Gelen ve Giden E-posta Filtreleme, Artı E-posta Arşivleme

SpamExperts tarafından sağlanan gelen e-posta filtreleme çözümleri, güvenilir e-postayı istenmeyen toplu e-postalardan ayırmak için gelişmiş algoritmalar ve kalıp algılama yöntemleri kullanır. Hizmet, maksimum kontrol sağlarken tam gelen kutusu koruması sunar ve daha az sayıda atık e-posta ve gelişmiş zaman yönetimi yoluyla çalışan verimliliğini artırdığı gösterilmiştir..

SpamExperts’in giden e-posta filtreleme çözümleri, istenmeyen postaların güvenliği ihlal edilmiş bir hesap aracılığıyla yanlışlıkla ağınızdan gönderilmesini önleyerek IP aralıklarınızı korur, hizmet güvenilirliğini sağlar ve e-posta sürekliliğini sağlar. Ağ geçidi hizmeti, giden e-postaları sezgisel bir web arayüzü veya API yoluyla spam ve virüs filtreleri aracılığıyla yeniden yönlendirir.

Ayrıca, tam olarak yönetilen sistem SpamExperts Host Cloud’a dağıtılabilir veya özel bir bulutta çalıştırılabilir. Her iki durumda da, SaaS çözümü SpamExperts tarafından günde 24 saat, haftada yedi gün ve yılda 365 gün izlenir.

Son olarak, SpamExperts’in e-posta arşivleme hizmeti, işletmelerin endeksli arama işlevselliği ve alan adı başına depolama cihazı seçenekleriyle gelişmiş bir sistem aracılığıyla yasal uyumluluğa ulaşmalarına yardımcı olur. Şirketin gelen ve giden e-posta çözümlerinde olduğu gibi, kullanıcılar e-posta arşivleme sistemini SpamExperts Barındırılan Bulut’ta veya yerel olarak özel bir bulut çözümü aracılığıyla çalıştırabilir.

Sam ayrıca, SpamExperts satın alımının bir parçası olarak oluşturulan SolarWinds Mail Assure’un belirli bir müşteri grubunun SpamExperts markalı çözümlerle aynı hedeflerin çoğuna ulaşmasına yardımcı olduğunu söyledi. “Ürünlerimiz, hepsi e-postayı daha iyi koruma ve koruma amacı ile farklı pazar sektörlerine hizmet ediyor” dedi. “SpamExperts’in hizmetleri, web barındırma sağlayıcılarına ve telekomünikasyon hizmetlerine yöneliktir ve SolarWinds Mail Assure, yönetilen hizmet sağlayıcılarına, dağıtıcılara ve BT işlemlerine yöneliktir.”

Office 365 Kullanıcıları için Sürekli Geliştirme ve Ekstra Koruma

Bahsedilen avantajlara ek olarak Sam, SolarWinds Mail Assure’un Microsoft Office365 kullanıcılarına benzersiz avantajlar sağladığını söyledi. Bu büyük kuruluşların boyutu ve görünürlüğü onları siber suçlular için yüksek değerli hedefler haline getirebileceğinden, SpamExperts müşterilerin Office 365 e-postalarını ek bir güvenlik ve kontrol katmanıyla korumalarına yardımcı olmaya çalışmaktadır..

Dağıtılmış e-posta işleme platformu, Microsoft’un sunucusu kapalı olduğunda bile performans sağlayan sağlam bir süreklilik özelliğine sahiptir. Sam, “Filtreleme yazılımımız e-postaları depolar ve kesintisiz e-posta akışı ve e-posta kesintileri veya kesinti süreleri sırasında sıraya alınmış, arşivlenmiş veya karantinaya alınmış e-postalara erişim sunar.” Dedi. “Bu şekilde yazılımımız, kesintisiz e-posta almaya, oluşturmaya ve göndermeye devam edebilen Office 365 kullanıcılarına ekstra koruma sağlar.”

Sam, düzenli sürüm döngülerinde SpamExperts ürünlerinin güvenlik ortamına uygun olarak sürekli geliştirildiğini söyledi. “Sürekli gelişen pazar ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlayan araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me