Доступний IDE CodeLobster зосереджується на PHP та JavaScript: Автоматичне завершення, налагодження PHP та перевірка коду

TL; ДОКТОР: CodeLobster приєднався до бійки IDE десятиліття тому, щоб забезпечити безкоштовну платформу, яка не брала на уваги функції та продуктивність. Подальше відзначившись, зосередившись на PHP, CodeLobster надає повний набір інструментів для допомоги як початківцям, так і досвідченим кодерам. Безкоштовна версія включає в себе зручний налагоджувач PHP, а також розширені автозаповнення та корисні підказки. Доступні платні функції додають валідатор, контроль версій та підтримку популярних систем управління та контенту.

Знати, як кодувати – це лише половина битви, особливо для розробників початкового рівня. Інтегровані середовища розробки, або IDE, беруть основні текстові редактори та додають корисні, всебічні інструменти для усунення тертя кодування веб-сайту чи програми.

Ветеранська програма CodeLobster занурилася в море IDE близько десяти років тому, коли варіанти розробників були набагато обмеженішими і дорогішими. З метою змагання з популярними IDE з відкритим кодом, такими як Eclipse та NetBeans, команда CodeLobster дебютувала на безкоштовному продукті, розробленому для спрощення та спрощення процесу розробки PHP та JavaScript..

Безкоштовна версія CodeLobster оснащена зручними інструментами, такими як інспектор коду, налагоджувач PHP та інтелектуальні пропозиції щодо автозаповнення. Функціональні можливості обгорнуті легкою портативною програмою, яка займає менше 50 Мб на вашому жорсткому диску.

Знімок екрана інтерфейсу IDE CodeLobster

Інтерфейс CodeLobster завантажений інструментами, які допомагають новачкам та досвідченим розробникам кодувати без головних болів.

Оскільки розробники ознайомлюються з CodeLobster, керівник проекту Станіслав Устименко зазначив, що оновлення до платних версій та плагінів ще більше покращує досвід кодування..

“У нас був лише один спосіб досягти успіху: запропонувати безкоштовне видання, яке є більш потужним, ніж інші варіанти на ринку”, – сказав він. “Після цього ми розробили платні плагіни, щоб покрити все інше, що потрібно для зручного кодування”.

Безкоштовно завантажуйте – корисні функції для початківців та профі

Установка CodeLobster проста: безкоштовне завантаження забезпечує 30-денну пробну версію, яку ви можете продовжити, зареєструвавши безкоштовний серійний код.

Програмі для Windows потрібно всього близько 47 Мб дискового простору, і вона має безліч функцій прямо з коробки – відсутність вторинних установок додаткових плагінів та функціональних можливостей. Ось деякі з наших улюблених:

 • Автозаповнення пропонує теги, властивості, змінні та функції для декількох мов.
 • Інспектор HTML / CSS допомагає відстежувати елементи та атрибути стилю.
 • Налагоджувач PHP виявляє синтаксичні чи розбірні помилки, попередження, повідомлення та фатальні помилки.
 • Контекстна та динамічна допомога надайте інформацію про свій код під час введення.
 • Підказки швидко з’являються для попереднього перегляду зображення, розміру або кольору різних елементів.

CodeLobster підтримує 14 мов і постачається з безкоштовними оновленнями на все життя. За словами Станіслава, команда CodeLobster робить великий акцент на створенні корисних систем, які подобаються широкому колу розробників.

“Наш продукт підходить як для початківців, так і для професіоналів через дуже зручну автозаповнення та контекстну допомогу для декількох мов”, – сказав він..

Lite Версія: Перевірка коду та підтримка контролю версій

Хоча ви можете використовувати безкоштовну версію CodeLobster назавжди, оновлення до версії Lite додає кілька функцій, корисних для управління проектами та використання більше мов кодування:

 • Валідатор коду позначає та підкреслює синтаксичні помилки у ваших HTML, CSS та PHP.
 • Контроль версій підтримує Git, SVN та Mercurial, а також гарячі клавіші для різних дій.
 • Підтримка FTP / SFTP доступ до віддалених проектів і дозволяє завантажувати файли на ваш сервер.
 • Менеджер SQL підключає таблиці баз даних до вашого проекту для вивчення та автозаповнення.
 • Підтримка Node.js, SASS та LESS розширює вашу коробку інструментів.

Користувачі можуть придбати ліцензію на Lite версію за 39,95 дол. США і не доведеться повторно завантажувати або встановлювати програму – просто активуйте ключ у поточній установці, щоб розблокувати додані функції.

“У нас є одна ціна для всіх клієнтів і завжди надаємо студентам хороші знижки на їх запити”, – сказав Станіслав.

Програмні плагіни Додайте CMS та рамкові інтеграції

За словами Станіслава, ключовою перевагою CodeLobster є те, наскільки добре IDE інтегрується з популярними рамками та системами управління контентом. Досвідчені розробники будуть насолоджуватися поєднанням потужних інструментів автозаповнення та налагодження PHP CodeLobster з налагодженими WordPress функціями та аргументами, наприклад.

Плагіни для професійної версії CodeLobster коштують 99,95 дол. США та підтримують наступне:

 • Системи управління вмістом: WordPress, Drupal, Magento та Joomla
 • Рамки PHP: Symfony, Laravel, CakePHP, CodeIgniter, Phalcon та Yii
 • Рамки та бібліотеки JavaScript: AngularJS, BackboneJS, MeteorJS та jQuery
 • Двигуни шаблонів: Смарті та гілочка

CodeLobster представив новий плагін Magento з версією версії 5.11.4 у грудні 2016 року разом із оновленими плагінами jQuery, Symfony та Yii. CodeLobster публікує оновлення кілька разів щороку для IDE та окремих плагінів.

З 2017 року: CodeLobster працює над додаванням Mac та Unix-інструментів

Відповідаючи на дзвінки користувачів Mac та Ubuntu, Станіслав зазначив, що команда CodeLobster з п’яти осіб працює над кросплатформою, яка працює з різними операційними системами. Оскільки IDE наближається до завершення в найближчі кілька місяців, він додав, що CodeLobster залучить більше співробітників для продовження підтримки інструментів та розробки нових функцій.

Тим часом CodeLobster пропонує користувачам Windows добре закруглений безкоштовний IDE, який відповідає масштабам потреб професійних розробників, які шукають те, що Станіслав описує як місію CodeLobster: забезпечення комфортного кодування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me