Доступність управління відносинами: Dex – це нова CRM, яка допомагає професіоналам та студентам контролювати важливі зв’язки

TL; ДОКТОР: В епоху онлайн-спілкування ми налагоджуємо зв’язок із більшою кількістю людей, ніж будь-коли раніше, тому ускладнюємо не відставати від знайомих, колег, клієнтів та послідовників. Dex, доступне і просте рішення для управління відносинами, робить культивацію особистих та професійних мереж легким духом. Платформа виключає виснажливі завдання з введення даних, містить надійні інтеграції робочого процесу та перетворює інформацію в одне джерело істини. Плануючи випустити мобільний додаток та оновлене розширення Chrome, Dex готовий допомогти користувачам будувати міцніші стосунки в дорозі.

У минулому житті я працював керуючим редактором декількох невеликих, галузевих журналів. Кожен проект передбачав кілька клієнтів, таблиць стилів, робочих процесів та вимог доставки.

Заспокоїтись серед такого хаосу було важко, незалежно від того, скільки методів медитації я використовував, тому я звернувся до одного з найпопулярніших рішень щодо управління відносинами з клієнтами (CRM) на ринку..

Логотип Dex

Dex робить управління відносинами легким – і навіть приємним.

Я швидко зрозумів, що це не правильно. Звичайно, він був укомплектований інструментами та функціями, але мені не потрібна більшість з них, і я знайшов навігацію по платформі ще більш громіздкою, ніж ручний маршрут.

Дізнавшись про Dex, просте і доступне рішення для управління відносинами, я бачу, де я пішов не так. На відміну від рішень, побудованих для великих підприємств, Dex – це персональний CRM, розроблений з метою максимального використання вашої мережі.

“Dex в першу чергу зосереджується на доступності”, – сказав нам Засновник Кевін Сун. “Інші рішення, такі як HubSpot і Salesforce, відстежують можливості, компанії та трубопроводи – вводячи занадто велику складність для середнього користувача”.

Платформа була розроблена для задоволення потреб засновників, інвесторів та студентів, які хочуть бути ефективнішими у підтримці зв’язків – і відповідно до них пропонується доступний спосіб розвивати мережі.

Завдяки простому розширенню Chrome, Dex допомагає впорядкувати введення даних, усунути виснажливі завдання за допомогою інтеграції робочого процесу та керувати складними календарями. Платформа все ще знаходиться на початковій стадії, але Кевін сказав нам, що команда Dex старанно працює над тим, щоб створити вже міцну основу з новими розробками, такими як мобільний додаток.

Простий, доступний спосіб розвивати професійні мережі

Як і у багатьох чудових стартап-ідей, концепція Dex (названа на честь класичного Rolodex) виросла з особистої потреби.

“Я не був надзвичайно чудовим, щоб підтримувати зв’язок з особистими або професійними зв’язками, особливо під час створення декількох компаній”, – сказав Кевін. “Я спробував існуючі на ринку інструменти (Google Sheets, Airtable та Notion), які були гнучкими та потужними, але до них важко повернутися. Навіть після знайомства з новими людьми я намагався знайти час та мотивацію для формування звичайної звички користуватися ».

Кевін незабаром зауважив, що у інших фахівців виникають подібні проблеми з підтримкою введення даних у електронну таблицю – адже це копітка задача, зовсім не той тип, якого ви сподіваєтесь. Маючи на увазі цей досвід, він вирішив створити щось більш доступне за допомогою інтеграції електронної пошти, LinkedIn та календарів. До серпня 2019 року він був готовий запустити Dex.

“З тих пір ми переходили в режим створення продуктів, переконуючись, що функції, які ми створюємо, відповідали нашим раннім користувачам”, – сказав він. “Люди, які підписуються на Dex, – це, як правило, ті, хто прагне керувати своїми особистими мережами, але переходить до професійної мети – ваші юристи, ваші ріелтори, власники малого бізнесу”.

Три плани надають користувачам цілий ряд варіантів, які дозволяють масштабувати.

На відміну від більшої кількості корпоративних клієнтів на рівні корпоративних клієнтів, Dex розроблений для фізичних осіб, які не можуть продаватися в якості B2B. Початок роботи так само простий, як і підписатися на простий Безкоштовний план – до 1000 контактів, 50 нотаток та 50 нагадувань – щоб відчути продукт. Цей пакет включає в себе Інтернет та розширення Chrome, мобільний додаток (наразі знаходиться в бета-версії) та обмежену інтеграцію календаря.

Щоб підняти речі на новий рівень, користувачі можуть підписатися на щомісячний план преміум-класу, доступний менше, ніж ви заплатили за доставку піци. Окрім привілеїв, доступних у безкоштовній версії, Premium включає необмежену кількість контактів, приміток та нагадувань, а також всі інтеграції календаря та пріоритетну підтримку.

На верхньому рівні Професійний план надає всі функції щомісячного преміум-плану, а також численні облікові записи електронної пошти, кілька календарів, підтримку Outlook та Exchange та інструменти співпраці..

Усуньте стомлюючі завдання через просту інтеграцію робочого процесу

Що стосується рентабельності інвестицій, інвестиції в програмне забезпечення стають нікчемними в умовах низьких показників прийняття – які є занадто поширеними. Наприклад, в опитуванні 2018 року, проведеному CSO Insights, наприклад, менше 40 відсотків з 1275 компаній-учасниць повідомили про рівень прийняття кінцевих користувачів вище 90%.

З особистого досвіду я знаю, що якщо надто складно вставати та працювати з новим програмним забезпеченням, я, мабуть, відмовлюся від нього. Але Dex дозволяє легко візуалізувати, зрозуміти та керувати відносинами без громіздкого процесу налаштування. Інструмент дозволяє користувачам додавати контакти лише одним клацанням миші – повністю виводячи дані з управління відносинами.

Інструмент спрямований на надання універсального джерела істини для управління вашими мережами, як особистими, так і професійними.

“Завдяки розширенню Chrome, Dex не тільки допомагає вам імпортувати з LinkedIn та Facebook – які, як правило, досить складні завдання, – але також інтегрується з існуючими робочими процесами на робочому столі”, – сказав нам Кевін. “Він з’явиться, коли ви перебуваєте в профілі LinkedIn або Facebook, що дозволяє легко додавати інформацію.”

Як знає кожен, хто коли-небудь широко працював з електронними таблицями, введення даних – це загадкова робота.

“Існує велика кількість татуювання, яке вводить імена, заголовки та місця в електронну таблицю. Декс значно полегшує процес”, – сказав Кевін. “Це, як правило, багато наших ранніх користувачів знайшли цінність у продукті”.

Клієнти також люблять можливість керувати та інтегрувати дані зі своїх календарів, що так само просто, як надання дозволу програмному забезпеченню доступу до інформації. Кевін сказав, що між минулими та майбутніми подіями календарі – це багате джерело інформації, а тому є частиною основного досвіду Dex.

Побудова на міцному фундаменті через запити користувачів

Кевін розповів нам, що Dex брав участь у партії Y Combinator за 2019 рік і з того часу перетворився з операції на людину до команди з трьох осіб, присвячених створенню повного набору продуктів Dex. Команда на базі Сан-Франциско орієнтована в першу чергу на створення та вдосконалення продукту, який добре працює для користувачів.

“Є багато різних типів людей, які підписуються на Dex, і я мою роботу як засновника зрозуміти, чому люди підписуються”, – сказав Кевін. “Мені вдалося дізнатися стільки безпосередньо від електронної пошти користувачів, і цей відгук має вирішальне значення для покращення продукту”.

Відгуки до цих пір були значною мірою позитивними, але Кевін розглядає можливість додавання додаткових функцій нагадування, таких як можливість автоматично надсилати користувачеві електронний лист із минулими примітками безпосередньо перед зустріччю.

Як компанія, Dex досі перебуває на попередніх стадіях. Але з точки зору розширення, Кевін сказав, що компанія врешті сподівається охопити ще більшу аудиторію людей, які щодня керують стосунками..

“Спільною ланкою між клієнтами є те, що вони дбають про те, щоб бути кращими у відносинах, щоб вони могли бути ефективнішими в професійному контексті”, – сказав він. “Користувачі Dex Power розуміють, наскільки важливо залишатися на вершині своїх відносин і залишатися на зв’язку”.

Плани на майбутнє: зручний мобільний додаток та нове розширення для Chrome

Однією з функцій, яку замовники замовили поки що, є додатковий мобільний додаток, який команда Dex планує випустити незабаром.

“Це буде досить перетворюючим, що дозволяє користувачам записати коротку записку на ходу або отримати поштове повідомлення перед наступною зустріччю”, – сказав Кевін. “Найвище бачення Dex – забезпечити систему запису для всіх ваших стосунків, щоб у вас було одне авторитетне джерело істини”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me