Дозвольте твоїй фантазії: Лінійка моторних комплектів паперового літака POWERUP ідеально підходить для викладання аеронавтики або спокутування пристрастей дитинства

TL; ДОКТОР: Незалежно від того, чи хочете ви навчити дітей STEM-концепціям або просто розважити внутрішню дитину, POWERUP – це місце, де потрібно звернутися. Повна лінійка моторних наборів компанії Kickstarter додає живлення, мобільне управління та потокове відео на класичному паперовому літаку, перетворюючи його на інтерактивний інструмент для навчання аеронавтиці або просто весело провести час. Завдяки планам на майбутню співпрацю та підхід в майбутньому, мета POWERUP – продовжувати надихати клієнтів на майбутнє.

Паперові літаки – це позачасовий штамп будь-якого дитинства. Незалежно від того, де чи коли ти виріс, швидше за все, ти обережно склав папірець сипучого паперу в саморобний літак, щоб побачити, чи може він літати.

Тоді ви покажете свої твори своїм друзям, влаштовуйте грайливі змагання з льотів і, можливо, навіть використаєте їх для роздратування своїх вчителів.

Логотип PowerUp

POWERUP грає на авіацію грайливо.

Сьогодні паперові літаки залишаються такими ж улюбленими, як і раніше. А тому, що вони доступні, не залякують і весело, вчителі насправді приймають їх у свої аудиторії як інструменти для навчання аеронавтиці.

Але це не паперові літаки вашого діда. Завдяки наборам для перетворення POWERUP, освітяни, батьки та діти віком від 8 років можуть додавати двигуни, мобільні елементи керування та потокове відео в класичну паперову площину, перетворюючи її в транспортний засіб для грайливих експериментів.

“Всі люди, від дітей та вчителів до примхливих дорослих, люблять цей продукт”, – сказав Шай Гойтейн, засновник POWERUP. “Це практичний багатосторонній досвід впровадження інженерних концепцій реального світу”.

POWERUP пропонує широкий вибір продуктів, завдяки яким паперові літаки оживають: від простих гвинтових агрегатів до наборів, керованих смартфонами, із злітно-посадковими пристроями. POWERUP 4.0, остання модель, що працює на смартфоні, запланована на продаж у квітні 2020 року, включає в себе бортовий льотний комп’ютер, автопілот, гіроскопічний акселерометр та льотну телеметрію, серед інших нових функцій..

Що стосується майбутнього розвитку, POWERUP має намір продовжувати працювати на повному рівні, плануючи майбутні співпраці та нові продукти. Зрештою, мета компанії – створити вічнозелений продукт, який надалі надихатиме дітей та дорослих на довгі роки.

Паперовий літальний апарат сучасного часу на Kickstarter

Шай має багатий досвід промислового дизайну. Закінчивши ступінь бакалавра образотворчих мистецтв в Академії мистецтв і дизайну Безалель в Єрусалимі, він перейшов на посаду старшого дизайнера продукту для крео, перш ніж стати менеджером з промислового дизайну Eastman Kodak в Ізраїлі.

“Я був промисловим дизайнером більше 10 років, але моя пристрасть до польотів була завжди, коли я був маленькою дитиною”, – сказав він.

Щоб задовольнити цю пристрасть, Шай вечір збирався добровільно навчати дітей з малозабезпеченими концепціями аеродинаміки та аерокосмічного простору в рамках більшого проекту STEM. Не минуло часу, поки досвід не надихнув його робити те, що найкраще – конструювати чудові вироби.

“У мене з’явилася весела, божевільна ідея взяти мікроелектроніку і створити приналежність, яка може змусити маленький паперовий літак літати”, – сказав він. “Як промисловий дизайнер, я підійшов до проблеми методично: як ви берете щось складене, що не настільки стійке, що не завжди точно, і додайте елементи керування та приведення в рух?”

Після багатьох ітерацій дизайну Шай приземлився на виграшну модель. “Це був той момент” Юріка “- він працював дуже добре, і це було занадто добре, щоб не перетворитися на продукт”, – сказав він.

Він звернувся до Kickstarter для фінансування проекту, в результаті якого у 2011 році вийшов POWERUP 2.0, простий комплект для перетворення, який дозволяє паперовому літаку залишатися у повітрі більше 30 секунд за один заряд 20 секунд..

POWERUP 4.0: найновіший пристрій, керований смартфоном

Коли бізнес почався, він почав впроваджувати нові, більш складні набори. У 2013 році компанія випустила POWERUP 3.0, складний комплект, керований смартфоном, що працює від Bluetooth. “У той час це була нова програма Bluetooth, і вона була надзвичайно успішною на Kickstarter – одному з найбільш фінансованих проектів”, – сказав Шай.

У 2015 році компанія представила POWERUP FPV, що дозволило користувачам відчувати польоти через живу відео-стрічку та управління смартфонами. А в 2017 році він запустив POWERUP DART, паперовий літак, керований додатком, який може злітати з землі, виконувати трюки та досягати швидкості 25 миль на годину.

POWERUP 4.0 працює на Kickstarter

POWERUP 4.0, останній паперовий літак, керований смартфоном компанії, має бортовий льотний комп’ютер.

Ці три продукти були успішно підкріплені кампаніями Kickstarter, залучивши загалом понад 45 000 прихильників та понад 3,5 мільйона доларів фінансування. “Ми використовуємо Kickstarter як платформу для фінансування з початку своєї першої виробничої лінії, а також для маркетингу та зворотного зв’язку, щоб ми могли дізнатися, як працює продукт, що люблять у ньому, а що не працює добре . Це чудова допомога в нашому процесі комерціалізації “, – сказав Шай.

Компанія розпочала свою четверту кампанію Kickstarter для POWERUP 4.0 у вересні 2019 року. Виробництво розпочнеться в січні 2020 року, після чого слід випустити додаток у березні, а поставки – у квітні. Продукт із новим бортовим льотним комп’ютером, двома датчиками та системою автоматичного пілоту буде легше літати, потужніший та довговічніший ніж будь-коли раніше.

“Ми зробили POWERUP 4.0 більш надійним, портативним та простішим у польоті”, – сказав Шай. «І завдяки сенсорній технології користувачі отримують в літаку дані в режимі реального часу, які вони можуть використовувати, щоб навчитися робити її ефективнішою та літати довше. Це насправді дає вам відгуки та навчає, як зробити свій літак. “

Інтерактивний інструмент для навчання принципам польоту

Набори для аудиторій POWERUP надають практичну можливість третьокласникам та іншим навчатись аеронавігаційному дизайну, покращуючи їх навички вирішення проблем. Кожен комплект пропонує унікальні переваги, а на запит надаються академічні знижки.

Наприклад, POWERUP 2.0 – це доступний спосіб вчителям представити учням орігамі, фізику та всі компоненти STEM (наука, техніка, інженерія та математика). Продукт продається наборами з чотирьох або 24 і включає план уроків щодо навчання авіації та аеродинаміці шляхом навчання на основі проектів..

“Це більше версія початкового рівня, де вона летить без будь-якого контролю”, – сказав Шай. “Багатьом школам це подобається, оскільки це недорогий доступний спосіб зрозуміти учням причини та наслідки змін, які вони створюють.”

Для учнів п’ятого класу і пізніше Шай рекомендує POWERUP 3.0 для STEM, POWERUP DART для STEM або POWERUP FPV для STEM. Ці вироби були розроблені для студентів у творчих та технічних класах вищого рівня.

Але POWERUP не зосереджений лише на польотах. За допомогою човна POWERUP для STEM викладачі можуть навчати учнів третього класу і вище про суднову конструкцію та гідродинаміку. Компанія також пропонує багате джерело дизайну, досвіду та відеозаписів через POWERUP FlightDeck, платформу обміну, розроблену для освітян.

Шай сказав, що POWERUP прагне уважно вислухати клієнтів молодих та старих, щоб зрозуміти їхні больові точки та визначити місце для зростання. “Частина успіху – це невдача”, – сказав він. “Ми завжди шукаємо випадки, коли клієнт має виклик, щоб ми могли покращитись у процесі руху”.

Межа неба: майбутня співпраця та довгострокові плани

На додаток до офіційного запуску POWERUP 4.0, Шай заявив, що компанія має кілька майбутніх планів – хоча багато хто знаходиться під замком.

Однак він може розкрити, що нещодавно POWERUP співпрацював з Flite Test, однією з найбільших подій радіоуправління в світі, на моделі, яка використовуватиме піну, а не папір.

“Ми хочемо, щоб продукт виглядав чудово і гарантував, що він буде тривати довгі роки”, – сказав Шай. “Ми не розглядаємо POWERUP як короткостроковий проект. Ми хочемо, щоб це було вічнозеленим ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me