Eski Web Sitenizi İletin ve Exai’nin Web Sitesi Çözümleriyle Yükseltilmiş Bir Sürüm Alın

TP; DR: Exai, KOBİ dünyasında çok yaygın olan eski web sitelerini düzelterek ve yükselterek müşterileri için hayatı kolaylaştırmak için bir görev üstlenmiştir. Buna ek olarak, şirketin yönetilen barındırma, sezgisel içerik yönetim sistemi ve SEO araçları, işletme sahiplerinin temel yetkinliklerine odaklanabilmeleri için teknolojiden tahminde bulunmak için tasarlanmıştır. Ücretsiz yükseltme ve dostane desteğe sahip olan Exai, KOBİ’lerin çevrimiçi olarak gelişmesine yardımcı oluyor.

Bir zamanlar dondurmayla sınırlı olduğunda, tam hareketli mutfaklara sahip gıda kamyonları bugünün mutfak sahnesinde öncü haline geldi. Foodies’e sadece yeni bir şey denemek için bir şans vermekle kalmıyorlar (birisi ıstakoz ızgara peynir mi diyorlardı) – aynı zamanda girişimcilere cazip bir küçük işletme fırsatı sunuyorlar..

Kanıt istatistiklerde: 2015 yılında ABD gıda kamyonu endüstrisinin değeri 856,7 milyon dolardı ve 2020’ye kadar yaklaşık 1 milyar dolar değerinde olması bekleniyor.

Böyle bir işe başlarken, gıda kamyonu operatörleri araçlarını web sitelerinden daha fazla yaymaktan daha heyecanlı. Ancak çevrimiçi bir varlık, herhangi bir küçük işletmenin başarısı için önemlidir,.

Exai logosu

Exai eski siteleri yeni yapıyor.

Neyse ki, Exai gibi şirketler site oluşturmak, barındırmak ve bakımını yapmak için hepsi bir arada çözümler sunuyor – ve özellikle KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre hazırlanıyor.

Şirket, müşterilerin eski, modası geçmiş sitelerini devretmelerini ve karşılığında müşterileri cezbeden ve elde tutmalarını sağlayan yükseltilmiş, modern bir siteye sahip olmalarını sağlayan benzersiz bir takas modelinde uzmanlaşmıştır..

“Arkanızı aldık,” dedi Exai Pazarlama Müdürü Tosho Micevski. “Küçük işletme sahiplerinin sitelerini çalışır durumda tutmak ve güncel tutmak konusunda endişelenecek zamanları yok – teknik zorluklarla başa çıkmalarına yardımcı olmak için buradayız. Eski ve kırık olanı düzeltebiliriz. ”

Tosho, Exai’nin müşterilerin eski arabalarını getirebilecekleri ve daha yeni bir sürüme geçirebilecekleri bir tamircinin garajı gibi olduğunu söyledi..

“Web sitesi taşıma sürecimiz, sitenizdeki eski kodun 690 ABD doları tutarında bir kerelik ödeme için yeni bir HTML koduna yeniden oluşturulmasını içeriyor” dedi. “Buna mobil uyumlu bir web sitesi, ücretsiz Https güvenliği ve en son HTML biçimlendirme ve teknolojisi dahildir. Exai, sitenizi Google standartlarına uygun olarak düzeltir ve yükseltir ve rakiplerinizden önce size bir arama motoru avantajı sağlar. Müşteriler isterse, makyaj hizmetimizle görsel olarak daha çekici görünmek için web sitelerini de değiştirebiliriz. ”

Exai, bu zor zamanlarda küçük işletmelerin çevrimiçi satış yapmasına yardımcı olabilecek yepyeni bir e-ticaret modülüne de sahiptir..

Özellikler arasında ürün ve kategori sayfalarının otomatik olarak oluşturulması, otomatik alışveriş sepeti ve ödeme sayfaları, site genelinde ürün verileri için otomatik güncellemeler ve sipariş yönetimi yer alır. İki ödeme ağ geçidi mevcuttur: PayPal Express ve Worldpay Online.

Nihayetinde Exai, SBM’lerin her zamankinden daha hızlı ve daha güçlü büyümesine yardımcı olan site yönetimi çözümleri sağlamayı hedefliyor. Tosho, “Müşterilerimizi tanıyoruz – ve meşgul olduklarını biliyoruz,” dedi. “Bu yüzden, ne olursa olsun, tüm ihtiyaçları için bizimle tek bir pakette iletişim kurabilirler.”

KOBİ’ler için Tasarlanmış Çevrimiçi Durum için Tek Noktadan Alışveriş

Exai, dört yıl önce yapay zeka (AI) sektöründe çalışan istatistiksel analiz ve matematik geçmişine sahip bir işadamı olan Gal Moran tarafından 2012 yılında kuruldu..

O yıl, İsrail merkezli şirket, tohum fonlama turunda 15 milyon dolar aldı. Yatırım, Exai’nin KOBİ’ler için web sitelerinin seri üretimine izin veren AI tabanlı web sitesi dönüşüm teknolojisi geliştirmesine izin verdi.

Tosai, “Exai’nin her şeyin etrafında döndüğü ana ürün, sürükle ve bırak içerik yönetim sistemidir” dedi. “Tasarım ve geliştirme hakkında çok az bilgisi olan veya hiç bilgisi olmayan kişilerin içeriklerinde kolayca değişiklik yapabilmeleri için tasarlanmıştır.”

Şirketin sürükle ve bırak site oluşturucusu, kodlama becerisi olmayan küçük işletme sahipleri için mükemmel.

Exai ekibi, müşterilerin sıfırdan şablon tabanlı bir web sitesi oluşturmalarına, Facebook sayfalarından ve diğer kaynaklardan gelen verileri yeni bir siteye dönüştürmelerine veya mevcut bir siteyi yeniden tasarlamalarına yardımcı olabilir. Tüm siteler, kullanıcıların çevrimiçi varlıklarını ölçeklendirmelerine yardımcı olan eksiksiz bir araç ve özellik seti ile tamamen mobil uyumludur.

Tosho, “Müşterilerimizi, içerik yönetimi sistemimize geçirdiğimiz andan itibaren ilgileniyoruz” dedi. “Barındırma, inşa etme, bakım, yükseltme konularında endişelenmek zorunda değiller – Exai her şeyi otomatik olarak yapar ve web sitenizin asla kapanmamasını sağlar.”

Web sitesi sayfalarının sayısına dayalı bir kerelik taşıma ücretinden sonra müşteri, yıllık sözleşmelerde indirimlerle yalnızca düşük maliyetli aylık ödemeden sorumludur.

Tosho, “Taşıma ücretinden sonra, barındırma maliyetinden daha fazla bir ücret karşılığında her şey dahil bir müşteri deneyimi sunduğumuzu söylemek isteriz” dedi. “Elbette, ev sahipliği yapmaktan çok daha fazlasını elde edersiniz.”

Esnek WYSIWYG Oluşturucu ve Ücretsiz Font Galerisi

Müşterileri çekmek ve onlarla bağlantı kurmak söz konusu olduğunda, tasarım önemlidir. Araştırmalar, tüketicilerin% 59’unun güzel tasarlanmış içerikle etkileşime girmeyi tercih ettiğini gösteriyor, yani KOBİ’lerin markalarını zorlayıcı bir şekilde sergilemesi gerekiyor.

Bu tür girişimleri finanse etmek için kendi tasarruflarından yararlanmak zorunda kalan birçok küçük işletme sahibi, geliştiricilerden ve web sitesi tasarım ajanslarından aldıkları tekliflerden şaşkına dönüyor. Fiyatlar değişebilir, ancak tek bir açılış sayfası için 1.000 dolar ile özel bir web uygulaması için 150.000 doların üzerinde olabilir..

Exai kullanılarak yapılan bir şablon web sitesi örneği

Çeşitli şablonlar markanıza hitap eden bir görünüm bulmanızı kolaylaştırır.

WordPress gibi diğer çözümler ücretsizdir, ancak dik bir öğrenme eğrisi ile bilinir – bu da küçük işletme sahiplerini dışarıdan pahalı yardım aramaya yönlendirir. Tosho, Exai’nin kullanımı kolay, sabit bir maliyet ve sürpriz olmadan ferahlatıcı bir alternatif olduğunu söyledi. Web sitesi oluşturma ve tasarımı tamamen otomatik olduğundan, şirket küçük işletme bütçesinde yüksek kaliteli sonuçlar sunabilir.

Exai’nin tescilli web sitesi oluşturma yazılımı, teknik olmayan kullanıcıları web siteleri oluşturma, stil oluşturma ve klonlama ve daha sonra kolayca düzenleme için tasarlanmıştır. Müşteriler, ilgi çekici video arka planlarından organize edilmesi kolay widget bloklarına kadar her şeyi içeren bir dizi çarpıcı tema arasından seçim yapabilir. Bir şablon seçip bazı bilgileri girdikten (veya mevcut bir web sitesinden aktardıktan sonra), Exai kullanıcıların hemen düzenlemeye başlayabileceği hazır bir site oluşturur.

Kullanıcılar ayrıca istedikleri gibi erişimi kısıtlamak, çeşitli sayfa yapılarını kolaylıkla değiştirmek ve atamak ve tek tıklamayla sayfa veya site genelinde düzenlemeler uygulamak için roller ve izinler atayabilir. Tosho, “Her şeyi olabildiğince basit hale getirmeye çalışıyoruz” dedi..

Sürekli ve Ücretsiz Yükseltmelerle Güncel Kalın

Tosho, Exai’nin en cazip değer önerilerinden birinin, şirketin tüm güncellemeleri ve eklentileri kullanması olduğunu, böylece müşterilerin içeriğe ve SEO’ya odaklanabileceğini söyledi..

“Diğer şirketler teknoloji yükseltmeleri yaptığında sizden bunun için ücret alıyorlar” dedi. “Yeni ürünleri varsa, bu ürünleri size satacaklar. Farklıyız – sistemimizde yapılacak herhangi bir yükseltme, yeni özellik veya büyük değişiklik için sizden ücret almayacağız. ”

Örneğin, şirketin İYS’sinde AI’den daha iyi yararlanmanın yolları üzerinde çalıştığını söyledi. Bu işlevler kullanıma sunulduğunda, müşteriler ek ücret ödemeden bunları alacak.

Zamandan ve maliyetten tasarruf etmenin yanı sıra, Exai’nin tam anlamıyla sürdürülen çözümü, müşterilerinin sitelerinin güvenli ve güvenli olmasını sağlamak için gerekli tüm araçları içerir. Şirket, tüm siteleri aktif olarak izler ve sitelerin çalışır durumda kalmasını sağlamak için birden çok sunucuda yedeklemeler gerçekleştirir.

Exai ayrıca, sitelerin çevrimiçi ve ziyaretçiler tarafından erişilebilir olmasını sağlayan% 99,97 kesintisiz çalışma garantisi ve müşterinin tarayıcısından şirketin sunucusuna gönderilen verileri şifreleyen ücretsiz SSL sertifikaları sunar. SSL sertifikaları her modern işletme için bir zorunluluktur. Biri olmadan, Google, URL çubuğunuzda ziyaretçileri uyarıp sonuçta onları uzaklaştırabilecek bir “Güvenli Değil” uyarısı görüntüler..

Ancak Exai müşterileri bu tür şeyler için endişelenmek zorunda değiller – hepsi şirketin “Arkanızı aldık” mantrasının bir parçası.

Tosho, “Size işinizi yürütmek için ihtiyacınız olan her şeyi verebiliriz ve her zaman sistemimizi yükseltiriz” dedi. “Yarın yeni bir web sitesi gereksinimi ortaya çıkarsa, sizin için bununla ilgileneceğiz.”

Yardım Bilmenin Konforu Bir Çağrıdır

Tek elden bir web sitesi şirketinin bir başka yararı, müşterilerin her zaman nereye döneceklerini bilmesidir – özellikle panik anında.

Tosho, “Teknoloji korkutucu olabilir ve web sitenizin kapanma olasılığı çok düşük olsa da, yardıma ihtiyacınız olduğunda kimi arayacağınızı bilmek istersiniz,” dedi Tosho..

Exai ile müşterilerin, ana bilgisayarlarına, geliştiricilerine veya tasarımcılarına ulaşmak isteyip istemediklerini merak ederek kişi listelerinde gezinmek zorunda kalmazlar.

“Sadece bizimle temasa geçin ve – patlama! – işleri sizin için düzelteceğiz ”dedi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me