eUKhost – İngiltere’deki İşletmelere Beş Yıldızlı Teknik Destek ve Yüksek Performanslı Hosting Çözümleri Sunmak için 15 Yıllık Misyona Devam Ediyor

TP; DR: 2001 yılında Robert King, müşterilerin bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanmış uzman sunucu yönetimi yoluyla işlerini büyütmelerine yardımcı olmak amacıyla eUKhost’u kurdu. Şu anda dünya çapında 35.000 müşteriye hizmet veren ve 150.000 etki alanına güç veren şirket, İngiltere’nin önde gelen barındırma sağlayıcılarından biri olarak sıkı bir şekilde kurulmuştur. Ancak, eUKhost genişlemeye devam etse bile, yaklaşımı site sahiplerine odaklanmış durumda. Kısa bir süre önce, bizi yenilikçi teknoloji çözümleri, müşteri hizmetine bağlılık ve pizza tutkusu da dahil olmak üzere, eUKhost’un başarı stratejilerine dolduran Robert ile görüştük..

Modern işletmelerin inanması gereken bir şey varsa, bu iyi bir itibarın gücüdür.

Günümüzün akıllı telefon kullanan tüketicileri tam anlamıyla bir şirketi çevreleyen sohbete girebilir ve satın alma kararlarını bildirmek için bu geri bildirimi kullanıyorlar..

Aslında, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yetişkinlerin% 82’si satın alma işlemi yapmadan önce çevrimiçi yorumları “bazen” okuduklarını,% 40’ının da bunu “her zaman” veya “neredeyse her zaman” yaptıklarını söylüyor. Giderek daha şeffaf hale gelen bu ortamda çevrimiçi incelemeler, bir şirketin müşterilerine olan bağlılığının net bir görünümünü sunar. Ve bu anlamda, eUKhost’un Facebook ve Google + ‘da 1.200’den fazla kullanıcının yıldız derecelendirmesi cilt konuşuyor.

“Başarımızı gün sonunda bize verdikleri geri bildirimlerin kalitesiyle ölçüyoruz,” dedi eUKhost Kurucusu Robert King. “Her zaman beş yıldız hedefliyoruz.”

Robert King'in fotoğrafı ve eUKhost logosu

Robert King, işletmelere işlemleri güçlü barındırma çözümleriyle çevrimiçi ölçeklemelerine yardımcı olmak için eUKhost’u başlattı.

Robert, müşterilerine yenilikçi teknoloji ve üstün müşteri hizmetleri yoluyla sınıfının en iyisi barındırma hizmeti sunma misyonuna başladığı 2001 yılından bu yana böyle oldu.

Bugün, eUKhost, ekonomik ve güvenilir hosting çözümleri portföyü için eşsiz destek sağlayan kurum içi teknik guru ekibi ile hosting endüstrisindeki güçlü itibarını geliştirmeye devam ediyor.

Bir Şirket İçi Teknik Uzman Ekibinden 7/24 Olağanüstü Destek

EUKhost 15 yıl önce hosting pazarına girdiğinde, şirketin kurucuları büyük bir şeyin eksik olduğunu fark ettiler: yeterli teknik destek.

“Bir çok küçük şirket, bir işletme yürütme ve BT’lerine bakma talepleriyle başa çıkmak için mücadele ediyordu,” dedi Robert. “Bunu göz önünde bulundurarak, hizmetin bir parçası olarak uzman sunucu yönetimi sağlayarak müşterilere zamanlarını geri vermeyi planladık.”

Müşterilerin bu hizmetten memnun olmasını sağlamak için şirket benzersiz ihtiyaçlarını anlamaya çalışır..

“Biz eukhost’ta farklı düşünüyoruz” dedi. “Başlangıç ​​noktamız, her müşterinin ne istediğini bulmak ve sonra onlara ihtiyaç duydukları çözümü vermektir. Müşterilerin paradan ve zamandan tasarruf etmesine ve satışları ve YG’yi artırmasına yardımcı olduk, ancak bu şeyleri gerçekleştiren doğru barındırma çözümünü hayata geçiriyoruz. Ve biz de bunu yapıyoruz. ”

Özel çözümler sunmak, müşterilere eUKhost’un telefon, canlı sohbet, e-posta, yardım masası ve topluluk forumu aracılığıyla 24 saat hizmet veren bir şirket ekibi aracılığıyla ulaştığı çeşitli destek seçenekleri sunmayı da içerir. Buna ek olarak, müşterilere hiçbir gizli ücret verilmez ve çoğu üründe 30 günlük para iade garantisi olduğunu bilerek iyi uyuyabilir..

Ama şirket orada durmuyor.

“Başarımızla, özellikle müşterilerimizden aldığımız beş yıldızlı derecelendirmelerle gurur duysak da, daha fazlasını yapmak isteyen iddialı bir şirketiz” dedi. “Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, dünya çapında 35.000’den fazla müşterisi ile İngiltere’nin önde gelen sağlayıcılarından biri olmamıza yardımcı oldu.”

Robert bize amacın bu başarı üzerine inşa etmek olduğunu söyledi.

“Hizmetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz ve daha fazla müşterinin işlerini daha iyi hale getirmesine yardımcı olacağız” dedi Robert. “Yaptığımız işte bir dünya lideri olmak istiyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin 7/24 teknik destek ile ihtiyaç duydukları barındırma güvenilirliğini parmaklarının ucunda olmasını sağlıyoruz.”

Tam Otomatik Bulut Barındırma Bol ve Büyüyen Portföyü

Bunu yapmak için şirket sürekli gelişiyor.

Robert, “Sektör sürekli hareket ediyor ve değişim hızı artıyor” dedi. “En büyük değişimler bulut teknolojisi ile geldi. Bu müşterilere çok fazla fayda sağladı. ”

Şirketin paylaşılan barındırma seçenekleri genellikle bulutta web siteleri, bloglar ve forumlar çalıştırmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir çözümdür.

“Küçük işletmeler için bile uygun maliyetlidir. Şirketlerin büyük veri toplamasına, depolamasına ve analiz etmesine olanak tanır ve insanların tüm dünyada uzaktan çalışmasını sağlar ”dedi. “İçinde yaşadığımız dünyayı gerçekten değiştiriyor.”

Müşteriler gittikçe artan şekilde özelleştirilmiş seçenekler aradıklarından, şirket dört benzersiz plan sunuyor.

“Giderek daha fazla müşteri ihtiyaçlarına göre ısmarlama çözümler talep ediyor,” dedi Robert. “Bu, eUKhost’ta çok ilgilendiğimiz bir şey.”

Birçok müşteri için bu ihtiyaçlar arasında dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress ile kolay entegrasyon yer alıyor. Şirketin WordPress barındırma planları önceden yüklenmiş CMS ile gelir, böylece kullanıcılar yazılımın tanıdık arayüzüne ve binlerce ücretsiz, özelleştirilebilir temaya kolayca erişebilir.

Sadece parmaklarını sunucu yönetimine daldırmanın yanı sıra büyük web sitelerine ev sahipliği yapmak isteyenler için cPanel hosting planları ideal bir seçimdir. Alternatif olarak, .NET destekli sitelere ev sahipliği yapmak isteyenler, yerleşik Plesk işlevselliğine sahip hem bireylere hem de işletmelere yönelik bir dizi Windows barındırma paketi bulacaklar.

Kritik görevleri olan siteler,% 100 kesintisiz hizmet düzeyi sözleşmesi ile birlikte gelen eUKhost’un İşletme barındırma planlarının güvenliğine ve güvenilirliğine bağlı olabilir. Şirketin bu vaadine olan bağlılığı o kadar güçlü ki, eUKhost müşterilerine ağ veya donanım arızası nedeniyle ayda sadece bir dakikalık kesinti durumunda bir ay ücretsiz hosting sunuyor.

Güçlü Bir Şirket Kültürünün Desteklediği VPS ve Kurumsal Çözümler

Robert, eUKhost’un ayrıca Windows ve Linux işletim sistemleri için güvenilirlik ve performans odaklı VPS planları sağladığını söyledi. Linux planlarının sınırsız kişiselleştirme seçeneği sunması için tam kök SSH erişimi sağlanır ve bu planlar cPanel veya Plesk kullanılarak yönetilebilir. Windows VPS planları ise Hyper-V aracılığıyla sağlanır ve uzak masaüstü protokolü kullanılarak yönetilir.

En üst düzeyde kontrol ve performans isteyen müşteriler için kurumsal düzeyde VM’ler ve özel sunucular da mevcuttur. Tüm özel sunucular, SSD sürücülerin performans avantajının yanı sıra 1GB bağlantı noktası hızını ek ücret ödemeden içerir. Ayrıca% 100 kesintisiz çalışma garantisi ve 7/24 kurum içi sunucu izleme ve bildirim kapsamındadır..

Robert, bu destek seviyesinin şirketin stratejik felsefesi nedeniyle mümkün olduğunu söyledi.

“Bence takım kültürü eUKhost’u başarılı hale getirmede hayati bir rol oynuyor” dedi. “Bizi gerçekten yapan şey, yaptığımız işi sevmemiz ve müşterilerimiz için mümkün olan en iyi hosting ve müşteri hizmetini gerçekten sağlamak istediğimizdir. EUKhost’ta çalışırken bu bir tutku, iş değil. Diğer tutkumuz pizza – bu bir ofis elyafı. ”

İngiltere’de Tabanlı Yüksek Düzeyde Güvenli, Kademe 4 Veri Merkezlerini Koruma

Şirketin hizmetleri, Maidenhead, Reading, Nottingham ve Manchester’da Londra İnternet Borsası (LINX) dahil olmak üzere birden çok sağlayıcıyla bağlantı kuran tam olarak yedeklenmiş dört veri merkezinde bulunmaktadır..

Dijital matriste sürekli artan tehdit seviyeleri ile modern veri merkezlerinde güçlü güvenlik çok önemlidir. Müşterileri savunmak için eUKhost, FortiGuard laboratuvarları tarafından düzenli olarak güncellenen FortiGate güvenlik duvarlarını kullanıyor ve dijital riski daha da kötüleşmeden önce azaltmak için.

“Zorluklara tepki veriyoruz ve özellikle de güvenlik tehditlerini içerdiğinde proaktif olarak yapmaya çalışıyoruz,” dedi Robert.

Ve sonuçta, konuşma her zaman müşterinin menfaatine geri döner.

“Teknoloji sadece bir araçtır, önemli olan onunla yaptığınız şeydir” dedi Robert. “Bizim için bu, tüm müşterilerimiz için doğru çözümü sunmakla ilgilidir. Bunun merkezinde benzersiz müşteri desteği ile birlikte olağanüstü barındırma sağlıyor. Bunlar birleştirildiğinde, müşterilerimizin herhangi bir zorluğun üstesinden gelmelerine ve tüm hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabiliriz. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me