Fileinbox’ta Kurucu Christian Genco: Becerileri Kodlamadan Sitenize Dosya Yükleme Formlarını Gömmek için Kullanımı Kolay Bir Araç

TP; DR: Yükleme formlarını web sitelerine yerleştirmek için basit bir araç olan Fileinbox, dünya çapındaki işletmelerin dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmasına yardımcı olur. Hizmet, avukatlar ve muhasebeciler de dahil olmak üzere bir dizi kullanıcının, uygunsuz giriş gereksinimleri olmadan müşterilerden belge, fotoğraf ve video almasına olanak tanır. Çalışmalarda WordPress ve Squarespace ile daha iyi entegrasyon planları ile Fileinbox, müşteri deneyimini daha da genişletmeyi hedefliyor.

Kurucu Christian Genco dosya paylaşım hizmeti için yeni özellikler geliştirdiğinde, kullanılabilirlik için basit bir turnusol testine başvurur: Annesi teknolojide gezinebilir mi? Ve eğer öyleyse, süreç mümkün olduğunca acısız olur mu??

Christian, “Annem teknolojide güçlü değil, bu yüzden verdiğim her tasarım kararında onun ihtiyaçlarını düşünüyorum” dedi. “Kullanım kolaylığı beni yönlendiriyor çünkü teknik olmayan kullanıcılar için en büyük farkı yaratan faktör bu.”

Christian, bu yaklaşımla, DBinbox’tan Fileinbox’a yakın zamanda yeniden markalanan aracın kullanıcılarına dokümanlarından, fotoğraflarından ve videolarından müşterilerinin yüklemelerini almaları için sorunsuz bir yol sunmasını sağlıyor.

Kurucu Christian Genco ve Fileinbox logosu

Kurucu Christian Genco bize Fileinbox’ın evrimi hakkında bilgi verdi.

Teknoloji projelerini denemekten korkmayan yenilikçi bir ruh olan Christian, ürünü üniversitede başlattığında bir iş kurmaya çalışmıyordu – sadece kişisel bir ihtiyacı karşılamaya çalışıyordu..

“Bu tamamen kazara oldu,” dedi. “Yurtdışında okurken kendime bir istatistik sınıfı için anonim olarak dosya göndermenin bir yolunu arıyordum ve o zaman Dropbox’ı kullandığımdan, kendimi Dropbox’a dosya gönderebilmem için bir yükleme formunu birlikte hackledim.”

Christian, bir Dropbox forumunda hizmetin bağlantısını anında paylaştı. Bugün, Fileinbox, herhangi bir web sitesine yükleme formlarını gömmek için bir araç haline geldi ve dünyadaki işletmelerin dosyaları kolayca paylaşmasına yardımcı oldu.

Çözüm, avukatların, muhasebecilerin ve diğer profesyonellerin müşterilerden külfetli giriş gereksinimleri olmadan dijital içerik almasına yardımcı olur. Şimdi, popüler CMS ve site oluşturma yazılımı ile modern entegrasyon planları ile Fileinbox, müşteri deneyimini basitleştirmeye devam ediyor.

Rüya Kariyerinde Tökezleme

Christian, hala kendini adamış kullanıcıların hayran kitlesi büyümeye devam ederken okula devam ediyordu. Aracın bu kadar hızlı bir şekilde benimsemesinden şaşırdığı kadar, genç öğrencinin çalışmalarını tamamlamaya odaklanması gerekiyordu. Böylece sunucuyu çevrimiçi tuttu ve dikkatini başka bir yere çevirdi.

Birkaç yıl sonra, tıp alanında daha fazla eğitim almak için bilgisayar bilimleri ve istekleri ile üniversiteden mezun oldu. Ancak, ilk olarak, girişimci tıbbi alanda bir başlangıç ​​kurmak için bir yıl ayırmaya karar verdi.

Yeni işletmeler sık ​​sık yaptığı gibi, operasyon hızla patladı ve Christian kendini neredeyse tam bir boş zamanla buldu. O zamanlar, internet işletmeleri için çevrimiçi ödeme işleme platformu olan Stripe ile deneme yapmaya hevesliydi.

Fileinbox'ın yeniden markalanmasını gösteren grafikler

Daha önce DBinbox olarak bilinen Fileinbox, çeşitli kullanım durumlarına hizmet etmek için Dropbox tabanlı bir araçtan geliştirilmiştir..

“Bu noktada, yaklaşık bir düzine küçük yan projem vardı, ancak Stripe API’sinin nasıl çalıştığını merak ediyordum” dedi. “Stripe kullanarak pratik yapmak için DBinbox’tan (şimdi Fileinbox) daha iyi bir yol var mı?”

Başlangıçta, o sırada Dropbox ile aynı ücretleri aldı – temel bir plan için yılda 30 $ ve prim planı için 100 $. “Düşünüyordum, tamam, umarım bir hafta içinde kaydolduğum bir kişi olur, böylece Stripe kullanarak insanların kredi kartlarını gerçekten ücretlendirip ödeyemeyeceğimi test edebilirim” dedi. “İlk gün, yılda 30 dolarlık plana 10 kişi kaydettim, ama bunun sadece bir şans olduğunu düşündüm. Ertesi gün tekrar oldu. ”

Ve olmaya devam etti. Christian farkına varmadan, yıllık maaşını karşılamak için fazlasıyla yinelenen gelir elde ediyordu. “22 yaşındaydım ve kendimi emekli gibi hissettim” dedi. “Sadece dehşete kapıldım – para kazandıran bu makineyi inşa ettim ve ona dokunmak ve onu kırmak istemedim.”

Avukatlar ve Muhasebeciler dahil olmak üzere Odaklanmış Kullanıcı Tabanına Hizmet Verme

Christian’ın güveni, sürekli başarı ve bol miktarda olumlu geri bildirim ile arttı. Bugün Fileinbox’ın iş dünyasına odaklanıyor. “Bunu kullanan insanlar ve ücretlendirmem gereken oranlar hakkında çok daha fazla şey anlıyorum – yılda 30 dolar verdiklerim için çok düşüktü ve insanlar bu kadar düşük hizmete güvenmeyecekti” dedi..

Ayrıca avukatlar, muhasebeciler, kredi memurları ve diğer profesyoneller gibi Fileinbox’tan en iyi değeri elde ettiğine inandığı kullanıcılara daha iyi hizmet vermeye odaklanıyor. Bir kitle tanımlayarak Christian, daha odaklı bir yol çizebileceğini söyledi..

“Daha önce, herkesin istediği her şeyi uygularsam, Microsoft Word gibi olurdu – her şeyi yapan ama her şeyi kötü yapan bir soyutlamada yüzüyordum” dedi. “Bir kitleyle başlamak, yoğun bir kullanım örneği oluşturmayı çok daha kolay hale getirir.”

Müşteri yorumları herhangi bir gösterge ise, hizmet bir hit gibi görünüyor. Caliber Home Loans’tan Marie ve Rick Elmendorf, “Fileinbox’ı seviyoruz – işimiz için ne kadar harika olduğunu bilmiyorsunuz” dedi. “Artık e-posta eklerini ve faksları izlememiz gerekmiyor ve müşterinin sonunda yaptığı her şey çok basit – şimdiye kadar sahip olduğumuz her şeyden çok daha akıcı.”

Otomatik Organizasyon ve Giriş Gereksinimi Yok

Fileinbox şu anda üç pakette mevcuttur: Basic, Pro ve Business. En ekonomik çözüm olan Basic, kullanıcıların dosya başına 300 megabayt ve ayda 10 gigabayt aktarmalarını sağlar; Pro planı dosya başına bir gigabayta ve ayda toplam 999 gigabayta izin verir.

İş planı, Pro planının tüm özellikleri ve katıştırılmış yükleme formu için özel temalar, dosyaları alt klasörlere organize etme, öncelikli destek, klasör paylaşımı ve yükleme bildirimleri dahil olmak üzere en zorlu gruptur..

Yükleme formunun ekran görüntüsü

Fileinbox’ın yükleme formunun herhangi bir web sitesine yerleştirilmesi kolaydır.

Ve araç özellik açısından zengin olmasına rağmen, yine de son derece kullanıcı dostudur. “Tekrar tekrar duymaya devam ettiğim şey Fileinbox’ın kullanımı çok aptalca”. “Tüm müşterilerinize web sitenizi ziyaret etmelerini ve documents belge yükle’ düğmesini tıklamasını söylersiniz. Dosyayı sürükleyip bırakıyorlar, tam olarak nereye gitmesi gerektiğini gösteriyor ve süper güvenli. ”

Devam eden gelişime gelince, Christian’ın sıcak kişiliği onu müşteri geri bildirimlerini elde etmede doğal kılıyor. “Yapabileceğim potansiyel şeyleri bulmak benim için çok kolay oldu çünkü insanlar bana ulaşıp söyleyecekler” dedi. “Ve onlarla konuşmayı seviyorum!”

Projedeki tek geliştirici olan Christian için sorun, geliştirme için fikirler bulmak değil, bu öncelikleri önceliklendiriyor. Şimdilik, platformu Fileinbox’ın avukatların, muhasebecilerin ve kredi görevlilerinin hedef kitlesi etrafında özelleştirmeyi planlıyor.

Pipeline’da: WordPress ve Squarespace ile Entegrasyonlar

Christian, Fileinbox büyümeye devam ederken personeline yavaş yavaş ekliyor. Şu ana kadar bir yüklenici tuttu ve içerik pazarlama bloglama hizmeti olan Audience Ops’tan Brian Casel ile çalışmaya başladı..

Şirket, Hıristiyanlığın kalbine yakın ve sevgili olan teknoloji tarafında, şirket çeşitli üçüncü taraf sağlayıcılarla entegrasyonlara odaklanacak. “Şu anda Google Drive ile entegrasyon üzerinde çalışıyorum; bundan sonra Box ve OneDrive olacak ”dedi. “Ardından, kullanıcıların Fileinbox’ı WordPress ve Squarespace sitelerine entegre etmelerini kolaylaştırmaya odaklanacağım.”

Bundan sonra Christian, müşterilerin araçta gezinmesini daha da kolaylaştırmak için bir bilgi tabanı oluşturmaya ve videolar oluşturmaya istekli olduğunu söyledi. Fileinbox’ın kendisi gibi, bu öğelerin de annesi gibi teknik olmayan kullanıcıların anlayabileceği bir dilde yazılması adil bir bahis..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me