FreeUp економить час бізнесу та збільшує рентабельність інвестицій, перевіряючи кваліфікованих фрілансерів для швидшого повороту проекту

TL; ДОКТОР: Компанії, що потребують нагальних потреб, часто звертаються до фрілансерів для збільшення виробництва. Однак навчання та отримання тимчасових працівників часто можуть занурити рентабельність інвестицій, перш ніж проект навіть починається. FreeUp запустили, щоб допомогти компаніям знайти досвідчених фрілансерів, щоб негайно вступити та завершити ІТ-проекти, підвищити обслуговування клієнтів або навіть додати досвід через консультації. Платформа лікує перших 1% заявників та отримує вигоду з фрілансерів, підтримуючи ексклюзивний пул талантів, тому вони не загубляться у натовпі некваліфікованих шукачів роботи..

Коли на комп’ютері вистачає ресурсів, користувач може швидко закінчити непотрібний процес або видалити невикористані файли, щоб звільнити місце та допомогти машині працювати з оптимальною ефективністю.

Але коли підприємствам не вистачає ресурсів, включаючи час і гроші, рішення не є таким простим. Навіть коли вони розтягнуті на тонкий, малому та середньому бізнесу часто потрібно виконати критичний проект, розробити ІТ-відділ або додати досвідчених представників служби обслуговування клієнтів для напливу сезонних клієнтів.

Фрілансери можуть спростити ці короткотермінові завдання та забезпечити гнучкість, додавши тимчасових працівників та максимізувавши можливості. Але такі фрілансери – це не завжди готові продукти, і це вимагає занадто багато часу і витрат, щоб отримати якісні кандидати – що може швидко стерти потенційну рентабельність інвестицій.

FreeUp логотип

FreeUp надає джерела перших 1% претендентів на фрілансерів, щоб бізнес міг впевнено рухатися вперед по проектах.

FreeUp допомагає компаніям вирішити ці масштабні проблеми, перевіряючи топ-фрілансерів у різних дисциплінах, щоб вони могли швидко і ефективно виконувати проекти. Це може звільнити життєво важливі бізнес-ресурси в відділах персоналу, інформаційних технологій, продажів та обслуговування.

Платформа привертає увагу найкращих фрілансерів із бажаних галузей, включаючи розробку веб-сторінок, цифровий маркетинг та підтримку клієнтів. Це може дати компаніям впевненість рухатись уперед від усього, починаючи від створення додатків до розширення слідів, щоб обслуговувати більше клієнтів.

“Наші клієнти знають, що вони мають найкращий талант у своїй команді, і можуть найняти працівників якомога швидше, не потребуючи ветеринара від 20 до 50 різних людей”, – сказав Метт Харрісон, віце-президент зі стратегії FreeUp. “Це економить власникам бізнесу багато часу та грошей, а також допомагає їм психологічно, оскільки їм не потрібно постійно думати про ці речі”.

Переваги FreeUp поширюються і на фрілансерську частину його бізнес-моделі. Платформа ретельно вибирає тих, хто з’являється у його базі даних, тому кандидати не губляться в морі невідповідних резюме. І це надає фрілансерам інструменти та ресурси для подальшого відточування своєї справи.

Компанії можуть швидше масштабуватися з кваліфікованими працівниками на вимогу

Успіх FreeUp пов’язаний безпосередньо з тим, яку цінність він може надати бізнесу, тому він отримує лише 1% перших фрілансерів. Ця якість призводить до кращої продукції, швидшого обігу та більш задоволених клієнтів для своїх клієнтів.

Спочатку FreeUp зосередився на тому, щоб допомогти підприємствам електронної комерції знайти фрілансерів, які могли б допомогти збільшити їх присутність на Amazon або Shopify. Але вона бачила потреби в інших сферах, тому вона почала розгалужуватися на інші сфери обслуговування приблизно два роки тому.

“Ми почали залучити більше ІТ-професіоналів, письменників контенту та професіоналів з різних галузей, щоб розробити FreeUp в цілісний універсальний магазин для будь-якого малого та середнього бізнесу”, – сказав Метт..

У 2019 році платформу придбала THE HOTH, компанія, яка надає бізнесу послуги SEO, PPC та контент-маркетингу. Це дозволяє FreeUp надавати ще більше послуг своїм клієнтам. І залежно від їх розміру, FreeUp має рівень фрілансерів, який може відповідати їх потребам та цілям.

Скріншот рівнів FreeUp

Компанії можуть вибирати між трьома рівнями фрілансерів відповідно до потреб проекту та бюджету.

Фрілансери базового рівня можуть допомогти підприємствам із системами, які вже існують, тоді як фрілансери середнього рівня можуть самостійно розробляти та виконувати процеси. FreeUp також працює з фрілансерами на рівні експертів, які можуть виступати стратегами та консультантами, щоб допомогти бізнесу планувати розширення.

«Це залежить від того, що потрібно робити нашим клієнтам. Вони можуть найняти експертів-розробників або знайти когось, який допоможе їм написати швидкі відповіді клієнтам або допомогти керувати їх присутністю у соціальних мережах. Наші служби управляють гамою “, – сказав Метт.

І так само, як бізнес знаходить продуктивних працівників на FreeUp, фрілансери виявляють, що ринок демонструє свою майстерність таким чином, що більш інтегровані платформи не можуть відповідати.

Талановиті фрілансери виграють від більш ексклюзивного басейну та освітніх ресурсів

FreeUp також вигідний для тих, хто на фрілансі, і ті, хто виходить на платформу, часто користуються великим попитом. Це тому, що його суворий процес перевірки звужує пул найбільш кваліфікованих кандидатів – які виділяються лише появою на платформі.

Коли фрілансери подають заявку, початковим етапом є рецензування резюме. Якщо вони зможуть вийти за межі першої фази, FreeUp встановить Skype або Zoom дзвінки з кандидатами, щоб їх краще познайомити та дізнатися більше про їхні повноваження та сильні сторони. Команда також може проаналізувати свої портфелі, історії та задати більше питань, перш ніж вирішити їх прийняти.

Після того, як фрілансери будуть прийняті, але перед тим, як вийти на ринок, FreeUp навчає їх про власну культуру компанії та очікування і починає готувати їх до вступу в її робочий процес.

“Ми багато інвестуємо у пошук найкращих фрілансерів для нашої платформи, тому ми також реінвестуємо в них”, – сказав Метт. «У нас є багато інструментів, і ми працюємо над новою навчальною платформою, щоб навчити фрілансерів як влаштовувати себе. Ми хочемо надати інструменти, щоб допомогти фрілансерам навчитися та розмежуватись, навіть на нашому ексклюзивному ринку ».

FreeUp наголошує на спілкуванні та прозорості з клієнтами, щоб бізнес точно знав, над чим працює і який фрілансер працює в даний період. Платформа також спілкується з компаніями про їхні потреби та часто шукає кваліфікованих фрілансерів з конкретними навичками.

“Якщо ми бачимо, що велика кількість клієнтів, які розміщують завдання, потребують фрілансерів працювати над певним програмним забезпеченням, ми переходимо до фокусу та пошуку кандидатів з інших платформ, які мають ці набори навичок. І вони все одно пройдуть наш процес “, – сказав Метт.

FreeUp також продовжує працювати над користувацьким досвідом роботи на фрілансері, інтегруючи засоби комунікації, які полегшують їм участь у цьому процесі. Ці функції також дозволяють користувачам зв’язатися з інженерною командою FreeUp із запитаннями про процес.

FreeUp: додавання інтеграцій та визначення тенденцій зайнятості

FreeUp надає підприємствам ефективний спосіб залучити фрілансерів до виконання необхідних проектів, не збільшуючи їхніх життєвих ресурсів. І це досягає того, що, забезпечивши найкращі таланти, доступні для того, щоб вступити та підтримати розширення ІТ-відділу, команду обслуговування клієнтів або завершити проект, орієнтований на ріст..

“Ми розглядаємо тенденції, а потім гарантуємо, що ми включимо якомога більше людей, які можуть задовольнити ці потреби”, – сказав Метт. “Але ми все ще наголошуємо, що ми надаємо клієнтам топ-1% фрілансерів”.

Компанія планує більше інтеграцій для впорядкування своїх процесів, включаючи інструменти, які полегшують фрілансерам пошук роботи та спілкування з бізнесом. І FreeUp покладається на відгуки як фрілансерів, так і компаній, щоб удосконалити його функції.

“Для нас важливо, щоб обидві сторони знаходили чудові способи спільної роботи”, – сказав Метт. “Таким чином, ми продовжуємо отримувати від них багато чудових відгуків і проходимо далеко за тими днями, коли компаніям доведеться шукати 2200 різних кандидатів”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me