Freshmarketer: як останній хмарний інструмент від Freshworks допомагає інтернет-бізнесу та веб-сайтам оптимізувати залучення відвідувачів

TL; ДОКТОР: Відомий своїм флагманським програмним забезпеченням для підтримки клієнтів Freshdesk, яке було запущено в 2010 році, з тих пір Freshworks випустив широкий спектр хмарних бізнес-додатків для CRM, технічної підтримки тощо. Freshmarketer, остання пропозиція цього набору продуктів SaaS, була створена для того, щоб допомогти підприємствам зрозуміти поведінку користувачів та покращити коефіцієнт конверсії. Нещодавно ми сіли з Гунтом Сантош, керівником продуктового продукту компанії Freshmarketer, який розповів нам, як пакет «все в одному» Freshmarketer надає власникам сайтів те, що їм потрібно для аналізу та оптимізації подорожей відвідувачів у режимі реального часу – що призводить до більш персоналізованого залучення, що призводить до величезна віддача від інвестицій.

Не секретна персоналізація стала останнім модним словом у маркетингових колах. Насправді третина маркетологів зазначає, що розвиток більш персоналізованого досвіду клієнтів буде найважливішим рушієм успіху в майбутньому.

Для цього є вагомі причини. Зараз майже 80% споживачів звертаються лише до брендів, рекламні акції яких підлаштовані під їх інтереси. Тому компанії зараз, як ніколи, стають більш важливими для бізнесу, щоб дізнатися якнайбільше про своїх клієнтів, щоб оптимізувати їхні подорожі через Інтернет-точки дотику. І ось тут вступає Freshmarketer – новий інструмент маркетингу SaaS від Freshworks.

“Типовим замовником Freshmarketer є той, хто хоче зрозуміти поведінку відвідувачів на своєму веб-сайті”, – сказав Гуру Сантош з Freshmarketer. “Цей інструмент дозволяє маркетологам бачити, чому відвідувачі конвертують на певних сторінках і відмовляються від інших”.

Freshmarketer логотип

Freshmarketer пропонує всеодинний набір для оптимізації конверсій, який допомагає власникам сайтів підвищити показник залучення.

Сантош сказав, що набір інструментів Freshmarketer містить безліч функцій, які дозволяють маркетологам та власникам сайтів відповісти на це питання.

Надійна аналітика дозволяє власникам сайтів малювати картину того, що відбувається під час подорожі до конверсії чи відмов. За допомогою даних, зібраних за допомогою аналітики, власники сайтів можуть формувати гіпотези, а потім проводити експерименти в режимі реального часу з функцією тестування A / B Freshmarketer..

Ці інструменти в поєднанні з набірними тепловими картами, послідовностями та функціями зворотного зв’язку дають власникам сайтів все необхідне для створення досвіду, адаптованого до очікувань відвідувачів. Результатом є оптимізований рівень взаємодії, підвищення коефіцієнтів конверсії та щасливіші підсумки.

Підвищення успіху в маркетингу за допомогою Analytics та теплових карт

У сьогоднішньому дуже пов’язаному ландшафті підприємства повинні ефективно взаємодіяти зі своєю аудиторією. І все більша кількість підприємств у всьому світі звертається до Freshmarketer, щоб зробити це.

“Якщо я витрачаю сотні доларів на рекламну кампанію, мені дуже хочеться побачити, як ведуть себе відвідувачі на моєму веб-сайті”, – сказав Сантош.

Freshmarketer надає теплові карти, які бізнес може використовувати, щоб переглянути, як відвідувачі взаємодіють із їх веб-сайтами. Клацання, прокрутки та наведення курсора виявляються, щоб дати власникам сайту уявлення про ефективність елементів, а які – ігнорування. Як результат, власники сайтів краще оснащені для прийняття рішень про оновлення, що позитивно вплине на залучення користувачів.

Фото команди Freshmarketer

Команда Freshmarketer прагне допомогти власникам сайтів розробити Інтернет-точки, які керують конверсіями.

“У нас є функція поглибленої сегментації, яка допоможе вам зрозуміти поведінку когорти різних користувачів”, – сказав Сантош.

Те, що починається з аналітики, призводить до формування перевірених гіпотез і з часом оптимізації. Наприклад, привабливі зображення товару та кольори кнопок можуть збільшити конверсії, зробивши продаж більш привабливим.

“Ви навіть можете збільшити масштаб поведінки одного відвідувача, щоб побачити всю його подорож по сайту за допомогою інструменту під назвою” Сеанси повторного відтворення “, – сказав Сантош.

Зниження технічних бар’єрів для ефективного цифрового маркетингу

Подібно до того, як колись веб-розробка була зарезервована для більш технічно схильних, сьогодні для програмного забезпечення для управління бізнесом часто потрібна експертиза декількох відділів – аналітика для розтиснення номерів, маркетингові команди для управління акціями та ІТ-команди для управління сервером та підтримки кінцевих користувачів..

Оскільки аналітика є основою ефективного маркетингу, здатність інтерпретувати та використовувати діючі дані є важливою. Без використання цілої команди для аналітики, підприємства можуть заощадити величезну кількість часу, грошей та праці.

Рішення аналізу фронтового аналізу Freshmarketer – це прекрасний приклад того, як набір може усунути технічні перешкоди, які зазвичай існують у цифровому маркетингу.

“Одним з найбільших важливих моментів аналізу є наші гнучкі лійки”, – сказав Сантош.

Скріншот теплових карт Freshmarketer

Усі функції Freshmarketer прості у використанні та були створені для спрощення та впорядкування завдань для користувачів.

Інструмент аналізу воронки дозволяє власникам сайтів визначати, куди відвідувачі відвідують багатосторінкові веб-сайти. Функція переупорядкування воронки також відображає кілька шляхів, які відвідувачі можуть пройти до конверсії та відобразити можливості. Це дозволяє власникам сайтів створювати різні комбінації, які краще працюють, щоб привернути відвідувачів до бажаного результату.

І, коли послідовності поєднуються з A / B інструментами тестування та персонального введення Freshmarketer, власники сайтів можуть розробити найбільш ефективну структуру сайту.

“Ви спочатку аналізуєте, потім оптимізуєте і, нарешті, персоналізуєте”, – сказав Сантош. «Мета – створити найкращий можливий досвід для відвідувачів».

Зберіть зворотній зв’язок, щоб зрозуміти потреби вашої аудиторії

Freshmarketer пропонує ряд способів безпосередньо залучити відвідувачів за допомогою інструментів “Опитування” та “Зворотній зв’язок”. Ці функції дозволяють власникам сайтів збирати відгуки за допомогою легких у створенні опитувань, форм та інших CTA.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача спрощує розробку віджетів для опитування, які відповідають естетичності веб-сайту. Ці опитування можуть бути розроблені для того, щоб їх було запущено в моменти, коли відвідувачі найчастіше залишають сайт. Це дає дітям останній крок на конверсії завдяки загостреному залученню.

Скріншот чистого показника промоутера Freshmarketer

Завдяки інструментам опитування та зворотного зв’язку Freshmarketer власники сайтів можуть отримати безпосереднє розуміння задоволеності клієнтів.

Чистий показник промоутерів Freshmarketer також дозволяє власникам сайтів оцінювати, чи рекомендуватимуть відвідувачі свої продукти та послуги. Ці звіти створюються як читабельні діаграми смуг і калібрувань та слово хмари.

Якщо рівень лояльності та задоволеності низький, власники сайтів можуть звернутися до Теплової карти, тестування A / B, послідовностей та інших рішень Freshmarketer, щоб знайти ліки..

На горизонті: більш широке налаштування & Розширений аналіз поведінки

Упорядковуючи основні бізнес-процеси, Freshmarketer не тільки полегшує справи компаніям, але й кінцевим споживачам. Коли підприємства знаходять час для взаємодії з клієнтами, це створює міцніші зв’язки між ними та призводить до більшої довіри до бренду та задоволення клієнтів..

У свою чергу, компанії відчувають зростання відвідувачів, повторних клієнтів та позитивної реклами. Як сказав Сантош, фокус компанії Freshmarketer спрямований на створення більш персоналізованого користувальницького досвіду.

“Ми щойно випустили нову функцію, персоналізація веб-вмісту”, – сказав він. “Це в бета-фазі, і ми дуже раді цьому, тому що ви можете пропонувати різні враження для різних сегментів клієнтів.”

Сеанс відтворення – це функція, яка показує відтворення поведінки відвідувачів, наприклад, звідки вони походять та посилання, які вони натискають. Цей інструмент є ще одним прикладом того, як Freshmarketer був побудований для стимулювання конверсій та підвищення прибутку від інвестицій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me