GameChanger ™ для готелів Duetto – як платформа стратегії доходу покращує результативність та позакутні дані

TL; ДОКТОР: Інтернет-туристичні агенції, такі як Expedia та Priceline, домінували в бізнесі бронювання готелів з пізнього часу, оскільки готельєри значною мірою уникали використання нових технологій або стратегій електронної комерції. Натомість багато хто поступився на місцях гігантським технологічним компаніям, покладаючись на застарілі рішення, такі як Excel, щоб відстежувати ціни та доступність номерів. Однак платформа стратегії доходу Duetto організовує аналітичні дані для команд управління готелями, одночасно трансформуючи спосіб, яким готельєри можуть цінувати номери на власних веб-сайтах.

Готель del Coronado – найвідоміший курорт на узбережжі океану з 1888 року, який приймає всіх, від президентів до роялті. Однак порівняно недавно його дохід за наявну кімнату повільно зменшувався протягом п’яти років поспіль. Керівництво готелю знало, що потрібно змінити тенденцію, тому звернулося до Дуетто.

Використовуючи платформу Duetto, команда розробила стратегію для сегментації гостей курорту, оптимізації попиту та ціни на різні типи номерів та варіювання цін залежно від сезонності та типу клієнта. Після проведення змін, готель пережив найкращий рік за всю історію.

Співзасновники Дует Патрік Босуорт та Марко Бенвенуті познайомилися, працюючи в казино Wynn в Лас-Вегасі, і врешті створили алгоритм ціноутворення готельних номерів і почали конкурувати з іншими постачальниками галузі. Крейг Вайссман, колишній керівник відділу технологій у Salesforce, побачив обіцянку і хотів позичити свою технічну експертизу, щоб допомогти компанії масштабуватися.

Відтоді три співзасновники об’єднали свій досвід як в готельному, так і в технологічному секторах, щоб продовжити розробку стратегії доходу Duetto. Із зміною ринку готелів інструменти компанії пропонують найсучасніші рішення готельєрам, які втомилися покладатися на застарілі інструменти.

“Ми використали наш досвід у галузі технологій та готельного господарства для створення нових і кращих рішень для одних з найбільших проблем в галузі, – сказав віце-президент з маркетингу Ерік Стоессель. «Після запуску нашої основної програми GameChanger ми випустили другий, третій та четвертий продукт. Зараз ми є цілою платформою стратегії доходу. “

Як змінити тенденції електронної комерції кидають виклик галузі, стійкій до змін

Після 11 вересня попит на готельні номери скоротився. Після цього, OTA (онлайн-туристичні агенції, такі як Expedia та Priceline), відчував бурхливе зростання, за словами Еріка.

“Вони є дуополією готельного господарства: величезні маркетингові машини та технологічні гіганти, які бронюють величезний відсоток готельного бізнесу, одночасно стягуючи з власників готелів дуже здорову комісію”, – сказав він. “Оскільки вони не мають жодних готельних номерів, вони не мають реального ризику”.

Зараз інші технологічні компанії починають розвиватися в туристичній галузі. Airbnb, Google і Facebook почали конкурувати з традиційними готелями, – сказав Ерік, додавши, що почув, що Amazon також хоче приєднатися до бійки.

“Ландшафт розповсюдження сильно змінився”, – сказав він.

Якщо готелі можуть більш ефективно забронювати гостей, їм не доведеться ділитися прибутками з OTA.

“Проблема полягає в тому, що OTA були набагато більш інноваційними та відповідальними на потреби споживачів, тоді як у багатьох готелях використовуються ті самі технології та стратегії, які вони використовували з 1990-х”, – сказав Ерік. “Це виклик, з яким ми стикаємося. Наша мета проста: Ми хочемо надавати готельєрам додатки, необхідні для більш прямого бізнесу та відновлення доходів, які вони втратили ОТА ».

GameChanger: Чому дует відрізняється

Незважаючи на те, що багато готелів використовують застарілі технології, Ерік розповів, що деякі готельєри залишаються не вагаючись прийняти нові інновації.

“Такі компанії, як Хілтон та Марріотт, вклали десятки мільйонів доларів у технології, які вони побудували вдома”, – сказав він. “Це на замовлення, і зміни ніколи не бувають простими. Іноді ми говоримо, що наш найбільший конкурент – це Excel, оскільки так багато менеджерів із доходів використовують це як основний інструмент того, що має бути однією з найважливіших функцій готельної компанії ».

Макет пристроїв Duetto GameChanger

GameChanger надає працівникам готелю багаті та доступні відомості, які легко засвоюються.

Основна програма Duetto від самого початку, GameChanger – це стратегія доходу на замовлення та інструмент управління, який дає користувачам чітку та дієву інформацію про відповідні дані про типи номерів, доступність, попит та інші аспекти.

“Ми використовували GameChanger для створення нового способу ціноутворення під назвою” Відкриті ціни “, – сказав Ерік. “Це дозволяє готельєрам оптимізувати ціни на основі попиту для всіх сегментів, каналів та типів номерів”.

Крім використання машинного навчання та прогнозованої аналітики для підвищення ефективності роботи готелів, GameChanger та платформа дохідної стратегії об’єднують усі дані у прості у використанні візуалізації та інтерфейси..

“Це дозволяє людям за кадром, будь то продавець, маркетингова команда та операційна група, ділитися тими ж даними в режимі реального часу”, – сказав Ерік.

Збільшення конверсій шляхом оптимізації шляху бронювання мандрівників

Використовуючи хмарну платформу Duetto, управління готелем стає більш спільним, поінформованим та стратегічним. Технології управління доходом готелю традиційно передбачають одну або дві ставки на номери, а потім враховують знижки – члени AAA можуть отримати 10% знижки від стандартної ставки, тоді як клієнти з винагороди за лояльність можуть отримати знижку 15%. OTA можуть побачити 25% нижчу ставку.

“Все рухається вгору і вниз в режимі блокування, навіть якщо основна економіка говорить про те, що чим більше у вас цінових точок, тим більше попиту ви отримаєте і тим більше доходу ви принесете”, – сказав Ерік.

Зображення віце-президента з маркетингу Еріка Стосселя зі скріншотом PlayMaker

Завдяки відкритим ціноутворенням та іншим нововведенням, Duetto та Eric Stoessel допомагають готелям максимізувати свої можливості доходу.

Поєднуючи додатки GameChanger і Playmaker Duetto, готельєри можуть персоналізувати як ціноутворення, так і мерчандайзинг, щоб принести сучасний досвід електронної комерції в систему бронювання готелю та забезпечити більше конверсій.

“Те, що ми намагаємось зробити, не надто відрізняється від того, що ви можете побачити, коли ви відвідуєте Amazon”, – сказав він. “Вони розміщують усі продукти, які знають, що ви хочете, прямо на своїй домашній сторінці. Вони підкреслюють чудові пропозиції та роблять їх неймовірно простими для конвертації ».

Орієнтуючись на досвід кінцевого користувача, Playmaker обслуговує персоналізовані пропозиції, замовлення товарів та сортування номерів..

“Якщо наша система розпізнає гостя, ви дізнаєтеся, що вони робили в минулому і як вони витратили свої гроші під час попереднього перебування”, – сказав Ерік. “Якщо вони забронювали номер, тоді перше, що вони побачать, коли вони відвідують ваш сайт, це люкс. Якщо вони зазвичай вибирають певну ціну, ви покажете їм номери, які знаходяться в цій ціні. Якщо доступний набір вищого рівня, і ви знаєте, що, ймовірно, не збираєтеся продавати його на цю дату, ви можете запропонувати захоплюючий пакет оновлення, який принесе більший дохід. Це навіть може забезпечити продаж спа-центрів та курортних зручностей ».

Приємні готельєри, покращуючи досвід гостей

Після недавнього закриття раунду фінансування в розмірі 80 мільйонів доларів, Duetto готовий до швидкого розвитку.

“Наша платформа відкрита та агностична, і ми раді співпрацювати з іншими технологічними компаніями в галузі гостинності та поза нею”, – сказав Ерік. “Це фінансування дозволить нам створити нові партнерські стосунки, функціональні можливості та продукти, щоб допомогти готельєрам стати більш ефективними та прибутковими”.

Хоча Duetto продає свій товар готельним компаніям, Ерік сказав нам, що компанія не лише орієнтована на бізнес-клієнтів – вони також звертають увагу на своїх клієнтів..

“Гостинність не повинна починатися на стійці реєстрації”, – сказав він. «Готелі мають величезну можливість забезпечити більш легкий та цікавий досвід бронювання. Якщо гості готелю мають хороший досвід протягом усієї подорожі клієнтів, вони з набагато більшим шансом конвертуватимуть, витратять на майно, а потім стануть лояльним гостем і повернуться. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me