GARMTECH надає керовані хостингові рішення для клієнтів Латвії за допомогою одного з найдовших центрів обробки даних у регіоні

TL; ДОКТОР: GARMTECH був одним з перших веб-хостів, які вийшли на латвійський ринок у 2003 році, і його перспективне ставлення окупилося. Компанія розвинула таку міцну репутацію в регіоні, оскільки вона розуміє свою переважно латвійську клієнтуру краще, ніж багатонаціональні хостинг-провайдери. Ряд керованих рішень GARMTECH дозволяє малому бізнесу без власних ІТ-команд працювати з спритністю на сьогоднішньому конкурентному, важкому ринку. А прозора структура цін компанії та практичний підхід до підтримки полегшують, ніж коли-небудь, МСП Латвії транслювати свої бренди та спілкуватися з аудиторією в Інтернеті..

У Латвії ще не було багато центрів обробки даних у 2003 році. Це означало, що люди або підприємства, які працювали на веб-сайтах у країні, тоді зазвичай мали розміщувати їх на серверах у США, Австралії чи інших європейських країнах.

Але засновник GARMTECH подумав, що Латвія, країна з населенням 1,5 мільйона людей, заслуговує більше.

“Наш засновник придумав ідею, що в Латвії можна створити успішний центр обробки даних”, – сказав Деніс Мазерс, керуючий партнер та головний директор з маркетингу в GARMTECH.

Хоча центри обробки даних не були поширеними в Латвії, GARMTECH почав створювати один за допомогою оновленого обладнання інших постачальників. Хост відкрився для бізнесу в 2003 році з трьома серверами та одним активом.

“Я навіть не можу згадати CMS, яку ми використовували, оскільки це був початок Інтернету в Латвії”, – сказав Деніс.

Логотип GARMTECH

GARMTECH почав зі створення центру обробки даних, щоб допомогти клієнтам Латвії через керовані послуги хостингу.

Одразу компанія орієнтувалася на залучення місцевого бізнесу. Але першою проблемою було те, що більшість латвійських підприємців, навіть ті, хто має веб-сайти, не знали, що таке хостинг – чи для чого вони потрібні.

Отже, GARMTECH буквально винесла своє послання на вулиці. Він придбав білборди, щоб рекламувати свою назву, функціонування та те, як його послуги можуть допомогти латвійському бізнесу. З часом компанія почала залучати клієнтів, які розуміли значення хостингу у своїй країні. Присвячений GARMTECH також оцінює унікальне розуміння компанією ділової культури та практики країни..

Ця відданість і відданість допомогли GARMTECH стати однією з найуспішніших хостингових компаній Латвії – і вона розширюється, щоб допомогти бізнесу у всьому світі.

“Зараз ми є найбільшою хостинговою компанією в Латвії, і єдиною, яка пропонує керований хостинг”, – сказав Деніс.

Доступне ціноутворення приваблює клієнтів, які шукають керовані послуги

У перші роки своєї діяльності GARMTECH створив одну із своїх основних особливостей майже випадково. Коли компанія придбала своїх перших клієнтів, команда одразу помітила проблему – жоден з них не мав внутрішнього системного адміністратора.

З цього моменту GARMTECH знав, що потрібно пропонувати повне ІТ-середовище клієнтам, які їх не мали. Таким чином, він розробив фізичні сервери з адміністрацією, віртуальними серверами та хостингом.

“Тепер це називається керований хостинг та керований VPS, і це все, що ми пропонуємо”, – сказав Деніс.

Сьогодні GARMTECH пропонує різноманітний набір керованої інфраструктури як сервісних (IaaS) варіантів для клієнтів. Вони можуть вибирати послуги Microsoft або Linux за цінами, що відповідають їхнім операціям та бюджетам. Клієнти також зберігають контроль і можуть налаштувати власні системи, в той час як GARMTECH обробляє вимоги безпеки на своїх віртуальних серверах.

Знімок екрана хостинг-банера GARMTECH

GARMTECH пропонує ряд хостинг-планів, які можна налаштувати відповідно до потреб бізнесу.

GARMTECH VPS також пропонує значні переваги. Наприклад, сервери компанії включають SSD-накопичувачі зі швидкістю сервера плюс-300%, пропускною здатністю 1 Гбіт / с і необмеженим трафіком. А сервери мають прості портали, які надають клієнтам можливість додавати різні програмні програми.

“Вам не потрібно мати адміністратора чи ІТ-спеціалістів; ми все зробимо », – сказав Деніс.

Коли компанія обирає GARMTECH для надання керованих послуг, у неї також є кілька варіантів пакету VPS.

Пакет V-FIRST включає в себе одне ядро, 30 ГБ дискового простору, процесор 1000 МГц і 512 Мб оперативної пам’яті. Делюкс-пакет компанії V-RAPID має три ядра, 110 ГБ дискового простору, процесор 3000 МГц та 4096 МБ оперативної пам’яті. GARMTECH також пропонує два варіанти між ними, тому компанії можуть знайти потрібну форму.

Швидке та надійне обслуговування клієнтів підтримує роботу веб-сайтів

Деякі компанії звертаються до GARMTECH, оскільки знайшли обмежену підтримку інших варіантів хостингу. Деніс зазначив, що це може бути пов’язано з тим, що багато користувачів не знають різниці між керованим хостингом і просто серверним простором. У Латвії підприємці звикли отримувати допомогу та варіанти налаштування з більшості покупок бізнесу. Але це, звичайно, не так у базових хостинг-планах.

“Якщо ви просто купуєте хостинг-сервіс, ви не купуєте жодної допомоги”, – сказав Деніс.

Через те непорозуміння щодо підтримки, яка постачається з базовим хостингом, GARMTECH часто бачить клієнтів, що переходять від великих, багатонаціональних компаній до керованої підтримки. І GARMTECH забезпечує всім своїм клієнтам високий рівень підтримки, незалежно від того, купують вони базовий план або преміальний пакет.

Знімок екрана параметрів GARMTECH

Багато клієнтів GARMTECH не мають спеціалізованих відділів ІТ, тому вони надають варіанти повного обслуговування.

GARMTECH також надає технічну підтримку, яку прагнуть багато її клієнтів. Зокрема, компанія обіцяє клієнтам усіх рівнів VPS 24/7/365 послуги підтримки клієнтів, і вона швидко вирішує проблеми.

“Коли ми отримуємо квиток, ми намагаємось вирішити кожну проблему в цей день, протягом години”, – сказав Деніс.

Причина, по якій GARMTECH надає таке надійне обслуговування клієнтів, частково пов’язана з тим, що помітили на початку з клієнтами: їм не вистачає внутрішніх ІТ-команд. Це означає, що якщо GARMTECH не виправить проблему, ніхто не стане.

“Наші клієнти не можуть дозволити собі чекати, оскільки їм потрібно виправити свої проблеми та працювати з їх сайтами”, – сказав Деніс. “Ми маємо наступне в нашій країні через нашу підтримку”.

GARMTECH: Поширення за межі Латвії, щоб служити світові

GARMTECH розпочав свою діяльність у 2003 році, щоб надавати послуги латвійським компаніям, які були оминуті увагою більш великих господарів. І всі ці роки потому місцевий малий і середній бізнес все ще залишається в центрі уваги GARMTECH.

“SMB – це наші основні клієнти, хоча ми також маємо мільйонні та мільярдні компанії, які укладають контракти з нами, оскільки вони потребують надійного обслуговування в Латвії”, – сказав Деніс.

Через глибокі знання компанії про латвійський ринок, більшість клієнтів GARMTECH приїжджають із країни, хоча компанія постійно зростає у всьому світі.

“Близько 70% наших клієнтів перебувають на місцевому ринку, а 30% – за межами країни”, – сказав Деніс.

Ці міжнародні клієнти приїжджають із країн, включаючи Європу, Азію, Австралію та США. GARMTECH почав розширювати свій слід у 2018 році, і, зростаючи, компанія не змінила свою модель, а продовжувала зосереджуватися на керованих послугах.

А GARMTECH має великі плани на 2019 рік. По-перше, він зосередиться на збільшенні швидкості, запустивши ще один сервер fusion. Він також запустить нові віртуальні сервери, щоб зробити більше місця для своїх користувачів. Він також планує розширення для обслуговування інших ринків вперше за свої 16 років бізнесу.

“Ми запустимо нашу нову продукцію у Швеції, Норвегії та Австралії”, – каже Деніс. “Спочатку ми будемо зосереджуватися лише на керованих послугах та консалтингу”.

Незважаючи на те, що вона має давню історію як одна з найстаріших хостингових компаній Латвії, GARMTECH все ще прагне визначити та задовольнити потреби своїх користувачів..

“Ми можемо охопити більше користувачів і досягти тих самих цілей для підприємств інших країн”, – сказав Деніс. «І розширення наших керованих планів і надалі буде зосереджена на цьому році».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me