Генеральний директор Omer Ginor на Twitter Counter – Як служба Analytics надає глибоке розуміння активності та ефективності соціальних медіа для користувачів 2M +

TL; ДОКТОР: У 2008 році, лише через два роки після запуску, Twitter Counter став першим подібним стороннім інструментом, який дозволив користувачам відстежувати кількість підписників і показувати їх на своїх веб-сайтах. Зростаючи поруч із гігантом соціальних медіа, Twitter Counter закінчив свої прості – все ж новаторські – початки з надання діючої статистичної інформації, яка допомагає підприємствам та власникам сайтів досягати амбітних цілей у галузі цифрового маркетингу. Незалежно від того, чи використовується для аналізу відповідних ключових слів і хештегів, або спілкуватися з впливовими послами бренда, сьогодні Twitter Counter дозволяє користувачам максимально впливати на свої твіти. Нещодавно ми наздогнали генерального директора Омера Джинора, щоб дізнатись, яка тенденція в аналітиці та маркетингу в соціальних мережах.

За 11 років з моменту заснування Twitter бегемот соціальних медіа зайняв Інтернет штурмом, і останнім часом він лише набирає швидкості. За останні три місяці 2017 року компанія отримала перший квартальний прибуток – 91 млн доларів США, отримавши дохід у розмірі 732 мільйонів доларів – що призвело до зростання цін на акції та залучення рекламодавців.

Для таких компаній, як Twitter Counter, сторонній інструмент аналітики, побудований навколо популярного веб-сайту в соціальних мережах, прогноз виглядає багатообіцяючим. Оскільки маркетингові команди продовжують працювати на Twitter та інших платформах соціальних мереж для просування своїх брендів, ці статистичні послуги стають все більш важливими, ніж будь-коли.

“Соціальні медіа – це найбільш швидко зростаючий маркетинговий канал. Очікується, що він охопить 25% маркетингових бюджетів у наступному році”, – сказав генеральний директор Twitter Counter Омер Джинор. “Twitter знову посилюється, особливо якщо порівнювати його з популярністю Facebook, який останнім часом занепадає”.

Омер Ґінор з головою та логотипом Twitter Counter

Генеральний директор Omer Ginor заявив, що Twitter Counter був створений для того, щоб допомогти компаніям керувати та відстежувати ефективність кампаній у Twitter.

Twitter Counter надає людям, B2B та компаніям будь-якого розміру детальну аналітику як щодо їхніх брендів, так і для конкурентів. Завдяки переглядам 360 градусів на основні показники взаємодії, користувачі можуть аналізувати відповідні ключові слова та хештеги, розпізнавати ключових факторів впливу та збільшувати свої маркетингові бюджети для ефективного та безболісного досягнення цілей..

“Якщо ви дивитесь на світ соціальних медіа в цілому, він надзвичайно динамічний, і існує стільки різних тактик та можливостей маркетингу, які з’являються на різних платформах”, – сказав Омер. “Вам потрібно бути в курсі того, що використовується, що стає основним і що потрібно охоплювати інструментом аналітики – і вам потрібно бути досить швидким”.

Максимізуйте вплив своїх твітів надійними показниками взаємодії

Twitter Counter був заснований в 2008 році як простий і цікавий спосіб для користувачів, щоб додати підписник на своїх веб-сайтах.

“Дійсно було не знати чи показати світові, скільки людей стежать за вами у Twitter”, – сказав Омер. “Ця перша функція стала компанією, яка тепер пропонує багато функцій для задоволення багатьох аналітичних потреб”.

Сьогодні Twitter Counter відстежує понад 200 мільйонів акаунтів у Twitter та надає аналітику для 2 мільйонів користувачів.

Омер зауважив, що деякі користувачі беруть на себе інформацію, щоб отримати статистику з громадського API. Однак при цьому вони часто ставлять під загрозу цілісність своїх даних.

“Ми охоплюємо всі можливі способи отримання даних за час несправності конкретної кінцевої точки API, що відбувається занадто часто”, – сказав Омер. “Ми забезпечуємо надмірність та стандартизацію цих даних.”

Компанія також дозволяє користувачам переглядати дані з різних ракурсів. Як приклад, Омер повідомив нам, що Twitter Counter може запропонувати не тільки рівень залучення, але і залучення на кожного підписника або на посаду.

“Ми досконалі в наданні цінності у передбачуваному, послідовному форматі та збільшенні переглядів даних”, – сказав він. “Ми знімаємо вантаж із замовника і виконуємо певну роботу за них”.

Аналізуйте ключові слова та хештеги, використовуючи Twitter Tracker

Омер описує Twitter Tracker – функцію, яка дозволяє користувачам відстежувати відповідні хештеги та ключові слова, як «приховану дорогоцінне каміння» всередині Twitter Counter. “Це дуже потужний інструмент, і він недостатньо використовується”, – сказав Омер.

Але, хоча Twitter Tracker є дуже потужним інструментом, Омер сказав нам, що його часто використовують недостатньо. Він зазначив, що це дивно, оскільки ця функція особливо корисна для вимірювання ефективності маркетингових кампаній.

“Кожен раз, коли ви створюєте кампанію, переконайтесь, що в ній є трекер, щоб ви могли бачити обсяг згадок, ключових слів, хештегів – що б ви не використовували для ідентифікації кампанії”, – сказав Омер..

Увімкнення маркетологів для прослуховування розмов у Twitter може потім допомогти їм повідомити про наступний крок. Як зауважив Омер, ключові слова регулярно падають на популярність, і маркетологи повинні обов’язково використовувати поточну та іншу мову у своїх публікаціях.

Інструмент також допомагає користувачам оцінити, як вони протистоять конкуренції.

“Скажіть, у вас є прямий конкурент; вони мають свої фірмові ключові слова або фірмові хештеги, а у вас є свої », – сказав Омер. “Ви хочете побачити, як їхнє використання розвивається з часом і як використання вашої еволюції розвивається з часом, щоб визначити, чи потрібно вам підвищувати свою гру”.

Формуйте ціннісні стосунки з послами та впливовими торговими марками

Щоб залишатися на плаву в конкурентній маркетинговій сцені соціальних медіа, важливо також врахувати впливові маркетингові стратегії – а Twitter Counter спрощує це.

“Ви можете зрозуміти, хто найбільше згадує про ваш бренд у будь-який період часу. Ви можете побачити контекст, в якому вони згадали про вас, і ви зможете копати глибше, щоб побачити, хто вони та яка їх біографія”, – сказав Омер..

Подальше моніторинг та виховання цих відносин – наступний крок. І Омер сказав нам, що періодично дуже важливо поглибитись у ваші власні дані.

“Порівняйте цей квартал з попереднім кварталом і попереднім роком, щоб побачити, як були показники ваших занять і чи виправдалась ваша тактика”, – сказав він. “Вам потрібно зрозуміти ці речі, щоб знати, куди розподілити свої ресурси”.

Компанії, які здійснюють аутсорсинг свого інтернет-маркетингу, можуть використовувати цей інструмент для незалежного контролю за залученням сторонніх агентств.

“Всього 10 доларів на місяць [користувачі] можуть зрозуміти, над чим працює агентство; з ким вони спілкуються, якщо їм доручено отримати нових підписників; і чи є вони послідовниками, яких бренд хоче чи не має значення “, – сказав Омер. “Це легко зробити за допомогою Twitter Counter.”

Social.co: Допомога маркетологам зберігати вкладки на рахунки, які мають найбільше значення

Щоб допомогти користувачам взаємодіяти з впливовими людьми на різних платформах соціальних медіа, нещодавно Twitter Counter запустив бета-версію свого найновішого продукту Social.co.

“Замість того, щоб намагатися охопити нову аудиторію – або навіть намагатися охопити власну аудиторію власними словами на власному каналі, багато маркетологів вирішили розмістити свої слова на посадах соціального потоку впливових”, – сказав Омер..

Він сказав нам, що маркетологи повинні використовувати різні інструменти для розвитку відносин з впливовими. Маркетологи не потребують більше знайомств – їм потрібно познайомитися з послами бренду.

Саме тут Social.co завітає, допомагаючи брендам керувати відстеженими обліковими записами, хештегами, ключовими словами та іншими показниками в Instagram та Twitter в короткостроковому періоді, плануючи розширення на інші платформи.

“Місія Social.co – допомогти маркетологам досягти своїх цілей якомога менше зусиль та запропонувати більше способів досягнення цих цілей”, – сказав Омер..

Продукт наступного покоління допоможе брендам вибудовувати тісніші стосунки з впливовими людьми та розробляти впорядковані змістові стратегії.

“Важливо проінформувати про те, що насправді працює для впливу на те, щоб перевірити матч, перш за все, а потім згодом створити хорошу контент-стратегію для взаємної кампанії”, – сказав Омер..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me