GoDaddy будує культуру благодійності та зміцнює свою команду за допомогою програми GoCommunities

TL; ДОКТОР: Філантропія є наріжним каменем корпоративної культури GoDaddy з часу її заснування в 1997 році. Реєстратор домену дає декілька ініціатив, включаючи GoCommunities, який фінансує семінари та ресурси, необхідні підприємцям для створення власного малого бізнесу. Програма не тільки впливає на місцеві громади, але також дає відчуття задоволення співробітникам-волонтерам GoDaddy та надихає їх на більш пристрасне, продуктивне робоче середовище.

З тих пір, як Боб Парсонс заснував GoDaddy в 1997 році, реєстратор домену в Інтернеті повертає громади за рахунок пожертв грошей і часу. Але на початку ця віддача не завжди була такою цілеспрямованою.

“Коли я прийшов на борт трохи більше шести років тому, нам потрібно було надати нашій благодійній програмі більш розумну стратегію та більш міцну структуру”, – сказала Стейсі Клайн, керівник відділу з питань соціальної відповідальності компанії GoDaddy..

Хоча культура дачі GoDaddy була щедрою, вона також була неорганізованою, тобто достойні причини можна було легко не помітити.

“Чудово, що наш засновник прищепив себе назад нашій культурі, і ми змогли побудувати на цьому стратегію”, – сказала Стейсі. «Моя робота полягала в тому, щоб прив’язати наш корпоратив до бачення компанії».

Протягом наступних шести років Стейсі та її команда запустили різноманітні програми, що відображають цілі GoDaddy. Однією з найуспішніших були GoCommunities. Команда розробила його для надання місцевим підприємцям ресурсів та інструментів, необхідних для побудови малого бізнесу.

Колаж з логотипом GoDaddy та Стейсі Клайн, керівник відділу корпоративної соціальної відповідальності

Стейсі Клайн, керівник відділу корпоративної соціальної відповідальності GoDaddy, допомогла компанії посилити вплив своєї благодійності.

Улюблена історія Стейсі – це історія Арнольда Сміта, який виріс у Кедр-Репідс, штат Айова, і описав себе як «одного з тих дітей, які потрапили в біду влітку», коли він був підлітком. Тож він хотів зробити щось, щоб допомогти на місцевому рівні.

“Він побачив багато молодих людей, які ризикують, і насильства в своїй громаді”, – сказала Стейсі. “Арнольд хотів побудувати щось, що дозволить дітям спалити свою енергію в безпечному та позитивному середовищі”. Він почав займатися некомерційною організацією та відвідував програму підприємництва “Кедр-Репідс”, яку підтримує GoDaddy. Результатом цього стала ліга прапора NFL у Східній Айові, літня футбольна ліга для молоді з домашніх господарств, які не обслуговувались.

“Щойно він запустив програму, охочі діти почали підписуватися”, – сказала Стейсі. “Було так багато інтересу, і було чудово побачити, скільки людей потребує цього в громаді”.

GoCommunities допомогли Арнольду отримати знання та ресурси, щоб запустити свою некомерційну організацію. І це лише одна з багатьох історій успіху, яку компанія допомогла написати.

Як GoCommunities приносить підприємцям можливість та освіту

GoDaddy проводить декілька благодійних ініціатив, серед яких GoDaddy Gives, GoDaddy Inspires, GoDaddy Shares, GoDaddy Match, GoDaddy Transforms та Round up for благодійність.

“Але наша програма підписів – це GoCommunities”, – сказала Стейсі.

GoCommunities була запущена в 2017 році, коли команда досліджувала потреби, які відповідали загальному баченню GoDaddy. Було помічено, що люди в районах, де недостатньо обслуговуються, не мають таких самих ресурсів, щоб розпочати бізнес, як ті, хто має більш високі доходи. Метою GoCommunities було допомогти вирівняти такі умови, щоб кожен, незалежно від їхньої раси, статі чи соціально-економічного походження, міг успішно запустити компанію ».

За останні 18 місяців GoCommunities створив програми в містах США. Кожен має кілька важливих подібностей – вони оснащують підприємців навчанням, інструментами та мережами для однолітків, щоб пришвидшити свої починання з самого початку. Працюючи з некомерційними партнерами, вони проводять майстер-класи з підвищення кваліфікації та тренери, щоб надати власникам малого бізнесу впевненість та знання.

І він налаштовує вміст до місця розташування, оскільки кожен ринок має чіткі характеристики.

«Ми прислухаємося до потреб кожної окремої громади та будуємо наші програми навколо того, що ми чуємо. Це модель на основі мікрорайону, – сказала Стейсі.

У кожній програмі є кілька основних компонентів. По-перше, працівники GoDaddy добровільно навчають майстер-класів та працювати з підприємцями один на один. Компанія також надає продукти та послуги безкоштовно.

“Часто цього недостатньо, саме тому ми пропонуємо накручувальні послуги. Наприклад, ми можемо забезпечити догляд за дітьми та транспорт. Якщо хтось працює на декількох робочих місцях, намагаючись зруйнувати свій бізнес, не дивно, що їм знадобиться трохи додаткової допомоги. Ми тут для цього, – сказала Стейсі.

А семінари GoCommunities – інформативні та потужні. Зазвичай вони починаються з основ брендингу, перш ніж переходити на бізнес в Інтернеті. Семінари також охоплюють соціальні медіа, оптимізацію пошукових систем, електронну комерцію, маркетинг електронної пошти та інші сфери створення надійної цифрової присутності.

Філантропічна культура створює більш пристрасну команду

Співробітники GoDaddy люблять брати участь у філантропічній культурі компанії. У той час як представники служби обслуговування кожного дня телефонують від власників бізнесу, коли вони добровільно працюють на семінарі GoCommunities, вони можуть побачити, який вплив вони роблять у реальному світі, – сказала Стейсі.

«Ті, хто з технічної та корпоративної сторони речей, рідко взаємодіють із клієнтами у своїх щоденних ролях. Тож, беручи участь у цих програмах, вони розуміють: “Ого, ось чому ми будуємо цей новий продукт. Тому ми маємо таку політику. Це допомагає таким людям “, – сказала Стейсі. “Наша благодійність змістовно повертає нашу роботу”.

Фото підприємців у програмах, що фінансуються GoCommunities

Програма GoCommunities надає підприємцям у недостатніх районах бізнес-ресурси та навчання.

І не лише GoCommunities допомагає працівникам віддавати свої зусилля. GoDaddy Inspires надає працівникам можливість волонтерувати у своїх громадах на час роботи компанії – будь то приєднатися до пішохідного спокою чи наставництвом студента. Співробітники також можуть заробляти гранти на улюблені благодійні організації. GoDaddy також має програму, яка відповідає благодійним пожертвам співробітників долар за долар.

І, залучаючи працівників до повернення власним громадам – ​​будь то в Бостоні чи Каліфорнії – GoDaddy створює більш мотивовану, задоволену та віддану робочу силу.

Чекаємо вперед до розширення програм, щоб допомогти побудувати більше підприємств

GoDaddy зобов’язаний сприяти збільшенню кількості власників бізнесу в недоотриманих районах через свою ініціативу GoCommunities. А оскільки в цій галузі вже спостерігається такий успіх, компанія хоче розширитись і на інші недооцінені групи населення, включаючи людей, які проживають у сільській місцевості.

У 1977 році 2 з 10 малих підприємств були у сільській місцевості. До 2017 року це число впало до 1 з 10. У період з 2010 по 2014 рік половина нових підприємств Америки була започаткована лише у 20 округах, а 17 з них – у тих самих чотирьох штатах – Каліфорнії, Флориді, Нью-Йорку та Техасі . Ці тривожні статистичні дані надихнули GoDaddy розширити свою програму GoCommunities до більшості сільських районів у 2019 році.

«Ми вже створили ці чудові, надійні ресурси. Тепер ми хочемо розширитись, – сказала Стейсі. “Ми збираємося запустити нові партнерські стосунки, які приведуть нас до 25 нових громад, що дозволить нам розширити свою роботу в сільській місцевості, де підприємці часто мають невеликий доступ до послуг, які ми надаємо”.

Ці нові програми допоможуть людям у сільській місцевості так само, як вони допомогли Калетті Беррі, власниці компанії “Just Like Home Soul Food” в Кедр-Рапідс, штат Айова.

“Калетта була такою людиною, яка завжди готувала свою сім’ю. У неї була пристрасть до душевної їжі, і вона любила ділитися тим, що вона зробила, – сказала Стейсі. «Вона приєдналася до семінару GoCommunities та виклала свою ідею перед громадою. У відповідь їй дали місце на міському ринку NewBo і вона запустила власний стенд. Чудово бачити когось із такою пристрастю, а ще краще спостерігати, як ця пристрасть розквітає ».

Виховання цього таланту і здійснення цих мрій – це те, про що GoDaddy завжди займався.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me