Güle güle, sansür: Hola VPN, Dünya Genelinde 187 milyondan fazla kullanıcının daha hızlı ve daha erişilebilir bir Web’e ücretsiz erişmesine yardımcı oluyor

TP; DR: Dünya çapında kullanıcıları sansürlenmiş web sitelerinin engellemesini kaldırma konusunda güçlendiren eşler arası bir proxy hizmeti olan Hola VPN, daha hızlı ve daha açık bir internet sağlamak için çalışıyor. Şirketin ücretsiz sürümü erişilebilirliği artırır, Hola VPN PLUS ise tam şifreleme, gizlilik ve güvenlik sunar. En iyi performans gösterenleri geliştiren ve mükemmel desteği teşvik eden eşsiz bir şirket kültürüyle Hola, müşteri ihtiyaçlarına dayalı sürekli gelişen bir hizmet sunmaya çalışmaktadır..

Savaşın parçaladığı Suriye’deki insan hakları ihlalleri, modern tarihin en berbat olanlarından bazılarıdır ve temel bilgi özgürlüklerine getirilen kısıtlamalar, onlara karşı koyanları ciddi tehlikeye atmaktadır. Sınır Tanımayan Gazetecilere (RWB) göre, gazeteciler sık ​​sık iç savaş şiddeti mağduru olup tutuklama, kaçırma ve ölüm riskiyle karşı karşıya..

Suriye, RWB’nin 2019 Dünya Basın Özgürlüğü Endeksi’ndeki en kötü suçlular arasında yer alıyor ve her 100 ülkeden 100’ü kötüye puanla 180 ülkeden 174’e geliyor. Durum, 2018 yılında Suriye hükümetinin çevrimiçi özgürlüğe yeni kısıtlamalar getirmesiyle giderek daha da şiddetlendi. mahkemelerce cezalandırılabilecek ifadelerin açıklaması.

Bu tehlikeli derecede baskıcı medya ortamında, internet kullanıcıları sansürlenmiş bilgilere erişmek için genellikle Hola VPN gibi sanal özel ağ çözümlerine yöneliyor.

Hola logosu

Hola VPN, dünya genelindeki kullanıcıların sansürlenmiş sitelere erişmesine yardımcı olur.

Hola Genel Müdürü Arik Gilad, “Hola, 180 milyondan fazla kullanıcının coğrafyalarına göre engellenen sitelere erişmesine yardımcı oldu” dedi. Suriye’deki son krizde Hola’nın bir numaralı kullanım örneği açık bilgi için en iyi kaynak olan Wikipedia’ya erişim özgürlüğü oldu. ”

Arik, dünyadaki hemen hemen her ülkenin Suriye’de olduğu gibi olmasa da içeriği engellediğini ve VPN teknolojisinin öneminin altını çizdiğini söyledi..

Daha açık bir internet sağlamanın yanı sıra, Hola VPN’in bölünmüş tünelleme teknolojisi de daha hızlı bir tarama deneyimi sağlar. Tam şifreleme, gizlilik ve güvenlik özellikleri arıyorsanız, şirketin premium ücretli sürümü Hola VPN PLUS aylık ücret karşılığında da kullanılabilir. Hangi planı seçerseniz seçin, Arik, Hola’nın müşterilerin hızlı, güvenli ve açık bir internet sağlamak için ihtiyaç duydukları güncellemeleri sağlamaya çalıştığını söyledi..

Gelişmiş Yönlendirme Teknolojisiyle Daha İyi Bir İnternet Oluşturma

Hola VPN, trafiğinizin proxy sunucuları yerine ağdaki diğer kullanıcıların düğümleri üzerinden yönlendirildiği eşler arası (P2P) bir VPN ile güçlendirilmiştir..

“Hola VPN’nin ağındaki bir akrandan günlük ortalama trafik miktarı bir YouTube klibi ile ilgili,” dedi Arik..

Ücretsiz hizmete erişim karşılığında, kullanıcılar cihazları kullanımda değilken az miktarda işlem gücüne katkıda bulunurlar.

“Hola, boştaki kaynaklarını paylaşmak karşılığında kullanıcılar için ücretsiz,” dedi Arik. “Bu patent korumalı P2P yönteminin iki büyük avantajı var. İlk olarak, kullanıcılara kitlelere ilk tamamen ücretsiz VPN hizmetini sunarak dünya çapında demokrasiyi yayabiliriz. Ayrıca, normal VPN’lerin yapamayacağı herhangi bir hükümet engellemesinin engelini kaldırmayı da mümkün kılıyor. ”

Hola VPN cihazlarda gösteriliyor

Hola PC’lerde, Mac’lerde ve Android’de ücretsiz olarak kullanılabilir.

P2P teknolojisi ve VPN mimarisinin bir melezi olarak çalışan Hola VPN, PC, Mac ve Android’e ücretsiz olarak yüklenebilir. İOS’ta teknoloji, P2P ağının bir parçası olmayan standart bir VPN hizmeti olarak çalışır ve bu nedenle bir abonelik gerektirir.

İster ücretsiz ister ücretli hizmeti kullanın, Arik Hola’nın önce müşteri operasyonu yürüttüğünü söyledi. Şirket sürekli iyileştirmeler sağlamak için kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve acı noktalarını anlamaya çalışıyor..

“Müşterilerimiz en değerli varlığımızdır ve sorunları ayıklamak ve onlar için neyin işe yaramadığını anlamak için onlarla uzak oturumlar yapmaktan her zaman mutlu oluruz,” dedi Arik. “Aslında tüm ailemi ve arkadaşlarımı yüklemeye zorluyorum, böylece yeni geri bildirim alabiliyorum ve kendim kullanıyorum.”

Kullanıcı topluluğundan gelen geri bildirimler kendisi için konuşur. Arik, dünyanın dört bir yanından 334.000’den fazla kullanıcının Hola’yı beş yıldızlı bir uygulama olarak değerlendirdiğini söyledi.

Hola VPN PLUS ile Gelişmiş Koruma Alın

Arik, kaynakları Hola’nın P2P ağı üzerinden paylaşmak istemeyen veya sağlam güvenlik özellikleri gerektiren kullanıcıların, yüksek performanslı sunuculardan oluşan özel bir ağda çalışan premium bir sürüm olan Hola VPN PLUS’a abone olabileceğini söyledi..

Aylık veya yıllık ödemelerle sağlanan plan, 30 günlük para iade garantisi ve 10 cihaza kadar kayıt içerir. “Hola VPN PLUS kullanıcıları bir abonelik ödüyor ve karşılığında sadece ağı kullanıyor ve boş kaynaklarıyla buna katkıda bulunmuyorlar” dedi Arik..

Hola VPN ve Hola VPN PLUS ticari olmayan kullanım için tasarlanmıştır. Ticari kullanım için şirketler, Hola ile aynı ana şirketten verilen bir şirket olan Luminati adlı bir hizmeti kullanabilir. İşletmeler, bir markanın sitesinin dünyanın çeşitli yerlerinden nasıl göründüğünü kontrol etmek, fiyatları rakiplerle anonim olarak karşılaştırmak ve reklam sahtekarlığını önlemek için Luminati’yi kullanabilir..

Hizmet, HTTP / S isteklerinin yönlendirilmesini, küresel olarak 35 milyondan fazla IP’ye erişimi, coğrafi hedefleme seçeneklerini, hassas IP çözünürlüğünü ve birçok eşzamanlı oturumu kontrol etmek için otomasyona izin verir.

Arik’e göre, Hola VPN PLUS ve Luminati kullanıcıları, şirketin Hola’nın 187 milyon kullanıcısının çoğunluğunu ücretsiz planda desteklemeye yardımcı olurken çalışmaya devam ediyor.

“Paramızı Hola VPN Plus ve Luminati SDK ile kazanıyoruz, bu da bizi geri kalanı için serbestçe çalışmaya devam edecek kadar karlı yapıyor” dedi..

Şirket İçi Şeflerle Kazanan Şirket Kültürü

Hevesli çalışanların daha mutlu, sağlıklı ve daha iyi müşteri hizmeti sunma eğiliminde olduğu bir sır değildir. Ulusal İşletme Araştırma Enstitüsü’ne göre, ilgili çalışanlar genellikle kuruluşlarına duygusal bir bağlılık sergiler ve bu da şirketlerinin çıkarlarını daha da ileriye götürmeye yönelir.

Hola’nın dünyayı kapsayan çalışanları ile İsrail merkezli hızlı büyüyen ekibi, zorlayıcı tazminat paketlerinden ofis içi köpek bakıcılarına kadar çeşitli benzersiz avantajlara sahiptir..

Hola'nın köpek dostu kültürünü gösteren fotoğraflar

Google, Hola: Şirket kültürünü bir üst seviyeye taşıyor.

“Her gün içeri girdiğinizde ofiste yaklaşık 10 köpek göreceksiniz,” dedi Arik. “Bir köpek yürücümüz var, iyi muamele görmelerini sağlıyoruz, insanların saçlarını kestik. Köpeğiniz olduğunda ve saatlerce çalıştığınızda, çok zor – köpek sahiplerinde işleri kolaylaştırıyoruz. ”

Ve tam bir göbek mutlu bir kalp yarattığı için, Hola her gün bir şef tarafından hazırlanan sağlıklı yemekler sunar. Arik, ekibinin taze suşi rulolarından sulu bifteğe kadar her şeyi sevdiğini söyledi. Fayda sadece lezzetli değil, aynı zamanda verimliliği artırmaya yardımcı olur.

“Eskiden öğle yemeği için dışarı çıkardık, ama yemeğin yağlı olduğunu gördük ve sadece dışarı çıkıp hizmet beklemek için zaman harcadık” dedi. “Ofiste bir şef olması bizi daha üretken kılıyor.”

Şirket ayrıca, ekibin hızlı, değere dayalı karar verme sürecinde sürekli olarak gelişmesine yardımcı olan bir dizi açıkça tanımlanmış yol gösterici ilke olan Hola DNA’sı ile de bilinir. Şirket, bu DNA’yı üç haftalık bir eğitim eğitim kampı ve Hola Noob’dan Hola Veteran’a kadar çeşitli çalışan sıralamaları aracılığıyla tüm çalışanlara öğreterek hayatta tutuyor.

DNA, geliştiricilerin kodu okumasını ve değiştirmesini kolaylaştıran tutarlı kodlama kuralları da dahil olmak üzere hem kültürel hem de teknik prosedürleri tanımlar..

Korku Taktikleri İçermeyen Bir Ağızdan Ağıza Pazarlama Yaklaşımı

Arik’e göre, Hola geleneksel bir pazarlama bütçesi olmadan gelişmeyi başardı. Müşterilerin korkutma taktiklerine dayalı reklam kampanyalarından yararlanan VPN sağlayıcılarına karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı..

“Büyük oyuncular özellikle son kullanıcıyı korkutmak için çok para yatırıyorlar” dedi. “Trafiğimizin çoğu organik; pazarlamaya hiç yatırım yapmadık ”dedi..

Hola’nın DNA’sı, çalışanların aldıkları her eylemin arkasında iyi düşünülmüş bir nedene sahip olan farkındalığa odaklanmaları gerektiğini söylüyor. Arik, “Bu, kullanıcının neye ihtiyacı olduğuna bağlı olarak gelecekteki iyileştirmelere izin veriyor,” dedi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me