Хмара маркетингу Oracle допомагає брендам здійснювати найкращі кампанії шляхом поєднання продажів, маркетингу та даних для покращення курсу конверсії

TL; ДОКТОР: Oracle Marketing Cloud, всебічний набір програм, керованих даними, створює залучення клієнтів, оркеструє досвід, а також вимірює дані та аналітику для оптимізації досвіду бренду клієнтів. Прагнучи допомогти бізнесу привернути та утримати ідеальних клієнтів, кожен продукт вносить додаткові відомості про те, як бізнес може покращити свої кампанії. Oracle Marketing Cloud підсилює кращі практики десятками онлайн-курсів навчання і навіть нагороджує своїх найуспішніших та інноваційних клієнтів.

Розпочинаючи масові маркетингові кампанії для всієї своєї аудиторії, провідний виробник ПК Lenovo потрапляв у ту саму маркетингову пастку, як і стільки інших компаній у минулому.

Загальний підхід не набрав тяги серед споживачів, і Lenovo заручився послугами Oracle Marketing Cloud для збору даних про те, як краще будувати стосунки один на один зі своїми клієнтами..

Комплект продуктів Oracle надає маркетологам вичерпні дані та інструменти автоматизації міжканальної кампанії для керування маркетингом, який залучатиме, залучає та утримує лояльних клієнтів, які часто перетворюються на прихильників бренда..

Тепер Lenovo бачить нечувану 65% відкриту ставку в електронних кампаніях, новий дохід та зростаюча база задоволених клієнтів.

“Oracle надала нам платформу, яка дозволяє нам брати дані з багатьох різних джерел, агрегувати їх та упорядковувати повідомлення на основі поведінки та вподобань замовника”, – сказала у своєму відгуку директор відділу маркетингу реагування Дженніфер Даунс.

Продукти Oracle спрощують маркетинг, підключаючи дані та клієнтів

Наприкінці 2016 року Oracle оновив свої служби Marketing Cloud, щоб включити новий користувальницький інтерфейс для координації кампаній та новий інструмент тестування та оптимізації мобільних додатків.

Логотип Oracle Marketing Cloud з графікою

Маркетингова хмара Oracle – це набір програм, які надають маркетологам всебічний огляд ефективності кампанії.

Разом удосконалення допомагають компаніям вирівнювати та керувати маркетинговою діяльністю на веб-каналах, мобільних пристроях та електронній пошті. Маркетингова хмара допомагає компаніям отримувати все більш персоналізований досвід клієнтів, збираючи аналітику та інформацію для вдосконалення стратегій кампанії.

Eloqua: Автоматизація маркетингу та персоналізовані кампанії

За допомогою оновленого інтерфейсу користувачі Eloqua можуть використовувати полотно перетягування для відображення кожного кроку кампанії. Маркетологи використовують керовану даними аналітику для автоматизації робочих процесів та створення адаптивних поїздок клієнтів. Основні функції Eloqua включають:

 • Орієнтація та сегментація
 • Ведучий менеджмент
 • Маркетинговий вимір
 • Вирівнювання продажів та маркетингу
 • Веб-маркетинг

Провідні інструменти управління допомагають користувачам Eloqua залучити потрібну аудиторію в потрібний час. Сегментуючи свою широку базу клієнтів та орієнтуючись на конкретні профілі споживачів, ви можете визначити найвигідніші комбінації профілів клієнтів та стратегій кампанії..

Відповіді: досвід роботи між клієнтами

За допомогою Responsys маркетологи можуть керувати кампаніями на різних пристроях та каналах. Responsys допомагає визначити та керувати точно орієнтованими сегментами аудиторії та упорядкувати їх шлях через вашу маркетингову програму. Ось деякі основні компоненти Responsys:

 • Маркетинг по електронній пошті
 • Оркестровка програми
 • Тестування електронної пошти електронною поштою
 • Мобільний маркетинг
 • Аналітика та розуміння
 • Комерційний маркетинг

Керуючи електронними, мобільними, соціальними, веб-та медійними рекламними кампаніями в Інтернеті, Responsys дозволяє компаніям розробляти та розгортати спеціальні повідомлення для потенційних клієнтів на основі наявних показників.

BlueKai: Управління даними та прийнятні статистичні дані

Центр даних про всі речі та аналітики BlueKai консолідує уявлення аудиторії з різних джерел у набагато простіший формат для маркетологів. До можливостей продукту BlueKai належать:

 • Аналітика аудиторії даних
 • Відстежуйте клієнтів на різних пристроях
 • ЗМІ та екосистема даних

Доповніть свої дані більш ніж 30 фірмовими постачальниками даних на ринку даних Oracle – ви можете отримати доступ до майже 700 мільйонів анонімних профілів клієнтів та 40 000 атрибутів даних. Потім ви зможете перенаправити ці дані на цільові перспективи та уявлення про поведінку.

Maxymiser: Тестування та оптимізація веб-сайтів

Маючи один рядок коду, Maxymiser дозволяє маркетологам проводити тестування A / B або багатовимірне тестування для посилення повідомлень про кампанію. Відстежуйте та аналізуйте поведінку клієнтів на всіх каналах, щоб додатково персоналізувати їх досвід. Maxymiser найкраще підходить для:

 • Тестування та націлювання
 • Прогнозні уявлення
 • Персоналізація
 • Мобільні додатки

Інструмент прогнозування Maxymiser показує, яку частину досвіду клієнтів можна покращити, а також на кого слід орієнтуватися. Автоматичний аналіз ваших даних виявить слабкі місця в кампанії та запропонує тактику для покращення конверсій.

Курси з маркетингової хмарної академії налаштовують клієнтів на успіх

Щоб додатково забезпечити успіх вашої команди з набором програм, що працюють у хмарі, викладачі з Oracle Marketing Cloud Academy пропонують десятки класів, які діляться найкращими практиками маркетингу та реальними програмами.

Онлайн-курси охоплюють теми від міжканального маркетингу та управління даними до маркетингу, тестування та оптимізації контенту – і як програми маркетингової хмари покривають ці потреби.

Клієнти або партнери з маркетингової хмари можуть запитувати освітні пропуски для цілої команди або для приватного навчання та вибирати між класами під керівництвом інструкторів або самостійними темпами на додаток до веб-підписки на навчання.

Після проходження відповідної серії курсів, що охоплюють міжканальний маркетинг, учні можуть бути сертифіковані як майстри. Звідти майстри можуть заробляти на спеціальностях з аналізу, перетворення, залучення, орієнтації чи технологій. Ті, хто закінчив усі п’ять спеціальностей, здобувають престижну назву “Сучасний маркетинг”.

Майстри та світила отримують особливе визнання в Topliners, інтернет-спільноті, де користувачі Oracle Marketing Cloud діляться досвідом, викликами та ідеями.

Oracle визнає досягнення клієнтів нагородами Markie

Щорічно протягом останнього десятиліття Oracle визнавав творчі, інноваційні та ефективні маркетингові кампанії, роздаючи Markie Awards на щорічній конференції «Сучасний досвід маркетингу». У 2016 році, на десяту річницю Markies, Lenovo взяв додому один з найкращих призів за кращу екологічну маркетингову екосистему. Більше 350 команд увійшли до таких категорій, як найкраще використання даних про аудиторію, найкращий досвід роботи з мобільними пристроями та найкраща вирівнювання продажів та маркетингу.

Зараз Lenovo використовує Oracle Marketing Cloud для багатоканальних маркетингових кампаній, щоб підтримувати інтерес клієнтів між новинками та випусками продуктів.

“Є багато платформ, які можуть робити електронну пошту, і є платформи, які можуть відображати, але наявність окремих платформ дійсно ускладнює наведення послідовності в повідомленні і кому ви його доставляєте”, – сказала Дженніфер. “З Oracle ми маємо єдиний погляд наших клієнтів”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me