Хмарні послуги Steadfast у простоті: як компанія використовує VMware NSX для надання унікальної цінності для малого та середнього бізнесу

TL; ДОКТОР: Steadfast, спеціалізований постачальник гнучких хмарних середовищ, інфраструктурних рішень та керованих сервісів, розробив свою найновішу хмарну платформу для надання унікальних переваг для клієнтів малого та середнього бізнесу. Компанія Steadfast Simplicity Cloud Services використовує нове програмне забезпечення VMware та платформу NSX, щоб забезпечити клієнтам необхідну надійність, спритність та масштабованість. Плануючи створення багатостороннього хмарного середовища з підтримкою NSX, Steadfast зобов’язаний надавати виняткову цінність для МСП у всьому світі.

Публічний, приватний, гібридний – о, мій! Що стосується хмарних розгортань, то у підприємств може здатися запаморочливою кількість варіантів. Але, на думку експертів Steadfast, вибирати не потрібно: майбутнє, безумовно, гібридне.

Гібридна хмарна інфраструктура, яка складається з поєднання приватних та публічних платформ, дозволяє підприємствам одночасно насолоджуватися кращими з обох світів. Часто такий підхід покращує спритність, масштабованість та надійність мережі в цілому.

Непохитний логотип

У сервісах Simplicity Cloud Steadfast використовується VMware NSX для доставки певних центрів обробки даних.

З цією метою сервіси Simadity Cloud Steadfast можуть бути побудовані на замовлення для об’єднання декількох платформ у гібридному хмарному середовищі, включаючи локальну інфраструктуру, VMware vClouds та публічні хмарні сервіси (такі як Amazon Web Services або Microsoft Azure). Експерти з гібридної хмарності компанії зараз використовують новий VMware NSX для доставки віртуалізованих мережевих та безпекових рішень, що підтримують визначений програмним шляхом підхід до центру обробки даних.

І вони роблять це, щоб забезпечити унікальну цінність для своїх клієнтів малого та середнього бізнесу (МСП).

“Так багато малих і середніх підприємств поки що не перенесли багато нічого на хмарні сервіси, і вони цього не роблять, оскільки налаштування занадто складна”, – сказав Карл Циммерман, генеральний директор Steadfast. “Зараз ми можемо практично створити цілком визначений програмним забезпеченням центр обробки даних, де вони в основному можуть тиражувати речі, які вони вже роблять у себе вдома. Це робить перехід набагато комфортнішим ».

Просуваючись вперед, Steadfast буде продовжувати використовувати NSX у своїх сервісах Simplicity Cloud для забезпечення віртуалізованих мереж та підвищення безпеки. Керовані послуги компанії гарантують, що МСП досягають оптимізованих показників роботи та підвищують загальну вартість. Плануючи створення багатостороннього хмарного середовища з підтримкою NSX, Steadfast прагне поставити передові технічні рішення в межах досяжності для МСП у всьому світі.

Платформа віртуалізації та безпеки мережі для SDDC

Едвард Суар, старший стратег з технологій Steadfast, заявив, що NSX – це революційна технологія, яка представляє зміну парадигми в роботі мереж для МСП.

«Їх мережі надзвичайно складні; вони можуть залучати 20 років застарілого дизайну, і це справді принципова зміна для їх віртуалізації “, – сказав він. “Але переваги очевидні: щойно вони перев’язуються та перетворюють із своїх конструкцій з розмовляннями на північний, південний, східний, західний дизайн, це додає безпеку, функціональність та мобільність”.

Карл сказав, що NSX в певних відношеннях порівнянна з хмарою. “Я дивлюсь на хмару як на аналогічному рівні, на іншому рівні, з NSX в тому, що визначений програмним центром даних – це справді віртуалізація мережевого компонента, подібно до того, що хмара робить для голого металу”, – сказав він.

Хмара VMware перевірена

Steadfast пропонує послуги VMware Cloud Verified.

Це забезпечує ніколи не бачені рівні спритності та доступності, економлячи як час, так і ресурси. За допомогою NSX, Едвард сказав, що клієнти часто працюють та працюють у дні, а не тижні. “Ви дивитесь на розгортання, яке раніше розробляло та надсилало б багато тижнів. Сьогодні ці розгортання розробляються частково в процесі визначення з клієнтом, а потім через кілька днів можуть бути перенесені на апаратне забезпечення, яке вже існує. “

Мета Steadfast – поєднувати передові технології та керовані сервіси, що дозволяють лідерам бізнесу зосередитись на своїх основних компетенціях.

“З NSX плюс наша команда, у нас є технології, які дозволяють бізнесу робити багато в чому так, як вони робили, але ми також маємо команду, яка може переконатися, що перехід відбувається не просто плавно, а таким чином, що бізнес може повністю скористатися всіма технологіями », – сказав Едуард.

Визначте політику безпеки на рівні ВМ за допомогою мікросегментації

NSX приносить клієнтам додатковий рівень безпеки, розділяючи віртуальні мережі на неймовірно малі сегменти, які логічно виконуються незалежно від фізичного розташування мережі. Процес, який називається мікросегментацією, запобігає розповсюдженню порушень у різних частинах мережі.

“У традиційних умовах, навіть у багатьох хмарних умовах, ви дивитесь на брандмауер перед вашою інфраструктурою”, – сказав Едуард. “За допомогою мікросегментації ви говорите про індивідуальну політику для кожного VM, робочого навантаження чи програми в середовищі NSX.”

Це означає, що трафік з півночі на південь (трафік клієнт-сервер між центром обробки даних та іншою мережею) захищений політикою на додаток до трафіку схід-захід (трафік сервер-сервер у центрі обробки даних). Ці передові технології потребують великих витрат, але Едвард сказав, що Steadfast допомагає бізнес-лідерам зрозуміти цінність, яка поставляється разом з ними.

“З ІТ-хлопцями це дуже просто – це або продуктивність, або це не”, – сказав він. “Але для ваших керівників бізнес-рішень виклик пояснює, що є релевантним – ви повинні показати їм цінність, яка для них щось означає”.

Завдяки простому хмарному сервісу Steadfast та NSX ця цінність включає безліч інших можливостей видимості та управління, високу доступність, бічну безпеку та масштабованість..

“Щоб отримати ті менші витрати у інших постачальників, ви щось втрачаєте: ви втрачаєте ці інженерні знання, ви втрачаєте це партнерство”, – сказав Карл. “Технології, про які ми говоримо, не з дешевих – VMware за них стягує премію, – але цінність, яку ви отримуєте, неймовірна.”

Карл сказав, що кожен може зайти на AWS, переключити перемикач і запустити деякі машини. Але це не означає, що вони підтримуються всебічною хмарною стратегією.

Керовані сервіси, які оптимізують продуктивність та підвищують цінність

Steadfast відомий тим, що підтримує клієнтів завдяки уважному та всебічному керованому обслуговуванню з першого дня. Як тільки клієнт звернеться до керованих мережних служб, досвідчений персонал Steadfast є готовим розпочати розробку потенційного рішення.

“Це лише частина того, що ми робимо”, – сказав Карл. “Звичайно, є витрати на міграцію, але що стосується процесу визначення обсягу, ми будемо розробляти все це з нашими клієнтами вперед, як ми вже багато років показуємо їм, як це буде працювати, перш ніж вони навіть підпишуться пунктирна лінія ».

Для МСП такий вид послуг може бути досить вражаючим. Скажімо, ви додаєте, наприклад, VLAN. “Подумайте про години, що стосуються, та потенційну людську помилку”, – сказав Карл. “У середовищі VMware ми можемо побачити, чи буде вона працювати правильно, і переконаємося, що це зайнято і виконано протягом декількох хвилин.”

Трудові та операційні витрати складаються – і Карл сказав, що ефективність роботи по-справжньому має значення, коли справа стосується суті. “Цінності завжди будуть зростати, чи то через простоту роботи, простоту управління, чи набір додаткових функцій”, – сказав він.

Едвард заявив, що компанії керують послугами за допомогою Steadfast убік з багатьох причин. По-перше, за його словами, NSX “знижує вартість комутації та брандмауера, оскільки навігація на схід-захід проти півночі-півдня економить гроші на комутації та інфраструктурі зв’язку”.

По-друге, це оптимізує зв’язок між серверами, підвищуючи продуктивність. По-третє, це забезпечує переваги безпеки та дотримання вимог. Нарешті – і ось тут непохитні кроки – NSX дозволяє користувачам приймати визначений програмним забезпеченням центр обробки даних.

Вгору Далі: багатостороннє хмарне середовище з підтримкою NSX

Джеймс Вебб, керівник директора Steadfast, заявив, що компанія доклала великих зусиль для розробки багатостороннього хмарного рішення для тих, хто шукає визначений програмним центром даних. Рішення сильно залежатиме від NSX, що стверджує Steadfast – це майбутнє управління центром обробки даних.

“Наш новий поштовх – це багатостороннє хмарне середовище з підтримкою NSX”, – сказав він. «З того, що я можу сказати, ми будемо одними з перших, хто випустив на ринок цю конкретну реалізацію NSX на рівні постачальника».

Звичайно, не існує жодного рішення для кожного МСП – найчастіше найкращим рішенням є індивідуалізована установка з урахуванням потреб клієнтів. “Це може означати, що для клієнтів все ускладнюватиметься, але саме тому ми тут: об’єднати технології та людей, щоб кожен міг використовувати наші рішення найкращим чином”, – сказав Джеймс.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me