HostZealot та генеральний директор Даніель Ієромка застосовують пристрасний підхід до підтримки клієнтів під час створення глобальної мережі веб-хостингу

TL; ДОКТОР: Названий завдяки фанатичному ентузіазму компанії щодо підтримки веб-сайтів клієнтів в Інтернеті з блискавичною швидкістю, HostZealot прагне надати більш персоналізовану альтернативу масовим хостинг-провайдерам. Генеральний директор Даніель Ієромка поділився прихильністю компанії до створення потужної та економічно вигідної глобальної мережі, яка, поряд з ефективною автоматизацією та корисною підтримкою клієнтів, призвела до стабільного, простого зростання.

Коли Даніель Ієромка працював у компанії, яка займається аутсорсингом ІТ, розробкою та технічною підтримкою, йому регулярно потрібно було шукати інфраструктуру веб-хостингу та сервери для інших підприємств. Однак через деякий час його бажання зв’язатися з клієнтами надихнуло його на страйк самостійно.

“Я зрозумів, що можу зробити щось більше, ніж просто надавати послуги клієнтам, з якими я не маю контактів”, – сказав він. “Ми почали з нуля з декількома орендованими серверами і почали надавати веб-хостинг та спеціальні сервери”.

Даніель запустив HostZealot в 2009 році і швидко зростав разом з невеликою, але лояльною клієнтською базою – як бізнес клієнтів рос, так і зростали потреби в хостингу. Сьогодні HostZealot підтримує вісім пунктів присутності у всьому світі, включаючи Лондон, Гонконг та Сіетл. Як випливає з назви, HostZealot керується пристрастю до інновацій та співпраці у веб-хостингу.

“Це наша головна мета: поширити свій ентузіазм на те, що ми робимо”, – сказав Даніель. “HostZealot не є великим гравцем на ринку, але ми можемо бути швидшими або гнучкішими, ніж конкуренція”.

Надання зоряної підтримки, автоматизації та безпеки з 2009 року

Як найперша компанія, одні з найбільших торгових точок HostZealot – це ціноутворення, зручне налаштування та видатна підтримка клієнтів. HostZealot пропонує спільний хостинг та Linux VPS для тих, хто має менші бюджети, а спеціалізований хостинг та VPS для Windows VPS доступний для підприємств, які потребують додаткового сховища та продуктивності. Незалежно від того, який користувач плану хостингу вибирають, вони можуть автоматизувати повторювані процеси, такі як сканування шкідливих програм та резервне копіювання.

“Дуже багато клієнтів вимагають певної конфігурації, але поки сервер знаходиться в шафах, все автоматизується”, – сказав Даніель.

Графіка послуг HostZealot

HostZealot, розпочатий у 2009 році, пропонує повний спектр спільного, VPS та спеціалізованого хостингу серверів для глобальних клієнтів.

За запитом або повне адміністрування сервера технічною командою HostZealot додатково впорядковується досвід клієнтів, сказав він, додавши, що команда розробила процес розгортання максимально простий для користувачів. Завдяки такій кількості автоматизованих процесів, команда підтримки HostZealot може вирішувати залишки запитів з вражаючою швидкістю.

“Це не те, що великі компанії завжди пропонують”, – сказав Даніель. “З ними ви можете очікувати відповіді через 24 години і більше. Як правило, наша відповідь за 15 хвилин, і ми робимо все можливе, щоб доставити засіб протягом години ».

Окрім швидкої підтримки клієнтів та спрощених налаштувань, HostZealot надає спокій клієнтам завдяки підвищеній безпеці та надмірному сховищу. Кожен VPS або виділений сервер має байпасне з’єднання через IPMI або VNC, яке доступне лише призначеному користувачеві, дистанційне керування hwile для критичних дій, таких як перезавантаження, доступне на клієнтському порталі.

“Висока безпека є ключовою”, – сказав Даніель. “Усі наші сервери за замовчуванням мають доступ до IPMI, який захищений VPN, так що до нього приватно може бути підключений лише приватний клієнт”.

Підключення до блискавки через волоконну оптику

Окрім акценту компанії на підтримку, автоматизацію та безпеку, HostZealot пропонує швидкі та надійні сервери, що працюють на базі SSD та широкого кола процесорів Intel. Ці сервери в основному підтримують протокол IPv6, а шафи з’єднані між собою волоконними кабелями, щоб забезпечити достатню ємність мережі.

Волоконно-кабелі містять різні скляні полімери, що дозволяють передавати на більшій смузі пропускання та більші відстані, ніж їх попередники, що робить їх все більш популярним варіантом розміщення деяких з найбільших та найважливіших сайтів в Інтернеті.

Як остання тенденція у швидкісних підключеннях до Інтернету, волоконні з’єднання дозволяють HostZealot запропонувати деякі найшвидші доступні швидкості сервера. Надійна швидкість та продуктивність є важливими для щоденних бізнес-операцій, особливо для тих, хто покладається на віддалений доступ.

Оскільки затримка та надійний час роботи є основними питаннями для будь-якого веб-майстра, HostZealot співпрацює з CenturyLink, одним з найбільших світових волоконних операторів. Cogent, GTT, Hurricane Electric і Telia – серед інших операторів, доступних у багатоквартирній мережі. Клієнти HostZealot можуть вибрати конфігурацію висхідної лінії зв’язку, задовольняючи як цінові обмеження, так і енергетичні потреби.

“Я назвав би ці компанії основою Інтернету, оскільки вони є справді скрізь”, – сказав Даніель. “Я пишаюся тим, що уклали з ними домовленості, які допомагають нам підтримувати стабільні операції та пропонують рішення із меншою затримкою для тих, хто займається преміальними навантаженнями”.

Поліпшення UX за допомогою абсолютно нового клієнтського порталу

З часу створення компанії в 2009 році HostZealot зазнав декількох змін та розширень, щоб задовольнити постійно зростаючі потреби власників сайтів. Остання зміна передбачає новий клієнтський портал, який надалі автоматизує такі завдання, як налаштування сервера та реєстрація SSL. З терміном GDPR на горизонті, Даніель заявив, що сертифікати SSL є першочерговими для власників сайтів.

“Ми вклали багато роботи на наш клієнтський портал, який базується на деяких рішеннях, які вже є на ринку, як WHMCS та Solus”, – сказав Даніель.

Скріншот порталу клієнтів HostZealot

Нещодавно HostZealot запустив новий, створений на замовлення портал управління обліковими записами для клієнтів, щоб підкреслити зручність використання.

Компанія також готується до запуску модуля фінансування рахунку влітку 2018 року, розробленого для того, щоб надати клієнтам HostZealot всебічний огляд щомісячних витрат та запланованих термінів відновлення обслуговування..

Окрім детальної статистики використання та більш передбачуваних платежів, клієнти можуть планувати більш точні бюджети та краще оцінювати масштаби. Як завжди, за словами Даніеля, ці вдосконалення надихаються відгуками клієнтів.

“З кожним днем ​​ми отримуємо зворотній зв’язок і намагаємось розібратися, як надалі покращити роботу користувачів”, – сказав він. «Наша основна увага приділяється клієнту. Вони завжди виходять першими ».

Вгору Далі: Новий сайт для багатомовної підтримки

Окрім нового порталу для клієнтів, HostZealot проводить капітальний ремонт свого веб-сайту, щоб включити базу знань та поглиблені публікації блогу для зручності клієнтів. Додаткова інформація допоможе клієнтам самодіагностувати та виправити деякі найпоширеніші проблеми, за словами Даніеля, який додав, що сайт буде тісно пов’язаний із оновленим порталом облікових записів та системами підтримки..

“Як тільки ми запустимо веб-сайт, наступним кроком стане додавання нових мов до підтримки клієнтів”, – сказав він.

По мірі того, як клієнтська база HostZealot зростає та диверсифікується, потреба у більш локалізованих серверах та мовах підтримки стає очевиднішою, зазначив Даніель. В даний час компанія пропонує підтримку англійською та російською мовами, але зростаюча база клієнтів у Північній Америці та Європі означає, що HostZealot незабаром додасть іспанську та німецьку підтримку.

Даніель також розповів, як HostZealot знаходиться на ранніх стадіях розробки платформи управління інфраструктурою, яку може використовувати будь-яка організація – включаючи інші хостинг-компанії – з незалежними серверами..

“Коли ви постачальник, який працює з декількома центрами обробки даних та компаніями, вам потрібно керувати всім в різних клієнтських областях”, – сказав Даніель. “Наприклад, за допомогою місця для стелажів ви вводите все наявне обладнання, і воно буде відслідковувати запасні частини”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me