Хто робить WordPress?

Коли хтось говорить про безкоштовний інструмент для ведення блогів та керування вмістом на основі MySQL та PHP, перше, що спадає на думку, це WordPress. З цього приводу, коли люди говорять про систему управління контентом або веб-сайт взагалі, тематика WordPress отримує голову.

Граючи мамою на більш ніж 60 мільйонах веб-сайтів, WordPress – це номер-1 у світі. Насправді WordPress працює понад 22% веб-сайтів у всьому світі.

Це момент “Натисніть на кнопку”

У 2003 році WordPress був вперше випущений Майком Літлом та Меттом Малленвегом як форк та офіційний наступник кафелога, більш відомий як b2..

Вперше його написав Мішель Валдрігі в PHP, щоб використовувати разом з MySQL. Тільки через рік Валдрігі перестав оновлювати блог b2, що спонукало тоді 18-річного Малленвега, який використовував b2 у той час, запустити свою вилку.

Оскільки b2 був GPL, Малленвег зміг розробити програмне забезпечення b2, щоб оновити його та задовольнити власні потреби в блогах, тим самим усуваючи проблеми, з якими стикаються веб-видавці.

Решта, як кажуть, – це історія WordPress.

Робота з CNET

У жовтні 2004 року Малленвег кинув навчання з коледжу і переїхав з Х’юстона до Сан-Франциско, щоб працювати в CNET і допомагати їм в блогах та різних інших пропозиціях для ЗМІ.

Через кілька днів Малленвег оголосив програму bbPress, яку він написав з нуля.

Mullenweg та команда WordPress випустили WordPress 1.5 Strayhorn у 2005 році. Випуск разом із ним представив нові теми, можливості модерації та новий дизайн інтерфейсу та бекенда. Пізніше Малленвег покинув CNET у жовтні 2005 року.

Запуск Automattic Inc.

Компанія Automattic Inc. була заснована компанією Малленвег у 2005 році.

Ідея, що стоїть за фундацією веб-розробки Auttomatic Inc., здебільшого полягала у створенні парасольової групи, яка підтримувала б багато розробників з відкритим кодом; однак це не було б неприбутковою справою, оскільки це матиме більший вплив на світ як прибуток.

Коротше кажучи, бачення однієї людини (Метт Малленвег) – налаштування настільки ж просто, як Blogger, розбираючи аналогічно TextPattern, а також гнучкість та хакабельність MovableType та b2 перетворили світ веб-видавництва, як ми це знаємо.

Маркетинг та тяга

Важливість технічної підтримки ніколи не може бути підірвана.

Причина, що Малленвег до цього часу був успішним, полягає в тому, що він вірить у технічну підтримку, буквально, і був єдиним представником підтримки на форумах WordPress на ранніх етапах розвитку WordPress..

Це, у свою чергу, дозволило йому отримати доступ до тих користувачів, які надаватимуть свій внесок у сервіс, що дозволило йому визначити пріоритет його розвитку, роблячи його щоразу кращим та кращим..

Розмова з користувачами, перегляд їх, як вони користуються послугою, їх прослуховування, а потім робота над тим, щоб допомогти їм, все важливо для побудови тяги. Ця стратегія була і є стратегією Малленвега, і вона дає набагато кращі результати, ніж просто розглядати ідеї в рефераті.

Метт Малленвег витрачає величезну частину свого часу, взаємодіючи з користувачами по-своєму, і саме тому він зміг підібрати питання, що хвилюють, та вирішити їх. Ось чому його вважають одним із піонерів Мережі.

Як це підтримується?

WordPress вперше розпочався виключно для ведення блогів, але з того часу перетворився на систему управління вмістом. Завдяки безлічі тем, віджетів та плагінів WordPress, здається, обмежений лише уявою людини.

Як безкоштовна платформа з відкритим кодом, програмне забезпечення покладається лише на рівну підтримку спеціальної інтернет-спільноти, яка також включає тестери WordPress та групових волонтерів, окрім основної підтримки WordPress.org.

Метт Малленвег та Майк Літл були співзасновниками проекту. Основні розробники або провідні розробники WordPress включають Метта Малленвега, Райана Борена, Марка Джакіта, Ендрю Озза, Ендрю Начіна та Пітера Вествуда.

Крім них, є команди дизайнерів, що розробляють документацію та підтримку, а також група старших розробників emeriti серед інших.

Досягнення WordPress

Немає заперечень, що WordPress перейняв світ блогів та CMS. Щоб отримати уявлення про його популярність, за станом на січень 2014 року WordPress версії 3.8 було завантажено понад 16 мільйонів разів.

Деякі з найбільш популярних веб-сайтів, які використовують WordPress, – це WordPress.com, WordPress.org, Outbrain.com, Zedo.com, Naver.jp, Clickbank.com, Clicksor.com, Techcrunch.com, Getresponse.com, Goodgamestudios.com, Pcmag.com, India.com та Indianexpress.com.

Це стосується лише розширеного охоплення WordPress як повноцінного ведення блогів, CMS та веб-хостингу. WordPress VIP – це інструмент цифрової публікації за замовчуванням для великих видавничих компаній, таких як Forbes.com.

Якщо вам подобаються номери, WordPress працює на кожному кожні шість веб-сайтів, який стосується майже 60 мільйонів людей, а приблизно 100 000 нових веб-сайтів з’являються щодня.

Зараз WordPress привертає понад 330 мільйонів відвідувачів. Так, це 330 мільйонів відвідувачів щомісяця, які переглядають 3,4 мільйона веб-сторінок.

Джерела фотографії: telegraph.co.uk

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me