Hızlı, Güvenilir ve Ölçeklenebilir: VernalWeb’in SSD Destekli Barındırma Çözümleri, Başlangıç ​​Şirketlerinin Kolaylıkla Çevrimiçi Durum Oluşturmasına ve Korunmasına Yardımcı Olur

TP; DR: Bangladeş merkezli VernalWeb, 2014 yılında yüksek performanslı paylaşılan, bulut, sanal ve özel barındırma çözümleri sunmak için kuruldu ve yeni şirketlere çevrimiçi varlıklarını kurma ve büyütme yetkisi veriyor. Kuruluşundan bu yana geçen beş yıl içinde, müşteri merkezli şirket, kullanıcıların çevrimiçi varlıklarını iş büyümesine paralel olarak ölçeklendirmelerine yardımcı olmak için çalıştı. Düşük fiyat noktaları, duyarlı destek ve yönetilen hizmetler portföyü ile şirket, dünya çapındaki müşteriler için çevrimiçi pazarlara giriş engellerini kaldırıyor.

Dijital çağın çoğu kullanıcısı için, akıllı telefonlar gün boyunca eşlik ediyor. Araştırma her şeyi söylüyor: Yakın zamanda yapılan bir ankette ankete katılan yetişkinlerin% 71’i cep telefonlarıyla ya da yanında uyuduklarını söyledi ve 3 kişiden 1’i gecenin ortasında onları kontrol etmeyi kabul etti. Hikaye gün doğumunda aynı, 5 akıllı telefon kullanıcısının 4’ünün uyandıktan sonra 15 dakika içinde telefonlarını kontrol ettiğini gösteren raporlarla.

Aynı zamanda, tüketicilerin çoğu ürün ve hizmet ararken internete yönelmektedir. Rekabet avantajı elde etmek isteyen girişimciler için bu istatistikler yadsınamaz bir gerçeğin altını çiziyor: Günümüzün teknoloji odaklı dünyasında bir web sitesi oluşturmak yeterli değil. Modern tüketicinin dikkatini çekmek için, işletmeler hem gece hem de gündüz kapalı kalma sürelerinden kaçınmalıdır..

Güvenilirlik ve 7/24 destekle tanınan VernalWeb gibi şirketler, işletmelerin tam da bunu yapmasına yardımcı oluyor. Kurucu Saief Mahmud, yüksek performanslı hosting çözümleri, bilgili müşteri desteği ve cüzdan dostu fiyatlar sunmak amacıyla 2014 yılında gelişen Bangladeş hosting pazarına girdi..

“Bangladeş hosting endüstrisindeki boşluğu, yeni başlayanların çevrimiçi olmalarına ve karşılaşabilecekleri sorunları hızla çözmelerine yardımcı olmak için mükemmel müşteri desteği sağlayarak denedik” dedi..

VernalWeb, kuruluşundan bu yana geçen beş yıl içinde müşteri odaklı yaklaşımını paylaşılan, bulut, sanal ve özel barındırma çözümleri sunmaya devam etti. Şirket güvenilir, duyarlı destek ekibi ve% 100 memnuniyet garantisi ile gurur duymaktadır.

Uygun fiyat noktaları ve yeni yönetilen bulut hizmetleriyle VernalWeb, hem yeni başlayanlar hem de yerleşik işletmeler için çevrimiçi pazarlara girişteki engelleri kaldırmaya devam ediyor.

Müşteri Merkezli Paylaşılan, Bulut, Sanal ve Özel Hosting

VernalWeb’in barındırma çözümleri portföyü, işletmelere çevrimiçi olarak çalışmaya başlamak için ihtiyaç duydukları her şeyi sunar. Saief, birçok müşterinin, şirketin ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL sertifikaları içeren SSD destekli ortak planlarıyla başladığını söyledi. Acil bir durumda, şirketin otomatik yedekleme sistemi, müşterilerin değerli verileri asla kaybetmemelerini sağlamak için dosyaları ve veritabanlarını depolar – ve geri yükleme işlemi ücretsiz olarak tamamlanır.

Sitenizi oluşturmak için yardıma mı ihtiyacınız var? VernalWeb’in şirket içi tasarım ekibi & geliştiriciler gerektiğinde özel web siteleri sunmak için kullanılabilir. Şirket ayrıca, WordPress, Joomla ve Drupal gibi içerik yönetim sistemleri için optimize edilmiş bir dizi barındırma planı sunuyor; Magento, OpenCart ve PrestaShop gibi e-ticaret platformlarına yönelik planlar.

EzzyTech'in SSD tabanlı paylaşımlı barındırma çözümlerini gösteren banner

Şirketin SSD destekli paylaşılan planları arasında ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL sertifikaları bulunur.

Ancak VernalWeb, müşteriler çalışmaya başladıktan sonra vazgeçmez. Sonuçta, çevrimiçi işletmeler için ölçeklendirilememesi pahalı bir kabus olabilir – e-ticaret sitenizin bir trafik akışı (daha fazla satış!) Alması ve hızlı bir şekilde çökmesi durumunda nasıl hissedeceğinizi hayal edin. Arıza sürelerinin yüksek itibar ve parasal maliyetlerini kabul eden VernalWeb, işinize ayak uyduran güvenilir, esnek çözümlerle hızlı büyümeyi karşılamak için mükemmel bir ölçeklenebilir platform oluşturdu.

“Müşterilerimizin çoğu paylaşılan barındırma ile başlıyor ve işletmeleri büyüdükçe buluta, VPS’ye ve özel çözümlere geçiyor” dedi..

Örneğin, şirketin bulut barındırma ortamı uygun bir fiyatla dikkate değer bir şekilde ölçeklenebilir. Üst düzey kontrol ve istikrar için VernalWeb’in yönetilen VPS planları tutarlı performans sağlar. Hız, güvenlik ve ölçeklenebilirlik için tamamen optimize edilmiş şirketin özel sunucuları, büyük veritabanlarını barındırmak ve yoğun trafiği yönetmek için mükemmeldir. Şirket Montreal ve Singapur dışında paylaşımlı hosting sunuyor; Los Angeles, New York ve Hollanda’da VPS vis veri merkezlerini yönetti; ve Los Angeles, New York ve Miami’deki veri merkezlerinden özel olarak barındırılması.

Zamanınıza Değer Veren Güvenilir, Duyarlı Destek Ekibi

ABD hizmetlerinin% 44’ünün kötü hizmet aldıktan sonra işlerini başka bir yere götüreceğini düşünerek müşteri hizmetlerinin bir barındırma şirketinin başarısı üzerindeki etkisini inkar etmek zordur. Son raporlar, trendin yakında yavaşlama olasılığının olmadığını gösteriyor: 2020 yılına kadar, müşteri deneyiminin tüketiciler için fiyattan, hatta ürünün kendisinden daha değerli olacağı öngörülüyor..

Tek bir olumsuz etkileşimin bir müşteriyi iyilik için uzaklaştırabileceğini fark eden VernalWeb’in arkasındaki ekip, müşterilerin bir destek bileti, telefon görüşmesi veya canlı sohbet yoluyla ulaşıp ulaşmadığını sürekli olarak mükemmel bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Şirket, şirket içi uzmanlarını 24 saat boyunca barındırma ile ilgili herhangi bir sorunla ilgili müşterilere yardımcı olmak için eğitiyor.

Destek, güvenlik ve performansı temsil eden logolar

Müşteri hizmeti VernalWeb’in en önemli farklılaştırıcısıdır, bunu güvenlik ve performans takip eder.

Göçler, yeni bir sunucuya geçmenin en zorlayıcı yönlerinden biri olabileceğinden VernalWeb, onları ücretsiz göçler ve otomatik sağlama ile mümkün olduğunca acısız hale getirmeyi amaçlıyor. Tabii ki, geçişi kolaylaştırmak için şirketin 7/24 destek ekibi mevcut.

VernalWeb web sitesindeki yorumlar, şirketin teknik destek ekibinin duyarlı doğasını kanıtlamaktadır. “Web sitemle büyük bir güçlük yaşadıktan sonra VernalWeb ile karşılaştım,” dedi müşteri Monjur Morshed şirketin web sitesinde bir incelemede. “Beni VernalWeb’e sadık bırakan şey, teknik ekibiydi – destek ararken her zaman ulaşılabilirdi – ve aynı zamanda kesinti olmadan sunucuların istikrarı.”

% 100 Memnuniyet Garantisi ile Birleştirilmiş Düşük Fiyat Noktaları

Girişimcilerin çabalarını finanse etmek için genellikle kendi tasarruf hesaplarına girmeleri bir sır değildir. Küçük İşletme İdaresi’ne göre, kişisel ve aile tasarruf hesapları, ticari büyümeyi finanse etmek için kullanılan en yaygın sermaye kaynağıdır ve bunu karlar ve varlıklar, finansal krediler ve kredi kartları takip etmektedir. Küçük işletmelerin% 23’ünün parasının bitmesi nedeniyle başarısız olduğu göz önüne alındığında, girişimciler bütçelerini yakından izlemek zorundadır.

VernalWeb, uygun fiyatlarla kapsamlı hosting paketleri sağlayarak yeni başlayanlara bu konuda bir adım atıyor. Örneğin, şirketin paylaşılan cPanel web barındırma, temel bir paket için ayda 1,88 $ gibi düşük fiyatlarla başlar. Yönetilen hosting paketleri bile bütçeye uygun, yönetilen WordPress hosting ayda 7,95 dolardan başlıyor ve sanal özel sunucuları ayda sadece 35,95 dolara yönetiyordu.

Saief, tüm paketlerin şirketin% 100 memnuniyet garantisi ile desteklendiğini söyledi. “Uzmanlarımız, işletmenizin barındırma altyapısını bir üst seviyeye taşımaya kendilerini adamışlardır” dedi. “Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir.”

Şirketin garantisi, VernalWeb’in kendileri için uygun olmadığını düşünen herhangi bir müşterinin 30 gün içinde tam bir geri ödeme alabileceğini belirtir – soru sorulmamıştır. Güvenilirliği sağlamak için, şirket ayrıca, şirketin web sitesine göre, onarımlara izin vermek ve kaçınılmaz durumları ele almak için her ay% 0,1 güvenlik ağına izin veren% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar..

VernalWeb’deki Yenilikler: Uygun Maliyetli Yönetilen Bulut Hosting Hizmeti

Saief, VernalWeb’in, istemci sitelerinin performansını artırmak için en son teknoloji kullanılarak tasarlanan SSD destekli bulut barındırma özelliği ile hızla tanındığını söyledi. Şirketin en yeni teklifi – tamamen yönetilen bir bulut platformu – temel dosyaları önbelleğe almak ve sitelerin daha verimli çalışmasını sağlamak için bir hız yükseltici eklentisi de içerir.

Şirketin yeni yönetilen bulut barındırma hizmetleri, aylık 2 GB RAM ve 30 GB SSD depolama alanına sahip 49,95 ABD doları başlangıç ​​planı; 12GB RAM ve 192GB SSD depolama alanı ile aylık 129,95 ABD doları iş planına.

Bu planlar, girişimcilerin teknoloji odaklı dünyamızda rekabet avantajı kazanmalarına yardımcı olma misyonunun bir parçası olarak şirketin sunduğu en yeni araçları temsil etmektedir. Tabii ki, VernalWeb’in hem gündüz hem de gece için bilinen aynı 7/24 destekle destekleniyorlar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me