Ім’ячек: другий за величиною реєстратор домену у світі продовжує зобов’язання обслуговувати підприємців за допомогою хостингових рішень на високому рівні

TL; ДОКТОР: Коли Річард Кіркендалл заснував Namecheap майже два десятиліття тому, він створив мультикультурну компанію, яка має перспективне ставлення. Namecheap швидко став одним з найбільших у світі реєстраторів доменів, статус, який отримав головним чином команда веб-експертів компанії, розташованих по всьому світу. Сьогодні, приділяючи велику увагу доставці інноваційних веб-продуктів для підприємців, стартапів та SMB, Namecheap продовжує обслуговувати клієнтів у всьому світі своїми новими потужними хостингами та WordPress пакетами. Нещодавно ми сіли з керівником відділу зв’язків з громадськістю та комунікаціями Namecheap Дереком Муссо, який сказав нам, що компанія присвячена наданню власникам сайтів веб-рішень, необхідних для трансляції своїх брендів на інтернет-ринку.

У 2000 році у техно-ентузіаста та підприємця Річарда Кіркендал виникла нова ідея. Він вважав, що запорукою успішного технологічного починання було створення різноманітної команди експертів, котрі були готові забезпечити зоряний досвід клієнтів. І він мав рацію. Компанія Річарда, Namecheap, витримала випробування часом у жорсткому конкурентному просторі.

“Приватній технологічній компанії досить рідко виповнилося 18 років, але ось ми – другий за величиною реєстр роздрібної торгівлі в світі”, – сказав Дерек Муссо, керівник відділу PR & Зв’язок.

Однією з причин Namecheap знайшов такий тривалий успіх – це унікальна культура компанії.

Дерек Муссо з головою і логотип Namecheap

Дерек Муссо від Namecheap повідомив, що компанія присвячена розробці нових веб-рішень для задоволення потреб клієнтів.

Дерек сказав нам, що команда Namecheap розповсюджена по всьому світу. Він працює в Нью-Йорку, керівник відділу маркетингу в Греції, а керівник відділу SEO живе у Великобританії.

“Наша міжнародна команда дає нам іншу точку зору”, – сказав Дерек. “Члени команди мають змогу дізнатися один одного та які типи веб-технологій шукають різні групи користувачів з, скажімо, Європи та Азії”.

І саме ця унікальна точка зору призводить до створення ряду рішень, орієнтованих на клієнтів. Як випливає з назви компанії, доступні домени вже давно є хлібом та маслом Namecheap. Однак, тримаючи вухо до основи, щоб дізнатися, які типи рішень потрібні клієнтам, Namecheap потрапив у хостинг-гру – і з великим успіхом.

Нові пакети “Зоряні” надають потужний та надійний хостинг

Бути відкритим до нових ідей має багато переваг, і Дерек сказав нам, що одним з найбільших є спритність та можливість змінити курс, щоб задовольнити попит клієнтів..

“Одне з речей, які Namecheap зробив на початку, – це розширення своїх продуктів”, – сказав Дерек. “Ми виявили, що багато веб-розробників купували у нас веб-домени, тому для нас це був природний перехід на хостинг”.

Знімок екрана списку функцій плану зіркового хостингу

Пакети хостингових пакетів Stellar Namecheap наповнені функціями, які допомагають компаніям транслювати свої торгові марки в Інтернеті.

Всі пакети Stellar поставляються з cPanel, доступом до WordPress, найновішою технологією сервера Dell та командою підтримки клієнтів, яка доступна 24/7 за допомогою чату в прямому ефірі.

Namecheap пропонує три спільних хостинг-пакети: Stellar, Stellar Plus і Stellar Business. Починаючи з всього декількох доларів на місяць, усі три плани містять нерегульовану пропускну здатність, безкоштовне доменне ім’я, підписку на WhoisGuard та сертифікати SSL.

На додаток до вищезазначеного, Stellar Plus включає немерований простір на диску з прискореним SSD та необмежену кількість веб-сайтів, в той час як Stellar Business включає 50 ГБ чистого дискового простору на SSD, покращену продуктивність для споживачів та двічі щоденних резервних копій..

EasyWP: просте і швидке рішення WordPress

WordPress використовує 30% усіх веб-сайтів в Інтернеті, включаючи Mercedes Benz, компанію Walt Disney, eBay та CNN. А приватні особи та підприємці будь-якої смуги звертаються до інструментів системи управління вмістом, щоб управляти своїми веб-сайтами. В результаті Namecheap розробило рішення WordPress, EasyWP, яке набирає велику тягу з клієнтами.

“EasyWP – це те, над чим ми багато працювали”, – сказав Дерек. “Це швидко зросла велика аудиторія”.

Знімок екрана функцій WPEasy

WPEasy постачає кероване рішення WordPress за частку вартості.

EasyWP робить хостинг WordPress простим і швидким. Використовуючи рішення, клієнти можуть створити та створити сайт WordPress за менш ніж 30 секунд.

EasyWP також включає три шари розширеного кешування, прості резервні копії, просту у використанні інформаційну панель та підтримує гігантський масив плагінів. Дерек сказав нам, що рішення забезпечує всі переваги керованої платформи WordPress без надмірних витрат. Вступний тариф для EasyWP працює лише 1,00 долара на місяць, а після першого року оновлення коштує лише на кілька доларів більше.

Філософія: повільний, стійкий та розумний перемагає в гонці

Основна причина, що продукти Namecheap настільки ефективні, полягає в тому, що вони створені терпінням і інтелектом. Команда не виштовхує продукцію на ринок, перш ніж вони виконали показники якості компанії. Дерек сказав нам, що головна увага приділяється наданню продуктів та послуг, які вирішують проблеми та потреби клієнтів.

“Одне, що ми робимо з позицій продукту, це те, що ми не поспішаємо виносити речі”, – сказав він. «І ми завжди тестуємо їх разом зі своєю аудиторією. Оскільки нам пощастило вже мати мільйони клієнтів, ми можемо розгортати речі інакше, ніж інші компанії. “

Таке ставлення має велике значення. Дерек сказав, що команда не переймається масовим прийняттям, якщо продукт не готовий, а EasyWP – класичний приклад цього.

“Спочатку ми розкрили це лише невеликій кількості клієнтів, які зацікавились хостингом WordPress або були будівельниками WordPress”, – сказав Дерек. «Ми вислухали їх відгуки та вдосконалили продукт на основі їх пропозицій. У той же час ми спостерігали за тенденціями на ринку і думали про різні способи, як ми могли б додати цінність, яку наші усталені клієнти люблять і залучати нових клієнтів ».

Глибокі знання клієнтів створюють продукт, який глибоко задовольняє

Зрештою, Namecheap дотримується однієї основної філософії.

“Ми намагаємось створювати продукти та послуги з нашими основними замовниками”, – сказав Дерек. «Вони – веб-профі, стартапи та підприємці. І ми завжди прагнемо запропонувати людям найкращі та найбільш конкурентоспроможні ціни ».

Але Дерек зазначив, що дешевий продукт фактично марний, якщо він не працює.

“Причина, за якою наша база клієнтів працює з нами, полягає в тому, що ми пропонуємо неймовірне обслуговування клієнтів”, – сказав він. “Якщо ви подивитеся на ShopperApproved та інші сайти з перевіреними відгуками, наші клієнти завжди оцінюють нас дуже високо. Ми завжди серед найкращих рейтингів ».

Маючи понад 1 мільйон відгуків, Namecheap має зоряні 4,6 з 5-зіркових рейтингів задоволеності. Клієнти високо оцінюють безкоштовний WhoisGuard компанії, її простий процес оформлення замовлення, ціну та практику “легкого переходу на продаж”.

Namecheap отримує чудовий рейтинг, оскільки розуміє своїх клієнтів.

“Конфіденційність є найважливішою, тому ми пропонуємо безкоштовний захист конфіденційності WhoisGuard для всіх, хто купує домени у нас”, – сказав Дерек. “Ми абсолютно повинні захищати дані та ідентичність людей. Це, мабуть, навіть важливіше всіх пропонованих нами продуктів для веб-розробок. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me