Як 365Hosts розширив свій європейський хостинг, відзначивши пріоритетні відносини з клієнтами та чуйну підтримку клієнтів

TL; ДОКТОР: Хостингові компанії, які прагнуть конкурувати на ринку, часто вирішують зменшити цінні послуги, такі як підтримка клієнтів, які безпосередньо не збільшують дохід. Але у Великобританії 365Hosts застосовується інший підхід. Постачальник хостингових рішень, що повністю керується, робить зразкову підтримку найважливішою особливістю стратегії утримання, пропонуючи конкурентоспроможні ціни. У міру зростання 365Hosts використовує зворотній зв’язок для розробки нових сервісів та функцій, які додадуть більше цінності для своїх клієнтів.

Провайдери веб-хостингу, які хочуть досягти успіху у висококонкурентній галузі, стикаються з двома важливими проблемами. По-перше, націнка на багато пропозицій послуг на занадто забезпеченому ринку може бути невеликою. По-друге, їхні бізнес-моделі зазвичай повинні виключати послуги з доданою вартістю, які не приносять доходу.

Занадто часто ця динаміка призводить до зменшення підтримки клієнтів, і внаслідок цього збільшитися може призвести до збільшення нових витрат на придбання клієнтів для компаній – що ще більше зашкодить їхнім нижчим рядкам.

Знімки екрана 365Hosts на різних пристроях

365Hosts відрізняє себе, будуючи відносини з клієнтами завдяки надійному сервісу та підтримці.

Але у Великобританії 365Hosts є інший підхід. Керівник Кріс Уінґінґтон сказав нам, що компанія не розглядає обслуговування клієнтів як центр витрат. Скоріше, фокус хоста на наданні надійної підтримки дозволяє 365Hosts вирізнятися на переповненому ринку, що залишає мало можливостей виділятися завдяки інноваціям.

“Коли ми вперше розпочали роботу, на ринку було багато веб-хостів, які пропонували або дуже дорогі, або дуже дешеві хостингові рішення”, – сказав Кріс. «Тож ми хотіли запропонувати модель хостингу, яка сподобається масовій аудиторії, але також приверне заможний кінець ринку. Тож ми пропонуємо підтримку та поради, але без витрат, які часто пов’язані з такими додатками. “

Ця філософія узгоджується з дослідженнями, які прогнозують досвід клієнтів, встановлений для того, щоб наздогнати ціну та товар як найважливіший диференціатор бренду.

Веб-сервіси, побудовані за чіткою моделлю диференціації

365Hosts має широкий спектр спільних, реселлерських та оптимізованих платформ опцій хостингу, включаючи WordPress та CloudLinux. Він також пропонує широкий спектр VPS та спеціалізованих серверних рішень – всі вони постачаються через свої центри обробки даних, розташовані по всьому світу, включаючи Великобританію, Канаду, США, Німеччину, Францію та Польщу.

Компанія, яка працює з 2010 року, постійно вивчає тенденції та зрушення на ринку та використовує можливості розширення. За останнє десятиліття 365Hosts збільшило свій слід як органічно, так і завдяки своєчасним придбанням.

Однак, на відміну від конгломератів, які купують менших хостинг-провайдерів, щоб збільшити та замовити їхні клієнтські бази, 365Hosts скоригував вгору частину своїх цін для своїх новоприбутих клієнтів – з незначними втратами клієнтів, вважає Кріс.

Скріншот 365 пропозицій для гостей

Портфоліо 365Hosts включає в себе різноманітні доступні варіанти хостингу для бізнесу.

Критичним для цього утримання є додавання вартості завдяки зразковій службі підтримки, яка залишає клієнтів задоволеними. А Кріс сказав, що задоволення часто призводить до того, що клієнти звеличують чесноти 365Hosts на платформах огляду, включаючи Trustpilot. Компанія також залучає незадоволених клієнтів від постачальників хостингу, придбаних гравцями конгломератів, і якість обслуговування яких знизилася внаслідок зміни власності.

А 365Hosts клієнтам користуються безкоштовні веб-сайти, міграція CRM та електронної пошти, реєстрація доменних імен та сертифікати SSL.

«Ми, звичайно, не бачимо підтримку як надмірних витрат. Насправді ми заохочуємо клієнтів співпрацювати з нашою командою служб підтримки – це може бути чудовим способом посилити переваги від сплати трохи вище бюджетних ставок », – сказав Кріс. “Це нагадує їм про ціну, яку вони отримують”.

Бізнес на основі завжди доступного сервісу та доданої вартості

Компанія готова спілкуватися з клієнтами в будь-який час за допомогою квитків на підтримку, телефонних дзвінків або веб-чату в реальному часі, сказав Кріс. Це означає, що для групи підтримки немає такого поняття, як контакт із клієнтами поза робочим часом – команда доступна цілодобово..

І чат в прямому ефірі перетворився на канал підтримки, який клієнти оцінюють найбільш високо.

“Наша диференціація використовується в основному завдяки підтримці клієнтів, і, маючи на увазі, ми маємо на увазі побудову справді хороших відносин з клієнтами”, – сказав Кріс. «Є дуже мало компаній, що пропонують хостинг, які пропонують підтримку в прямому ефірі до раннього ранку. Вони просто не мають економії на масштабі. З меншими хостерами з низькою ціною багато хто – це групи на одну особу, і одна людина повинна в якийсь момент перейти в офлайн, щоб спати “.

Ще одна область, де 365Hosts додає цінності, – це швидка міграція веб-сайтів – стільки ж швидко, як і в той же день, а іноді й за годину-дві.

“Клієнти не люблять бавитись, чекаючи, що робити, коли вони купують новий товар. Вони хочуть використати його відразу », – сказав Кріс.

365 Фотографії логотипу та центру обробки даних

Три центри обробки даних 365Hosts пропонують розширені функції безпеки та надмірності.

365Hosts також пропонує безкоштовні резервні копії даних клієнтів. За словами Кріса, ця домовленість вигідна всім, оскільки, якщо дані втрачаються з якоїсь причини, 365Hosts, ймовірно, втратить клієнта.

“Не пропонувати резервні копії як стандарт – це помилкова економія”, – сказав Кріс. “Дані наших клієнтів для нас такі ж дорогоцінні, як і для них.”

Компанія також інформує своїх клієнтів про проблеми з кібербезпекою шляхом оповіщення спеціальної команди Threat Intelligence. Усі ці послуги допомагають 365Hosts зв’язатись із клієнтами та отримати максимальну цінність протягом життя їхніх стосунків.

“Для нас мова йде про довгу гру, підтримання чудових відносин з клієнтами та отримання ще більшої цінності, коли вони рекомендують 365 хостів іншим”, – сказав Кріс.

А в 365Hosts концепція стійкості полягає у підтримці високої задоволеності клієнтів у майбутньому.

365Хости: Розробка продуктів, керованих клієнтами, які відповідають зобов’язанням щодо корпоративної соціальної відповідальності

Компанія керується зворотним зв’язком своїх клієнтів при розробці свого майбутнього продуктового та послугового асортименту. І команда постійно відстежує запити клієнтів на додаткові функції.

“Що вони просять? Чи достатньо шаблону, щоб повідомити про запуск нової послуги? Якщо ми так вважаємо, ми діємо на цій інформації – відгуки клієнтів, безумовно, не залишаються непоміченими ».

Кріс запропонував два останні приклади цієї стратегії: впровадження інструмента керування паролями та служби хмарного обміну файлами, яка буде запущена пізніше цього року.

365Гості онлайн-графіки

365Hosts пропонує чуйну підтримку клієнтів і отримує високу оцінку на багатьох веб-сайтах з огляду.

Інша ініціатива відображає стурбованість компанії щодо її вуглецевого профілю. Працюючи з місцевим спеціалістом з дерев, 365Hosts зобов’язався посадити дуб для кожного нового клієнта, який підписується.

“Стійкість для нас величезна”, – сказав Кріс. “Чи це дає нам якісь важелі на ринку, я це не турбую. Важливіше, щоб ми діяли відповідально, роблячи щось добре ».

Мабуть, найефективнішим диференціатором компанії є цілісність, яка інформує про її цінність, що видно з наближених рейтингів обслуговування клієнтів на платформах огляду.

За словами Кріса, конкуренція на сьогоднішньому глобальному ринку рішень для веб-хостингів лише за пропозиціями товарів є дещо втраченою причиною. Ось чому 365Hosts створив досвід, який включає в себе видатну підтримку клієнтів та стандартні варіанти, що дають спокій клієнтам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me