Як Autodesk переосмислює майбутнє створення справ за допомогою галузевого програмного забезпечення для AEC, виробництва та розваг

TL; ДОКТОР: Давній розробник інноваційних програм дизайну, які дозволяють дизайнерам, інженерам та цифровим художникам робити більше, набори програмного забезпечення Autodesk служать основним інструментом професіоналів у галузі архітектури, інженерії, будівництва, виробництва, а також засобів масової інформації та розваг. Компанія може похвалитися величезною стабільністю понад 50 програм, які допомагають світовим дизайнерам та будівельникам робити свою роботу творчо, ефективно, стійко та спільно. Такі програми, як програми AutoCAD та BIM, такі як Revit, вводять ідеї у сферу можливостей – будь то фільми, ігри, будівлі або об’єкти з друком у 3D. Незалежно від дизайну, анімації, планування чи побудови, Autodesk має інструменти для забезпечення роботи.

Відомий досвідом в області дизайну, який розпочався з змінника ігор 1980-х років, AutoCAD, Autodesk з тих пір створив лінійку продуктів, що відповідають потребам різних галузей промисловості, включаючи архітектуру, інженерію, будівництво, виробництво, цифрову анімацію та ігровий дизайн.

Інструменти дизайну Autodesk щодня використовуються у великих проектах по всьому світу і допомогли інженерам побудувати Нью-Йоркську вежу свободи, Шанхайську вежу та Міст затоки Сан-Франциско. Виробничі компанії використовують продукцію Autodesk для того, щоб впорядкувати життєвий цикл розробки та швидше піти на нові проекти.

Програмне забезпечення компанії також є основою в медіа та розважальних галузях. Такі програми, як 3ds Max, забезпечують платформу для дизайнерів та аніматорів для співпраці, створюючи детально реалістичні параметри та умови. Популярне його використання демонструється в хітових іграх, таких як «Creass Assassin’s Creed» та «The Elder Scrolls V: Skyrim». Autodesk 3ds Max також використовувався для створення різних приголомшливих художніх фільмів, таких як “Mad Max: Fury Road” та “Hellboy”.

Орієнтуючись на постійні інновації та стійкість, Autodesk явно є орієнтованою на майбутнє компанією. Вражаюча різноманітність програмного забезпечення, яке Autodesk приносить на стіл, вже більше 35 років створює реальні та позитивні зміни у світі.

Будівлі та інфраструктура робляться більш безпечними та економічно вигідними. Виробники транспортних засобів можуть активно активізувати види транспорту. Прихильники альтернативної енергетики можуть спроектувати найбезпечніші та найефективніші вітряки та турбіни. Аніматори та дизайнери ігор можуть створювати надихаючі світи, до яких може втекти аудиторія.

Прихильність Autodesk у майбутньому очевидна завдяки розповсюдженню компанії безкоштовних академічних версій програмного забезпечення для дизайну, що дозволяє студентам здійснювати свої мрії, тим самим вкладаючи нове покоління дизайну, орієнтованого на майбутнє. Зрештою, всі виграють з кращим дизайном.

BIM з’єднує команди з архітектури, інженерії та будівництва

Відповідно до електронної книги Autodesk, 30% вартості будівництва переробляються. Необхідність у дорогому переплануванні та реконструкції можна зменшити або навіть повністю усунути за допомогою активної реалізації дизайну.

BIM або моделювання будівельної інформації надає професіоналам можливість планувати та проектувати будівлі та інфраструктуру. Конструкції можна оновлювати відповідно до змінних галузевих стандартів та правил або переглядати для підвищення ефективності.

LMN архітектори Сіетла використовують BIM для швидшого та розумного проектування будівель. Архітектори співпрацюють з підрядниками та виробниками, щоб придумати найкращі можливі конструкції, використовуючи потрібні матеріали та техніку.

Моделі та моделювання BIM дозволяють архітекторам LMN швидко оцінювати конструкції прототипів без необхідності конструювання фізичних тестових моделей. Це прирівнюється до економії часу, але і до глибоких знижок на експлуатаційні та експлуатаційні витрати та більш плавні операції.

Вдосконалення проектів, що робляться швидше, дає компаніям AEC (архітектура, інжиніринг та будівництво) компанії, такі як LMN та партнери, перевагу перед конкурентами, які не мають настільки розвинених технологій як Autodesk.

Винахідник та AutoCAD Втілюють в життя продукти та ідеї

Завдяки таким рішенням, як Inventor та AutoCAD, Autodesk допомагає реалізувати ідеї у фізичних продуктах. Inventor дозволяє користувачеві вибирати між різними варіантами моделювання та автоматизованими конфігураціями та легко імпортувати та експортувати дані з будь-якої іншої програми 3D CAD.

Колекція дизайну продуктів від Autodesk включає Inventor Professional, AutoCAD Electrical, AutoCAD Mechanical, Fusion 360, 3ds Max та інші дизайнерські послуги. Ці 3D CAD-програми, поряд з генераційними програмами дизайну, створюють варіанти дизайну в межах заданих обмежень за допомогою використання алгоритмів. Отримані проекти надихають користувачів ідеями, про які вони, можливо, не думали самостійно.

Ці ідеї не тільки виявляються в художньому середовищі, але й можуть бути внесені у фізичний світ за допомогою різних форм вигадки.

3D друк, як правило, економічно вигідний та унікальний засіб виробництва. Нескінченна кількість копій може бути зроблена з моделі, і немає необхідності в оновленні форм або обладнання для кожного нового, трохи іншого дизайну..

Цифрова форма може бути виготовлена ​​в рамках програми, а потім надрукована з нуля. Набір, відомий під назвою Internal Medical, особливо корисний через потенціал для 3D-друку тканин органів та імплантатів – буквально оживляючи розроблений Autodesk продукт.

Інструменти 3D-анімації, які роблять відеоігри та фільми магічними

Продукція Autodesk була використана у виробництві багатьох найкращих ігор та фільмів. Такі програми, як 3ds Max та Maya, відповідають за плавну анімацію та реалістичні текстури, знайдені в хіт-іграх, таких як “Uncharted” та “Grand Theft Auto”.

Один із найвисокомірніших фільмів усіх часів, «Аватар» Джеймса Кемерона, який найбільше похвалився своїми приголомшливими візуальними зображеннями, був створений за допомогою 3ds Max.

3ds Max настільки широко використовується завдяки своїм унікальним особливостям та сильним сторонам. Ігрові дизайнери та кінематографісти звертаються до його реалізації послідовності камер, зняття вокселів, контролерів анімації та натовпу серед багатьох інших особливостей, необхідних для професійної анімації фільмів та ігор..

Дані хмарних точок можна використовувати для створення моделей у тривимірному просторі, легко додавати затінення та шкірні ефекти до об’єктів, а також допомагати користувачам розповідати більш переконливу історію за допомогою анімації та керування камерами. Розповсюдження натовпу заповнює негативний фоновий простір, щоб зробити сцени більш реалістичними. Цей реалізм, у свою чергу, оживляє фільми та відеоігри.

Прихильність до інновацій та стійкості стимулює Autodesk

Autodesk прагне до майбутнього створення справ. Сьогоднішвидка глобально розподілена робоча сила потребує інструментів, які так само швидко впроваджуються. Попити швидко змінюються, і їх потрібно задовольняти новими, спрощеними проектами. Дизайнери можуть співпрацювати, щоб знайти найкращі рішення за допомогою програмного забезпечення Autodesk і частого вдосконалення продукту.

І Autodesk бере «майбутнє створення справ» за межі постійного розвитку програмного забезпечення, готового до викликів. Компанія розуміє, що ресурси Землі обмежені, і відповідно налагодив бізнес. Autodesk досяг 100% поновлюваної енергії за рахунок скорочення споживання енергії завдяки впровадженню хмарних сервісів, що працюють на зеленому обладнання. Autodesk також надає інструменти та фінансування зелених проектів, щоб допомогти іншим підприємствам досягти стійкості. За власними словами, Autodesk “створює програмне забезпечення, яке допомагає людям уявляти, проектувати та створювати кращий світ”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me