Як глобальна мережа центрів обробки даних Krypt та спеціальна служба підтримки допомагають клієнтам підтримувати безперервну безперервність бізнесу

TL; ДОКТОР: Krypt став лідером у спеціалізованому, віртуальному, хмарному та веб-хостингу з повністю укомплектованими центрами обробки даних по всьому світу. Компанія вклала ресурси в надійну інфраструктуру для забезпечення високопродуктивного хостингу та підтримки клієнтів в Інтернеті. Krypt також пропонує чуйну підтримку цілодобово, яка встановлює галузевий стандарт та пропонує широкий спектр доступних планів обслуговування для приватних осіб, підприємств та навіть державних структур. І він будує на цьому фундаменті доступну платформу для віртуалізації хмари, що відповідає класу, яка підвищує надійність, довговічність, доступність.

Простоя може стати найгіршим кошмаром адміністратора системи. Розглянемо двогодинний загальносистемний відключення в червні 2019 року, який зареєстрував регістри у всіх магазинах Target в автономному режимі та порушив бізнес по всій країні. Перебої сталися в суботу, коли продажі, як правило, зростають, і ще гірше, у вихідні в День батька. Вартість відключення оцінюється в 50 мільйонів доларів.

Найважливіші послуги, які може запропонувати веб-хостинг, – це висока продуктивність, тривалість роботи та чуйна підтримка – будь то роздрібний магазин чи підприємство. Серед них, найвищі показники та висока доступність можуть бути найважливішими для підприємців, генеральних директорів та ОГС, які хочуть підтримувати безперебійну безперервність бізнесу.

Згідно з дослідженням 2019 року, ефективність та доступність були двома основними проблемами, на які посилаються 80% світових керівників інформаційних технологій, які відповіли.

Для компаній з частими відключеннями видатки можуть бути непомітними, а дві найпоширеніші причини, пов’язані з простоєм, – це відмова мережі та сплески використання..

Знімок екрана банера веб-сайту Krypt

Krypt пропонує послуги хмарного хостингу для підприємств, які надають пріоритет надійності, підтримці та бездротовому обслуговуванню.

Провайдер хостингу повних послуг Krypt розуміє цю динаміку, тому він побудував інфраструктуру з продуктивністю, режимом роботи та підтримкою. Krypt обслуговує понад 5 мільйонів веб-сайтів по всьому світу через велику мережу центрів обробки даних, яка охоплює земну кулю.

“Ми пропонуємо 99,9% часу роботи, 500 Гбіт / с і потужність мережі та цілодобову відповідь для різних клієнтів – включаючи підприємства та урядові відомства”, – сказав Дін Ванг, менеджер з розвитку бізнесу Крипта. “Хостинг-провайдерам сьогодні потрібно пропонувати більше послуг у багатьох місцях та розростатись у всьому світі”.

Ось чому Krypt інвестує в інфраструктуру, щоб розширити список своїх послуг у міру збільшення попиту клієнтів. А його мережевий магістраль був побудований досвідченими фахівцями Krypt, саме тому він наразі бездоганно управляє понад 20 000 портами комутаторів..

Забезпечення високої доступності для клієнтів у всьому світі

Компанія Krypt була заснована в травні 1998 року як постачальник оболонки та веб-хостингу. З тих пір вона стала лідером у спеціалізованих, віртуальних, хмарних та веб-хостингах у Південній Каліфорнії, серед інших областей. А хост залишається поруч зі своїми клієнтами по всьому світу з офісами в Оранжевому, Каліфорнії та Бангкоку, Таїланд.

«Krypt – це хостингова компанія VPLS Inc., корпоративна хмарна компанія та компанія, що управляє послугами, яка була однією з оригінальних 31 постачальників послуг VMware Enterprise в світі. VPLS зосереджується на ІТ-сервісах, таких як управління інфраструктурою, розгортання хмари в приватному хмарі для клієнтів підприємств, а також хмарні резервні копії та відновлення після аварій “, – сказав Дін.

“В Krypt, як постачальник керованих послуг (MSP), ми також пропонуємо послуги для клієнтів підприємств, включаючи довідковий сервіс, управління патчем сервера та різноманітні рішення безпеки”, – сказав Дін.

Хост має розташування центрів обробки даних по всьому світу, включаючи Америку, Таїланд, Гонконг, Сінгапур та найновіше місце у Польщі. У США місцевості включають Фенікс, Арізону, Ашберн, Вірджинію та три країни в Каліфорнії: Лос-Анджелес, Санта-Ана та Сан-Хосе.

Ця присутність узбережжя-берега пропонує географічну надмірність для ідеальної затримки. І в цих місцях розташовані також найбільші посадки волоконних кабелів на західних та східних морських плитах, що з’єднують Азію та Європу.

Усі центри обробки даних компанії є нейтральними для операторів і підтримуються спеціалізованими постачальниками послуг високого рівня. Вони побудовані з провідним галузевим обладнанням і мають численні різноманітні канали волокон, спеціалізовані генератори, джерела живлення та резервне копіювання акумуляторних батарей..

Доступні плани обслуговування та підтримка, що встановлюють галузеві стандарти

У всіх закладах Крипта працюють цілодобово досвідчені працівники. Команда висококваліфікованих програмних інженерів має в своєму розпорядженні загалом 78 сертифікацій Cisco, 59 сертифікатів Brocade та 127 сертифікатів VMware. І компанія зробила експертизу та підтримку пріоритетів із самого початку.

“Навіть коли ми заснували компанію, ми вже надавали найкращі послуги та технічну підтримку в галузі”, – сказав Дін. “Наша підтримка цілодобово включає відповідь протягом декількох хвилин, і клієнти можуть отримати до неї телефон, електронну пошту, систему квитків або чат наживо. Це стало галузевим золотим стандартом ».

Час відповідей складає 15 хвилин для його угоди про рівень обслуговування послуг, що керуються рішеннями, і навіть базовий план має час відповіді вісім годин.

Знімок екрана даних центрів даних Krypt

Krypt має всесвітній центр обробки даних з експертами, доступними в кожному місці 24 години на добу.

Krypt пропонує широкий спектр доступних планів обслуговування для самих різних клієнтів, включаючи фізичних осіб, підприємства та навіть уряди. Його цінові рівні також вписуються в бюджети будь-якого розміру бізнесу чи веб-сайту.

І перш ніж Krypt оновлює свою продукцію, додає функції або впроваджує нові ідеї у виробництво, компанія вислуховує своїх клієнтів та стежить за останніми подіями в галузі..

“Ми завжди адаптуємо, вдосконалюємо та вдосконалюємо свою продукцію”, – сказав Дін. «Коли ми розпочали, наш бізнес був, як правило, лише виділеними серверами, і тоді хостинг був металевою коробкою в стійці в центрі обробки даних, підключеному до Інтернету. Тепер ми розробляємо продукцію у відповідь на нові тенденції, а також інновації нашого сервера. “

Нові хмарні рішення встановлюють ненадійність та довговічність для кінцевих користувачів

Однією з останніх тенденцій хостингу є хмарна платформа для віртуалізації. Пропозиція Krypt в облачному бізнесі iON Cloud призначена для тих, хто хоче скористатися перевагами хмари – включаючи безперервну безперервність та більшу доступність – без значних інвестицій.

Клієнти можуть підключити власну інфраструктуру до центру обробки даних та хмарної мережі Крипта, таким чином розширюючи свої ресурси, не потребуючи налаштування обладнання або мережі..

“Він має переваги локального розгортання, але з масштабованістю хмари”, – сказав Дін. “Таким чином, простіше розширити, а також створити резервне копіювання в хмарі та відновлення після аварій”.

Хмарна платформа Krypt також пропонує 99,99% гарантії тривалості роботи з повним резервуванням обладнання та мережі, щоб підтримувати клієнтів в Інтернеті. І iON Cloud призначений для тих клієнтів, які хочуть розміщувати та керувати своїми веб-сайтами.

“Це більше самоврядування”, – сказав Дін. “На панелі керування ви можете зробити багато речей, як перестроїти, перезавантажити та отримати доступ до консолі чи навіть режиму порятунку самостійно. Це також швидко налаштувати. Після першого платежу він буде налаштований протягом хвилини. “

Завдяки ціні від 5 доларів на місяць, послуга iON Cloud також є доступною. А наступний проект Крипта буде відкривати більше локацій та продовжувати розширювати свою мережеву потужність.

“Ми все ще дізнаємося, де клієнти”, – сказав Дін. “У нас багато людей з Азії, і ми також додаємо більше можливостей у цій галузі. Ми також плануємо інші локації, щоб охопити більший слід для світових клієнтів ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me