Як Hostdens допомагає бізнесу у всьому світі транслювати свої бренди за допомогою високопродуктивного хостингу та надійної підтримки клієнтів

TL; ДОКТОР: Hostdens – компанія, що займається веб-хостингом, що базується в Індії, але вона обслуговує підприємства в усьому світі з центрами обробки даних у Сінгапурі, Австралії, Німеччині та США, серед інших країн. Ця велика мережа дозволяє Hostdens пропонувати безліч інфраструктурних варіантів – від VPS до спільного хостингу – разом із постійною надійністю та продуктивністю. Компанія також пропонує чуйні служби підтримки, щоб допомогти компаніям швидко встати та працювати – та залишатися в Інтернеті. А Хостденс зосереджений на наданні інструментів, необхідних малим і середнім підприємствам для створення веб-присутності, незалежно від рівня їх технічної майстерності.

Будь-який бізнес розміру може підвищити поінформованість про бренд та дохід, розвиваючи присутність в Інтернеті. Відповідно до досліджень Verisign, 65% малого та середнього бізнесу (SMB) вважають, що присутність в Інтернеті робить їх більш надійними для клієнтів.

На міжнародному рівні малі та середні підприємства вже протягом багатьох років розкривають простір в Інтернеті. Однак індійський бізнес відставав від світового ринку у створенні веб-сайтів. Одне дослідження показало, що із понад 51 мільйона SMB в Індії лише близько 5 мільйонів мали доменні імена, і лише 1 мільйон зареєстрованих веб-сайтів.

Банер послуг Hostdens

Hostdens допомагає малим і середнім підприємствам у всьому світі швидко отримувати Інтернет через свої доступні високоефективні послуги.

Ось чому Hostdens, індійська компанія, що займається веб-хостингом, що має всесвітній центр обробки даних, хоче допомогти своїм клієнтам зрозуміти, наскільки важливим може бути присутність в Інтернеті..

“Багатьом підприємствам потрібні можливості в Інтернеті, тому ми хочемо донести їх до наших клієнтів”, – сказав віце-президент з маркетингу. «Кожен малий бізнес потребує веб-сайту в наші дні».

Hostdens прагне поставити недорогі, якісні хостингові послуги для SMB, які, можливо, не вірять, що мають бюджет для веб-сайту. Таким чином, компанія пропонує спільні плани хостингу для Linux всього за 1 долар на місяць, а WordPress хостинг – лише за 2 долари на місяць.

А компанія зобов’язана надавати малим і середнім підприємствам технічні ресурси та інструменти, необхідні для створення веб-сайтів, які допоможуть розширити їхній бізнес. Ось чому Hostdens також пропонує цілодобову підтримку для своїх користувачів – незалежно від того, наскільки їхні плани чи сайти невеликі.

Розміщення інфраструктури з урахуванням потреб будь-якої бізнес-місії

Коли Hostdens запустив у 2012 році, його основною метою було пропонувати різноманітні послуги клієнтам у всьому світі. Компанія вважала, що, якби середні і середні підприємства мали різні варіанти вибору, вони з більшою ймовірністю розвиватимуть присутність в Інтернеті, що відповідає їх очікуванням.

“Ми хотіли запропонувати низьким цінам як індійським клієнтам, так і світовим клієнтам”, – сказав віце-президент з маркетингу.

Різноманітність є частиною причини, по якій Hostdens може конкурувати з багатьма іншими міжнародними компаніями з веб-хостингу.

Ось чому Hostdens пропонує ряд ярусів у своїх спільних планах хостингу. Його спільний план SSD включає безкоштовну міграцію даних, 99,9% часу безперебійного користування, необмежену пропускну здатність та акаунти електронної пошти та безкоштовне доменне ім’я за низьку щомісячну ціну. Чим більше місця потрібно компанії, тим більше вона платить на місяць, але Hostdens зобов’язаний підтримувати всі свої цінові точки розумними та конкурентними.

Пакет спільного хостингу для Linux також доступний з 40 ГБ пам’яті та 100 ГБ щомісячної пропускної здатності всього за 1 долар на місяць протягом трьох років. Цей план ідеально підходить для компаній, які вже мають власне доменне ім’я.

Фото центру даних Hostdens

Hostdens пропонує доступні спільні хостинг-пакети, а також спеціальні плани для бізнесу.

Інші клієнти вважають за краще використовувати віртуальні приватні сервери (VPS) для своїх хостинг-потреб, а Hostdens пропонує доступний вибір. Linux Cloud VPS пропонує 2 Гб оперативної пам’яті, пропускну здатність 1000 Мбіт / с і жорсткий диск 25 Гб. Компанія надає той же набір функцій, що доступний і для Windows Cloud VPS.

Інші варіанти для SMB включають спеціальні сервери для розміщення одного або декількох веб-сайтів. Наприклад, у США компанія може забезпечити швидкість 100 Мбіт / с, пропускну здатність 15 ТБ та 8 ГБ оперативної пам’яті на спеціальному плані сервера для конкурентоспроможного місячного тарифу.

Глобально розпорошені центри обробки даних гарантують високий час роботи & Продуктивність

Хостденс завжди мав високі стандарти та амбітні цілі, і вважає, що інновації мають життєво важливе значення для конкуренції з глобальними хостинг-брендами.

“Ми постійно розвиваємось як компанія, і хочемо конкурувати з найбільшими компаніями, що займаються хостингом даних у всьому світі”, – сказав віце-президент з маркетингу Hostdens..

Хоча це розпочалося в Індії, Хостденс почав будувати нові центри обробки даних у 12 країнах незабаром після його запуску. Ці центри обробки даних є в Індії, Сінгапурі, Австралії, США та Канаді, а також у багатьох європейських країнах, включаючи Ірландію, Великобританію, Італію та Іспанію..

“Зараз ми розміщуємось у більшій кількості місць, ніж більшість великих компаній”, – сказав віце-президент.

Знімок екрана центру глобального центру обробки даних Hostdens

У Hostdens є 18 центрів обробки даних, розташованих по всьому світу, щоб краще обслуговувати своїх клієнтів.

Кожне місце обробки даних було обрано ретельно та продумано. І всі вони мають комплексний екологічний контроль, включаючи кондиціонування повітря, гасіння пожежі, безпеку, надлишкову потужність та резервне копіювання даних.

Потужність у кожному місці забезпечується за допомогою надлишкових дизельних генераторів місткістю 2700 галонів палива, декількох пристроїв Powerware та п’яти струм акумуляторів.

Hostdens також серйозно ставиться до безпеки в своїх центрах обробки даних. Відеоспостереження та охорона охороняють чутливі сервери центру обробки даних, а доступ до приміщень обмежений. У багатьох місцях розпізнавання відбитків пальців потрібно для введення.

“Ми постійно розвиваємо свої ресурси та свою практику безпеки у всьому світі”, – сказав віце-президент Хостденс. “Це допомагає нам конкурувати з найбільшими хостинг-гігантами, пропонуючи при цьому найнижчі ціни”.

Зобов’язання щодо розширення можливостей МСП для створення Інтернет-присутності

В останнє десятиліття використання Інтернету в Індії зросло стрімко, і тенденція продовжується. У 2011 році майже 125 мільйонів людей в Індії користувалися Інтернетом, але прогнозується, що до 2021 року ця кількість зросте до 635,8 мільйонів користувачів. Вже Індія – це другий за величиною інтернет-ринок у світі, поступаючись лише Китаю.

Це означає, що малі та середні підприємства в Індії повинні розпочати розширення своєї присутності в Інтернеті, щоб залучити частку відвідувачів.

А Hostdens гарантує, що бізнесу не повинні будувати свої інтернет-бренди самостійно через надійну систему підтримки експертів 24/7, щоб вирішити їхні проблеми. Користувачі можуть вибрати для обговорення проблеми по телефону, через службу чату або електронною поштою.

“Будь-хто може звернутися до нас за підтримкою клієнтів”, – сказав маркетинг-віце-президент. «Якщо когось не влаштовує, ми повертаємо їм свої гроші. Ми також маємо запропонувати багато ресурсів ».

Ця гарантія повернення грошей не тільки забезпечує задоволеність клієнтів, але й демонструє прихильність Хостденса вирішувати будь-які проблеми, які можуть виникнути в SMB при розробці присутності в Інтернеті вперше. Компанії не можуть дозволити собі чекати днями, щоб вирішити проблему з хостингом.

Hostdens зараз готовий до глобального розширення своєї бази ділових клієнтів – природний наступний крок для компанії, яка вже так багато зробила для залучення малих і середніх підприємств в усьому світі.

“Ми працюємо з середніми і середніми компаніями, але зараз ми починаємо орієнтуватися на більший бізнес”, – сказав віце-маркетинг. “Ми хочемо допомогти клієнтам, до яких ще не дійшли”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me