Як хостинг A2 допомагає малим і середнім підприємствам Індії досягти широкої аудиторії за рахунок високоефективної інфраструктури та веб-рішень, орієнтованих на клієнтів.

TL; ДОКТОР: Співзасновник та генеральний директор Брайан Мутіг та його команда A2 Hosting процвітали на американському ринку вже більше десяти років, коли компанія вирішила розширитись в Індію. Дізнавшись більше про ринок, що розвивається, та подолання перешкод на шляху до входу, компанія A2 виявила, що його рішення є природним пристосуванням для спільноти малого бізнесу, розробників та фрілансерів країни. Нещодавно ми наздогнали Брайана, який розповів нам, як високоефективні рішення A2 набувають тяги за кордоном.

Коли Брайан Мутіг запустив A2 хостинг ще в 2001 році, його команда зосередилася на наданні своїм клієнтам трьох основних переваг: швидкість, підтримка та простота. Кожна з цих переваг була пов’язана з обіцянкою бренду – “Наша швидкість, ваш успіх”. Ось чому A2 налаштував швидкі сервери з регіональними місцями на Західному узбережжі, на Середньому Заході та близько до Східного узбережжя. Потім він створив плавний та ефективний процес підтримки клієнтів. Нарешті, компанія спростила клієнтам швидко створити свої веб-сайти та працювати.

На початку A2 чітко фокусувався на американському ринку хостингу. Але Брайан та його команда зрозуміли, що три переваги, які вона отримала, були не просто важливими для американських споживачів – їх цінували торговці електронною комерцією, підприємці та малі підприємства з усього світу..

Логотип хостингу A2

Коли A2 хостинг розширився на індійський ринок, він зберігав свою увагу на швидкості, підтримці та простоті.

“Ми почали проводити деякі дослідження і зрозуміли, що наші хостингові продукти можуть обслуговувати значно ширшу географічну групу клієнтів”, – сказав Брайан. “Інтернет не зупиняється на кордонах Америки – теоретично наш загальний регульований ринок охоплював весь світ. Ось чому ми створили міжнародну стратегію розширення ».

Незабаром A2 зосередив свою увагу на Індії. У країні був великий потенційний ринок, як споживчий, так і комерційний, що потребував надійних хостингових послуг на базі Windows.

«Ми думали, що наша продукція добре відповідає їхнім потребам. Це була рушійна сила, яка нас підштовхнула до Індії », – сказав Брайан.

Але шлях до розширення від США та Індії був не зовсім рівним. Виникло декілька юридичних та технологічних перешкод, але A2 пережив їх через рішучість вийти на ринок. Сьогодні компанія, що займається хостингом, продовжує процвітати як в Індії, так і в Америці, що є свідченням як її якості, так і відданості..

A2 долає проблеми охоплення клієнтів Індії

Одним із перших, про що команда A2 дізналася на початку розширення, – це те, що її існуюча американська інфраструктура не відповідає потребам міжнародних клієнтів. Команда також зрозуміла, що не може використовувати свій домен .com на базі США .com на ринку, що розвивається. Для ведення бізнесу в Індії компанія повинна створити веб-сайт .in.

Основною причиною того, що налаштування адреси .in було настільки важливим, було те, що індійські споживачі використовують різні форми оплати, ніж американці. Багато хто не має кредитних карток, які працюють на міжнародному рівні; натомість вони використовують індійські банківські перекази та дебетові картки. Щоб прийняти платежі, A2 потрібно було зустріти своїх нових клієнтів там, де вони були.

“Ми розглядали, що нам потрібно приймати ці види платежів, тому що, якщо ми збиралися націлитись на ринок Індії, нам довелося б переконатися, що ми можемо реально прийняти платіж”, – сказав Брайан.

Знімок екрана пропозицій хостингу A2

Хостинг A2 пропонує широкий спектр послуг та платформу на базі Windows, популярну серед SMB в країні.

Досліджуючи цю тему, A2 розкрила індійський закон, який зазначав, що його центральна банківська установа, Резервний банк Індії, не може дозволити іноземному бізнесу відкривати торгові рахунки в країні. Щоб створити індійський рахунок продавця, який міг би прийняти найбільш поширені ринкові форми оплати, A2 довелося створити компанію в Індії. Це стало поштовхом для компанії запустити свій веб-сайт .in та створити магазин у країні.

Команда A2 також виявила, що ринки, що розвиваються, значно чутливіші до цін, ніж європейські чи американські.

“Це є завданням забезпечити конкурентоспроможність наших ціноутворювачів з місцевими постачальниками. Завжди з’являються нові індійські компанії, які пропонують дуже дешеві послуги. Але наша мета – не бути найдешевшим постачальником. Ми вважаємо себе більше до найвищого кінця спектру “, – сказав Брайан. «Ми хочемо, щоб кмітливі веб-професіонали зрозуміли та оцінили додаткові рівні сервісу, інфраструктури та стабільності, які забезпечує A2. Це вартує вищої ціни, але ми все одно повинні бути чутливими до структури витрат на новому ринку ».

Налаштування до ринку, який вимагає рішень на базі Windows

A2 був настільки вдалий, щоб вийти на ринок, тому що, на відміну від багатьох інших американських хостинг-провайдерів, він пропонував рішення на базі Windows. Цей вид товару користується великим попитом в Індії.

“Рішення Windows набагато популярніші в Індії, ніж в США”, – сказав Брайан. «Ми отримали багато індійських клієнтів, тому що у нас були готові продукти. Але зараз ми думаємо, що можемо зробити ще більше. Оскільки ринок Windows все ще відносно новий для нас, ми не відчуваємо, що ми повністю ввійшли в нього ».

В даний час A2 пропонує платформу хостингу для спільного використання Windows, а також платформу VPS та хостингову платформу під керуванням Windows. Хоча у них немає спеціалізованих серверів для Windows, багато клієнтів попросили компанію додати їх, саме тому A2 працює над випуском одного незабаром.

На початку компанія не зосереджувалась на спеціалізованих серверних пропозиціях, але зараз вона намагається розширити цю лінійку продуктів для всіх своїх клієнтів – не лише тих, хто віддає перевагу Windows.

“Хоча ми традиційно не орієнтуємося на клієнтів середнього ринку, які хочуть виділити сервери, ми зараз у самому розквіті оновлення цього продукту”, – сказав Брайан. «Ми хочемо бути конкурентоспроможними у просторі. Хоча ми ще не продаємо багато виділеного серверного простору, це вже приносить пристойну суму нашого доходу. Ми думаємо, що ми можемо продовжувати розвивати цю сторону бізнесу ».

SMB, електронна комерція та фрілансери: хостинг A2 працює для всіх

Коли A2 вирішила вийти з США на індійський ринок, його основними замовниками стали розробники. Але, оскільки бізнес зростав, його клієнтська база також розширилася.

“Ми постійно переглядаємо, які люди відвідують наш веб-сайт та які відвідувачі стають клієнтами. Ми створили безліч процесів, щоб допомогти нам проаналізувати цю інформацію “, – сказав Брайан.

Кілька років тому, коли бренд A2 став більш впізнаваним, компанія почала спостерігати тенденцію: більше SMB шукали свої послуги. Сьогодні ця демографічна група складає більшість нових клієнтів A2.

“Дуже широке коло людей підписується з нами, оскільки ми створили продукт масового ринку. Хоча SMB – це найбільша група, ми також надаємо послуги для багатьох фрілансерів, агентств та сайтів електронної комерції – еклектична суміш користувачів », – сказав Брайан.

Єдиною рисою, яку мають більшість клієнтів A2, є те, що вони є кмітливими професіоналами. І саме такий клієнт, на який A2 націлився, розширившись до Індії. Команда знає, що процвітати на новому ринку означає зробити платформу A2 простою, швидкою та легкою. Ось чому компанія створила відділ міграції для управління процесом переходу від іншого постачальника до його хостингу. А послуга міграції для більшості клієнтів безкоштовна.

A2 розширила свій американський бізнес, дотримуючись його мантри – “Наша швидкість, ваш успіх”. Це філософія, яка мотивує компанію поставляти чудові продукти клієнтам. І це дуже добре для успіху на швидко зростаючому індійському ринку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me