Як indaHash використовує силу впливів соціальних медіа для покращення стратегій цифрової реклами та посилення обміну повідомленнями для брендів у всьому світі

TL; ДОКТОР: Навіть впливові в соціальних мережах з меншими підписками можуть збільшити обмін повідомленнями бренда, і indaHash мобілізує цих впливових людей через свою рекламну платформу. Компанії, зацікавлені в наданні цінного контенту, створеного впливом, можуть розміщувати деталі кампанії на indaHash та отримувати матеріали. Звідти вони можуть вибрати найбільш автентичні публікації, які відповідають їхнім цілям, та використовувати їх у маркетингових матеріалах. І з боку соціальних медіа, впливові особи IndaHash розміщують прийнятий вміст у власних акаунтах, де його можуть переглядати мільйони потенційних клієнтів.

Коли пиво Sol влаштувало сезонну рекламну кампанію з просування своєї продукції в Південній Африці, воно хотіло додати деякої автентичності. Тож замість створення самих маркетингових матеріалів компанія вирішила зосередити увагу на особах, довіра яких лежить у їхній реальності: впливові соціальні медіа.

Для розробки кампанії Sol працював з платформою indaHash, платформою, яка спеціалізується на з’єднанні брендів з впливовими. Сол попросив впливових сфотографувати фотографії, які підкреслювали його пиво та відповідають його темі «літні вібрації». У відповідь впливові з усього світу опублікували фотографії себе, як пили пиво в літніх умовах – включаючи фотографії на пляжі та в горах.

Фото Барбари Солтисінської, співзасновника indaHash та генерального директора

Барбара Солтисінська, співзасновник indaHash та генеральний директор, побачила, як невеликі впливові фактори можуть впливати на брендові кампанії.

Сол був настільки задоволений результатами, що розмістив свої улюблені зображення на білбордах по Південній Африці. На другому етапі кампанії Сол попросив шести кращих впливових людей від indaHash створити відео для продукту.

Зрештою, кампанія охопила понад 1 мільйон людей та створила понад 140 000 лайків.

Кампанія Sol – лише один із прикладів того, як indaHash пов’язує бізнес з впливовими людьми, які можуть успішно продавати свою продукцію. Співзасновник та генеральний директор компанії Барбара Солтисінська визнала необхідність з’єднання цих вражаючих мікровпливачів або локалізованих творців контенту в соціальних мережах з рекламними компаніями для просування товарів та послуг.

“Ми виявили значну кількість мікровпливачів, і створили технологію для з’єднання їх з компаніями, оскільки це може зайняти багато часу, щоб управляти від 10 до 15 впливових – або більше”, – сказала вона.

Звідти компанія indaHash спрямована на впорядкування ринку. Багато впливових людей зверталися до компаній – по одній – просили безкоштовні продукти переглянути їхні рахунки. Але indaHash розробила платформу, яка дозволяє компаніям створювати кампанії та дає шансам на відповідь.

“Бренди розпочинають кампанію, націлюйте її на наших впливових, і нехай вони подають контент”, – сказала Барбара.

Такий підхід дає компаніям можливість контролювати обмін повідомленнями своїх брендів, дозволяючи тим, хто впливає, шукати можливості, для яких вони найкраще підходять.

Підключення компаній до правильних впливів на соціальні медіа

IndaHash не тільки має вплив на 82 ринках світу, але також має офіси у восьми містах: Нью-Йорку, Лондоні, Йоганнесбурзі, Сінгапурі, Токіо, Джакарті, Варшаві та Дюссельдорфі.

Дані з цих різноманітних ринків можуть допомогти компаніям отримати розуміння на багатьох міжнародних ринках, а також звички, очікування та естетику впливових факторів.

“Якщо косметична компанія розташована в США і хоче просувати свою продукцію в США, ми даємо їм змогу досягти цього без необхідності широко вивчати ринок”, – сказала Барбара..

І список клієнтів indaHash – який включає багато компаній Fortune 500 – вибухнув, коли маркетингові кампанії, створені впливом, набули популярності.

Скріншот кампаній з веб-сайту indaHash

Платформа indaHash з’єднує бренди з більш ніж 900 000 впливових соціальних медіа по всьому світу.

“Три роки тому ринок був зовсім іншим, ніж зараз”, – сказала Барбара. “Тоді бренди випробовували маркетинг впливу, а тепер наш обсяг значно ширший.”

Компанія також стала успішною, тому що визнає силу всіх рівнів впливових осіб, від великих впливових до менших, що впливають лише на кілька тисяч прихильників.

За словами Барбари, зміни в галузі відбулися в міру розвитку визначення впливу. Спочатку впливовим був хтось, хто користувався неймовірною популярністю в соціальних медіа. Але визначення впливу вплинуло на включення локалізованих мікро-впливів

Залежно від кампанії, компанія може скоординуватись із впливовими на різних платформах соціальних медіа через indaHash – включаючи Instagram та YouTube – щоб охопити свою аудиторію.

“Ми також проводимо кампанії в Instagram Stories”, – сказала Барбара. “Вони досить потужні, і ми бачимо велику взаємодію з ними”.

Обіцяюча безпека бренда за допомогою спеціалізованої інформаційної панелі затвердження

Коли компанії хочуть розпочати кампанію, indaHash веде їх через кожен етап процесу. По-перше, клієнти визначають, які типи впливу та аудиторії мають відношення до їхньої кампанії. Потім, indaHash допомагає їм звузити сферу застосування за віком, статтю, місцеположенням та інтересами.

Далі клієнт детально розробляє цілі кампанії. Наприклад, коли Гарньє вирішив рекламувати новий засіб для чищення обличчя через IndaHash, він попросив людей, які впливають на обличчя, сфотографувати своє обличчя – половину з макіяжем, а іншу половину вимити продуктом.

Логотип indaHash

Платформа indaHash дозволяє брендам посилювати свої повідомлення за допомогою найбільш релевантних впливових факторів.

І indaHash приймає його звідти, розміщуючи кампанію на своїй платформі та дозволяючи впливовим соціальним мережам надсилати свій вміст на розгляд. Тоді компанії використовують інформаційну панель, щоб прийняти, відхилити або змінити створений впливом вміст.

І компанія працює з великою кількістю впливових, які можуть вирішити взяти на себе кожне завдання.

“У нас є пул з більш ніж 900 000 впливових”, – сказала Барбара. “І, окрім брендів, ми перевіряємо якість контенту від впливових, перш ніж він розпочнеться”. “

Після того, як компанія приймає контент, впливові повідомляються про те, що він може розміщувати його у своїх облікових записах у соціальних мережах. Інформаційна панель також допомагає компаніям платити впливові за кожну посаду.

Клієнти можуть продовжувати повторно використовувати вміст, коли вони вважають його корисним. Деякі клієнти використовували контент, створений впливом, на рекламних щитах, у рекламних роликах, на веб-сайтах і навіть на власних каналах соціальних медіа.

Результати можуть бути драматичними, як це було під час кампанії очищення обличчя від Гарньє. За допомогою впливових факторів indaHash кампанія охопила аудиторію в 2,7 мільйона людей та отримала 115 000 лайків у соціальних мережах.

Використання автентичності, яка допомагає побудувати довіру споживачів

Інфлюенс є такими ефективними маркетологами, оскільки їхня аудиторія довіряє їм. Часто вони публікують інформацію лише про компанії, яким вони довіряють, щоб не втратити довіру, яка може зробити або порушити їхні канали вмісту. Ця автентичність – це те, що визнано в IndaHash, може бути настільки цінним для компаній, як SOL та Garnier.

“Якщо у мене більше тисячі впливових людей і я справжній, я можу створити більше покупок, ніж хтось із більшою кількістю прихильників”, – сказала Барбара. “Вміст середніх та мікро-впливів може бути набагато ефективнішим, ніж вміст великих впливових”.

Крім того, indaHash екранує своїх впливових, тому компаніям не потрібно витрачати час на прокручування непридатного вмісту. Перш ніж приймати вплив на платформу, компанія забезпечує якість контенту та аналізує інші показники – включаючи взаємодію зі своєю аудиторією.

“Ми перевіряємо, чи є у них високий рівень залучення, гарантуємо, що вони публікують якісний вміст, і чи немає підроблених підписників”, – сказала Барбара.

А компаніям, що не входять в процес, навіть не доводиться проникати через вміст, розроблений впливовими. Натомість, indaHash може запропонувати правильних факторів та вмісту для кожної кампанії через модель керованих послуг.

У цій домовленості команда indaHash бере під контроль кампанію, а компанія затверджує остаточні кураторські посади. Цей варіант може принести користь компаніям з невеликим маркетинговим досвідом, які потребують експертної допомоги на додаток до великих компаній, яким потрібно швидко розгортати кампанію.

Хоча indaHash – нагорода з маркетингової компанії, що працює з нагородами, яка працює з компаніями Fortune 500, Барбара сказала, що бачить потенціал для розширення сфери охоплення компаній усіх розмірів..

“Ми можемо допомогти тисячам компаній, починаючи від найменших роздрібних торговців і закінчуючи найбільшими підприємствами”, – сказала вона.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me