Як найпопулярніші в галузі безпеки рішення ESET наділяють 100M + користувачів у всьому світі для безпечного використання технологій

TL; ДОКТОР: ESET, який є новатором у сфері веб-безпеки, привертає ще більше уваги до того, щоб допомогти малим і середнім підприємствам та компаніям на рівні підприємств захищати свої дані та мережі. Рішення безпеки компанії масштабуються та легко розгортаються, і вони допомагають адміністраторам оптимізувати інфраструктуру. Обслуговуючи ринки VAR та MSP протягом багатьох років, ESET визнав можливість співпрацювати з хостами, дозволяючи їм забезпечити комплексну безпеку для своїх клієнтів. Це призвело до покращеного захисту власників сайтів та відкрило нові потоки доходів для хостів, що перепродавали товари ESET. Завдяки дорожній карті, яка планує курс на прийняте рішення щодо безпеки до 2018 року, ESET не виявляє ознак уповільнення темпів роботи лідера галузі..

Заснована в Словаччині (колишня Чехословаччина) у 1992 році, ESET мав на меті надати відповідь на виникаючу проблему комп’ютерних вірусів. До того, як стати повноцінною компанією, Петро Пасько та Мирослав Трнка створили свою антивірусну програму NOD32 у своїх будинках у 1987 році у відповідь на розповсюдження вірусів Brain and Elk Cloner, що розповсюджуються через дискети..

“Як і у багатьох сьогоднішніх стартапів, ESET був побудований в стилі гаражних стрічок і на ранніх термінах зарекомендував себе як орган з безпеки”, – сказав Камерон Туслі, менеджер спільноти партнерів ESET. “Первісний продукт – це сканер, який ви можете поставити на комп’ютер, щоб зловити шкідливі програми”.

Колаж з головою Камерона Туслі та логотип ESET

Кемерон Туслі, менеджер спільноти партнерів ESET, розповів нам про масштабовані рішення щодо безпеки компанії.

До Інтернету комп’ютерні віруси були набагато рідше поширені та розповсюджувалися переважно через фізичні пристрої зберігання даних. Антивірусне програмне забезпечення ESET ефективно вирішувало проблеми, які виникали у людей та еволюціонували разом із зростаючою матрицею загроз, що виникала з появою Інтернету. Сьогодні його програмне забезпечення NOD32 залишається однією з найпопулярніших антивірусних програм для споживачів.

Продукція ESET тепер потрапляє в численні галузі по всьому світу. У компанії працює понад 1300 людей, які обслуговують ринки споживачів, SMB та підприємств. Історично історично, ESET обслуговував місця VAR та MSP. Однак Кемерон сказав нам, що в сучасних умовах “хмара все що завгодно”, хостинг-провайдери стають природним пристосуванням, щоб допомогти поширити слово своїм клієнтам про важливість комплексного рішення щодо безпеки для своїх сайтів..

“Ми маємо намір піти до джерела”, – сказав він. “Ми входимо в цей новий простір і хочемо орієнтувати свою увагу на господарів”.

За допомогою ESET хости можуть надавати своїм клієнтам рішення щодо безпеки, що включають захист кінцевих точок, шифрування даних, двофакторну автентифікацію та резервне копіювання та відновлення даних..

Партнерство з господарями для забезпечення безпеки по каналах

Деякі веб-майстри можуть сприймати безпеку своїх сайтів як належне, розглядаючи це як щось, що включено в їх хостинг-пакети за замовчуванням. Однак багато власників сайтів не усвідомлюють, що їм потрібно вийти за рамки базової безпеки для ефективного захисту своїх сайтів. І передавання цього повідомлення може принести користь як власникам сайтів, так і хостам. Кемерон зазначив, що перепродаж безпеки може бути важливим доповненням до того, що хости пропонують клієнтам.

“Ми запитаємо їх, чи продають вони безпеку в Інтернеті та чи вимагають їх клієнти”, – сказав він. “Чому б не зв’язатись з таким чудовим радником з питань безпеки, як ми, щоб допомогти вам поширити це повідомлення та набрати нових партнерів? Для них є багато різних можливостей ».

Камерон сказав нам, що в цій ситуації всі перемагають. Власники сайтів користуються перевагами підвищеної безпеки, а хости бачать позитивні наслідки для їх нижчих рядків, відкриваючи нові потоки доходів.

Масштабований, простий у використанні захист даних для підприємств будь-якого розміру

ESET пропонує різноманітні послуги для кожного пристрою та операційної системи, включаючи хости на базі Linux, які часто мають економічну ціну, економію ресурсів та віддають перевагу малому бізнесу. ESET надає ці продукти на основі трьох основних рішень: антивірусного, шифрування даних та двофакторної аутентифікації.

“Ми – компанія, що охороняє кінцеві точки, яка народилася для захисту серверів, робочих станцій та мобільних пристроїв”, – сказав Камерон. “Ми впроваджували новіші рішення, такі як шифрування, протягом останніх кількох років”.

ESET завжди був в основі рішень щодо безпеки та активно розширював свої пропозиції для малих та середніх підприємств та компаній на рівні підприємств. ESET співпрацює з численними компаніями з фінансової, освітньої, медичної та виробничої галузей, включаючи таких гігантів, як Honda та Mitsubishi, серед інших.

Honda Філіппіни – чудовий приклад того, як ESET допоміг великому бізнесу усунути загрози та оптимізувати продуктивність завдяки своєму безпековому рішенню. Компанія перемогла вірусну інфекцію та обрала антивірус ESET через низьке споживання ресурсів та обіцянку надійної безпеки. Як результат, зловмисне програмне забезпечення було очищено, і Honda Philippines не відчувало погіршення продуктивності системи під час роботи АВ.

Що стосується Mitsubishi, рішення ESET були реалізовані для заміни неефективного AV, який вони використовували. Хіроказу Міногучі, експерт відділу інформаційних технологій в Японії Mitsubishi, стверджує, що старе програмне забезпечення захисту стало відповідальністю – уповільнення продуктивності роботи до сканування, в той час як воно перебирало файли. Він сказав, що ESET розмежовує себе, “[виконуючи] свою роботу на задньому плані, навіть не помічаючи нас”.

Двофакторна аутентифікація стає все більш популярною, особливо на сайтах соціальних медіа, таких як Facebook. Без доданого рівня безпеки паролі та інформація вкрадаються набагато простіше.

При двофакторній аутентифікації користувачі повинні спочатку надати ім’я користувача та пароль, як зазвичай. Потім випадково згенерований пароль або PIN-код надсилається на мобільний пристрій, що належить користувачеві, що зменшує шанси на несанкціонований доступ.

Програми програмного забезпечення ESET захищають платформи, такі як файлові / поштові сервери, робочі станції та мобільні пристрої та підтримують фізичні та віртуальні машини. ESET також пропонує рішення для шифрування, що допомагає запобігти витоку даних, одночасно забезпечуючи дотримання компаніями нормативних вимог. Якщо порушення безпеки взагалі трапляються, запобігання втратам даних, передбачене ESET, допомагає знизити витрати на відновлення, виявивши підозрілу активність та пом’якшивши неправильні файли, щоб конкуренти не змогли отримати доступ до них.

Technology Alliance ™ допомагає компаніям оптимізувати ІТ-інфраструктуру

Програма Технологічного Альянсу ESET (TAP) надає партнерам ESET допоміжні технології безпеки, які вони можуть запропонувати для малих і середніх підприємств та корпоративних клієнтів. TAP встановлює взаємовигідні відносини між ESET та найкращими технологічними компаніями через розробку та впровадження новітніх, найсучасніших рішень із безпеки..

“Замість того, щоб створювати будь-яку технологію та виводити її на ринок, що займає багато часу, ми знаходимо продукти і кажемо:” ми хотіли б продати вашу послугу через нашу систему “, – сказав Камерон.

Отримана технологія є доповненням до існуючих пропозицій ESET і відкриває нові потоки доходу для обох сторін. У свою чергу, TAP допомагає оптимізувати інфраструктуру, включаючи кращі методи запобігання втратам даних та інтегруючи використання автоматизованих резервних копій серверів та управління патчами. Зменшуючи кількість проблем, які потрібно вирішити, цей тип автоматизації економить ІТ-відділам час та гроші.

Рух вперед за допомогою дорожньої карти для розміщеного рішення безпеки

ESET пройшов довгий шлях з часів захисту комп’ютерів від загроз, виявлених на дискетах. Компанія зарекомендувала себе новатором у запобіганні та зменшенні загроз та продовжує виробляти провідні рішення у галузі безпеки для споживачів та бізнесу.

ESET зараз співпрацює з іншими технологічними компаніями, щоб досягти найкращих рішень щодо безпеки, і розробив дорожню карту на майбутнє, що включає розвиток нових технологій..

“Є багато рішень, які, ймовірно, будуть випущені в цьому році і в наступному”, – сказав Камерон. “І розроблені рішення щодо безпеки відіграватимуть велику роль у цьому”.

Камерон повідомив нам, що компанія планує запустити нове, власноруч розміщене рішення щодо безпеки до 2018 року.

“Якщо ви запитаєте когось у нашій компанії, яка наша місія, він може відповісти на це”, – сказав Камерон. “Наша культура зосереджена на прихильності до інновацій у сфері безпеки”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me