Як швидкі, доступні та безпечні PDF-рішення Foxit Software автоматизують комунікації підприємств та допоможуть розробникам додати функціональність

TL; ДОКТОР: Можливо, ви не чули про Foxit Software, але ви майже напевно використовували технологію компанії. Використовуючи інструменти PDF від Google та Amazon, серед інших відомих споживчих брендів, Foxit збирає високоефективні функції в невеликі пакети, щоб забезпечити надійну платформу для кінцевих користувачів, розробників та організацій підприємств. Віце-президент з маркетингу Френк Кеттенсток провів нас через різні рівні послуг, які надає компанія, а також прагнення Foxit переглянути новий PDF.

Коли більшість думає про програмне забезпечення для роботи з документами PDF, Adobe Reader та Acrobat, природно, спочатку приходять до тями – але друга найбільша у світі компанія PDF швидко набирає позиції завдяки міцному партнерству з компаніями, включаючи Google, Amazon та Microsoft.

Прагнучи обслуговувати кінцевих користувачів, розробників та організації підприємств, Foxit Software надає програми для створення, редагування та управління цифровими документами. Продукція компанії варіюється від безкоштовного зчитувача PDF до серверних програм та наборів для розробки програмного забезпечення або SDK.

За словами віце-президента з маркетингу Френка Кеттенстока, спектр ресурсів сприяв репутації Foxit за те, що він забезпечує надійну функціональність та продуктивність в ефективному, простому у використанні інтерфейсі. Рішення подобаються великим компаніям, які прагнуть інтегрувати технології Foxit у свої продукти.

“Дуже багато організацій, що розробляють додатки для мобільних пристроїв, до деяких найвідоміших брендів у світі, багато організацій включають нашу технологію SDK у свої продукти”, – сказав він. “Багато людей, можливо, не чули про нас, але, ймовірно, більше мільярда людей використовували нашу технологію в якійсь формі”.

Програми Foxit додають функціональність стороннім програмам

Foxit приваблює багатьох своїх кращих клієнтів, ліцензуючи свої технології стороннім розробникам додатків та виробникам пристроїв. Наприклад, Google використовує програми Foxit для підтримки PDF у Chrome, Gmail та проектах з відкритим кодом для Android та Chromium..

Колекція логотипів партнерів Foxit

Кілька популярних брендів використовують інструменти Foxit для інтеграції функцій читання та управління PDF у свої продукти.

Серед інших основних клієнтів – Evernote, NASDAQ та Amazon, яка використовує Foxit для пристроїв Kindle компанії..

“Ці компанії підтримують мільйони і мільйони всіляких файлів PDF різних типів”, – сказав Франк. “Вони обирають нас для нашої надійності та того, як ми можемо впоратися з усіма цими випадками”.

Foxit заробив свій перший дохід, ліцензуючи комплект для розробки програмного забезпечення. API низького рівня дозволяє розробникам створювати розширені функції перегляду та редагування PDF-файлів у крос-платформне програмне забезпечення. Компанія також пропонує SDK та комплекти швидкого розвитку для мобільних та веб-додатків, а також інструменти, спеціально для ActiveX та .NET.

Рішення корпоративного масштабу Автоматизуйте процеси та захистіть дані

Для великих компаній, які щодня отримують сотні чи тисячі документів, Foxit пропонує серверне програмне забезпечення для автоматизації управління PDF-файлами. За словами Франка, цим компаніям потрібно сканувати копії документів або отримувати файли зображень через їх факс-сервер.

Сервер відтворення Foxit інтегрується в інфраструктуру компанії, щоб перетворити файли зображень у PDF-файли та запустити їх через оптичну систему розпізнавання символів, яка розпізнає текст і робить документи доступними для пошуку..

“Ці файли зображень займають величезну кількість місця на диску”, – сказав Френк. “Це дорого, і їх важко поділити. У нас є одне з найкращих стиснення файлів і робить ці документи набагато зручнішими. “

Програми для продуктивності Довідка кінцевим користувачам взаємодіє з PDF-файлами

За Франком, найбільша частина бізнесу Foxit орієнтована на продуктивність кінцевих споживачів.

“Ми дійсно бачимо багато інновацій у цьому просторі”, – сказав він. “Тут у нас є веб-служби, мобільні додатки та настільні програми, які допомагають знаючим, які виробляють документи та інформацію про авторів, а також тим, хто споживає документи”.

1. PhantomPDF: Створення, перегляд, редагування та керування за допомогою редактора Premium

Крім можливостей редагування, Foxit додав інструменти дизайну та компонування до свого преміального редактора PDF, PhantomPDF. Франк, замислений як конкурувати з Adobe Acrobat, і перевершити її, додав, що додана вартість оптимізує робочий процес організації або користувача.

“Більшість документів живуть і постійно оновлюються”, – сказав він. “Тепер ви можете зробити це правильно в PDF-файлі, не проходячи всілякі кроки та програмне забезпечення з текстовою обробкою, редагуванням та макетами. З PhantomPDF вам не доведеться проходити всі ці кроки та залучати стільки людей ».

2. Foxit Reader: Безкоштовний зчитувач набирає живлення в невеликий слід

Безкоштовна альтернатива компанії Adobe Reader, Foxit Reader, має близько 450 мільйонів завантажень. Знайомий, простий у користуванні інтерфейс базується на Microsoft Office, а програма дозволяє користувачам створювати PDF-файли з різних джерел, надавати відгуки та ідеї, а також обмінюватися файлами через різні хмарні платформи.

Скріншоти Foxit Reader

Foxit Reader і PhantomPDF схожі на програми Microsoft Office, забезпечуючи звичний інтерфейс.

“Частина нашої тяги полягає в цій надійності, де ми відкриємо всі ці PDF-файли в дуже маленькій і дуже швидкій програмі”, – сказав Франк. “Це, мабуть, без сумніву, найпопулярніший читач PDF в бізнесі. Ви отримуєте багато безкоштовно ”.

3. MobilePDF: Поділитися документами з будь-якого місця

Для кінцевих користувачів, які часто рухаються, MobilePDF Foxit доступний для пристроїв Android, iOS та Windows. Додаток працює аналогічно Foxit Reader, що дозволяє користувачам надавати зворотній зв’язок за допомогою інструментів анотацій та обмінюватися файлами через хмарних постачальників, зокрема Google Drive, Dropbox та OneDrive.

“Це все та сама база коду, яка є скрізь і допомагає нам бути ефективнішими”, – сказав Франк. “Якщо ми вдосконалюємося на одній платформі, вона фіксується на всіх продуктах, будь то сервер Linux, робочий стіл Windows або мобільний пристрій iOS або Android.”

Підключений до нового поколінняPDF ™ надає користувачам більше контролю

У минулому році Foxit дебютував над тим, що компанія вважає революційною технологією управління PDF, сказав Франк. ConnectedPDF координує членів групи, які співпрацюють над документом, захищаючи PDF.

“Це схрещування між рішенням безпеки управління інформаційними правами та системою управління вмістом, але це набагато дешевше і простіше в роботі з ними”, – сказав Франк.

Знімок екрана ConnectedPDF

ConnectedPDF надає користувачам більше контролю над розповсюдженням конфіденційних або конфіденційних документів.

Користувачі можуть виділяти права доступу та відстежувати, хто відкрив або вніс зміни в документ. ConnectedPDF може попереджати команди про оновлені версії PDF, а також надавати попередні версії за запитом.

Функціональні можливості, інтегровані з PhantomPDF, Foxit Reader і MobilePDF, також дозволяють адміністраторам відкликати доступ до PDF, навіть якщо документ збережено на персональному комп’ютері чи пристрої.

“Це реальність сучасного світу”, – сказав Френк. “Файли завантажуються та розповсюджуються, але ви все ще маєте можливість контролювати доступ до них. Це інший погляд на безпеку, який, на наш погляд, є більш актуальним для сучасного світу та способу обміну інформацією ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me